Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 7 hónapja #97126 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Kb 180 centi.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97124 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem tudja valaki, hogy Viggo milyen magas?
Találtam az egyik honlapon egy adatot a magasságáról: 5'11"

Ez mennyit jelent?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97015 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Lehet, hogy már volt, de hátha sikerül egyeseket meglepni:
viggo.parisangel.com/gallery/elle.gif 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96888 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Részemről tuti béke!
:wink:
www.theargonath.cc/pictures/tttc ... charge.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96880 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta:

kriszana-Celandine írta: Sziasztok, sziasztok :)
Látom komoly vihart kavartam itt :lol: bocs Rago :) nem akartam a szívbajt hozni rád, ne haragudj. Tényleg félreértettem :? , vagy csak kötözködni akartam... :P :lol:


Jajj! Mosztasztán naon örülök! :wink: *Rago megkönnyebbül*

Gemini:Képeid nem jönnek be! :cry:

Hogy mio alapján szelektál sztem azt csak o´´ tudja! :wink:

Nah,akkor béke? :dance:
Legalább itt ne legyen veszekedés!!!
Különben meg remélem,hogy Vig válogatási elve beválik és a Hidalgo tényleg jó lesz!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96870 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kriszana-Celandine írta: Sziasztok, sziasztok :)
Látom komoly vihart kavartam itt :lol: bocs Rago :) nem akartam a szívbajt hozni rád, ne haragudj. Tényleg félreértettem :? , vagy csak kötözködni akartam... :P :lol:


Jajj! Mosztasztán naon örülök! :wink: *Rago megkönnyebbül*

Gemini:Képeid nem jönnek be! :cry:

Hogy mio alapján szelektál sztem azt csak ő tudja! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96854 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sorel írta:
O´´ lehetett volna Cesare Borgia, a fo´´szereplo´´!? /E. Norton lesz/

Narie, ezt honnan szeded? Mit tudsz róla? Miért nem vállalta el ezeket a klassz szerepeket????

Még tavasszal volt asszem egy cikk errôl,hogy direkt neki írtak egy szerepet(mármint ezt a Borgiát,)és úgy volt hogy el is vállalja,minden OK,de aztán visszalépet,úgy volt,hogy nem is lesz a filmbôl semi,és a végén Ewan McGregor kapta meg.Úgy látszik ôt is lecserélték Edward Nortonra...
Ez az Alamo is ilyesmi volt,itt is majdnem elfogadta a szerepet,de aztán mégis vissza...
forrás:
www.upcomingmovies.com

Nem tudom mi alapján válogat,mert én már elkezdtem félni attól,hogy most felkapják,pár évig ô a sztár,aztán eltűnik mint Mark Hamill.Csodálkozom,hogy az ilyen sztárszerepek helyett miért egy gyereknek szóló westernben szerepel :?
Na de mind1,bármi lesz,én szereteeeeeeeeeem és szeretni is fogom!! :lol:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96827 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Így van. Teljesen natúr a csávó.

Azért az továbbra is érdekelne, hogí mi vette rá Viggót és "Trufát" hogy nyelves puszit adjanak egymásnak!? (vagy mi az ?! utalok Minerva képére)

Ezt ismeritek?
www4.online.rtlklub.hu/hozzaszolas.php?topcid=8984&forumid=212
(Már a Zuzuma által berakott képet?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96816 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Min: Ha nagyon igyekszel, akkor este 6-ra Japánba érhetsz, mert ma ott dedikál. Remélhetőleg holnap vagy holnapután mert fent lesznek az új képek.

A www. stararchive.com-on újabb dedikált kép van feltéve, immár a negyedik. (Ja és Aragornos)

Sorel: egyetértek a képtetszési indexeddel. Ha jól megnézzük a képeket az az ő Idahoi home-ja és semmi extra, vagy superluxury nem fedezhető fel rajta.

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96801 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.bagendinn.com/images/usmen1.jpg
www.bagendinn.com/images/usmen2.jpg

Ahhhhhhh... 8O

Viggo és Orli barátkoznak (óriási verzió) ;) Eheheh :itscool:
www.bagendinn.com/images/bigla2.jpg

Itt is rajta van, csak kicsit lejjebb :)
www.bagendinn.com/images/ElijahF ... ticle1.jpg

Hidalgóról egy cikk:
www.filmjerk.com/archives/0301/0 ... dalgo.html

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96798 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok Viggo rajongók!

A www.viggomortensen.lap.hu :up: oldalon csupa-csupa Viggo képek, interjúk stb. vannak.

Ha már ismeritek, akkor bocsi!
Ha nem, akkor jó nyálcsorgatást mindenkinek! :itscool: :tongue:
Én már teljesen kiszáradtam! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96796 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Viggo dedikál :) Olyan széééééééééééép! :lol: :itscool: ;)

www.bagendinn.com/viggosign.htm

Én miért nem lehetek ott??? :bawling:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96785 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Elolvastam a Borgia cimű film leirását is. Hát ez is egy nagy szabású történelmi film, csupa nagy sztárral (pl. J. Malkovich, A. Banderas)

Ő lehetett volna Cesare Borgia, a főszereplő!? /E. Norton lesz/

Narie, ezt honnan szeded? Mit tudsz róla? Miért nem vállalta el ezeket a klassz szerepeket????

(Hol kapott ő 2-3 éve ilyen ajánlatokat?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #96779 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sorel írta: Most elolvastam ennek a The Alamo cimu´´ filmnek a leirását, szerintem nagyon nagy kár, hogy nem vállalta el. /Jó lenne tudni, miért nem/


Pedig az IMDb-n ott van a filmjei között... :roll: :hein:

Off: az Egy csodálatos elmét ki látta? Sztem marha jó film volt... :oops:

On:on. :)

Gemini: ezek a képek... 8O 8O :itscool:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96770 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nahát, Gemini le a kalappal!!!!

Dögletesek ezek a képek. A leghelyesebb, amikor ül a földön az ágya mellett, és a kalapja ott van az éjjeli lámpán.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96767 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96745 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Most elolvastam ennek a The Alamo cimű filmnek a leirását, szerintem nagyon nagy kár, hogy nem vállalta el. /Jó lenne tudni, miért nem/
Kosztűmös, nagy szabású XIX. századi dráma, és Viggo lett volna az abszolút főszereplő. /a csodálatos elme rendezőjétől/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96742 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mi ez a Borgiás film? Honnan tudtok róla? Tessék minden információt megosztani velünk!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96702 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok, sziasztok :)
Látom komoly vihart kavartam itt :lol: bocs Rago :) nem akartam a szívbajt hozni rád, ne haragudj. Tényleg félreértettem :? , vagy csak kötözködni akartam... :P :lol:

A képek fantasztikusak. Nemtom, hogy bírom ki decemberig...Vííííííííííííííííííg
wow, szeretünk :lol:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96507 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sorel írta: Látjátok, egyre sikeresebb! Válogat a szerepajánlatok között!

Aha,már a Borgiát is visszamondta(amit Ewan McGregor kapott meg...)
Csak azt nem tudom,hogy mi alapján dönt így!Két komoly drámáról lemond,és csinál egy lovas családi filmet :roll:
Deazért szerettyük!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96475 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Látjátok, egyre sikeresebb! Válogat a szerepajánlatok között!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96421 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Eddigi kedvenc képem:
perso.wanadoo.fr/emmanuel.chaste ... sttt/3.jpg



Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96384 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Min:Nálunk mikor mutatják be nem tod? :? :oops:
Telka Drágaszág:Élo´´léptél rendcsinálóvá? :lol:
Amúgy télleg igaza van Vimpare! :wink:

Sztem még az amcsi premier idôpontja sincs meg...
Különben most néztem,és ebben a filmben mégsem szerepel Vig!
Csak úgy volt,de visszalépett ,és Jason Patrick kapta meg a szerepet...
info:
movies.yahoo.com/shop?d=hp&cf=pr ... 61&intl=us

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96303 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Min:Nálunk mikor mutatják be nem tod? :? :oops:
Telka Drágaszág:Élőléptél rendcsinálóvá? :lol:
Amúgy télleg igaza van Vimpare! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96295 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Vig a Hidalgót forgatja + a The Alamo c. filmet, amit most januárban kezdenek majd forgatni; részletek itt:
us.imdb.com/Title?0318974

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96284 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Vampire Lady: Nagyon kérlek ne OFFolj mert egyszer télleg betelik a pohár és hivom a Modikat :dead: ;) Szóval ;)
Egyébként Vigg forgat most valamit?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96282 Írta: Vampire lady
Vampire lady válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
hopsz, időszerűtlen...

Tünde-király volt Gil-galad,
országa széles és szabad...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96280 Írta: Vampire lady
Vampire lady válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Úgytűnik, hogy megint csak én vagyok itt. Vagy ilyen felháborító volt ez a kérdés? :bawling:

Tünde-király volt Gil-galad,
országa széles és szabad...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96275 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Héééé...csak a Tmához..kérleeek..ilyeneket neeee... se Arwent..se pedig ilyen kövbélrmény kutatást..légyszi légyszi.... :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96265 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Vampire lady írta: Már láttátok a filmet?
:?:

Igeeen!!!!
És Vig khirály volt benne!!!!!
:dance: :dance:
Te láttad??

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.096 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére