Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 4 hónapja #57039 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ring-bearer: Hát, elég pech, hogy a magyar tvk csak a kicsiknek való animeket veszi meg...

Rayan: Hát, tényleg nem hasonlít, mert túlságosan olyan, mint amilyenek az erős, hős főszereplők szoktak lenni általában. Egy hobbitnak gyermekibb arc kell.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57038 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
1. Mi lesz június 6-án? Teljesen lemaradtam! Én még csak ott tartok hogy Lij-nek barátnőj van. :oops: Ezt lécci mindenképp mondjátok el!
2. UNDORÍTÓAK ezek a mangák. Nem tudtam, hogy így hívják, mert én csak japán rajznak neveztem. Hogy merik A Gyűrűk Urát felhasználni!? :evil:

___________________
A Gyűrűk Ura,
már csak ilyen fura,
ha tettszik lelkesülsz,
ha nem fütyülsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #57001 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz, szerintem nagyon szépek a manga rajzok. Egyik barátnőmmel rendszeresen küldözgetünk egymásnak ilyeneket neten keresztül. A hentai már enyhén durva. De azért találtunk olyat is, hogy ültünk a képernyő előtt öt percig, és csak ennyit tudtunk kinyögni: "Anyám!" 8O :oops:

Ez a Frodós szép, szép, de nem igazán hasonlít :roll:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56951 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én sem szeretem, főleg ezeket a "nagyszeműeket", mert mostmár mindig azok a gyagyi rajzfilmsorozatok fognak eszembe jutni! :evil:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56919 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
n8n:Lij-t az MTV Movie Awardson és nem a MTV Music Awardson jelölték a legjobb férfi főszereplő dijára! :D
Amúgy nekem sem tetszenek ezek a mangák,eléggé furik... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56907 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, én imádom a manga képeket. Szerintem nagyon szépek, ízléstelennek inkább a hentait mondanám...
Miért, szerintetek mi az ízléstelen bennük?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56895 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ez miért lett kétszer? :oops:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56892 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

naughty írta: RÁJÖTTEM N8N!!!!!!

ROTK = RETURN OF THE KING!!!! :D :D :D

MEKKORA ARC VAGYOK!!! 8) 8)


Ja!!! tényleg!!! ISTENEM, DE HÜLYE VAGYOK! GYengeelmém felül múlta magát...igaz Oscarra? vagy erre a közöndégdíjizére az MTV Music Awardra milyen catban?? dehát az MTV Music Award az zenei! benne van, h zenei díj, music award...vagy már megint nagy baromságot kétdezek? :oops: dehát a ROTK-át még be se mutatták!!!


HAJRÁÁÁ LIJ!


jaj, nekem sem tetszenek a manga rajzok....nem jók....de ez scak szvsz van így. egyébkébt miért ->"manga"<- :?:

naughty írta: RÁJÖTTEM N8N!!!!!!

ROTK = RETURN OF THE KING!!!! :D :D :D

MEKKORA ARC VAGYOK!!! 8) 8)


Ja!!! tényleg!!! ISTENEM, DE HÜLYE VAGYOK! GYengeelmém felül múlta magát...igaz Oscarra? vagy erre a közöndégdíjizére az MTV Music Awardra milyen catban?? dehát az MTV Music Award az zenei! benne van, h zenei díj, music award...vagy már megint nagy baromságot kétdezek? :oops: dehát a ROTK-át még be se mutatták!!!


HAJRÁÁÁ LIJ!


jaj, nekem sem tetszenek a manga rajzok....nem jók....de ez scak szvsz van így. egyébkébt miért ->"manga"<- :?:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56883 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem a manga rajzok úgy ízléstelenek,ahogy vannak'!!!

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56850 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Milyen csatorna az, kanyargom, ami nem közvetíti a saját díjkiosztóját? Le fogják adni, ez tuti. Ha nem, akkor a vezetőséggel valami baj van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56846 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Szerintem az MTV biztos,hogy fogja adni a díjkiosztót,és később lehet,hogy lesz az HBO-n is.Mert ha nem... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56828 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem se nagyon...legalábbis hobbitnak nem hobbit,az tuti!
Nem hobbitos hobbit... :?
/nya azért teccik meg minden...csak nem Frodó :wink: /

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56814 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tudom hogy ezekről a manga rajzokról már beszéltünk,de szerintem a manga Frodó nem jó Frodó :roll: Nem Frodós és kész :)

Asszem meg fogom nézni a SW-t.Végre értem hogy most miről is van szó.De sztem tök hülyeség,hogy hamarabb megcsinálták a 4. 5. és 6. részeket és most adják a másodikat.... Mind1.Ez LOTR-es oldal.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56747 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: FIGY!!!
Ezt muszáj megnéznetek, gyönyörű :oops: :oops: :oops:
GyU-s manga, bmi jóó!!!
1.kép
2.kép
3.kép
4.kép
5.kép
6.kép

Megvan!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56738 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mindenki hatodikát mond! Én már más fórumon is kérdeztem.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56737 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Amúgy ez a díjkiosztó ugye lesz az MTV-n? Ok! Június 6. De ugye a TV-ben is lesz? :lol:

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56735 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocsi mindenkitől! Tényleg hatodika! :oops: Ez ciki!!! De pl. ha a HBO tudta közvetíteni az Oscart, meg Madonnát és Britney Spearst, akkor lehet, hogy ezt is, de én nem tudom!!!!! :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56734 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ahh! Én az ilyen rövidítésekbe már nagyon belejöttem :P Először én se tudtam hogy mi az a LOTR :oops:
Mire jók a keresőprogramok! :) Beírtam aztán az eredmény alapján rájöttem magamtól 8)

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56732 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én úgy tudom, elsejéig lehet szavazni és a díjkiosztó is aznap lesz! :?: Az pedig szombat!!! 8O Ti hol olvastátok a hatodikát! :?: Mert én az origón találtam az emtívís linket, és ott elsejét adtak meg!!! :?: De aztán ki tudja... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56730 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Elendil írta: Bocsi, de tudna valaki nekem írni 1-2 címet, ahol lehet találni Frodó-mangát is? Nagyon fontos lenne... Lécci..


Sesy belinkelt néhány Frodós képet manga (inkább anime) styleban, megkeresem mindjárt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56725 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
most mennem kell, mert anyám teleponálni akar, meg már fáradt vagyok mert 4-kor keltem.... :D :D
szép álmokat!!!

Erendil fénye kísérje utatokat!!!!! :)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56711 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
undómiel: június 6 az csütörtök!!! :cry:
akkor most mi van???
lehet, hogy mégis Mátéra leszek utalva, hogy felveszi e???

Elendil , itt vagy még, vagy végleg lemondtál arról a Frodo...-ról , itt a sok tudatlan közt??? :)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56706 Írta: Arwen_Girl
Arwen_Girl válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
És egyébként Orlit miben jelölték?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56705 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocsi, mikor lesz az MTV-n?
Én sem tudom mi az a manga :oops:
Amúgy Elendil szívesen segítek abba amiről foggalmam sincs :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56698 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csak semmi pánik!!! Az M1 mindig szokta szombatonként, ha valami nagy esemény van a világban, közvetíteni a Csodavilág c. műsorban!!! Nem tudom, akkor hogy lesz, de lehet, hogy ezt is közvetítik!!! Pl. én tavaly az MTV Music Awards-t láttam!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56697 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
JAJA, én is fölvetetem majd egyik osztálytársammal!!!
én már szavaztam , de többször lehet, úgyhogy még megyek!!!
mivel ez közönségdíj, szerintem is sok esélye van, és orlit is jelölték,de nemtom milyen category-ban,de rá is szavaztamű!! :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56691 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lij-t a legjobb férfi főszereplő kategóriájában jelölték az MTV Movie Awardson,és szerintem minden esélye meg van rá,hogy megkapja.Szóval ti is menjetek szavazni!!! :D :D
Amúgy sajna nekünk sincs MTV-nk,de majd vkivel fölvetetem... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56682 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
MANGÁÁÁT???

az mi?? tudom , bocsi Elendil, én mindíg olyan értelmetlen vagyok!!
pl. hálópóló :oops:

de nem tok segíteni, ha nem tom miről van szó!! :D :D

egyébként te fiú vagy??

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56679 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocsi, de tudna valaki nekem írni 1-2 címet, ahol lehet találni Frodó-mangát is? Nagyon fontos lenne... Lécci..

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56676 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
RÁJÖTTEM N8N!!!!!!

ROTK = RETURN OF THE KING!!!! :D :D :D

MEKKORA ARC VAGYOK!!! 8) 8)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.275 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére