Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 4 hónapja #54030 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Menj le alfába,és mondogasd:Lij boldog!Lij boldog!Lij boldog!... 8)
nem azért mert bejön... :? olyan mókás,mikor ferde szemmel néznek az emberre... :)
De biztos az! 8)
Miért használná ki a csaj???Lehet őt kihasználni,azaz nem szeretni? :roll:
neeeem!

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54029 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: ezt úgy érted, hogy Franka gondolt egyet, hogy: ,,Hú, most ez a gyerek egyre híresebb lesz, én meg még nem tartok sehol, pedig már 28 éves vagyok... ha elcsavarnám a fejét az újságok talán rólam is cikkeznének.'' ?

Megeshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54027 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jó, persze, ha boldog akkor jó... :(

De hogy 7 évvel idősebb... csak ki fogja használni szegényt :cry:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja - 22 éve 4 hónapja #54025 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát ez, hogy a csaj 7 évvel idősebb nála, az durva.
Először is azért, mert Lij későn érő tipusnak vallja magát.
Másrészt az előző csaja 16 éves volt (=Sarah).

Na de mindegy, Lij legyen happy és akkor én is happy leszek. :cry: :x :( :? :wink: :) :D :lol:

Az Ash Wednesday premierje? Honnan veszed? Én már jó rég vadászom, hogy mikor, de nekem reálisnak tűnik a 11-ei időpont.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54020 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚGY TUDTAM!!!!! :cry: :cry: :cry:
szipp :(
Vígasztalódjunk:semmi nem tart örökké! :twisted:
:roll:
:oops:
Neeeee,ezt nem én mondtam! :(
Ha ő örül,én örülök,ha ő boldog,én még boldogabb vagyok... :?
kit is akarok meggyőzni??? :(
jahj...de hát ez az élet... :cry:
MINDIG ez van!(pl. kicsi koromban ,mikor megtudtam,hogy Jackie Channak/nek családja van :D ,vagy...nem érdekes,nem lelkizek tovább!!! :? ) :roll:
:oops:
:cry: :cry: :cry:

Zsoffija szavazott,és tette,mit tennije kellett! 8)

:lol: :D :) :wink: :? :oops: :( :cry:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54017 Írta: Sarah
Sarah válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szijjasztok!

Tényleg igaz, hogy május 11-én lesz az Ash Wednesday világpremierje?

Sarah Michelle Gellar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54015 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj... egy ideig nem vagyok itt, és mik történnek....

:cry: :cry: :cry:

Szipp, de legalább van valakije a kis drágának, nemde? (sovány vigasz)

Remélem azt a díjat megnyeri, mert nagyon megérdemli.
Na ezt lehet láttáok már, de egy kis stöveg:
"We referred to each other as "the hobbits". Within the first month, we were those characters,' Wood explains. 'We called ourselves the hobbits because we adopted the relationships that were important to those characters. We were always together. We were on set together, we went out for meals together, we loved being around each other."


*szomor*

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53986 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Felfogtátok, hogy ez a Frankó csaj 7 azaz HÉT ÉVVEL IDŐSEBB? Öhh...Orli idősebb nálam hét évvel, de az pont jó 8) Ez meg...De hát Elijah tudja. Szerintem csak futó kaland. Nagyon úgy néz ki. Szóval nem kell berogyni csajok! Mindez csupán múló szeszély. Erről meg vagyok győződve.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53966 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
na, megyek gyázsolni , sziasztok!!!! :cry: :cry:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53963 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Husszasza..én is szavaztam HAJRÁ LIJ!!!!!!!!!!!!
Na, kiéltem magam :) )
Franka, franka...milért tetted ezt velünk??? piszok mázlista :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: cry....
tunképpen örülni kéne annak, h Lijnek végre vanvalakije...próbáljunk örülni...
asszem tegnap volt az, amikor láttam egy hapit a buszon, és tiszat Lij volt!!!! volt egy piercing(így kell írni?? :oops: ) a szemöldökében és tök buzis volt és magas, de ezektől föggetlenül tiszta Lij volt..
sorry az offért! :D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53962 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát csajok bőgjünk! :cry: :cry: :cry:
Nem értem mi van a sztárokkal. :? Hogy lehet az, hogy csinálnak egy szerelmes, romantikus filmet, és pufff....már össze is jönnek. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53959 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Anna írta: Nocsak, nocsak.Újabb érdekesség a nagyvilágból:
always.ejwsites.net/index.htm
Lij és új barátnője, ha minden igaz.
A hölgy ugye a Lé meg a Lola című német film sztárja, Franka Potente.Ha valaki esetleg nem tudná, együtt csinálták/ják a Try Seventeen c. filmet Vancouverben.Ez a fotó egy hokimeccsen készült.Aranyos, nem?
Mindenesetre most már valószínűsíthető, hogy a srác nem homo. :D
Még annyi az ügyhöz, hogy Franka 1974-ben született.


Erről beszéltem... :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53958 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
VEEEEEEHEEEEE!!!! :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

NEMÉRDEKEL MIT ÍR AZ A CSAJ, HOGY LEGYÜNK BOLDOGOK....
ÉN NEM VAGYOK AZ!!!! :x :x :mrgreen:

MEGCSALTÁL EL!!!!

ORLITÓL MÁR ELVISELTEM, DE TEEEE????

MINDEN PASI SZEMÉT!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53956 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

naughty írta: 8O 8O 8O MILYEN FRANKA???? :cry: :cry: :cry:

HOL ??? ÉN NEM LÁTTAM SEMMILYEN KÉPET!!! 8O

HELP, HELP!!! NYULHOPSZ!!!4 :cry: :cry: :cry:

Nézd meg kicsit lejjebb Anna linkjét.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53954 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
de gagyi az MTV szervere
milliószor lehet egymás után szavazni

HASZNÁLJÁTOK KI!!!!!!!! :D :D :D

Amugy elég érdekes feje van Lijnek abban a szemüvegben. :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53953 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
8O 8O 8O MILYEN FRANKA???? :cry: :cry: :cry:

HOL ??? ÉN NEM LÁTTAM SEMMILYEN KÉPET!!! 8O

HELP, HELP!!! NYULHOPSZ!!!4 :cry: :cry: :cry:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53952 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hihihihihih :D :D :D :D :D

én is szavaztam!!!!
ezt a díjátadót csak az MTV közvetíti???
mert nekünk nincs!!! :( :(
és mikor lesz egyébként????
lehet, hogy majd megkérem egyik oszátytársam , hogy vegye föl!! :?

egyébként többször is lehet szavazni, úgyhogy , ha van még időtök... :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53951 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Épp most voltam szavazni.
GO LIJ!!!!!!!!!!!!!!(meg persze a többiek is.... :D )

Elég érdekes az a kép azzal a Frankával vagy hogy hívják.Mondjuk kicsit "öreg" hozzá de a képeket elnézve.... :D
No mind1.
Örüljönk neki! :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53950 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Viszont most látom csak ezeket a Frankás képeket. :cry: :cry: :cry: :cry:

Hát, sok boldogságot Lijnak... :cry: :cry: :cry: :cry:

De szét tudnám verni Franka pofikáját!! :evil: :evil: :evil: :evil:

De Lij nem örülne neki, szal inkább bőgök. :cry: :cry: :cry: :cry:

Mindenesetre remélem Frankával boldog. :cry: :cry: :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53947 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na én is elmentem szavazni.Remélem Lij megnyeri a legjobb férfi főszereplő kategóriában! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53945 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dejódejódejó!!!!!!!
Hajrá Lij!!!!!!!!
Szavazok!!!!!!!

Dejódejódejó, ezt a díjat nagyonnagyonnagyon megérdemli!!!!

Bocs, hogy pattogok, mint a nikkelbolha, de ez jóóóóóóóóó hír!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53933 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na én szavaztam.Nemtom milyen kategóriában de csak egyre tudtam,mármint egy kategóriára mert szarakodott és bezárta megát :)

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53922 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Anna: Ez roppant érdekes! 8O Go Lij! :D

Gyerekek!!!! Ha akarjátok nyerni látni mind a 6 kategóriában
A Gyűrűk Ura-A Gyűrű Szövetségét az MTV Movie Awards-on, tűnés szavazni, de rögtön!!!

:D :D :D

ITT!
www.mtv.com/onair/movieawards/ma ... ings.jhtml

A kis Lij a legjobb férfi főszereplő kategóriában (hadd ne mondjam) ABSZOLÚT ESÉLYES! :D :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja - 22 éve 4 hónapja #53920 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nocsak, nocsak.Újabb érdekesség a nagyvilágból:
always.ejwsites.net/index.htm
Lij és új barátnője, ha minden igaz.
A hölgy ugye a Lé meg a Lola című német film sztárja, Franka Potente.Ha valaki esetleg nem tudná, együtt csinálták/ják a Try Seventeen c. filmet Vancouverben.Ez a fotó egy hokimeccsen készült.Aranyos, nem?
Mindenesetre most már valószínűsíthető, hogy a srác nem homo. :D
Még annyi az ügyhöz, hogy Franka 1974-ben született.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53909 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
viggomortensen.lap.hu: új link! MTV Movie Award 2002, Elijah jelölt a legjobb főszereplő kategóriában! Menjetek, szavazzatok!

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53864 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi Lili,már megyek is megnézni :D

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53819 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lara ha jól sejtem akkor a www.kvizpart-hu ról van szó.Én is szoktam ott játszani,és egész jól megy habár az én 40000-es csúcsom sehol sincs a csúcstartó 69000-eséhez.De egyszer csak megdöntöm,végülis gyakorlat teszi a mestert nem?? :wink: Amúgy pedig könnyű játszani,csak elmész a www.kvizpart.hu-ra,és ott regisztrálsz.Aztán már játszhatsz is egy csomó kvízt többek között gyűrűk urásat is. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #53800 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egy érdekesség:
orlandomultimedia.net/diary/fell ... ry800.html
Vic tette fel ezt a Legolasos topicba, de ez minden szereplőt érint, hiszen ez a színészek visszaemlékezéseinek gyűjteménye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53799 Írta: Mirtus
Mirtus válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mi ez a dilis szöveg, hogy Lij meleg??!!
Egy: ez szerintem bennünket úgysem érint! (SAJNA!) :( Kettő:Lij elég vagány és szabadszájú ahhoz, hogy bevallja azt is, ha az volna.
Három: Orlando sem meleg, sőt, saját bevallása szerint a nők miatt lett színész.
Négy: MELYIK ÚJSÁGBAN VOLT EZ A TAPÍR PLETYKA??!! :evil: :x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #53796 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A véleményem a sztárok nemi hovatartozását illetően a következő.
Szerintem a homoszexualitás bizonyos dolgokkal együtt jár.Gondolok itt arra, hogy a "meleg" férfiak másképpen viselkednek,másképpen öltöznek.Sokkal jobban ügyelnek a stílusukra, a megjelenésükre, mint az átlagférfi.
Na most, szerintetek Lij a szakadt farmerjában meg a kapucnis pulcsijában egy homokos fickó benyomását kelti?Hát, nem hinném!Gondoljatok Elton Johnra vagy George Michaelre!Vagy Sir Ian McKellenre!Mindhárom neves férfiú igazi úriember benyomását kelti.Mondjuk Sir Elton nem, de ő egy külön eset.
Szóval ennyit erről.Persze aztán kiderülhet, hogy mind Orli, mind Lij meleg, de ez meg aztán igazán ne érdekeljen senkit.A színészi teljesítményüket ez biztosan nem befolyásolja!
Egyébként szeretnék ezzel az "üggyel" kapcsolatban konkrét információt kapni, hogy melyik újságban olvasható ez a cikk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.459 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére