Frodó (Elijah Wood)

Több
19 éve 2 hete #269755 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Coralie (Nim) írta:

Meleth_lin írta:

Coralie (Nim) írta: Nemrég volt egy film a TV-ben Higgy neki, hisz zsaru címmel. Ez az a Higgy neki, hisz zsaru, amit meg kellett volna néznem? :( :roll:

Hát, szerintem az volt, nem gyakran fordul elő, hogy két filmnek ugyanaz a címe. De nem tudom, mert nem néztem. De régebben láttam, és Lij sajnos csak 8-10 másodpercig szerepel benne. Ott viszont nagyon aranyos :D :wink:

És kb. hány éves?


Ebben a filmben? Asszem 8...

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269748 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Meleth_lin írta:

Coralie (Nim) írta: Nemrég volt egy film a TV-ben Higgy neki, hisz zsaru címmel. Ez az a Higgy neki, hisz zsaru, amit meg kellett volna néznem? :( :roll:

Hát, szerintem az volt, nem gyakran fordul elő, hogy két filmnek ugyanaz a címe. De nem tudom, mert nem néztem. De régebben láttam, és Lij sajnos csak 8-10 másodpercig szerepel benne. Ott viszont nagyon aranyos :D :wink:

És kb. hány éves?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269740 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Coralie (Nim) írta: Nemrég volt egy film a TV-ben Higgy neki, hisz zsaru címmel. Ez az a Higgy neki, hisz zsaru, amit meg kellett volna néznem? :( :roll:


Hát, szerintem az volt, nem gyakran fordul elő, hogy két filmnek ugyanaz a címe. De nem tudom, mert nem néztem. De régebben láttam, és Lij sajnos csak 8-10 másodpercig szerepel benne. Ott viszont nagyon aranyos :D :wink:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269664 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mi kis "Frodónk" fetűnt a kémkölykök3d-ben is 8O, egy számítógépes srácot alakított...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269581 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilúvatar Gyermeke írta: nyami-nyami :lol: :wink:

ÁÁÁ! :lol: :lol: :lol:

Drakulálok, Ilú!

Nemrég volt egy film a TV-ben Higgy neki, hisz zsaru címmel. Ez az a Higgy neki, hisz zsaru, amit meg kellett volna néznem? :( :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #269511 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

olorin.papa írta:

Ilúvatar Gyermeke írta: nyami-nyami :lol: :wink:

250! 8)


Gratula! :hello: :hello: :hello: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:


Köszi! 8) Ennyire azért nem komoly . :lol:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269507 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilúvatar Gyermeke írta: nyami-nyami :lol: :wink:

250! 8)


Gratula! :hello: :hello: :hello: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269497 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268088 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilúvatar Gyermeke írta: N: Milyen gyakran kevernek össze Tobey Maguire-rel?
E: Elég sokszor. Erre van egy tök jó történetem, és remélem, hogy leadjátok mert jó lenne ha ő is elolvasná. Szóval a Volt egyszer egy Mexikó vetítésén ültem, mikor egyszercsak egy srác mellém könyökölt és közölte: „Szió, csak gratulálni szeretnék a Vágtában nyújtott alakításodhoz. Csodálatos film és nagy voltál benne.” Mire mondtam hogy „Bocs, de én nem vagyok Tobey Maguire.” Minden szünet nélkül fapofával folytatta: „Tudom én. Csak akartam szólni, hogy az egy nagyon jó film és mindenképpen nézd meg. Persze tudom, hogy te Elijah Wood vagy a Gyűrűk Urából, ami szintén egy marha jó film. És pont most beszéltem Tobey-val, aki azt mondta hogy ti ketten jó haverok vagytok. Jó haverok vagytok, ugye?” Mondtam hogy „Nem igazán. Nem ismerem őt túl jól.” „Igazán? Pedig nekem azt mondta, hogy szerinte nagyon jól játszottál a GyU-ban, gratulál hozzá, és mindenképpen nézd meg a Vágtát.”
Hihetetlen volt. Ahogy mindezt előadta... Nemcsak hogy megpróbálta megoldani a helyzetet, de még túl is játszotta a dolgot, kitalálva ezt a rengeteg baromságot. Ez volt a legjobb improvizálás, amit életemben láttam.

Hát ez nagyon tecci! :D
Ezek után nem fogok úgy kiakadni, bocsi.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268086 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Isilcala írta: Sziasztok! Csak találtam valamit ezen a honlapon: www.gportal.hu/portal/nonsi/ - és itt jobb oldalt van egy Elijah filmnek a Trailere. Meg egy kis szöveg róla. Bár nekem nem jön be a trailer, remélem nektek sikerül. (ha láttátok már ezt az előzetest, vagy vmi, akkor bocsi :oops: )


Hú, nagyon kircsi a trailer! :D 8) :lol: Jó film lesz, már látom! :wink: Mellesleg sokan összetévesztik őt Tobey Maguire-rel. :wink:
Ennek bizonyítására itt egy korábbi interjú , s annak részlete magyarul:
N: Milyen gyakran kevernek össze Tobey Maguire-rel?
E: Elég sokszor. Erre van egy tök jó történetem, és remélem, hogy leadjátok mert jó lenne ha ő is elolvasná. Szóval a Volt egyszer egy Mexikó vetítésén ültem, mikor egyszercsak egy srác mellém könyökölt és közölte: „Szió, csak gratulálni szeretnék a Vágtában nyújtott alakításodhoz. Csodálatos film és nagy voltál benne.” Mire mondtam hogy „Bocs, de én nem vagyok Tobey Maguire.” Minden szünet nélkül fapofával folytatta: „Tudom én. Csak akartam szólni, hogy az egy nagyon jó film és mindenképpen nézd meg. Persze tudom, hogy te Elijah Wood vagy a Gyűrűk Urából, ami szintén egy marha jó film. És pont most beszéltem Tobey-val, aki azt mondta hogy ti ketten jó haverok vagytok. Jó haverok vagytok, ugye?” Mondtam hogy „Nem igazán. Nem ismerem őt túl jól.” „Igazán? Pedig nekem azt mondta, hogy szerinte nagyon jól játszottál a GyU-ban, gratulál hozzá, és mindenképpen nézd meg a Vágtát.”
Hihetetlen volt. Ahogy mindezt előadta... Nemcsak hogy megpróbálta megoldani a helyzetet, de még túl is játszotta a dolgot, kitalálva ezt a rengeteg baromságot. Ez volt a legjobb improvizálás, amit életemben láttam.

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268051 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Isilcala írta: Sziasztok! Csak találtam valamit ezen a honlapon: www.gportal.hu/portal/nonsi/ - és itt jobb oldalt van egy Elijah filmnek a Trailere. Meg egy kis szöveg róla. Bár nekem nem jön be a trailer, remélem nektek sikerül. (ha láttátok már ezt az előzetest, vagy vmi, akkor bocsi :oops: )

Jujj, ez az EII...
És nem hasonlít Spider Manre!!! :evil:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268046 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! Csak találtam valamit ezen a honlapon: www.gportal.hu/portal/nonsi/ - és itt jobb oldalt van egy Elijah filmnek a Trailere. Meg egy kis szöveg róla. Bár nekem nem jön be a trailer, remélem nektek sikerül. (ha láttátok már ezt az előzetest, vagy vmi, akkor bocsi :oops: )

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268011 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilúvatar Gyermeke írta: Még nem tudni, mikor mutatják be nálunk a filmet... ha bemutatják egyáltalán... :cry: :roll:

Erősen ajánlom nekik! :evil:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268000 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egy nem túl friss Lij interjú a Hooligans c. film kapcsán - friss magyar fordítással :lol: 8)
Még nem tudni, mikor mutatják be nálunk a filmet... ha bemutatják egyáltalán... :cry: :roll:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266587 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ma is lesz a Jófiú, vagyis inkább holnap: PRO7, 01:00

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265968 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ille / Lórien írta: Aki még nem látta vagy nézni szeretné - Viasat3 július 16-a 22.55: Jófiú, Elijah egyik gyerekkori filmje.


:D A Jófiú? Az egy jó film! Én már többször is láttam, igaz, csak egyszer teljesen végig.
Eléggé...megdöbbentő. De nagyon jók benne a "srácok".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265755 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Isilcala írta: Megnéztem szombaton a Jófiút, és nagyon jó film. Elijah nagyon nagyot alakít benne, és Culkin is. Bár nem vagyok annyira nagy Elijah rajongó, de ez akkor is nagyon tetszett. Van még egy nagyon jó filmje, ahol Kevin Costner fiát alakítja. A film címe a Háború, az is nagyon jó. Csak el akartam mondani, hogy a Jófiú mennyire tetszett, és mennyire megdöbbentett, hogy Elijah ilyen jót alakított! ;)

Én felvettem, de még nem néztem meg, bár ezek után megvan a ma esti programom. :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265751 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Megnéztem szombaton a Jófiút, és nagyon jó film. Elijah nagyon nagyot alakít benne, és Culkin is. Bár nem vagyok annyira nagy Elijah rajongó, de ez akkor is nagyon tetszett. Van még egy nagyon jó filmje, ahol Kevin Costner fiát alakítja. A film címe a Háború, az is nagyon jó. Csak el akartam mondani, hogy a Jófiú mennyire tetszett, és mennyire megdöbbentett, hogy Elijah ilyen jót alakított! ;) [/u]

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264594 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ille / Lórien írta: Aki még nem látta vagy nézni szeretné - Viasat3 július 16-a 22.55: Jófiú, Elijah egyik gyerekkori filmje.


Én pár évvel ezelőtt láttam ezt a filmet, Culkin-nal játszik benne és nagyon megdöbbentő szvsz. Durva és olyan Elijah-s..

De nagggyon jó film, ajánlom mindenkinek!

Igaz, nekünk nincs Viasatunk... :roll:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264582 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Aki még nem látta vagy nézni szeretné - Viasat3 július 16-a 22.55: Jófiú, Elijah egyik gyerekkori filmje.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263102 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Én tegnap néztem meg másodszorra a Sin Cityt, mert annyira tetszik! :D Egyszerűen imádom a filmet, akkor is imádnám, ha Lij nem játszana benne (bár így azért sokkal jobb :roll: :D ); a történetek is jók, a film stílusa is jó, a képi világa is...meg a színészek nagy részét is szeretem... Ja, meg valamilyen újságban olvastam, hogy LIj mondta a karakteréről, hogy "kevin az emberevésben leli meg a lelkibékét"... ez olyan aranyos és morbid egyben :D ...na mindegy.... ja, és körmei tényleg jók! (egyből Szarumán körmei jutottak eszembe....) De az az egyik legdurvább jelenet, mikor megölik (a sárga cucc fejének Bruce W. által való szószerinti péppéverése mellett....).... Nézze meg, ki még nem látta, tényleg nagy film! :D :wink:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261668 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csütörtökön láttam anyuval, Nekem tetszett, Neki kevésbé. =D
Olyan aranyos volt Lij, hiába volt gyilkos. =) A körmei különösen tetszettek, meg az is, hogy Marv-ot (ha jól emlékszem a nevére) ellátta először... aztán már nem mondjuk... szegény. =)

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261638 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lij új szemüvege - nagyon LOL
Sin City premieren készült kép 1. (Jobb egérklikk!!!)
Sin City premieren készült kép 2. (Jobb egérklikk!!!)

Grammy díjkiosztó (Jobb egérklikk!!!)

[size=9:k6wgl8t6]Köszönöm Ízisz és Nim a gratulációkat - nagyon aranyosak vagytok! 8) [/size]

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261394 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilúvatar Gyermeke írta: Skywalker Ranch Lij a Star Wars bemutató előtt meghívott vendég volt Lucas farmjára a speciális TRL show keretében.
Nézzétek azt az imádatot a szemeckéjében! :lol: 8)

[size=9:2ft6hnae]OFF: Jé, ma vagyok 1 éves a fórumon... :mrgreen: [/size]



Olyan a képen, mint egy kisgyerek :D cuki :) ))

Grat a "szülinaphoz!" 8)

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261344 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilúvatar Gyermeke írta: [size=9:17h85tfx]OFF: Jé, ma vagyok 1 éves a fórumon... :mrgreen: [/size]

[size=9:17h85tfx]Drakulálok![/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261316 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Skywalker Ranch Lij a Star Wars bemutató előtt meghívott vendég volt Lucas farmjára a speciális TRL show keretében.
Nézzétek azt az imádatot a szemeckéjében! :lol: 8)

[size=9:3hqlp3fs]OFF: Jé, ma vagyok 1 éves a fórumon... :mrgreen: [/size]

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261223 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Coralie (Nim) írta:

cortez71 írta: Nem is mindenki gonosz!

Ez igaz, de egyetlen "jó" sincs.
Ebben a városban még a legártatlanabb kislányból is minimum bártáncosnő lesz. Természetesen, nem gonosz. De ő sem az az igazi a tiszta jellem. És persze Hartigan is leginkább a saját törvényei szerint cselekszik.
Szerintem Kevin volt az egyik legvisszataszítóbb elem az egész sztoriban. De igen, volt benne valami, ami nagyon meg tudott fogni...

Ja, mindenkinek vagy a mostani élete vagy a múltja mocskos :D
De nekem a kurecek akkor is bejöttek. ja, meg Nancy is!
Tényleg! ő az egyetlen a filmben, aki (ártatlanul) is megjelenik :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261215 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

cortez71 írta: Nem is mindenki gonosz!

Ez igaz, de egyetlen "jó" sincs.
Ebben a városban még a legártatlanabb kislányból is minimum bártáncosnő lesz. Természetesen, nem gonosz. De ő sem az az igazi a tiszta jellem. És persze Hartigan is leginkább a saját törvényei szerint cselekszik.
Szerintem Kevin volt az egyik legvisszataszítóbb elem az egész sztoriban. De igen, volt benne valami, ami nagyon meg tudott fogni...

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261146 Írta: PERIAN15000
PERIAN15000 válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
jah ok!szerintem is baromi jok voltak a karmai!jol ált neki! :D

Estella Moss

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261067 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

PERIAN15000 írta: akkor is igazságtalan volt!!ő sokkal jobban verekedett mint az a nagy rusnya dög és amugy is azt a nagydarab csávo már rég hulla volna (átmentek rajta autoval sokszor,megverték lelötték).és amugy ebbe a filmbe mindenki gonosz kivéve a bruce willys-t.(bár öö se normáris benne teljesen :D )

Nem is mindenki gonosz! az örömlányok pl nagyon szimpik, ja meg Nancykém is :)
Kevin meg olyan furcsa kari. Kegyetlen jól néztek ki a karmai :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.231 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére