Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 4 hónapja #55695 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili: :lol: :lol: :lol: KÖSSSSZ!!!

na, itthagylak benneteket, mennem kell!!!!
nézzetek át a TTT topicba, érdekes program a láthatáron..... :wink: :wink:

Erendil fénye kísérje utatokat!!!! :) :)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55691 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
PJ szerintem most még mindenképp a GYU-val van elfoglalva,de utána jöhet ez a Salome vagy micsoda Orli főszereplésével. :D
naughty:jó volt ez a kiváncsi fáncsi :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55688 Írta: Arwen_Girl
Arwen_Girl válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hogyan lehet monologot vagy mit ide betenni?
Ja....én nem tom hogy Orli-e a főszereplő csak valahol olvastam....de ha akarod utána nézek... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55687 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja télleg jó lenne,ha igaz lenne,én is kiváncsi lennék arra,hogy cumizik.Biztos tök ari lesz... :D :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55686 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
orli a főszereplő???? :o :o :)
tök édes!!!!! :D :D :wink: :wink:
ez a film most készül???
jó ,tudom még ti sem tudhattok pontos infókat, de azé kíváncsi fáncsi vagyok!!! (kíváncsi fáncsi , úúúristen, milyen beszólás!! :oops: )

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55683 Írta: Arwen_Girl
Arwen_Girl válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Celebdringwen írta: Peter Jackson új filmjéről annyit: hogy Orlando Bloom kapott benne szerepet (azt hiszem főszerepet, de ez nem biztos), mert PJ nagyon megkedvelte és tehetségesnek találta.


:oops: Bocsi már nem tom....most bvégképp összezavarodtam....de én úgy tom hogy a ttöbbiek is szerepelnek benne...de hogy mi az igazság......

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55682 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
azé jó lenne,ha igaz lenne!!! :)
megnézném ,hogy hogyan cumizik......
A salome vmi arab, vagy spanyol vagy lehet,hogy indián név!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55680 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Peter Jackson új filmjéről annyit: hogy Orlando Bloom kapott benne szerepet (azt hiszem főszerepet, de ez nem biztos), mert PJ nagyon megkedvelte és tehetségesnek találta.

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55677 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jó,tudom a rtl klub nem vmi megbízható forrás,de amikor megláttam azt a hírt,gondoltam berakom ide nektek.
Bocs ha az infó nem igaz. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55675 Írta: Arwen_Girl
Arwen_Girl válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én meg mégjobban tájékozatlan vagyok...milyen film ez az Ash?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55674 Írta: Arwen_Girl
Arwen_Girl válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Aha...valami női név....nem valami Indián név ez? :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55673 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
háát!!!
tényleg nem a legmegbízhatóbb, de mindegy most koncentráljunk az ASh -re!!!!!

remélem hamar itt lesz!!! 8)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55670 Írta: Arwen_Girl
Arwen_Girl válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: naughty!
A LOTR a Lord of the rings rövidétése! :)
A cumis infó pedig tőlem származik,én meg a rtl klub honlapján olvastam.


Az RTL Klub sem valami megbizható hirforrás....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55671 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
KÖSSZ, KÖSSZ!!!!
erre nem is gondoltam!!! :lol:
lord of the rings!!!

a Salome egy női név , nem???
aszszem !!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55669 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty!
A LOTR a Lord of the rings rövidétése! :)
A cumis infó pedig tőlem származik,én meg a rtl klub honlapján olvastam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55668 Írta: Arwen_Girl
Arwen_Girl válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na szóval:LOTR= Lord Of The Rings (a nagybetük egybe) magyarul a Gyürük Ura...
Peter Jakson uj filmje:Salome assze ez a cime és ahogy már irtam a LOTR sztárjai is kaoptak benne egy kisebb szerepeket...De ennél többet sajnos én sem tudok....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55666 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
mi az a LOTR???? :oops: :oops:
én is tájékozatlan vagyok!!!

zsoffija: fogalmam nincs hogy lesz megcsinálva ez a film, de szerintem ez is ilyen "esőember " szerep!!!
a társadalomból kitaszított, szegény fiú, aki keresi a szeretetet.....
szóval kitaszított kisfiú lesz , vagy valami ilyesmi, de az is lehet, hogy ezt a cumizós dolgot eltúlozták és nem is ez a fő motívum a filmben!!!
TÉNYLEG!!egyáltalán ez az imfo kitől származik??
csak nem a story-ban olvasta valamelyikőtők , mer akkor lehet, hogy tényleg nem is jelentős ez a cumizás!!
lehet, hogy csak mellékes..... :roll:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55665 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
zsoffija:nincs mit! :D
Amúgy meg nem tudom,miért dráma a műfaja a filmnek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55663 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Arwen_Girl !
Hogy érted,hogy nem tudunk-e vmit Peter Jackson új filmjéről?Ha jól tudom most a 2. rész vágásával van elfoglalva. Vagy lesz vmi új filmje? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55661 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jajj,neked is köszi,naughty...
De miért?szomorú?lesz más baja is a cumizásom kívül?

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55660 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:örök hála :D
kissé tájékozatlan vagyok :oops:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55659 Írta: Arwen_Girl
Arwen_Girl válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hoppá....most veszem észre hogy ugyan az a képünk Nyúlhopsz!-al....
Ugye nem zavar?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55657 Írta: Arwen_Girl
Arwen_Girl válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tom hogy mért pont tőletek kérdezem meg de.....Nem tudtok valamit Peter Jakson uj filmjéről? Annyit tudok hogy a LOTR sztárjai kapnak a filmben egy kis szerepet de én azért ennél többet szeretnék tudni......

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55656 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
csááááá!!!!! :D :D :D

szóval, akkor mégis május 11!!!!
remélem a woodisták kedvéért a hazai forgalmazó sietősen megveszi!!!

zsoffija: azéé cumizós, mert Lij egy olyan embert játszik benne ,aki képtelen leszokni a cumizásról!!!
de ne röhögj, mert ez egy dráma lesz!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55655 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
zsoffija!
Azért cumizós film,mert Lij egy olyan karaktert fog benne alakítani aki képtelen leszokni a cumizásról! :D
Na most már tudod! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55653 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De miért cumizós film??????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55638 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Közérdekű infó:
Május 11-én lesz az USA-ban az Ash premiere.(nemtudom itt mikortól játszák.)
Ha nem új az infó, sorry! :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55629 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezek a képek a barátnőjével eléggé elkeserítettek! :cry: :cry:
De nem is tudom miért! Végülis...
Az a csók azért olyan ügyetlennek láttszott. :)
De mikor ott olvasnak az elég aranyos.
Az Always and Forever nem az új filmje lesz? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55625 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Aki még nem látta volna a Lé meg a Lolát, annak mondom, hogy ma Duna tv 22:05.
Nem v.mi nagy szám, de akit érdekel Lij barátnője az nézze meg! :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55624 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj, most látom ,nem is képek...

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.321 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére