Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 5 hónapja #114987 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
most nem tudom hogy én vagyok a béna vagy az oldal ilyen de nekem nem sikerült elmenteni azt a csókjelenetet ha valakinek esetleg igen az lécci küldje el emilben : viky.hu@freemail.hu
elQrew köszi :roll:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114986 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eldafinde írta: Én arra (is) tök kiváncsi lennék, hogy aki ilyen jól lát messzire, az hogyan lát?
Az biztos, hogy marha piciben látja az alakokat, de ez mégis elképzelhetetlen számomra. Vagy netán úgy, mint a Sentinel?!

Én el tudom képzelni, mert én nem látok jól. :wink: Olyan lehet, mint amikor beteszem a kontaktlencsét, és hirtelen... látok. 8O :wink: Annak idején, első alkalommal fantasztikus élmény volt. Addig nem is fogtam fel, mennyire nem láttam.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114983 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eldafinde írta: Sztem én már amikor közelít felém, félúton elájulnék... :lol:


:lol: :oops: Hát igen... azért megerőltetném magam hogy mégse ájuljak el. ;)

Ned Kelly: Október 9. tudtommal, de ma még mi az a 3 nap :) = majd ha ott leszünk.. :twisted:

PotC premier egyelőre még nem tisztázott, de kb. az is ősz, esetleg nyár vége.. 8)

Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114972 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Muszáj erre a csókjelenetre visszatérnem!!!

(Vic, erre a hatásra számítottál?)
Amíg nem válaszol senki, addig ez megy nálam a bal felső sarokban...

Sztem én már amikor közelít felém, félúton elájulnék... :lol:

Namárie! (mennem kell-holnap jövök) -off...

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114968 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

hódica írta: okt.6? az már mindjárt itt van :wink: :D

Hát azért nem teljesen, de legalább még ebben az évben lesz! :D

Eld: mi van? :oops:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114921 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Augustíne írta: hód: okt. 6-án! :D Amúgy azokat a tetoválós képeket 2 nappal ezelőtt már beraktam. :wink:


okt.6? az már mindjárt itt van :wink: :D

akkor bocsesz, csak nem sűrűn járok ide :? :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114916 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
október 9. (kb.)

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114917 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
hód: okt. 6-án! :D Amúgy azokat a tetoválós képeket 2 nappal ezelőtt már beraktam. :wink:

Annyira gorni a trailer!!! 8O Anyám borogass! Orli nagyon jól néz ki benne! *csöpp* - Meg az a rész, amikor a "kincsen ül"!! :D

Vic: Köszi az animációkat, meg a képeket! Amúgy a csókjelenetről nekem csak ez volt a véleményem: :evil: :x *Augnak vörös a feje, és csapkodja az asztalt* :arrow: A világ 2. leg"hülyemázlistább csaja" Keira :? :wink:

Eld: na,mostmár tényleg +nézem, h van-e
3SAT! :) Thanx!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114913 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egy jó kis cikk a Ned Kelly-ről, és a film fogadtatásáról Ausztráliában :arrow:
www.cinematrix.hu/hirveg.php?hir_id=8134

tudja v.ki, nálunk mikor lesz bemutató?? :?: :?:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114907 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az utolsó előttiben, ahogy végigsimítja azt az íjat.... brrrrrrrrrrrrrr...

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114905 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jajjjj, Vic, egyszerűen nem tudok betelni ezekkel az animációkkal!!!!!!!!! Már a szomszéd gépterembe is átszóltam a fan-társaimnak...

1000 Hannon le!!!!!!!!!!!!!!! :dance: :hello: :bounce: :quasi:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114895 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Neframíel: :lol: :twisted: ez egy nagggyon jó 5let!!!!
akkor 20.-án a Tv-re tapadás lesz az esti program..-gondolom mindenkinek aki teheti..-

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114886 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Figyelem!!!

Április 20-a , 3SAT (ami nekem nincs, már mér' is lenne... :crying: ) 21.00.,
OSCAR WILDE SZERELMEI :hello:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114846 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114832 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Háááát, ez nem semmi.... :-D

Én arra (is) tök kiváncsi lennék, hogy aki ilyen jól lát messzire, az hogyan lát?
Az biztos, hogy marha piciben látja az alakokat, de ez mégis elképzelhetetlen számomra. Vagy netán úgy, mint a Sentinel?!

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114804 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Pirates of the Caribbean - WALLPAPERMeseszépek! 8O :wink:

www.dailydigest.net/wppirates.html
Egyetlen gáz a dologban, hogy a geocities holnapjára mennek a linkek, így nem mindig lehet rájuk klikkelni. :evil:
Ez pedig szintén egy link, ahonnan a trailer képeit (az egészet, nem csak azokat, ahol Orli is szerepel) le lehet menteni:
www.dailydigest.net/previewpirates2.html

Az új kedvenc képem Orliról ebből a filmből:
www.dailydigest.net/poc151.jpg
Ha nem jön be, itt egy másik link róla:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... es/t35.jpg

Innen pedig a mostani trailer alapján animációkat lehet megnézni, ha valakinek nincs lehetősége letölteni.
www.oddworldz.com/fullbloom/animations.html
A smaci pl. megnézhető így azonnal. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114803 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Leányzók, hát hol a nagy lelkesedés? :roll: Orlit végre rendesen smacizni látjuk egy trailerben - nemcsak az "ezeréves" Midsomer Murdersben - és észre se vettétek? 8) :wink:

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... caps1.html

Itt vannak róla a képek, és tessék letölteni Zsu honlapjáról a trailert (link lsd. lejjebb egy kicsit) és gyönyörködni benne! 8) :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114801 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

hódica írta: hoztam nektek képeket(remélem nem ismeritek) :arrow:

Orli, Sean Bean és Lij a tatoo szalonban 2001-ben 8) 8)

www.bagendinn.com/images/tattrio1.jpg
www.bagendinn.com/images/tattrio2.jpg www.bagendinn.com/images/tattrio3.jpg


Huh, hódica, ezer puszi ezekért a képekért! 8) Még nem láttam őket, behaltam! :lol: :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114800 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

A movies.yahoo.com-ra egy olyan PIRATES TELJES TRAILER került fel, aminek az elején Orli ott gubbaszt egy halom kincs tetején, és ő ajánlja a trailert.

A kincsgubbasztásáról képeket itt találtok:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... intro.html

Az introval együtt a teljes trailert pedig itt lehet megnézni:
movies.yahoo.com/shop?d=hv&id=18 ... cf=trailer

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114755 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát ha találkoznék vele, asszem nem a kérdéseimmel húznám az időt... :lol: De néhány óra értelmes szájtátó-bámulás után talán ezeket kérdezném:
:idea: Hogyhogy olyan kevés tündelány van, hapsi meg olyan sok?? Hiszen úgy tudjuk, a tündék páros lények. Hát akkor?? /ha itt elpirulna, sejteném a választ... :twisted: Vajon milyen lehet egy elpirult Legsi?? 8) /
:idea: Nem szeretne-e nálam lakni?
:idea: Ossza meg velem az ars poetica-ját! Mit gondol a világról??
:idea: Jellemezze a többi tündét!
:idea: Beszéljen sindául! Az se baj, ha nem értem!!

Valószínű tőlem nem szabadulna egykönnyen, ha már találkozunk... Egyezzünk meg, ha vmelyikünk találkozik vele, fogva tartjuk egy titkos toronyban, és felváltva "beszélgetünk" vele mindennap egy órát!! NA?? :wink:
[size=9:38tpajj5]/De én kezdem!! :lol: /[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114752 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És mit nem mondana:
-elfogytak a nyilaim!!!!
-farkas vakságban szenvedek!!!
-kócos a hajam!!!
-de jó volt Gimlivel közös lovon ülni!!!
-VÁRJATOK!!!Ne siessetek hobbitok...elfáradtam...
-megyek bányászni!!!
stb.még gondolkodom...úgy is este jut eszembe minden :wink:

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114750 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
húúúúú...hogy mit kérdeznék Legsitől?
-nem akar íjászleckét adni?
-őőőőő.... :oops: -itt nem jutna eszembe semmi mert tudatosulna bennem hogy tőle kérdezősködök...-
-befonná nekem is olyanra a hajam?
-Nyugaton lett barátnője?
:arrow: -családot alapított e?
-tud főzni?
-honnan szerezte az íját?
meg még 1 rakat kérdésem lenne de persze most nem jut eszembe SEMMI :wink:

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114679 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kérlek titeket, hogy ne tegyetek be közvetlenül képet ide a fórumba. Maradjunk a linkekenél. Rengeteg helyet foglal és többeknek gondja lehet az oldal betöltésével miatt.
Svint többek között a fenti okok miatt kérte, hogy ne hagynáljunk képeket az aláírásunkban. Én is nagyon fájlalom, ennek már hangot is adtam korábban, de attól még kérem, hogy tartsuk tiszteletben.

ainawethien, kérlek szerkeszd át a hozzászólásodat a fentieknek megfelelően. Ívó, a tiédet szintén a fenti okok miatt töröltem.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114619 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
hoztam nektek képeket(remélem nem ismeritek) :arrow:

Orli, Sean Bean és Lij a tatoo szalonban 2001-ben 8) 8)

www.bagendinn.com/images/tattrio1.jpg
www.bagendinn.com/images/tattrio2.jpg www.bagendinn.com/images/tattrio3.jpg

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114611 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ivó, igazán egyszerű, több helyen leírtuk már, amikor az aláírásba való képberakásról volt szó. Olvass kicsit vissza. :wink: De ilyet itt nem szabad ám, mert lassítja a fórumot. :roll:

[size=9:s8gxpth2]Jut eszembe, ainawethien, Svindler le fogja harapni a fejedet, amiért még nem vetted ki a képet az aláírásodból. Tudod, hogy maximum a fórumban szereplő emoticonokat szabad berakni. :cry: Nekem is majd megszakadt a szívem az én kis Haldíromért, de kivettem. :bawling: [/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114605 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Wow, ez a trailer... 8O Nagyon hatásos...
:D (Én is épp akartam mondani, hogy mit találtam. :wink: Csak én itt: www.hardwired.hu/ )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #114600 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/potctrailerfull.jpg

POTC Teljes Trailer itt:
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/PiratesOfTh...eanteljestrailer.mov

Képek a trailer-ből meg itt:
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/kepekpiratestrailer01.htm
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/kepekpiratestrailer02.htm

Én nem tudtam, hogy ki kell törölni az aláírásból a képet, ezért nem tettem még meg, bocs.

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114596 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mit nem mondana Legolas?

- Arwen, légy a feleségem!

- Gimli, megnészhetem a szakállad?

most több nem jut eszembe :twisted: :roll: :wink: :cry: :lol: :?

Amúgy tetszettek a képek amiket beraktam?

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114584 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És mit nem mondana Legolas?

- Törpül (khuzduul) szeretnék tanulni! (legalábbis a sztori elején biztos nem! :) )

- Barlangtúrára szeretnék menni! (aki olvasta a könyvet, biztos emléxik: Legonak fóbiája van a barlangoktól!)

- Fóbiás vagyok az állatokra!

- Olyan álmos vagyok!!!!

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114582 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mit kérdeznék Legsitől???

- Miért nem nősült még meg ? (fogós, ravasz kérdés, mi!) :wink:
- Találkozott-e Bilbóékkal, ott volt-e, mikor az apja foglyul ejtette Thorinékat?És az Öt Sereg csatájában?
- Énekeljen nekem tünde (sinda) nyelven egy dalt! (mivel a könyvben ő is énekel, de sajna a filmben nem - pedig nem semmi lenne Orlit énekelni hallani! :lol: )
- Pontosan miket csinál a Gyűrűháború után, merre jár Gimlivel? És pontosan mikor fog elhajózni (mert ez nem pontosan derül ki a könyvből)
- Ja, és mutassa meg nekem a híres, trükkös lövését két nyílvesszővel!

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.542 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére