Frodó (Elijah Wood)

Több
19 éve 7 hónapja #239808 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel (Melklerien) írta:

Maxim írta: Nézzétek mire nem lehet akadni egy Billy honlapon! :D
www.boydism.net/gallery/displayimage.php?album=110&pos=43
www.boydism.net/gallery/displayimage.php?album=110&pos=44

Csak nekem nem jönnek be? :(


Nekem még hajnalban bejöttek... Billy van rajtuk két emberke társaságában... akik fogalmam sincs kicsodák. :roll: De majd Maxim elárulja... 8)

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239789 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Aldaron (büzsü) írta:

Gil-Celeb írta: Elijah új haja SZVSZ gáz.... :roll:
Nekem jobban jön be a hosszabb,göndörös haj(bár a belső számít :wink: )!Az új hajában szerintem olyan Gollamos feje lett...Nem akarok egyetlen Elijah-fant sem megbántani!!!! Én nagyon bírom és néha kifejezetten édesnek tartom de rövid hajjal :roll: :roll: :roll: Vissza kell térnem egy régi mondásra(lásd:Legolas topic)Ízlések és pofonok!

Nekem mindenesetre ez a frizura jobban tetszik mint a Prágai :roll: :) ... húúú az nagyon gáz volt. :twisted: Most is inkább a szinével van a baj :? , nem a stílussal :wink: , neki nem áll jól a fekete... és kész... :D , ugye Maxim ?:)

Dehogy gáz az új haja! :D

Büzsü: hát igen, Prága kicsit mélypont volt. :twisted: A feketével viszont nem tudok egyet érteni, nincs vele különösebb gond. :P Persze ez szvsz.

Nim: szvsz az oldallal van a gond, nekem se jön be.

*Berenice*: várjuk az ötleteket! Vagy ha van kedved, látogass el a www.elijah-forum.uw.hu -ra, ott nagyobb a forgalom. :wink:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239787 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Maxim írta: Nézzétek mire nem lehet akadni egy Billy honlapon! :D
www.boydism.net/gallery/displayimage.php?album=110&pos=43
www.boydism.net/gallery/displayimage.php?album=110&pos=44

Csak nekem nem jönnek be? :(

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239747 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Aldaron (büzsü) írta:

Gil-Celeb írta: Elijah új haja SZVSZ gáz.... :roll:
Nekem jobban jön be a hosszabb,göndörös haj(bár a belső számít :wink: )!Az új hajában szerintem olyan Gollamos feje lett...Nem akarok egyetlen Elijah-fant sem megbántani!!!! Én nagyon bírom és néha kifejezetten édesnek tartom de rövid hajjal :roll: :roll: :roll: Vissza kell térnem egy régi mondásra(lásd:Legolas topic)Ízlések és pofonok!

Nekem mindenesetre ez a frizura jobban tetszik mint a Prágai :roll: :) ... húúú az nagyon gáz volt. :twisted: Most is inkább a szinével van a baj :? , nem a stílussal :wink: , neki nem áll jól a fekete... és kész... :D , ugye Maxim ?:)


Halványlila fogalmam sincs róla, hogy miről van szó, de mint büzsü örökös megerősítője, ezért csak azt mondhatom, hogy: Igen, így van büzsü! :mrgreen:
[size=9:1yr0fdy0]Egyébként Elijah valóban barnán jó![/size]

Nézzétek mire nem lehet akadni egy Billy honlapon! :D
www.boydism.net/gallery/displayimage.php?album=110&pos=43
www.boydism.net/gallery/displayimage.php?album=110&pos=44

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239739 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gil-Celeb írta: Elijah új haja SZVSZ gáz.... :roll:
Nekem jobban jön be a hosszabb,göndörös haj(bár a belső számít :wink: )!Az új hajában szerintem olyan Gollamos feje lett...Nem akarok egyetlen Elijah-fant sem megbántani!!!! Én nagyon bírom és néha kifejezetten édesnek tartom de rövid hajjal :roll: :roll: :roll: Vissza kell térnem egy régi mondásra(lásd:Legolas topic)Ízlések és pofonok!

Nekem mindenesetre ez a frizura jobban tetszik mint a Prágai :roll: :) ... húúú az nagyon gáz volt. :twisted: Most is inkább a szinével van a baj :? , nem a stílussal :wink: , neki nem áll jól a fekete... és kész... :D , ugye Maxim ?:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239522 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

cortez71 írta: Az a baj,h Lij naon hallgat mostanában magáról...
Ja,nézzétek meg Frodót:
decipherstore.fanhq.com/TCG/Card ... ardID=2018

Ezek láttán most nagyon nosztalgikus hangulatom lett...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239511 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az a baj,h Lij naon hallgat mostanában magáról...
Ja,nézzétek meg Frodót:
decipherstore.fanhq.com/TCG/Card ... ardID=2018

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239474 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

*Berenice* írta: Vmi új témával fel kéne dobni a Lij fórumot, mert ez így elég nyomott.... :sleepy: ...
Ötlet? :roll: :P

Mert mindenki a másik fórumon van... :roll:
Egyébként én támogatlak ebben! :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239455 Írta: *Berenice*
*Berenice* válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Vmi új témával fel kéne dobni a Lij fórumot, mert ez így elég nyomott.... :sleepy: ...
Ötlet? :roll: :P

"Névtelen lények rágják a földet..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239371 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elijah új haja SZVSZ gáz.... :roll:
Nekem jobban jön be a hosszabb,göndörös haj(bár a belső számít :wink: )!Az új hajában szerintem olyan Gollamos feje lett...Nem akarok egyetlen Elijah-fant sem megbántani!!!! Én nagyon bírom és néha kifejezetten édesnek tartom de rövid hajjal :roll: :roll: :roll: Vissza kell térnem egy régi mondásra(lásd:Legolas topic)Ízlések és pofonok!

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239315 Írta: *Berenice*
*Berenice* válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi Alyr Arkhon :up:
:frodo1:

"Névtelen lények rágják a földet..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239222 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

*Berenice* írta: Már nem azért, nem akarok hülyének látszani, de a :arrow: szvsz minek a rövidítése? (vagy ha nem vminek a rövidítése akkor micsoda?) :?: :?: :?:


szvsz= szerény véleményem szerint

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239218 Írta: *Berenice*
*Berenice* válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Már nem azért, nem akarok hülyének látszani, de a :arrow: szvsz minek a rövidítése? (vagy ha nem vminek a rövidítése akkor micsoda?) :?: :?: :?:

"Névtelen lények rágják a földet..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239127 Írta: *Berenice*
*Berenice* válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi a képeket Lin! :cheers:
Szerintem ez a haja sokkal jobb, mint az a picike... :?
Nekem mondjuk az a frizurája jön be a leginkább, ami itt a többségnek nem tetszik! :roll: :)
De hát, ízlések és pofonok! :itscool:

"Névtelen lények rágják a földet..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238994 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

*Berenice* írta: Szijasztok!!! :D
Arelenwen, sajnos nem látni azt a képet, amit beraktál Lij új hajáról! :(
Nem tudod esetleg megadni a címet, ahonnan leszedted a képet? :?:
Előre is köszi!!!

Üdv körünkben!
Bár nem vagyok Arelenwen :wink: : a link működik, bár a képek elhelyezkedése nem az igazi. Hasonló képeket találsz még itt is! :D

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238986 Írta: *Berenice*
*Berenice* válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szijasztok!!! :D
Arelenwen, sajnos nem látni azt a képet, amit beraktál Lij új hajáról! :(
Nem tudod esetleg megadni a címet, ahonnan leszedted a képet? :?:
Előre is köszi!!!

"Névtelen lények rágják a földet..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238560 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Alimarniel írta:

Lin írta: Idézet:
Hogy micsodát? Én csak azt láttam amikor Dom interjút csinál Lijjal, a Hans Jensenest. De azon akkorát szakadtam... Eszméletlen ez a két srác. De amiről te beszélsz arról még csak nem is hallottam. Tudna erről vki többet miondani léci?

A másik lemezen van, ugyanott. (mármint a filmesen, nem az extrák közt)

Nekem a másik lemezen nincs jelenetválasztás, és az egész háttér + minden tök fekete. Csak azt lehet választani h lejátszod afilmet, kommentár + beállítások. :( Na mind1, azért köszi, szerintem nekem vmi másmilyen van, már ha lehet ilyen. Na érted..

privi ment! :wink:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238516 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az "új" hajról annyit, hogy itt a legújabb. Gondolom, mindenki ...helyesbítek: a többség örül! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238499 Írta: Alimarniel
Alimarniel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lin írta: Idézet:
Hogy micsodát? Én csak azt láttam amikor Dom interjút csinál Lijjal, a Hans Jensenest. De azon akkorát szakadtam... Eszméletlen ez a két srác. De amiről te beszélsz arról még csak nem is hallottam. Tudna erről vki többet miondani léci?

A másik lemezen van, ugyanott. (mármint a filmesen, nem az extrák közt)

Nekem a másik lemezen nincs jelenetválasztás, és az egész háttér + minden tök fekete. Csak azt lehet választani h lejátszod afilmet, kommentár + beállítások. :( Na mind1, azért köszi, szerintem nekem vmi másmilyen van, már ha lehet ilyen. Na érted..

"A tábor területén radioaktív aranyhal fogyasztása csak ólommentes esőkabátban engedélyezett."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238495 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
"Gil-Celeb\n

Frodóként is (a szemén kívül)a göndör haj fogott meg benne!(tudom,hogy paróka,de mindenesetre jólállt neki!!!!!)
quote]

Valóban jól állt neki!! Bár nekem amúgy is bejönnek a göndör hajú srácok... :P :D

Az új hajról pedig... 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238447 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Alimarniel: jó, hogy újra itt vagy! :P

Hogy micsodát? Én csak azt láttam amikor Dom interjút csinál Lijjal, a Hans Jensenest. De azon akkorát szakadtam... :D Eszméletlen ez a két srác. De amiről te beszélsz arról még csak nem is hallottam. Tudna erről vki többet miondani léci?

A másik lemezen van, ugyanott. :wink: [size=9:13bie4a4](mármint a filmesen, nem az extrák közt)[/size]

Gil-Celeb írta: Nem tudjátok véltlenül,hogy milyen filmben fog idén játszani???Mert szegénykéről egy ideje már semmit nem hallottam(az állítólagos új barátnőjén kívül...)

Hát lesz ugye a The Yank, meg a Sin City és lesz még az Everything Is Illuminated, ezeknek idén lesz a bemutatója (persze kint, hogy ide mikor érnek el :roll: ). Ezen kívül egy rajzfilben(Happy Feet) kölcsönzi a hangját egy pingvinnek, de ez ugye hozzánk nem fog eljutni eredetiben, sajnos. :(

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238440 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Alimarniel írta: Csodálkozom is h nelktek nem teccik, de gondolom ti meg azon h nekem igen. :)


Ízlések és pofonok... :wink:
Nekem így egy kicsit hmmm,hogy is mondjam,érdekes vagy inkább fura.Frodóként is (a szemén kívül)a göndör haj fogott meg benne!(tudom,hogy paróka,de mindenesetre jólállt neki!!!!!)
Nem tudjátok véltlenül,hogy milyen filmben fog idén játszani???Mert szegénykéről egy ideje már semmit nem hallottam(az állítólagos új barátnőjén kívül...)

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238397 Írta: Alimarniel
Alimarniel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
SZIASZTOK!!!
Jajj annyira örülök h végre itt vagyok! [size=9:y8zrbkhy](decemberben totál összeomlott az egész gép, utána folyamatos pechsorozat következett javítás közben, de inkább nem részletezem, a lényeg hogy itt vagyok, megvagyok.)[/size]

Először is szeretettel üdvözlök mindenkit, akivel még nem volt szerencsém "találkozni", (Mármint így virtuálisan..) tehát sziasztok Firefly, Zsákos Nyuszi, Ille/Lórien, Elvina, Olorin.papa, Gil-Celeb, Gil-Golwen Nimrandir és mindenki akitesetleg kihagytam. :oops: Tudom hogy már régóta regizve vagytok, de ha jól tom ide még nem nagyon írtatok, vagyis inkább nem láttalak még titeket.

Aztán a haj-témához szólnék hozzá, szerintem ugyanis ez az eddigi második vagy3. legjobb haja. Szvsz iszonyú jól néz ki, bár én alapból szeretem az ilyen szakadtgatyás kicsit elhanyagolt srácokat. Sokkal jobb mint mikor kicsi haja van és olyan kis visszafogott vagy ilyesmi. Csodálkozom is h nelktek nem teccik, de gondolom ti meg azon h nekem igen. :)

Gil Celeb írta: ölelős irigykedős?
kep.tar.hu/ejw/27525867/1031756#2
kep.tar.hu/ejw/27524337/972604#2


ki ez a lány????Franka Potente????

Az első nem, az a csaj asszem vmelyik filmjében volt, sde most meg nem mondom melyikben. A másik, a smacizós viszont igen, vmi lesifotó..

Jajj, ti már biztos láttátok, de én csak most jutottam oda h megnézzem, hogy mi van a bagendinnen. Kész tragédia. De most komolyan, olyan rossz, épp eleget bőgtem a bővített dvd extráin, mikor mindenki elbúcsúzott, annyira megható volt. Erre az első ami meglátok ahogy felmegyek az oldalra, hogy Egy korszak vége. :cry: Annyira szép elbúcsúzós szöveget írt az a csaj. Főleg a vége, mikor megköszöni az 5 srácnak, hogy ilyen rendesek meg jó fejek, és h büszke arra h a rajongójuk lehet. Annyira szép! De azért szomorú, hogy ő is így elbúcsúzott, olyan megdöbbentő vagy nem is tudom. :(

Fangi írta: Megvetéttek a RoTK bővített DVD-jét?
Ha igen látáttok a rejtett meglepetést?
Ahol az a 2 tehetségtelen beszélget PJ-vel.
nagyon szar.....

Hogy micsodát? Én csak azt láttam amikor Dom interjút csinál Lijjal, a Hans Jensenest. De azon akkorát szakadtam... :lol: Eszméletlen ez a két srác. De amiről te beszélsz arról még csak nem is hallottam. Tudna erről vki többet miondani léci?

"A tábor területén radioaktív aranyhal fogyasztása csak ólommentes esőkabátban engedélyezett."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238389 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ne tessék már ennyit Offolni!... szerintem :lol: :twisted:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238299 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Aldaron (büzsü) írta: Arelenwen, csirke... Szerintem :) )) :lol:



WWWWÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ez nagyon ott van :D :D:D:D ... szerintem :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238273 Írta: Aldaron (büzsü)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238272 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

olorin.papa írta: :P A kis kopaszos felnyírt? :lol:
www.absolutepictures.com/display.php?i=5525

NO COMMENT.... :roll:

és akcióhősös lövöldözős?
kep.tar.hu/ejw/27524186/967317#2

Olyan kisfiús,nem illik a pisztoly a kezébe...SZERINTEM!

ölelős irigykedős?
kep.tar.hu/ejw/27525867/1031756#2
kep.tar.hu/ejw/27524337/972604#2
:twisted:

ki ez a lány????Franka Potente???? :evil: :oops:

a kedvencem:gollamosnyöszörgős? szerintem... :twisted:
www.numenoreen.com/viewpic.php3? ... -11-03.jpg

www.numenoreen.com/viewpic.php3? ... -11-03.jpg


Nekem is,de azért maradok Frodónál!!!! :D (Tudom,hogy egy evolúciós zsákutca vagyok,de nem tudtam a hozzászólásodból kivenni a kommentárjaimat,úgyhogy csak 'entereztem'!)

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238158 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
olorin.papa: :mrgreen: :lol: szerintem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238118 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:P A kis kopaszos felnyírt? :lol:
www.absolutepictures.com/display.php?i=5525

és akcióhősös lövöldözős?
kep.tar.hu/ejw/27524186/967317#2

ölelős irigykedős?
kep.tar.hu/ejw/27525867/1031756#2
kep.tar.hu/ejw/27524337/972604#2
:twisted:

a kedvencem:gollamosnyöszörgős? szerintem... :twisted:
www.numenoreen.com/viewpic.php3? ... -11-03.jpg

www.numenoreen.com/viewpic.php3? ... -11-03.jpg

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238115 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:oops: Biztosan láttátok már, :oops: én csak most találtam meg és még nem is bujkáltam benne... :oops:
elijahwood.lap.hu/

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.266 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére