Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 8 hónapja #95811 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Imádnivalóak ezek a képek!!! :D
Tisztára meg vagyok zizzenve!!! A bőség zavarába azt sem tudom mit rakjak háttérképemnek! Legalább két tucat kép van, amit imádnék!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95810 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem szokott pangás lenni csak szerintem vasárnap este a nép nem netezni szokott :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95802 Írta: Vampire lady
Vampire lady válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Itt tényleg pangás van. :shake:

Tünde-király volt Gil-galad,
országa széles és szabad...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95801 Írta: Vampire lady
Vampire lady válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Most jól fog jönni. Köszi! :hello:

Tünde-király volt Gil-galad,
országa széles és szabad...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95720 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
ezt a pangást! 8O
Képeckék,hátha jók pangás ellen:
www.warofthering.net/movies/phot ... edoras.jpg
www.warofthering.net/movies/phot ... horses.jpg
jéé! Csokifagyi?
www.warofthering.net/movies/phot ... sarrow.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95602 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Vampire:
Üdvözöllek körünkben! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95594 Írta: Vampire lady
Vampire lady válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem igen. :D

Tünde-király volt Gil-galad,
országa széles és szabad...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95578 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Vampire:Sztem is! Persz,hogy jobb az eredeti!De,ha én így tudnék rajzolni... :roll:
Te is rajongó vagy?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95575 Írta: Vampire lady
Vampire lady válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Érdekes . De az eredeti jobb. :wink:

Tünde-király volt Gil-galad,
országa széles és szabad...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95572 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Telka:Oan durcás pofit vág!nem?
de a kép melletti írás tök yól néz ki! :wink: (a rajz is!!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95554 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jajj...de édes azzal a kalappal :)

mypage.uniserve.ca/~sithean/aragorn.jpg

Ehhez mit szóltok? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95549 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Telka:Jobb későn,mint soha! :wink:
1ébként nekem is van már két különböző Arag kártya(mármint a chipes)Tök jók!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95547 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Azthiszem egy kis ideig hanyagoltam a Khirály topicját...de ha ennyit írtok..nem győzőm olvasni :oops: Jah..már meg van a Khirály is kártyában ;) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95514 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Adelard:
Örülök,hogy örülsz! :wink: 1ébként meg mostanában nincs naon energiám képet gyüjteni(felvételi meg minden) szal azért igyekszem,de nem oan könnyű és régi,mindenki által ismert képet meg nincs értelme berakni... :?
Sztem jó külön a kalap és jó külön a póló csak vhogy együtt nem stimmol :roll: de ha neki tetszik akkor divatot teremt! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95513 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: képmérgezést kaptok!


Nem baj, Rago!!! Örülünk hogy megint ilyen sok képet raksz be!! :D :D Nehogy leállj!! :nono: :wink:
Egyébként sztem tök jól áll neki az a kalap. Most hogy gondolkozom, lehet hogy nem megy a pólóhoz de ezt eddig észre se vettem.. :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95352 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Penni:Mostezt mindenhova beírod? :wink:
Ez onnan van:
kep.tar.hu/giovanna/images/pic1726882.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95346 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Van egy viszonylag új topik az Index fórumán, sok szép képpel:

forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9086159&uq=281

Enjoy! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95279 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
xany:képmérgezést kaptok! És hogy mi lenne Veletek nélkülem? Hát lennének itt mások!
Fiona:szupi! :wink:
hódi:jó tudom én,hogy nem úgy gondoltad! Nem akartam beléd kötni! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95274 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Hódi:épp arról híres,hogy úgy öltözik,mint az átlag,pedig nem az! Járhatna Mercivel,öltönyben,de ő egy rozoga kisteherautóval jár és szakadt farmer gatyában! :wink:


Én úgy értettem, hogy nem átlagosan öltözik, hogy a sztárokhoz, színészekhez képest nem átlagosan...pl. az ilyen hivatalos eseményekre se szokta magát nagyon kicsípni, ahogy azt az átlag sztár tesz(már persze, ha tiszteletét teszi egyáltalán).
DE persze jó, hogy nem áll be a sorba :!: :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95272 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.latinoreview.com/films_2003/disneypi...dalgo/hidalgo-2.html


Rátok gondoltam és hát.. itt van :) Hát nem romantikus ebben a környezetben?? :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95271 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.latinoreview.com/films_2003/disneypi...dalgo/hidalgo-2.html


Rátok gondoltam és hát.. itt van :) Hát nem romantikus ebben a környezetben?? :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95270 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nehogy leállj Rago. Mi lesz velünk a képek nélkül? :)

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95266 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
xany:Én is ezt mondtam! Nem átlagos szinész! :wink:
jovanna már leálltam!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95263 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ezért szeretjük :D .
Rago jók a képek láttom megint beindultál kép ügyben. :wink:

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95256 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hódi:épp arról híres,hogy úgy öltözik,mint az átlag,pedig nem az! Járhatna Mercivel,öltönyben,de ő egy rozoga kisteherautóval jár és szakadt farmer gatyában! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95249 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: sztem a kalap nem megy ehhez a polóhoz... :o


Hát Viggo amúgysem arról híras, hogy úgy öltözik, mint a mindenapi átlagemberek :wink: 8)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95241 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
hódi:Jó képek,én mondjuk már találkoztam velük.. :roll: sztem a kalap nem megy ehhez a polóhoz... :o / 1ébként télleg yók!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95237 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Rago: jók a képek 8) :D

Ezek új képek, Viggo dedikál :arrow: www.bagendinn.com/viggosign.htm (póló RULZ! :wink: 8) )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95224 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Telka:nyem tom... :roll: 1ébként köcc
Krisz:köccike!
Orlando:hm...nekem bejöttek :roll: mind1
Cassie:Morwen asszem a Szilbe van benne és tudom is,hogy kicsoda,de most nem jut eszembe... :? Tedd fel a kérdést a Kérdések topikban...bajuszos?egen van róla oan kép,sztem gáz :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95195 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Rago: Jók a képek...egyébként honnand is lehet letölteni Vigg számait?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.002 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére