Frodó (Elijah Wood)

Több
18 éve 7 hónapja - 18 éve 7 hónapja #283741 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Coralie írta: Tudjátok, mi lesz holnap? :wink:
Boldog szülinapot Lij!!!


Júúúúúj, tényleg! :D

ISTEN ÉLTESSEN LIJ! VALIN NOSTARE A MI KEDVENC HOBBITUNKNAK!!!
:D :D

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283740 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Heledir írta: Egyébként, amikor először láttam moziban a 3. részt és volt az a jelenet, hogy a Frodó fekszik az ispotályban és bejön hozzá mindenki, na én ott is elsírtam magam, mert az a rész meg olyan megható :bawling:

Tényleg, ezt kifelejtettem! Ennél a résznél én is bőgtem! :cry:

Nah, de visszatérve erre a "miért vigyorog, mikor mindenki őt síratja" témára: szerintem ezzel a mosollyal vígasztalja (vagy legalábbis pórálja vígasztalni) őket, és én úgy láttam, hogy Samuék (annak ellenére, hogy az arcuk könnyben ázott) visszamosolyogtak rá!
Egyáltalán nem bárgyú a feje...se Frodónak, se senki másnak! Ez egy nagyon szép és megható jelenet, és a kedvenceim közé tartozik!
Ez a mosoly olyan, mintha ezzel egyszerre vígasztalná a barátait (meg a közönséget) és köszönné meg azt, amit érte és/vagy vele együtt tettek Középföldéért! (Emellett én még értelmeztem ennek a mosolynak egy olyan jelentést is, hogy Frodó így akarja megértetni Samuval, hogy mennyire boldog, és felesleges őt siratnia, mert ott, ahová most ő megy, csak boldogságra és megnyugvásra fog találni...)

És tessék, akkor most meg lehet kövezni... :roll:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283711 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tudjátok, mi lesz holnap? :wink:
Boldog szülinapot Lij!!!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283693 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyébként, amikor először láttam moziban a 3. részt és volt az a jelenet, hogy a Frodó fekszik az ispotályban és bejön hozzá mindenki, na én ott is elsírtam magam, mert az a rész meg olyan megható :bawling:

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283692 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Thereon írta: Hát én nem bírom nézni azt a bárgyu arcát. Tényleg megható jelenet, de amikor a hajóról visszafordul és mosolyog... na attól kész vagyok.


Sajnos ez nekem sem tetszett nagyon benne, mert ő miért mosolyog, amikor a többiek tök sírnak, hogy elmegy.
Nekem mindíg az jut eszembe annál a résznél, hogy olyan rossz belegondolni, hogy többé nem látták Frodót. Mintha kiszakítanának az emberből egy darabot. Én már éreztem ilyet, és nagyon rossz volt. :(

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283677 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gandalf halála, meg amikor Frodó elsírja magát,meg a végén a hajós jelenet...ez a három,ahol telebőgtem egy százas zsepit...oollyan szomorú volt,én is aszittem,hogy soha többé nem látom őket viszont,és elkezdtem zokogni. :bawling: :shake:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283674 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát én nem bírom nézni azt a bárgyu arcát. Tényleg megható jelenet, de amikor a hajóról visszafordul és mosolyog... na attól kész vagyok.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283673 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Kiszhobbit írta:

Heledir írta:

Kiszhobbit írta:
szerintem Elijah se állhatta meg sírás nélkül 1 jópár jelenetnél. :shake:


Nekem az az egyik kedvenc jelenetem, amikor a filmben az első rész végén a folyóparton áll és visszagondol arra ki mit mondott neki, és akkor ott elsírja magát....és potyognak a könnyei a gyönyörű kékszemeiből... :oops:
Emlékszem, amikor először láttam a filmet, én sem bírtam ott ki sírás nélkül :wink:
Persze aztán magyarázhattuk a fiúknak, hogy miért volt olyan furcsán "vizes" a szemünk, miután kijöttünk a moziból :D


Jaaj,ott én is sírok,ahányszor látom... :bawling:
A múltkor meg aszitte egy ürge,hogy kontaktlencsém van, mert akkor látott először közelről. Amugy egész olyan a szemem,mint neki, (sokan mondták is) sokan hiszik,h. kontaktlencse mert a pupillám is mindig tág. (nem drogozok). Pedig nem,ebben biztos vagyok! :lol:



Ennél a résznél én is elbőgtem magam néhányszor, meg ott, amikor Gandalf lezuhan, és mindenki őt siratja! :cry: Sőt, én még Haldír halálán is sírtam, pedig az nem volt egy se hosszú, sem pedig túlzottan megható jelenet, mégis kitörtek belőlem a könnyek! :cry:

De megmondom őszintén, az egyetlen jelenet, ami tartósan megríkat, és még a mai napig sírok rajta (eddig MINDEN alkalommal elbőgtem magam, valahányszor láttam) az a RotK vége, mikor Fodó búcsúzik a többiektől, és hajóra száll, és mindenki sír! :cry: Olyankor én is úgy érzem, mintha most végleg el kéne búcsúznom tőlük! És nem csak Frodótól, hanem ahogy végigölelgeti a barátait, Pippint, Trufát, Samut, olyan, mintha én is megölelném őket, s egyúttal tőlük is elbúcsúznék, és ilyenkor mindig kitör belőlem a zokogás! :bawling: Olyan torokszorító érzés búcsút venni tőlük... :( :cry:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283671 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

olorin.papa írta: Lehetne még: Középföldés sétálós orkosharcos? Szerintem. :D


:lol: :lol: :lol:

Nyomjunk egy filmet RTL Klub style-ban? :D

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283670 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Heledir írta:

Kiszhobbit írta:
szerintem Elijah se állhatta meg sírás nélkül 1 jópár jelenetnél. :shake:


Nekem az az egyik kedvenc jelenetem, amikor a filmben az első rész végén a folyóparton áll és visszagondol arra ki mit mondott neki, és akkor ott elsírja magát....és potyognak a könnyei a gyönyörű kékszemeiből... :oops:
Emlékszem, amikor először láttam a filmet, én sem bírtam ott ki sírás nélkül :wink:
Persze aztán magyarázhattuk a fiúknak, hogy miért volt olyan furcsán "vizes" a szemünk, miután kijöttünk a moziból :D


Jaaj,ott én is sírok,ahányszor látom... :bawling:
A múltkor meg aszitte egy ürge,hogy kontaktlencsém van, mert akkor látott először közelről. Amugy egész olyan a szemem,mint neki, (sokan mondták is) sokan hiszik,h. kontaktlencse mert a pupillám is mindig tág. (nem drogozok). Pedig nem,ebben biztos vagyok! :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283668 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Heledir írta: Tudja valaki, hogy Elijah melyik Paula Abdul klipben szerepelt?


Igen. A címe: Forever Your Girl. :)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283658 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tudja valaki, hogy Elijah melyik Paula Abdul klipben szerepelt?

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283597 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na, erről jut eszembe.
Ma töri előkészítőn esett a tekintetem egy gyönyörű szempárra, bár eme szempár nem kék volt, hanem nagyon sötét barna, de ilyen csillogást még nem láttam egyetlen olyan embernek a szemében sem, akit ismerek, vagy valaha láttam (természetesen EW-t kivéve). Majd elolvadtam :oops:
Még szerencse, hogy minden héten láthatom.

Pár kép róla: mármint Elijah-ról :D
http://www.firstimpressionsphotography. ... Cap_lg.jpg
www.waposdecine.com/fondos/elijahwood1.jpg
www.celebrity-wallpapers.net/wal ... es/068.jpg
www.moviestarsmovies.com/Images/ElijahWood.jpg

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283596 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Kiszhobbit írta:
szerintem Elijah se állhatta meg sírás nélkül 1 jópár jelenetnél. :shake:


Nekem az az egyik kedvenc jelenetem, amikor a filmben az első rész végén a folyóparton áll és visszagondol arra ki mit mondott neki, és akkor ott elsírja magát....és potyognak a könnyei a gyönyörű kékszemeiből... :oops:
Emlékszem, amikor először láttam a filmet, én sem bírtam ott ki sírás nélkül :wink:
Persze aztán magyarázhattuk a fiúknak, hogy miért volt olyan furcsán "vizes" a szemünk, miután kijöttünk a moziból :D

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283557 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hmmm...ez az amatőr filmezős dolog nekem is ismerős. De én úgy tom,kacsa volt az egész.
Forgatás: A mi filmünk se volt igazán GYU- inkább a mi együtt töltött időnkről szólt amíg fel nem oszlott az Eriadori LOTR. Én aaannnyira sírtam... :shake: :bawling:

nekem a karomra kell tetkó a gyűrű felirat. :lol:

szerintem Elijah se állhatta meg sírás nélkül 1 jópár jelenetnél. :shake:

...hobbitosz hegyetmászósz gollamosz varázlósz drágaszágosz... :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283547 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta:

Thereon írta: És címnek ezt adnám: Kalandozások Középföldén :)

Az szvsz túlságosan hasonlít a Cross Borns egyik albumának címére. Egyébként hogy jön ez a téma ide a Frodó topicba?


Lehetne még: Középföldés sétálós orkosharcos? Szerintem. :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283543 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Thereon írta: És címnek ezt adnám: Kalandozások Középföldén :)

Az szvsz túlságosan hasonlít a Cross Borns egyik albumának címére. Egyébként hogy jön ez a téma ide a Frodó topicba?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283542 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nos, sosem késő, még mindig csinálhat az egész MTT filmeket. Csak mondjuk azért ne a LotR-t, inkább valami más Középföldén is játszható történetet. És címnek ezt adnám: Kalandozások Középföldén :)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283532 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Tyű! Mi ez az amatőrfilm-dolog? Én erről nem hallottam!


Valahogy úgy volt, hogy még 2001-2002-ben a barátnőm is nagy Gy. U. és Elijah rajongó volt,és eléggé figyelemmel kísért minden ilyen dolgot, és ő szólt, hogy hallott vagy olvasott arról, hogy csinálnának egy ilyen kis amatőr filmet. De aztán nem tudtunk meg igazából többet róla. Persze az is lehet, hogy az egész csak egy kacsa volt. Pedig mi eléggé belelkesültünk :)

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283493 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Heledir írta: Jó lehetett a forgatás.
Még pár éve röppent fel az a hír, hogy M.o.-n is forgatnak majd Gy.U. filmet (természetesen amatőr filmet). Gondoltuk milyen jó lenne, mert mennénk. De sajnos nem lett az egészből semmi. :( Pedig szívesen eljátszottam volna Arwen szerepét, mert imádok lovagolni, és neki volt egy olyan jó kis jelenete.

Egyébként már csak azért sem felejthette el, hogy ő volt a mi Frodónk, mert a Gyűrű, amit kapott és a tetkó az oldalán örökre emlékeztetni fogja rá.
Mindíg a remény hal meg utoljára! :wink:


Tyű! Mi ez az amatőrfilm-dolog? :hein: Én erről nem hallottam! :roll:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283421 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jó lehetett a forgatás.
Még pár éve röppent fel az a hír, hogy M.o.-n is forgatnak majd Gy.U. filmet (természetesen amatőr filmet). Gondoltuk milyen jó lenne, mert mennénk. De sajnos nem lett az egészből semmi. :( Pedig szívesen eljátszottam volna Arwen szerepét, mert imádok lovagolni, és neki volt egy olyan jó kis jelenete.

Egyébként már csak azért sem felejthette el, hogy ő volt a mi Frodónk, mert a Gyűrű, amit kapott és a tetkó az oldalán örökre emlékeztetni fogja rá.
Mindíg a remény hal meg utoljára! :wink:

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283404 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Annedun írta: azt nem lehet elfelejteni... :roll:


Nem hááát! Aki egyszer elolvassa,az se felejti el 1könnyen,nemhogy aki (hozzáteszem ekkora beleéléssel) eljátssza!!! Tom,h.ez nem jön ide de Mi is forgattunk,egy indigóta kis filmet,én voltam Frodó,hát azt se felejtem el soha! (pedig el lehet képzelni mennyit bénáztunk...) A végén ott is sírtam... :roll:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283310 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egy pár éve a barátnőmnél találtunk a net-en egy nagyon aranyos felvételt: Elijah énekel rajta (You are my sunshine), kb. 7 éves lehet ekkor.
Sajnos azóta elvesztettük ezt a felvételt. Ha valaki tud róla valamit, vagy tudja honnan lehetne letölteni, stb. légyszi írjon!

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283094 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
azt nem lehet elfelejteni... :roll:

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282995 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Kiszhobbit írta: Szerintetek Elijah fog könyvet írni a GYU forgatásáról? (mint Samu)
Biztos kelendő lenne...

Ha eddig nem írt, szerintem már nem is fog.
Talán már el is felejtette, hogy ő volt a mi Frodónk... :(

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282980 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintetek Elijah fog könyvet írni a GYU forgatásáról? (mint Samu)
Biztos kelendő lenne...

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282018 Írta: perian16
perian16 válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
mae govannen!Megvan a netcim :lol: www.student.kun.nl/jjcvandenhout/BillyBoyd/ tök jóóóó megtaláltaaaam

Nai tiruvantel ar variuvantel i valar tielyanna nu vilya

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281769 Írta: perian16
perian16 válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
HI!Ha tudtok jo elijah-s videokat ,klippeket meg ilyeneket irjátok mbe a ciméét!ja meg ha megtaláljátok azt a BillY Boydos videot amin énekel mint az állat és tök jó akkor annak a cime is kellllll!!!nem találom!! :cry: pedig egyszer már megvolt

Nai tiruvantel ar variuvantel i valar tielyanna nu vilya

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281279 Írta: perian16
perian16 válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
BUÉK!!!én is akarok Everithing is illuminatedet nézni!!MOST!2005-re igérték azt a filmet!meg a Hooligans-et is!én 2006 van!és én egyiket sem láttam :cry:

Nai tiruvantel ar variuvantel i valar tielyanna nu vilya

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278933 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Miriam írta:

Ilweran írta: A VOX Mozimagazin 2006-os előrejelzésében benne van az Everything is illuminated, elég biztosra veszik, hogy jövőre bemutatják. Reménykedjünk! Egyébként én azt hallottam a könyvről, hogy nagyon jó, egy elég jó ízlésű barátom kedvence. Én még nem olvastam... Mindenesetre a sztori ígéretes... :D


A mai napom ettől a hírtől máris jobb, mivel én már most szívesen megnézném ezt a filmet.
Melyik számban volt ez az előrejelzés, s kb. mikorrra tervezik a hazai bemutatót?


A 2005. decemberi számban. Csak annyit írnak, hogy Amerikában 2005. szept. 16-án mutatták be, de a hazai bemutató időpontjáról semmi hír.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.296 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére