Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 4 hónapja #55623 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Pipike: a Chain Of Fools nem új film, már ki lehet venni a viditékából egy jóideje. Bár elég kevés kép van belőle szóval köszi!!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55611 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem jönnek be a tegnapi linkeim!! :cry: :evil: :oops: :(

Na nem baj!
Csak azért is berakok néhányat!

www.ifamosos.com/elijahwood/fotos/f019.jpg :P
www.ifamosos.com/elijahwood/fotos/f016.jpg (nagyon cool! 8) )www.ifamosos.com/elijahwood/fotos/f021.jpg (tudom, hogy ezt ismeritek, de nem tudok betelni vele! olyan édik Orlival! :P )

Ha azek sem jönnek be..... :twisted: !

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55597 Írta: Sarah
Sarah válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez a fejetlenes sztori nagyon brutális!
Szegény Lij fewj nélkül! 8O
A Thumbsucker-t állítólag nyáron kezdik forgatni

Sarah Michelle Gellar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55595 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hello!
Hát nagyon úgy tűnik,hogy éjszaka már megint nem a Faculty ment a pro7-en,de azért remélem,hogy máskor végre lefogják adni. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55587 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55580 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Húúúúúúú! Itten van egy nagyon dög kép Lijről!!!!!!!!!
www.ifamosos.com/elijahwood/foto ... t=f032.jpg

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55523 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
DE MIÉRT CUMIZÓS FILM??????????????????????????????????????????????????????? :cry:

hódica:nekem mindenhol u.az jött be :? amúgy teccik az oldal :D

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55516 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Pár kép:

www.always.ejwsites.net/images/elijahdutchmag2.jpg (v.mi furcsa rajta, de nem jövök rá, hogy mi :? )
www.always.ejwsites.net/images/elijahdutchmag4.jpg (Dominickal :D )
www.always.ejwsites.net/images/elijahdutchmag5.jpg (olvadok....)
www.always.ejwsites.net/images/elijahjapan01.jpg (jéééé...kamera!!!!)
www.always.ejwsites.net/images/elijahjapan02.jpg (meg kell zabálni! :P )
www.always.ejwsites.net/images/elijahjapan05.jpg (itt is!)

Nos ennyi mára!
(remélem bejönnek! :roll: )

Lij legyen veletek, és szép álmokat! :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55511 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én elvesztettem a fonalat a filmekkel kapcsolatba.Szóval akkor:Try seventeent forgat Frankával, GYU-t, azt a cumizósat nemtommikor, Ash-t most mutatják be, és jön a Tarantino film majd.
Szóljatok ha v.mit rosszul tudok.

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55505 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Celebdringwen: Kösz az infót!

Lij kissé túlterheli magát... :?
Ebben a filmben az a jó, hogy az arcát nem tudják elhasználni! :D

Na, az tuti, hogy az Ash forgatása már befejeződött. Talán már a Try Seventeené is. A cumizósat még csak fogják forgatni, de lehet, hogy már forgatják, a Mort forgatásával sztem még várnak egy ideig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55504 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! GRRRRR! Nem működnek a linkek! :evil: :evil: :evil: :cry: :cry:

Nos akkor nézelődjetek, keresgéljetek itt: always.ejwsites.net

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55502 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocs :lol: , majd elfelejtettem: idézet az Origoról van. :lol:

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55501 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én nekem lila gőzöm nincsen ki ai az a Franka, és Elijah fan sem vagyok, csak jónak találtam a GYU-ban, de szerintetek ez a csók igazi???
always.ejwsites.net/images/eirien01.jpg

:? Nekem olyan hiteltelen 8O

Érdekes: itt meg tök aranyosak:
always.ejwsites.net/images/frankaelijah01.jpg

Na jó! Hogy nehogy megutáljatok, berakok pár kevésbé szívszaggató képet is:
always.ejwsites.net/images/elijabw2.jpg
always.ejwsites.net/images/ewbumblebee.jpg
always.ejwsites.net/images3/frodonew16.jpg
:wink: :wink: :wink:

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55493 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez már egy kicsit télleg durva,most akkor hány filmet is forgat egyszerre???? :roll: 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55492 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Celebdringwen amúgy honnan idéztél? :)

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55490 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most mi vaaaan??? :D :D :D Még egy idióta film? Hát ez jó :) Csak azért jó lenne ha Lij tudná hogy hol a határ. Mármint... Na mind1.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55489 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is csak azt tudom kívánni,hogy legyenek boldolgok. :D
/az előbb csak az irigység szólt belőlem/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55487 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azért én remélem hogy Lij szereti Frankát.Legyenek csak boldogok.Az összes korkülönbségükkel együtt :) :wink:

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55485 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Quentin Tarantino lesz a producere a Mort, a halott tinédzser című képregény moziváltozatának. Mort figuráját az egykori Marvel Comics író Larry Hama találta ki, kifejezetten azért, hogy majd megjelenjen a mozivásznon is. A vonatbalesetben fejét elvesztő antihős tinédzser történetét azonban az X-Men, a Sam Raimi-féle Spiderman és Ang Lee-féle Hulk fősodorbeli képregények moziadaptációi mellett a Marvel túl sötétnek és kockázatosnak találta. Mindössze négy kiadást ért meg a Mort-sorozat, de ez elég volt ahhoz, hogy kultusza kerekedjen.
A fejetlen Mortot minden valószínűség szerint Elijah Wood fogja alakítani


Azért ez durva!!!!!!! Nem? :o :o :o
Ilyen szép fejjel fejetlenül? :(

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55484 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ÁÁÁ!!!
szerintem azéé 1-3 nem!!!
legalább is remélem!!! :?
mindegy , nekem most mennem kell!!! :cry:

Erendil fénye kísérje utatokat és álmotokat!!!! :wink:

jóóó, éééjt!! álmodjatok lij-el,de nekem is hagyjatok belőle!! :P

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55483 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én nem tudom,de szerintem Franka nem olyan ronda,legalábbis azon a két képen amit eddig láttam róla,mindenesetre kár,hogy nem amerikai,vagy magyar( :?: ),na mind1.Ezt most olvastam az RTL-KLUB honlapján,igazából ez az egy érdekes mondat az egész szövegben:"10 éven belül a videojátékoknak,úgy kell kinézniük,mint a Gyűrűk Ura első részének"-nyilatkozta David Dienstbier,az Acclaim kreatív igazgatója.

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55473 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát télleg jó lenne ha vki bővebben tájékoztatna minket,és már jöhetne vmi Lij-es film a mozikba is,mert már eléggé hiányolom. :(
Amúgy meg ha az Ash-t most mutatják be Amerikában akkor még 2-3 hónap is lehet mire ideér. :(
Úgyhogy csak várjunk türelmesen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55471 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az Ash -t még asszem ebben a hónapban mutatják be amcsiban, de ne örülj , ez nem biztos!!4
nyulhopsz mondta nekem ,hogy vmi maffia ügybe keveredik benne lij...
többet én sem tudok, de jó lenne, ha vki tájékozottab válaszolna nekünk!!!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55468 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tehát, akkor most Lij hány filmet forgat?
Az Ash miről szól, és mikor mutatják be?
A Try Seventeen miről szól, és mikor mutatják be?
nagyon tjékozatlan vagyok mostanában :oops:
nemtok magammal mit csinálni, de a Thumbsucker nemtom 8O ....drámai alkotás? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? :roll: nagyon remélem yoo lesz ez a story... :? nagyon nagyon reménykedjünk! :D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55463 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem igazán tudom mi az ideálja,de ez a Franka szerintem se vmi nagyon szép csaj. :?
Bocs,most az irigység szólt belőlem... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55462 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nem tudod véletlenül,hogy egyáltalán nem szereti a barna csajokat???
úgyértem , nem tudsz valamit az ideáljáról, lili???
remélem azééé nem az ilyen sápadt német bigékre bukik!!! :? :( :(

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55458 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát én nem tudom elképzelni Lijről,hogy ilyen bunkó lenne. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55456 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
kiváncsi vagyok,hogy miket modana róla!!!
a pasik elég érdekesen tudnak néha viselkedni, pl. az egyik osztálytársam jár egy csajjal a suliból és szünetben, lazán köszönés nélkül elmegy mellette!!! 8O
jóóó, azéé, remélem Lij nem ilyen bunkóóó!!!! :P :P

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55455 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty!
Én sem akartam veszekedni veled tegnap,de nem vagyok agresszííív kislány! :D
Amúgy meg nem tudom mikor lesz ez a cumis film...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55452 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csak a műsorvezető dumált,Lij egyáltalán nem nyilatkozott,úgyhogy szerencsére így nem tudott áradozni Frankáról. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.274 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére