Frodó (Elijah Wood)

Több
18 éve 5 hónapja #288238 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

perian16 írta: ok mjad szolok!együtt pakoljuk rája a parokát!ki jön még? :P


Samu biztos! Tegyünk ki hirdetést :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288153 Írta: perian16
perian16 válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ok mjad szolok!együtt pakoljuk rája a parokát!ki jön még? :P

Nai tiruvantel ar variuvantel i valar tielyanna nu vilya

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288120 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

perian16 írta: onnan hogy eggyütt élek frodoval és én pakoltam rá mindig fel a parokát :lol: :lol:


:lol: legközelebb szólj mekk én is :lol: :twisted:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288081 Írta: perian16
perian16 válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
onnan hogy eggyütt élek frodoval és én pakoltam rá mindig fel a parokát :lol: :lol:

Nai tiruvantel ar variuvantel i valar tielyanna nu vilya

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288022 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
és van olyan interjú is, amelyen a rendes hajával van. 8)

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287921 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Thereon írta:

Enna írta: Én soha nem is gondoltam, hogy az eredeti haja! 8O Abban a filmben annyi az eredeti haj, mint tehénben a kávé! Szerintem ez köztudott!


Viggo haján nem változtattak. Legalábbis az interjukban is úgy néz ki mint filmben.


Persze, mert az interjúk többsége a forgatási szünetben készül, ígyhát a színészeken általában a filmben használt jelmez van. ;)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287913 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Kiszhobbit írta:

perian16 írta: Én tudom biztosra kinek milyen a haja!Frodonak igazábol rövid barna és a filmbe csak paróka!letolásnak is!és aragornnak is és a többieknek is!ugyhogy ne veszekedjetek! a GyU tele van műhajjal! :o :arrow: :goldberry1:


Nem veszexünk... :? hát én pég elhittem...mindegy. Akkor is aranyos,akár műhaj,akár nem... :oops:
[size=9:270181th]Drágaszág,amúgy honnan tudod illyen pontosan?[/size] ú
[size=9:270181th]Izé nem mintha nem hinnék neked/nektek de csak kíváncsiságból... :wink: [/size]


Egyrészt sztem onnan, amiket már leírtunk, másrészt ha megnézed Elijah egyik civil képét, amin rövid a haja, láthatod, hogy gyakorlatilag szögegyenes.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287911 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

perian16 írta: Én tudom biztosra kinek milyen a haja!Frodonak igazábol rövid barna és a filmbe csak paróka!letolásnak is!és aragornnak is és a többieknek is!ugyhogy ne veszekedjetek! a GyU tele van műhajjal! :o :arrow: :goldberry1:


Nem veszexünk... :? hát én pég elhittem...mindegy. Akkor is aranyos,akár műhaj,akár nem... :oops:
[size=9:xxyy0lac]Drágaszág,amúgy honnan tudod illyen pontosan?[/size] ú
[size=9:xxyy0lac]Izé nem mintha nem hinnék neked/nektek de csak kíváncsiságból... :wink: [/size]

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287740 Írta: perian16
perian16 válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én tudom biztosra kinek milyen a haja!Frodonak igazábol rövid barna és a filmbe csak paróka!letolásnak is!és aragornnak is és a többieknek is!ugyhogy ne veszekedjetek! a GyU tele van műhajjal! :o :arrow: :goldberry1:

Nai tiruvantel ar variuvantel i valar tielyanna nu vilya

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287685 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Annedun írta: ilyen h***-ségen összeveszni!!!
egyértelműen nem a sajtája, ahogy Viggoé sem. neki pl: rövid, szőke (lehet, hogy nem tipikusan szőke, de akkor is világos) haja van.
Orlandónak tuti, hogy sötét, és ELIJAHNAK IS SÖTÉT, RÖVID HAJA VAN. egyébként ennyi idő alatt nem lehet akkorára megnöveszteni.


Mi nem vesztünk össze, csak egy tévhitet próbáltunk eloszlatni, megbeszélni, stb.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286931 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ilyen h***-ségen összeveszni!!!
egyértelműen nem a sajtája, ahogy Viggoé sem. neki pl: rövid, szőke (lehet, hogy nem tipikusan szőke, de akkor is világos) haja van.
Orlandónak tuti, hogy sötét, és ELIJAHNAK IS SÖTÉT, RÖVID HAJA VAN. egyébként ennyi idő alatt nem lehet akkorára megnöveszteni.

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286805 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Enna írta: Én soha nem is gondoltam, hogy az eredeti haja! 8O Abban a filmben annyi az eredeti haj, mint tehénben a kávé! Szerintem ez köztudott!


Viggo haján nem változtattak. Legalábbis az interjukban is úgy néz ki mint filmben.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286802 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem sem eredeti, és én is csak az extrákra tudok hivatkozni.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286765 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én soha nem is gondoltam, hogy az eredeti haja! 8O Abban a filmben annyi az eredeti haj, mint tehénben a kávé! Szerintem ez köztudott!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286654 Írta: Lindórié-tore-leona
Lindórié-tore-leona válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Biztos, hogy NEM a saját a haja! (Valamelyik GyU film extrájában beszéltek erről)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286619 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

ZöldSamu írta:

Kiszhobbit írta: Suilad! Lenne 1 jó kérdésem...izé szóval ugye tudjátok hogy Orlandonak amikor Legsit játszotta,nem a valódi haja volt,csak pár centis...és arra varrták fel a szőkét...
Na mostmeg hallottam,hogy Frodonak se az igazi haja volt az a szép göndör,hanem neki is ugy felvarrták...most akkor hogy van? Én aszittem hogy az eredeti haja csak begöndörítették szvsz ti hogy tudjátok?? Ne ijesszetek má'meg... :o :roll: :?:


Nemáááá.... teseijesszémámeg...!!!én ugytom h. eredeti... :o :o Biztos??? :o


Neeem!!!!!!! Hát ezaz hogy én se tudom mert nem biztos,azért raktam fel,mert én se hiszem el. :o :o
[size=9:3kil0iau]Hehe még rímel is :lol[/size]:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286618 Írta: ZöldSamu
ZöldSamu válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Kiszhobbit írta: Suilad! Lenne 1 jó kérdésem...izé szóval ugye tudjátok hogy Orlandonak amikor Legsit játszotta,nem a valódi haja volt,csak pár centis...és arra varrták fel a szőkét...
Na mostmeg hallottam,hogy Frodonak se az igazi haja volt az a szép göndör,hanem neki is ugy felvarrták...most akkor hogy van? Én aszittem hogy az eredeti haja csak begöndörítették szvsz ti hogy tudjátok?? Ne ijesszetek má'meg... :o :roll: :?:


Nemáááá.... teseijesszémámeg...!!!én ugytom h. eredeti... :o :o Biztos??? :o

Zöld mindenekfelett!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286614 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Suilad! Lenne 1 jó kérdésem...izé szóval ugye tudjátok hogy Orlandonak amikor Legsit játszotta,nem a valódi haja volt,csak pár centis...és arra varrták fel a szőkét...
Na mostmeg hallottam,hogy Frodonak se az igazi haja volt az a szép göndör,hanem neki is ugy felvarrták...most akkor hogy van? Én aszittem hogy az eredeti haja csak begöndörítették szvsz ti hogy tudjátok?? Ne ijesszetek má'meg... :o :roll: :?:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286297 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Saturn Awards-on 4 jelölést kapott a Sin City!
www.saturnawards.org/index00000.html
--- Best Action / Adventure / Thriller Film (Prod: Elizabeth Avellan, Frank Miller, Robert Rodriguez)
--- Best Supporting Actor: Mickey Rourke
--- Best Supporting Actress: Jessica Alba
--- Best Make-Up: Howard Berger, Greg Nicotero

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #286289 Írta: perian16
perian16 válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát a Max payne az nem jut rola eszembe!szerintem a sin city nem volt valami nagy film!az everythin is illuminated meg jo filmnek tünik!csak valoszinü nem jut el a magyar mozikba :cry:

Nai tiruvantel ar variuvantel i valar tielyanna nu vilya

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #285878 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Thereon írta:

Heledir írta:

Thereon írta: A Syn Cityről csak nekem jut eszembe a Max Payne, vagy másnak is?


Mi az a Max Payne?


Egy jó kis piff-puff játék.


Ja, az ilyenekben nem vagyok járatos. De ha hasonlít a SC-re, akkor sztem biztos nem lennék tőle elragadtatva.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #285855 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Heledir írta:

Thereon írta: A Syn Cityről csak nekem jut eszembe a Max Payne, vagy másnak is?


Mi az a Max Payne?


Egy jó kis piff-puff játék.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285819 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

olorin.papa írta:

perian16 írta: mae govannen!tényleg tök jó a sin citybe elijah de az a nagy csávó aki kinyirja az tök kamu!hányszor elütötték meg kinyirták és mégis tovább élt!na mindegy!és ki tud valamit az everything is illuminatedröl??már 2005ben lennie kellett volna!és nem volt!akkor mostmár nem is lesz vagy mi van?


Ezen nem kellene így kiakadnod, mert az egész film televan efféle "képregényes" túlzásokkal, mintahogy az egész film szvsz7 direkt így is készűlt...
Elijah kinyírása meg egyszerűen borzongató brrrr :D


Hát persze hogy az, már a tudat, hogy megölik hátborzongató.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285780 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

perian16 írta: mae govannen!tényleg tök jó a sin citybe elijah de az a nagy csávó aki kinyirja az tök kamu!hányszor elütötték meg kinyirták és mégis tovább élt!na mindegy!és ki tud valamit az everything is illuminatedröl??már 2005ben lennie kellett volna!és nem volt!akkor mostmár nem is lesz vagy mi van?


Ezen nem kellene így kiakadnod, mert az egész film televan efféle "képregényes" túlzásokkal, mintahogy az egész film szvsz7 direkt így is készűlt...
Elijah kinyírása meg egyszerűen borzongató brrrr :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285759 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Thereon írta: A Syn Cityről csak nekem jut eszembe a Max Payne, vagy másnak is?


Mi az a Max Payne?

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285758 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

perian16 írta: mae govannen!tényleg tök jó a sin citybe elijah de az a nagy csávó aki kinyirja az tök kamu!hányszor elütötték meg kinyirták és mégis tovább élt!na mindegy!és ki tud valamit az everything is illuminatedröl??már 2005ben lennie kellett volna!és nem volt!akkor mostmár nem is lesz vagy mi van?


Őszintén szólva én még nem nagyon hallottam róla? Valójában milyen film lenne?

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285736 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Syn Cityről csak nekem jut eszembe a Max Payne, vagy másnak is?

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285702 Írta: perian16
perian16 válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
mae govannen!tényleg tök jó a sin citybe elijah de az a nagy csávó aki kinyirja az tök kamu!hányszor elütötték meg kinyirták és mégis tovább élt!na mindegy!és ki tud valamit az everything is illuminatedröl??már 2005ben lennie kellett volna!és nem volt!akkor mostmár nem is lesz vagy mi van?

Nai tiruvantel ar variuvantel i valar tielyanna nu vilya

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285552 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Coralie írta:

Heledir írta: Az miért jó?

Azt látni kell :wink:
Ez a film pont annyra brutál, amit még imádni kell. Nkem nagyon bejön.
Ahogy Kevin fejét hurimálják, azzal a beteg arckifejezéssel... Huh! 8O :twisted: 8) Nagyon nagy!


Én bírom a brutál filmeket, csak számomra kicsit nehéz volt megérteni a filmet (értsd: hogy mi történik benne), és éppen ezért nem tetszik benne a brutálság, sőt kifejezetten a végén volt ilyen rész :dead:

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #285494 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
És nagyon kiváló a szereplő gárdája is, csak nehéz őket felismerni... :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.238 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére