Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 4 hónapja #53216 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szerintem még mindíg jobb a cigi, mint a többi káros szenvedély és sajna manapság az ifjúság (ahogy nyulhopsz mondaná :lol: )
vmelyik káros szenvedélyt űzi!!!
úgyértem szinte rákényszerítenek ,hogy válaszd vmelyiket!!4
JÓ PERSZE EZ KÉPLETES, mert engem sem fenyegettek, hogy gyújtsak rá, deee.... mivel sosem iszom és mást sem....
szóval.....remélem értitek!!!!
nekem ez a véleményem , és nagyon becsülöm azt aki mindegyiknek ellen tud álllni!!!!! ( se cigi, se fű, se pia)

háát ez elég pesszimistán hangzik !!!! :? :?
néha rádöbbenek ,hogy milyen szörnyű világban élünk!!! :cry:
KÖZÉPFÖLDE SOKKAL JOBB LENNE!!!

MINDEGY... EZ AZ ELIJAH WOOD TOPIC!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53212 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!!

n8n: mi volt az amit pirossla írtál?? mit jelent??? :?
egyébként nem hiszem, hogy még mindíg az annyával él!!
szerintem , ha ezt mondja ez még mindíg csak a "jókisfiú" image része!!!
szerintem viszont nem jókisfiú!!!
ja, és remélem ritkán iszik,de cicafülnek igaza van, hogy az ennyi idős fiúk néha hobbit ( :D ) csinálnak a kocsmázásból... :(

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53211 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én sohasem fogom kipróbálni a cigit!
SOHA! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Lehet, hogy így megszereted, mert csak van stressz oldó hatása. :!: :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53207 Írta: tanni
tanni válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szijasztok! Én is nagyon remélem hogy Elijah nem drogozik...
Nyulhopsz, tök jo lett az oldalad!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53206 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló!

Nagyon elkeserítenek ezek a dolgok! Én nagyon oda vagyok Elijah-ért. Drogozni akkor sem fog, hiszen még az anyjával él aki elég szigórúan (és szeretettel) neveli. Persze sajnálom, hogy cigizik, de senki sem lehet tökéletes! Azt azért nem hallottam, hogy ANNYIRA cigizne, vagy én értesükltem rosszul? Az ivást sokkal aggasztóbbnak tar tom, de azt csak ritkán csinálja (ugye??). Nem hinném, hogy eldobálná a cigit hiszen mégiscsak nagy állatvédő!!!! :!: :!: Ez tettszik benne (no meg az a gyönyörű szeme).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53205 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az én nagypapám tüdőrákban halt meg,
mert cigizett...
Ki szeretném próbálni, de csak azért, hogy
egy életre megutáljam.
A cigizés pedig csak egy "kultikus" dolog,
amihez az ember hozzászok, és nem tud leszokni róla.
És nem az a baj, hogy tedtileg, hanem az a baj, hogy
lelkileg kötődik hozzá.
Jó lenne ha leszokna "Ilájzs" !:)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53149 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem nincs olyan ember, aki nem próbálta ki (mármint a cigit) - legalább egyszer... De hogy mi jó benne, azt én nem tudom megmondani :? Erről szívesen megkérdezném Elijaht.. :roll: Bár olyan vodkás éjszakám nekem is volt... :P :lol:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53146 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty\n

n8n: mostmár mindíg rá fogok lépni, megígérem!!! :) quote]
hanatale len! :D :D :D
manó: passz, ez már nekem is eszembe jutotth h h kell pontos e-t írni, mert a namariÉ is pontos e, scak én olyat nemtok :(
csak nem fog drogozni! :cry: :cry: :cry: nem hinném, elég jól le vezetheti a stresszt a kávén, meg a cigin...reméljük :?
manó: de kipróbáltad? :)


n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53132 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hogy kell pontos e-t írni?

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53131 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hogy kell pontos e-t írni?

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53130 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocs Naughty.Tegnap akkor már nem voltam itt.
Nálunk is mindenki cigizett nyolcadiban.De tényleg.Az egész osztály.Kivéve! Engem meg a legjobb barátnőmet... (most nehogy azt higyjétek hogy én ilyen jókislány vagyok :twisted: )
A padtársam mindig tök cigi szagú volt.Mindig megszagoltatta velem a kezét :)

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53106 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
najó nekem sajna mennem kell, mert ez a gép k*rva lasssúúúú!!! :evil:
nem tom mért!
majd holnap jövök, addig is:
El veletek, álmodjatok vele!!
Erendil fénye...... már remélem tudjátok!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53099 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem nem drogozik.
Még legalábbis nem.
De szerintem Lij egy kicsit túl könnyen belemegy az ilyenekbe...
Cigi, pia...
És ha még stresszesebb lesz?
Átverik?? Vagy lesz egy barátnője, aki csúnyán otthagyja??
Depis lesz, és akkor... :x

Bár lehet, hogy csak vészmadár vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53091 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
n8n: mostmár mindíg rá fogok lépni, megígérem!!! :)

egyébként sziasztok!!!
már itt vagyok a suliban, és te fönn vagy most manó???
remélem el nem drogozik :(
az nagyon gáz dolog szerintem :twisted:
nagy gááááz lehet belőle :!: :!: :!:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53058 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Erről a cigi témáról eszembe jutott valami.

Ugyebár azt a korszakot éljük, amikor mindent egyre fiatalabban kezd az ifjúság (úristen, hogy fogalmazok má????? 8) ).
Nálunk is alakult egy banda, akik suli után ellógtak cigizni. Jó, az ő dolguk.
Aztán meg lebuktak, csakhogy az egyik szülő kitalálta, hogy drogoznak. Meg sátánisták is. ( :twisted: )
Aztán tisztázódott a helyzet, és kiderült, hogy csak eukaliptusz cigizt szívtak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #53050 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Meghallgattam! Ilájdzsá!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ de furi!!! 8O :o :D :D :D
cigi:
yaya, én is tudtam erős dohányos, és nem telik L úgy 5 mp, h nem kávézna :( :? :cry: a kávé még nem zavarna, de a cigi...hát nemtom, még jó, h nem drogos, vagy piás (mint már írtátok) de nem örülöük neki, és LE KÉNE SZOKNI!!!!!!!!!!!!!!!!!
naughty: de ugye, ha eldobtad már Ltaposod, u7gye? mert attól kiver a frász, ha vki miután elszívta(tőlem magát nyugodtan mérgezze) L dobja, és HAGYJA ÉGNI!!!!!!!!!!!! na ettől ideges leszek, hagyja, had füstüöljön tovább, és szenyezze a levegőt. az a legrosszabb a cigiben, h nem csak annak a szerevezetét rontja, aki szívja, hanem azokét is, aik csak mondjuk ott állnak a cigizős egén mellett és szívhatják a füstöt....najó ennyi prédikáció elég volt belőlem!!!! lehúzom magam a klotyón, bocs! :oops: naughty, nehogy magadra vedd!
:D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52986 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia Naughty!
Az tök jó :) Az hogy ott éjszakáztok.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #52983 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Itt egy kép, amin a srác egy igazi jófiú:
always.ejwsites.net/images/ob01jpg
Remélhetőleg meg tudjátok nézni, bár nekem ez az oldal csak nagyon ritkán jön be, nem tudom, miért.
Egyébként az egész site nagyon jó:
always.ejwsites.net

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja - 22 éve 5 hónapja #52979 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja - 22 éve 5 hónapja #52977 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Legjobb tudomásom szerint Elijah Wood bizony tényleg erős dohányos.Hogy mióta?A Faculty forgatásán szoktatta rá a drága Josh Hartnett.
Egyébként iszik is, ott volt például az a zűrös ügy az újzélandi szökőkúttal, ő maga mesélte a Rolling Stone magazin interjújában
www.rollingstone.com/mv_news/newsarticle.asp?nid=15574 , hogy Dom Monaghan és ő túl sok vodkát ittak (áfonyalével...-érdekes lehetett...).
Nem hiszem, hogy ezért bárkinek is csalódnia kellene benne, örüljünk, hogy nem drogos, mint a fiatal sztárok általában.Mondjuk ki tudja??
Az ennyi idős fiúk isznak, mint a kefekötő(ismerem őket, az én korosztályom).Szóval ennyit erről a témáról.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52970 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
SZIA MANÓ!!!!
ÉN MOST EGYÉBKÉNT A SULIBól írok és este is innen fogok(ha hozzájutok a géphez), mert holdfénykupa lesz, ami azt jelenti, hogy itt éjszakázunk a suliban!!!! :D :D
coool!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52969 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
cicafül:17 leszek júniusban!! :oops:
de nem vagyok olyan nagyon cigis :roll: , csak egy kicsit!!!
egyébként én tudtam, hogy úgy kell mondani!!
megnéztem a szótárban a fonetikáját :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52966 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én tudtam hogy úgy mondják :)

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52903 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát ez nem igazán megy nekem :oops:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52900 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.lordoftherings.net/index_flat.html
Remélem sikerül linkelni.
Ez egy kép akar lenni a Két Toronyból Elijahhal :) )
De ott van Aragorn is, csak várni kell amíg lejön egy ablak.
Asszem... :oops:
Amúgy tényleg olyan fura, hogy "Ilájzs" Wood.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52898 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tudtam.

Egy egész tanítási szünetet szenteltem arra, hogy belevéssem az agyamba. :oops: :oops: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52897 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azt tudtátok, hogy lij nevét úgy kell ejteni, hogy ejtés szerint: ilájdzsa (wood) . A lordoftherings.net flash-es változatában néha az ő hangja köszönti a látogatókat. Ha sokat kattintunk a frisítésre, előbb-utóbb mindenki bejelentkezik. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja - 22 éve 5 hónapja #52895 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Figyeljetek!
A Story egy pletykalap szóval nem vagyok
abban teljesen biztos abban, hogy ezt nem ők találták ki. De az tény, hogy cigik.

(Lásd: Sir Ian McKellenre azt mondták, hogy Ian Holm!!!)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52886 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Storyban azt irták, hogy eléggé ideges, ezért folyton cigizik, és sok kávét iszik...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52884 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Attól függ hány éves vagy...remélem nem 14-15-16 (utána sem kell!!!!)
Egyébként nem utálunk (én biztos nem) :wink: Csak át kéne gondolni, hogy ez mire jó? :roll: De ez a Te dolgod, én nem szólhatok bele. A barátnőimnek is (akik dohányoznak) csak elmondtam a véleményem...
Lij meg biztos a sok stressz miatt szokott rá...fhujj :evil: Vajon mióta, hány éves kora óta cigizik?

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.253 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére