Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 4 hónapja #53783 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Shaira! Nem akartam semmit! Felejtsd el!

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53779 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!Milyen kvízjátékról van szó?

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53709 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Manó: nem sértettél meg, de hogy értetted hogy nem akarsz megsérteni a piszkálódásoddal?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53704 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Új az avatarom :) Szerintetek jó? Na mind1.Valószínűleg visszatérek a régihez mielőtt valaki válaszolna.
Télleg most jöttem rá hogy a Forever Young-ban Lijecske szerelmes :) Óóóh akkor azt a filmet megint meg kell néznem.Ma olyan szerelmes hangulatom van.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53701 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A nem szemétkedek-et arra értettem hogy nem akarlak megsérteni a piszkálódásommal.Bocs.
Hát én télleg elolvastam mind a három könyvet vagyis kötetet,minden mondatát,de néhány kérdés nekem teljesen új.Főleg ami egyáltalán nem kapcsolódik a Gyűrűk urához.Vagyis csak egy kicsit,de nem a történetéhez.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53698 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Manó: hogy érted hogy mindenki úgy ír, ahogy akar? És hogy értetted hogy nem szemétketsz? :?:
A kvizpart miatt ne aggódj! :wink: Hamar bele lehet lendülni. (mostanában nincs időm jáccani)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53697 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Shaira? Nem túl örült neki? :) Jó! NEm szemétkedek.Mindenki úgy ír ahogy akar.Én is tudok jókat :)
Shaira te tartod a csúcsot a KvízParton a gyűrűk ura kvízben? Nekem nem nagyon megy... :(

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53696 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hol van az ahol a szereplők köszöntik a látogatókat???
Jesszus mostanában nagyon hanyagolom ezt a fórumot és mindig lemaradok mindenről :( Persze ez csak az én hibám.Lij Los Angeles-ben lakik? Minden filmsztár ott lakik? Vagy mi?

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53695 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát....
Megnéztem ezt a Graham Norton show-t. Kész vagyok a csávótól. Szörnyű alak, szegény Orlit kínozta, de ő tűrte.
Láttátok a japánost, ahol Orli, Lij és Liv van? Hm... milyen gyűrűket kaptak. Liv nem túl örüt neki, de a többieknek tetszett. Lij-é egész érdekesre sikeredett. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53689 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Itt a beígért analízis! :D
Barátságos, megbízható; ambíciózus; szerény, tettetős, kutató; változékony természet, elégedetlenkedő, érzelemszegény; heves természetű, képzeletgazdag, filozófikus; függő alkat, nem kezdeményez; figyelmes, szeretetre méltó.
Ha valaki tudna küldeni kéziratot vagy tenyeréről képet, többet is tudnék róla írni. :wink:
Van valahol anyajegye? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53681 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! Én még új vagyok itt,de én is nagyon szeretem Lij-t! :D
És szerintem tök hülyeség,hogy buzi,és szerintem nem is igaz. És tök jó Mayának,hogy fog vele találkozni. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53666 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
No, tuti nem buzi.
És tuti nem drogozik.
Képzeljétek megnéztem Los Angeles térképet,
és asszem tudom hol lakik! 8)
No, majd én is odaköltözöm :)
De, jó lehet Mayanak!!!!!!!!!!!!!!!! :(

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53660 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naughty: nem fogok neveket mondani, tudják ők, kiről van szó 8)
És eszemben nem volt szidni a dohányosokat! Csak zavart a dolog :?
Mindez azért van, mert a baráti körömben nem egy megszokott dolog a cigaretta.

És hogy ne legyek baromi OFF, nézzétek meg ezt az oldalt!
www.orlandomultimedia.net/video/video_2.html
Bár a bloomisták Mekkája :D , van itt egy nagyon klassz ún. Japan Interview, töltsétek le, mindenképpen megéri, mert Lij Orlival és Livvel együtt eleget szerepel benne :) Nem tudom mennyire szoktatok videókat nézegetni, de tessék letölteni a Part1 és Part2-t is!

Ismétlem, nagyon megéri! :P

Akinek nincs türelme/ideje/lehetősége letölteni a videókat,
itten: www.orlandomultimedia.net/screen ... encap.html
válassza ki a bal felső sarokban lévő listáról a japan interview-t,
és egy rakás új Lij-képet találhat!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53659 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
KÍVÁNCSI VAGYOK LIJ-NEK MILYEN CSAJOK TETSZHETNEK???
PL, MIT GONOLNA RÓLAM, HA MEGLÁTNA???? :? :?
LEHET, HOGY A SZŐKÉKET SZERETI!!!! :cry: :cry: :cry:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53658 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
jó!! képben vagyok!!!
én még nem találkoztam senkivel, mivel sajna magyar együttesek és színészek még nem igazán voltak a kedvenceim, ezzel nem kishazánkat akarom ócsárolni, vagy ilyesmi, csak egyszerűen...nemtom!!!
még olyan koncereten sem voltam, ami tetszett volna!!!
mondjuk amúgy sem igazán járok koncertre!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53655 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sztm tőlem kérdezte, de nemtom :D
ugyanis tőlem már boreger is megkérdezte, még a régi forumban ( :cry: ) az enyém: ennyolcen (jé, nahát, tyűűű! :D )

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53653 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty: a név kiejtését n8ntől kérdeztem, oda is írtam az elejére a nevét :) a tiédet tom hogy kell kiejteni, mer tanulok angolt :) és az OFF az, ami nem a topic Tmájával kapcsolatos... pl ezek a bejegyzések.. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53650 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én csak azért nem hiszek, mert kibökött irigy vagyok (no meg - öfkörsz - féltékeny is... :evil: ) De nem sok esélyt látok én sem erre az egészre. Tényleg, találkoztatok már vmelyik kedvencetekkel?

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53648 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Yavanna hány éves????
a nevem kiejtése: "NÓTI"
AZT JELENI CSÍNTALAN, NEVELETLEN!!
néha olyan vagyok!!! 8)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53647 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fereste.ezt tőlem kérdezted???
ja , és mi az az off????

egyébként én sem hiszek annyira ebben a maya +el...

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53645 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty: a kószás talin Yavanna cigizett, ha erre gondolsz :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53644 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hihihi!!!

tééénleg nem!!!
szóval nem szídjuk a dohányosokat!!!
Rayan , ki dohányzott a talin???
én nem voltam ott, de kívácsi lennék!!!
én is dohányzom, bár nem is tom, mert kibírok napokat is cigi nélkül!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53643 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
OFF: n8n én is Szent Péter olvasónaplót csináltam :) és ne haragudj tom, hogy hüe vaok, de hogyan kell kiejteni a neved? :oops:


mi ez a dolog, hogy Maya találkozik EWvel??? erre meglehetősen kíváncsi leszek... nem akarok gonosz lenni, de szentem ebből semmi nem lesz...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53642 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
csá ti kis woodisták!!!!

szóval nem lehet káromkodni???
nézzük csak: kurva, buzi... :twisted: :twisted:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53639 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nem lehet leírni azt hogy buzi?? és azt hogy (lehet h kiírja és akkor bocs! :oops: ) kurva??? nem is tudtam...az hogy *uzi nem csúnya szó, csak egyesek annak használják. :?

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53638 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
le voltam maradvan, mert egy hülye esszét írtam a Szent Péter esernyője komikus alakjairól, és heyszíneiről...marha izga ...
DE ITT VAGYOk! végre..
buzibár? engem az se érdekelne, ha buzi lenne, mi akkor is szeretjük, mert aranyos, mert édes, mert....de ezt jóknak szajkózom! és 1et értek azzokkal, akik előttem már kifejtették véleményüket arról, hogy milyen egy undorító, és visszataszító és etc dlog az, hogy ha vkiből "Sztár lesz" rögtön fölröppen a hír: bizt buzi...jhát persze. legközelebb kitatlálják azt h Lij tunképpen nő, csak vmikor 3 éves korábanátoperáltatták...
Maya: izé..hmm...nem akarok alkalmatlankodni, de izé...ki az a Maya? bocs, tom, h nagyon hülye vagyok! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: oops(úpsz)
Lij neve:
nemtom mikor, de vmikor itt a fórumon vki belinkelte az egyik helyet, ahol lehet hallani, ahogy kedves pici Elijah-unk azt mondja:
"Hello!Ájm Ilájdzsá Wúd, end disz iz lord of dö ringz dok net." és ezt elmondja még Bloom is, Liv is, meg Ian is, meg mindenki. bocs, h ilyen hülyén írtam, és nagyon ronda így a kiejtés...ááá brrr. 8O de hallgasátok meg, ő maga csak tudja, h ejtik a nevét! egyébként én Ilájá(h) nak mondtam volna. de a tesói neve is tök jó, mind ah-ra végződik: HannAH ZecelijAH (bizt nem így írják! :oops: ) és ElijAH. 8)

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #53621 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Basszus, minden baromság megy az HBO-n, de a Black&white nem megy többet sem áprilisban, sem májusban!ILyen nincs!
Jó, lehet, hogy nem egy nagyon jó film, de azért érdekelne!
Hülye HBO!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #53615 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Shaira:elemezd!
Zsófijja:mire gondolsz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53614 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Le elemezzem nektek Lij arcát? Úgy értem, hogy mi mindent árul el róla az arca. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53611 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:D
nem leszek kiakadva...
:)
És ott kb. hogy nézet ki a dolog?
Csak hogy mégjobban összezavarodjak... :wink:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.203 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére