Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 5 hónapja #51798 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem is hasonló, mint Manónak, bizt van valami...
Frouge.én nem voltam, de kíváncsi vagyok, mi történt...
a Jófiú sztem naggyon jó, nagyon tetszett, de akkor még nem nagyon ismertem Lijt...

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51797 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ragoran! Nekem egy zöld csík (gondolom vmi fák vannak ott) 2 perc alatt jött le kb. És akkor egy képre mennyit várhatnék.De azért köszi :)

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51791 Írta: Frouge
Frouge válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!Közületek volt valaki a Kószák szöv.-nek találkozóján?

Utálom Csabit,mert egy hülye ***.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51775 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Neeem?? :( Nem mondom, hogy nekem pillanatok alatt betöltötte, de azért szépen lassan bejöttek! :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51771 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ragoran: köszi a képeket, csak nekem fél óra alatt sem töltődtek le... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51765 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
22 éve 5 hónapja #51753 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Amúgy sok jó kép van még ott.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51752 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Legalul jobb oldalon van. Elég rossz minőségű,de végre megtaláltam.Eddig csak a mellette levőt láttam.

Oooolyan éééédesek :D

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51751 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Megtaláltam a legjobb legédesebb Lij & Orli csókos képet :)
Nézzétek meg ti is a www.geocities.com/nillosse/pictures2.html címen.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51741 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:) Mi ez???

A Jófiút egy nyíregyházi tékából vettem ki.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51682 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocs, hogy így idevágok, de ez leginkább még ide illik(hová tűnt a hobbitok topic???)
Tesztben találtam..
2: Hány lába és keze van egy FÉLszerzetnek (Hobbit) ?
A - Természetesen egy keze és egy lába.
B - Attól függ milyen irányban vágták ketté.
C - A félszerzet csak az orkoktól fél.
D - Attól függ ki szerezte.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51678 Írta: Frouge
Frouge válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azt nem is tudom,hogy miről szól... :( Miről szól?

Utálom Csabit,mert egy hülye ***.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51676 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Lijnek új filmje? Mikor? Hol? Mi? 8O
Nyúlhopsz: Kösz a képeket!
Manó! Honnan vetted a Jó fiúkat? Melyik tékából?
Nincs róla a Cinemában, csak térkép meg Star Wars. :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51668 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Try Seventeen

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51666 Írta: Frouge
Frouge válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerinetm most éppen nem jár senkivel.Vagy igen?

Utálom Csabit,mert egy hülye ***.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51665 Írta: Frouge
Frouge válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az Ash Wednesday?

Utálom Csabit,mert egy hülye ***.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51664 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Hogy Elijah valakivel jár? Vagy már ő is csak egy újabb szerencsétlen alan lett, akiről jókat lehet pletykálni? :?: :!: :!: :evil:
Menjenek má.....
No, mindegy Elijahos álmokat!
Ui: Van róla a Cinemaban?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51660 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Meg tudná nekem v.ki mondani, hogy miről fog szólni Lij következő filmje???
Elolvastam Anna belinkelt cikkét, de nagyon tudok angolul. :cry:
Jól értettem, hogy még csak nem rég kezdték forgatni?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51658 Írta: Frouge
Frouge válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! :D

Utálom Csabit,mert egy hülye ***.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51644 Írta: Martin Solayr
Martin Solayr válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Manó! Az egyik weboldalam. NA ÉN HÚZTAM!
Bye all! :)

Martin Solayr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51641 Írta: Martin Solayr
Martin Solayr válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
manó! :) Most lesz 28-an a horrorra akadva az HBO-n, szerintem az érdekesebb :) bocs, OK, Mr. Woor volt benne, akkor elfogadom. Báááár, jobban szeretem azt a fekete hajú Tündét! :D

Martin Solayr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51639 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Itt mit kéne látni? Vagy keresni.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51638 Írta: Martin Solayr
Martin Solayr válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na persze az url megint nem ment :D Na talán most! :) pop.lap.hu

Martin Solayr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51637 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Most néztem meg a Jófiút.Tékából (más nem volt :( ). Már láttam de Lijből sosem elég :)
De abban a filmben néha nagyon béna.Vagyis a szinkronja olyan hangokat ad :?
Tök gáz szerintem amikor azt hiszi a nőre hogy az anyja,vagyis hogy az anyja tért vissza benne.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51636 Írta: Martin Solayr
Martin Solayr válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz! :) Ügyi vagy, hogy ilyen sok képet gyüjtesz össze! :D Ennyi sexi Mr. Wood? :) Mellesleg állítólag weela.[/url]

Martin Solayr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51631 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én pl olvastam, és sztem igazad van!

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51629 Írta: Galadrijel
Galadrijel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Olvastátok hogy az anyja cipelte mindenféle forgatásokra és válogatásokra a kis Elijahot, és ezért elhanyagolta a másik két gyerekét?
ez nekem nagyon nem szimpi, végülis a másik kettő is az ő gyereke, akkor is ha nem olyan tehetségesek mint a mi Frodonk,és ezért is váltak el Elijah szülei... :(

A tünde név ent-szivet takar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #51603 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!Nyulhopsz,meg tudnád mondani,hogy hogy szedsz ki képeket a filmből? :roll:

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #51588 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Találtam egy cikket itt a neten, melyből kiderül, ki is volt a másik szökőkútbapisilő.Hát, természetesen a drága jó Dominic, ki más?A cikk azt írja, túl sok vodkát ittak a fiúk... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.199 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére