Frodó (Elijah Wood)

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #53609 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocs, ez nem jött be.
Pedig van ott egy kép, amin jól látható, hogy Mandy Moore is vagy 10 centivel magasabb a srácnál :D
Érdekes lehet köztük az a románc a filmben.Bár a Deep Impact után...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53607 Írta: Mirtus
Mirtus válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló! Fél óráig töltött a gép! Behaltam, pedig csak annyit akartam mondani Zsoffijának, hogy ne akadjon ki, ahány ház, annyiféleképpen mondják Lij nevét. Én a német TV-én hallottam a helyes kiejtést pár évvel ezelőtt, mikor a mozikba került a Flipper. :roll: :idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #53605 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Újabb cikka Try seventeen-ről:
eurosport.ifrance.com/SymplyElijah/trygal.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53594 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Vijju...Maya,vigyél magaddal!!!!!!! :) :) :) :)
ha-ha de vicces vagyok...

Én még az életbe nem hallottam kiejtve,hogy Elijah Wood.

Ja,a HBOn,valami moziműsorba...ott amondók voltak,hogy Iláje...én meg gutaütést kaptam :?
És egyre jobban összezavarodok... :(

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53542 Írta: Mirtus
Mirtus válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lányok, ez a Maya mázlista!
:D :!: Lij ( gyengébbek kedvéért Lájdzs) meg egy ISTEN!! Most néztem meg megint a Halhatatlan Szerelmet, és a kis kedvencünk egyszerűen tüneményes benne! Az a kedvencem, mikor szerenádozik, meg mikor Gibson repülni tanítja a kis faházban. Tényleg bájos. Szeretem azt a filmet! :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53536 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
n8n: mi volt az amit pirossla írtál?? mit jelent???
hantale len? köszönöm neked =tünde/quenya)

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53516 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tra-ta-ta-tammmm!!!
És most jön az én szerepem! 8)
Nazgúl: Maya találkozni fog Elijahval a nyáron (tudtommal augusztusban).
Hogy ne kérdezd meg később hogy hogyan: A keresztapja producer és ő intézi neki a talit.
Többet én se nagyon tudok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53505 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Rayan írta: OFF: Bocs Nyulhopsz, nem akarlak hülye kérdésekkel traktálni, Mayát sem, de nem tudod véletlenül, mikor találkozik a kis Lij-dzsal? Kíváncsi vagyok :oops:



MI-I-III???? :?: :?: :!: :?:

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53493 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kösz csajok! A piszok mázlista! :)

Ezúttal mindenkinek mondom:

ILÁJDZSA a helyes kiejtés!
-a j-vel vannak problémák, de dzs-nek kell ejteni:
ld. joke (dzsóuk)-jelentése: vicc
:)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53485 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én tudom hogy Ilájzsá vagy Ilájdzsá,mégis Elíjavúd-nak mondom :)
Jó! Tudom! Hülye vagyok...

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53484 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na most egy kicsit pótoltam.Szóval miről is van szó? Lij buzibárban volt? Tudom hogy ezt már megbeszéltétek,elég egy igen vagy egy nem nekem.
Ki látta a 28 napot? Lehet hogy ezt a Viggo-s topicba kéne? Biztos... És láttam.Jó volt.
Na megyek alukálni mert holnap nulladik :( És nem tudtam megcsinálni a naplómat... Tök lassú az egész net.
Sziasztok!
Lij-es álmokat (és Viggo-sokat is :) )

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53483 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az egyik osztálytársam (angolos) Asszem Ilijah-nak mondta.
Halál ez az angol kiejtés...
Mi lesz velem, ha ezt tanulom?
Én eddig csak Elijah-nak mondtam.
Vagy talán még Ilijahnak.

Nyuszika, ez az aláírásszöveged?
Hát igen, a forgatás alatt megtanították oxfordi
kiejtéssel káromkodni.

U.i.:Most lehet rajtam röhögni, hogy még a nevét sem tudom kiejteni,
de nekem talán az Elijah jobban tetszik.

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53482 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Vagy Ilájzsá????
www.extra.hu/ejw/kiejtes.au
Sztem ez Ilájzsá, Macskusz szerint meg ez is inkább Ilájdzsá...
Ez vitatéma szokott lenni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53477 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ilájdzsának ejti. 8)
Mingyá keresek bizonyítékot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53475 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ilájzsa, esetleg Ilájdzsa.
Haábr a szótárban fonákirással Iládzsö volt (de ez angol, ő meg ugyebár amerikai).

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53472 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Woodistáknak, meg angolosoknak lehet hogy hülye
kérdés, de Elijah hogy ejti a nevét?

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53470 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Augusztusban.

/én vagyok az ügyvédje/ 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53468 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Valamikor nyáron... (a piszok mázlista:)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53466 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
OFF: Bocs Nyulhopsz, nem akarlak hülye kérdésekkel traktálni, Mayát sem, de nem tudod véletlenül, mikor találkozik a kis Lij-dzsal? Kíváncsi vagyok :oops:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53457 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Try Seventeent mostanság forgatják/forgatták/valami.
Nem tom.
Elvileg most Lij megént Új-Zélandon van.
Én inkább az Ash Wednesdayre volnék kiváncsi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53454 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Rayan: köszi! Bár ezt hallani kéne, de sebaj!
Na, majd megkérem Mayát, hogy őt tanítsa meg Lij oxfordi akcentussal káromkodni, ő meg majd tanítsa meg nekem. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53427 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tudjátok mikor lesz látható az USA-ban(esetleg nálunk...) a Try seventeen???

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53403 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
NEM B??I :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Ha állatkertbe megy,akkor csimpánz :?: :!:
:evil:
Pl. itt is olyan NORMÁLISAN néz ki!!!:
www.premiere.com/Premiere/Featur ... lijah.html
:lol:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53394 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica: bruhahahah :lol:

Nyulhopsz: ya!
---
Fák yö'óul! (Bocsesz :oops: :oops: :oops: ) Szemléltetés akart lenni :)
Nem megsértődni! :mrgreen: Különben tök jó az angol akcentusom 8)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53359 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem buzi.
Nem is volt, és remélem nem is lesz, mert ha igen, akkor csökkennek az esélyeim!!! Már így is kevés van!!! :cry:

És ha buzibárba ment, akkor bizti a haverját (nem akarok barátját írni, mert az félreérthető) kísérte el, mert nem mer ismerkedni... vagy valami...
Vagy egyszerűen csak meg akarta nézni milyen az a buzibár.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53354 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tudom melyik lap írta hogy buzibárban volt, de lehet hogy nem is igaz, De ha igaz is, akkor is kit érdekel???
Ha nem lenne híres a fene se foglalkozna vele hogy egy 21 éves srác a haverjaival lement egy buzibárba.Csak felfújják ezt az ügyet is.És ha ott is volt, az még nem azt jelenti hogy buzi.

Lehet hogy a következő hír meg az lesz hogy Sir Ian megrontotta Orlit és Elijaht a forgatáson. brhhh...... 8O

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53348 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyetértek Rayannal!
Meg azzal is, hogy ez a dolog minden híres sztár esetében felmerül! Az emberek csak akkor boldogok, ha kitalálhatnak valami kis pletykát arról, aki sikeresebb náluk!
És, ha még igaz is lenne, attól még ugyanolyan jó színész, ugyanolyan édes, és lelkesedhetünk érte ugyanannyira!
Ez a probléma minket nem érint közvetlenül, hiszen nekünk nincs rá eslyünk, hogy találkozzunk vele, hogy megismerhessük őt! (Ez nem vonatkozik Mayára :) )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53345 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Shaira: áprilisi Bravo Girl. Ki tetszik jobban? a cikk címe, El és Orli a két jelölt (Természetesen Orlando tetszik jobban 8) )
De jó! Már nálatok is előkerült a b*** téma? 8O Szegény Orlit lépten-nyomon ezzel gyanúsítják :roll: Már nem is figyelek oda az ilyesmire. Akár hetero-, akár homoszexuális, én akkor is szeretem :P
Lij meg szerintem a nőket szereti. Egyértelmű 8)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53341 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De rég voltam itt és teljesen le vagyok maradva :(
Most nincs időm pótolni mert alkotnom kell...
Sziasztok!

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53331 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Látom nem jön be.
Csak enterezzetek be erre a honlapra, és azt keressétek az updates alatt, hogy Sunday, 14 April 2002 (kép is van- egy kabátban van, kalappal) , és menjetek rá a pic1-re, de arra, ami előtt Autumn :) -van.
Magyar.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.247 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére