Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 4 hónapja #56288 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! Gőzöm sincs hogy most épp mi a téma.Tudom hogy én mondtam hogy hagyjuk a SW-t és a HP-t.De én még mindig azt hiszem amit eddig hittem.Mind1. SW rajongói oldalakból 878.134-et találtam.Vagyis nem én,hanem egy kereső program,Tolkienesből pedig csak 695 oldalt. Csak LOTR-ből még kevesebbet....

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56284 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem akartam okoskodni! :oops: Csak voltam fenn a www.people.com honlapon, és nem találtam rangsort! Megtalálod a lap közepe fele. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56285 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nálunk csak akkor téma, ha a woodista triumvirátus fejhangon sikít, ha valaki újságjában Lij van...
De akkor is annyi, hogy ,,Normálisak vagytok? Ez a pasi nem is szép!''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56281 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty:nem azért mondtam,hogy okoskodjam,csak éppen megjegyeztem... :oops:
Nyulhopsz!:nagyon jó az idézeted! :lol:
Az én fiú osztálytársaim nem is foglalkoznak vele,a lányoknál is csak egy kis ideig volt T-ma. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56279 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Undómiel: én csak a rádióban hallottam!! :oops:
nem vagyok ennyire informált, de megadnáda a honlap címét??

ugye lij is köztük van???, ugye???

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56274 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyuszi: jóó neked, az én fiú oszálytársaim mindíg fikázzák őt!! :cry: :cry: :cry:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56273 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most jövök a People honlapjáról. Az Aragorn topicban ezt már megtárgyaltuk, mivel Viggo Mortensen is a legszebb 50 között van. Csak azt nem tudom, hol találtál sorrendet, mert a People évek óta 50 vagy 100 főből álló listát hoz nyilvánosságra, de tudtommal rangsorolás nélkül! :?: Ha mégis lenne ilyen, légyszi írd meg, mert nem biztos, hogy jól tudom!!! :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56272 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naughty: Sajnos még nem a barátom... :cry:
Az osztályszleng nevezi őt az uramnak. Valaki kitalálta, és most mindenki az uramnak nevezi :D

Elijahval meg egészen békében megvan, max néhányszor azt mondja hogy ''fuj.''.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56267 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz: az urad??? :?: :D mármint a barátod, a pasid??
ja, ne is mond neki, sőt egyik fiúnak se mondjatok ilyet , mert rögtön rávágják ,hogy : JAJ AZ A KIS BUZI?? :evil: :evil:

EZ TÖK GÁZZ!! észrevettétek,hogy a pasik , ha egy jó pasi van a láthatáron ,rögtön le*uzizzák????

TIPIKUS!!!! :? :? :P

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56261 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
köszi hódica az infót!!! :D
lili: akkó bocsi :oops: :oops:

Az amcsi People magazin zsűriei választják minden évben !!
a legszebb csaj NICOLE KIDMAN!!! :? :? :? (ezzel sem értetek egyet)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56260 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hááááát, Naughty én nem is tudom, de én egyáltalán nem tartom szépnek Orlit. Max. kifehérített arccal meg parókával. Civilben viszon szerintem... :x

Lij sztem szebb is, meg édibb is, bár valszeg csak túl elkötelezett woodista vagyok.

Juteszembe: az uram tök Lij styleos hajjal jött be! Heppi voltam érte, de szólni nem mertem, mert akkor lenyalta volna... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56251 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hol lett az a ... az év pasija???!!! :evil: :evil: :evil: És ki szavazta meg???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56250 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty:egyszer már írtam,hogy van egy poszter Lijről az IM-ben. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56247 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
OFF
naughty:
volt Nóra csak nem volt 1. óránk(holnap se lesz) :P

És akit még érdeke az Im-ben nagyon édes Orli interjú van!(állítólag azt akarta, hogy legyen v.mi Legsie és Arwen között. :roll:

bocsi az offokért :oops:

DE:
www.always.ejwsites.net
Irtó jó képek vannak.Elijah nyer v.mi díjat.

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56245 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja én is örültem volna ha karácsonykor nézhetem meg,de most már hagyjuk ezt a témát,mert úgyse tudunk mit csinálni. :cry: Ha meg nagyon muszáj kibírjuk még azt az egy hónapot.
De,hogy Josh Hartnett lett az év legjobb pasija.Hát ez télleg eléggé felháborító.És Lij meg Orli benne sincs a listában?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56240 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
SZIA HÓDICA!!!

off: ma nem volt nóra suliba, vagy mi??? vagy csak késöbb ment be???

bocs ez rohadtúl off volt,de meg kellett kérdeznem!!!
ezéé írok vmi Elest!!!!
már lehet,hogy tudjátok, de az im-ban vagy egy pószter róla!!! :roll: :roll:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56226 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Erendis:
Tökéletesen igazad van.Ezhhez mi kicsik vagyunk.GL-nak sokkal nagyobb a befolyása mint PJ-nek.Ami nem feltétlenül baj.Ha pl GL csinálta volna meg a filmet, sokkal hollywoodosabb lett volna.Nem érdemes bánkódni a januári időpont miatt, és nem érdemes szídni a SW-t vagy a HP-t.Nem miattuk látjuk 1 hónappal később.

V.ki dobjon föl v.milyen Elijah-os T-mát! :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56223 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
SZIA LILI!!!

ez szemétség!!!!!!
én karácsonyi ajjándéknak számítottam a TTT-t!!!! :cry: :cry: :cry:

jaj van egy témám,bár ez is off, de azé leírom:
tudjátok a people magazin minden évben csinál egy listát a világ 50 legszebb emberéről !!!

idén a legjobb pasi: JOSH HARTNETT!!! 8O 8O 8O
FELHÁBORÍTÓÓÓÓÓ!!!! :evil:

ha én a zsűriben lennék a legszebb lenne ORLI ( mert valljuk be ő szebb, mint Lij, de lij édibb) aztán EL aztán ....háát azt már eldönthetnék a többiek !!!! :P :P :P

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56219 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia naughty!
Hát nagyon úgy tűnik most nincs semmi téma,csak arról beszélgettünk,hogy a Két Torony bemutatója valószínűleg megint csúszni fog,méghozzá a HP miatt! :cry:
De ez nem igazán Lij-hez kapcsolódik úgyhogy télleg egy másik topicban kéne folytatni,és inkább Lij-ről kéne dumálni... :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56207 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!!!

újra itt vagyok!!! :D örültök??? :D :D :D 8)
najóó, hagyjuk az ego dumát!!! :wink:

mi a téma?? vagy éppen most fejeztetek be valamit???
mindegy...dumcsizzunk róóóla!!!! :wink:

van valami új info???

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56193 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Drága Manó! Megígérem, többet nem írok erről ebben a topicban, de Tolkien Gandalfja nélkül a Harry Potter varázslói, s maga a tolkieni varázsló fogalma (ha ezt lehet így mondani) sem létezne! Érdemes rajta elgondolkodni! Ez pedig az én véleményem, de egyáltalán nem biztos, hogy igazam van. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #56164 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Újdonságok a
always.ejwsites.net/index.htm
oldalról.Tessék megnézni! :)
A Movieline Awardon készültek, Elijah nyert.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56159 Írta: Erendis
Erendis válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Bocs, hogy Manó javaslatával ellentétben folytatom a témát, de én még csak most olvastam bele ebbe a részbe. Szerintem a filmek bemutatási idejét alapvetően nem az határozza meg, hogy mekkora a rajongótáboruk(ezt összehasonlítani amúgy se érdemes). Itt elsősorban hatalmas- több millió dolláros- gazdasági érdekeltségekről van szó, főleg G. Lucas, illetve az ő vállalatbirodalma részéről. A SW nemcsak egy film (ami alpvetően nem rossz), hanem egy hatalmas üzleti birodalom alapja. GL-nak olyan befolyása van, amivel se PJ sem CC nem rendelkezik. Szerintem felesleges ezeken a dolgokon mérgelődni, hanem inkább magáról a filmről beszélgessünk, amit mindenképpen meg fogunk nézni, akár decemberben, akár januárban jut el Magyarországra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56146 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De szerintem mostmár hagyjuk ezt a témát,legalábbis ebben a topicban.Ez valahogy sehogy sem kapcsolódik sem Frodóhoz,sem Elijah Wood-hoz.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56140 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Miért ne létezne HP Tolkien nélkül????
Én is olvastan mind a 4 HP könyvet.A film béna volt.Mind1.
Én még mindig azt hiszem hogy a SW-t sokkal többen szeretik!
Ez van! Ez ne zavarjon senkit.Ez csak az én véleményem.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #56042 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Soha nem hittem volna, hogy van, aki azt hiszi, hogy a Gyűrűk Ura kisebb rajongótáborral bír, mint akár a Star Wars, akár a Harry Potter!
1, A három film teljesen más kategória!
2, Most volt az RTL Klubon egy Hogyan készült az Episode 2! Amit a színészek csináltak, az nulla, van olyan szereplő, akit teljes egészében számgéppel csináltak!!!!!
3, Én olvastam mind a négy Harry Potter könyvet, és össze sem lehet hasonlítani a Gyűrűk Urával!!! Én mindkettőt szeretem, midegyik fantasztikus a maga nemében, de azt hiszem nem kérdés, melyik a jobb.

Viggo nyilatkozott kicsit lekezelően a Harry Potterről, de érdemes elgondolkozni rajta!!! ,,A film (HP) egy vicces mese gyerekeknek... A Harry Potter egy homokszem az óceánból, amit Tolkien teremtett... Összességében Harry Potter, a varázslók és a csúcsos süvegek mind nem léteznének Tolkien nélkül!"

És tévedés azt hinni, hogy mi kevesebben vagyunk!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55995 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én nem láttam a SW trilógiát csak a baljós árnyakat,de abból sem értettem semmit.Szóval én nem tudok semmit a SW-ról,mégis azt mondom hogy sztem annak a filmnek több rajongója van,mint a Gyűrűk urának.Sőt! Sztem még a HP-nek is.A Gyűrűk ura bemutatója előtt nem csináltak olyan nagy felhajtást mint mondjuk a HP előtt vagy most az Episode 2 előtt. A SW rajongóknak így is elget kellettt várniuk.A két rész bemutatása között eltelt vagy három év.
Azért én is jobban örülnék ha nálunk is akkor mutatnák be a TTT-t amikor a világ többi országában.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55994 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De rég írtam! most bepótoljuk:
tehát:
igen, Indy igazad van...tényleg rossz, h várnunk kell, ,meg minden, és a Sw nek sincs semmivel kisebb tábora mint a Gyunak! (meg a Hpnek) de szerintem azért ez nem annyira targikus...kibírunk néhány hónapot...engem inkább az OK zavar! és ez az ok a Sw és a Hp!!! ez ami idegesítő... a Hp és az Sw nem előrébb való a mi hőnszeretett Gyunknál! (persze ln is nagyon szeretm MIND a 3-at! minmd más műfaj, és mindegyik marha jó!)

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55982 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Én is tökéletesen egyetértek Indyvel.Nem tudom miért kell mindig velünk kicseszni?Ha az SW2-nél megtudják oldani,hogy itthon is a világpremier napján kerüljön a moziba akkor a Két Toronynál miért ne lehetne?Szerintem legalább annyian szeretik a Gyűrűk urát mint a Star Warst,és mondjuk szerintem a Gyűrűk ura sokkal jobb.
És a első résszel ellentétben most miért nem a Harry Pottert tolják el? Szóval én mindenképpen fogok nekik írni,de szerintem akárhányan írunk is nem sokat fog számítani. :cry: :cry:
De meg kell próbálni,mert így is elég sok idő van még decemberig,nem hogy még plusz egy hónapot kelljen várni. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #55974 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én tökéletesen egyetértek Indyvel.Én mindenképpen írni fogok a forgalmazónak, őszintén remélem, hogy figyelembe veszik a véleményemet, ahogy a többi rajongóét is.
Nos, ha lesz is HP2, mégpedig decemberben, miért lenne az a film előbbre való, mint A két torony.Én ebbe nem fogok beletörődni.
Most gondoljatok bele!A világ nagy része már legalább 2szer megnézi a filmet, mikor mi még csak várunk rá!Persze nyilván nagyon sokan lesznek/ünk, akik majd szépen letöltik a netről és úgy nézik meg.De az azért nem az igazi.
Szóval aki csak teheti, írjon!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.271 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére