Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 9 hónapja #83824 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tud Franciául? 8O Eddig nem is tudtam :roll: ! Most nagyon örülük!!Legalább így már tudok autogramot kérni tőle!

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83812 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én nem csak azt nem tudtam hogy folyékonyan beszél franciául, de azt sem, hogy csak a LoTR forgatása után lett vegetáriánus... :oops:

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83805 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Rayan írta: Ti tudtátok, hogy Orli folyékonyan beszél franciául?! Mert én nem. Idáig.

Hú, megyek hozzá franciát tanulni, úgysem megy... :tongue: (Lehet félreérteni, csajok... :tongue:)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83804 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bocsi ha chat leszek, de ez a "minden nagyobb stand" azt jelenti, hogy nálunk (Szegeden) is lehet kapni?
(Német BRAVO)

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83792 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Megvettük a posztert! Megvettük a posztert! *Rayan örül, mint kutya a farkának* Gyönyörű szép! 490 pénzt igazán megér az az újság.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83791 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Elmentem szavazni... gondoltátok volna, hogy Orlando mindenben vezet?
(Na jó, én csak mindent Orlando-ra jelöltem mert nem tudok angolul... :oops: :wink: )

A szavazás állása:

www.ym.com/stars/nov2102.jsp?checkQuiz=yes

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83773 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sztem se lenne önző lehet h már meg is unta a halhatatlanságot v télleg annyira szereti azt a nőt h bármiről képes lenne lemondani érte (pl Arwen is lemondott róla Aragonért).

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83772 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem nem lenne teljesen önző az, aki hagyná azt, hogy eldobja a halhatatlanságát.Mert ha halandó akar lenni, akkor feltételezem, hogy halálosan szerelmes belé.De ha az a másik visszautasítaná, belehalna a bánatba!!( Azt Orli nyilatkozta, hogy bele tudnak halni a szívfájdalomba)
A másik, szerintem teljesen mindegy, hogyan néznek ki kívülről a tündék, mert valami bbelső fény világítja meg őket, és szépnek látja mindenki, teszem azt, ha nem is teljesen sovány.Tolkien is azt írja, hogy Elrond tagbaszakadt, sőt Arwen is, csak azért látszik rajta az, hogy lány.

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83760 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hali!

Hoztam pár tünde-képet. :D

Orli az Arena Magazinban
Kedvenc TTT-képünk, és egy jó pillanat a Ned Kellyből
új-zélandi életképek
Legolas nagyban -az előtérben Elijah
Legolas Aragornnal
Új forgatási kép -Legolas Gimlivel Arodon
Szép naaagy Orli-kép
Nyami!
Aragorn és Legolas
Legolas telefonkártyában
EXTRA nagy Legsie

Témákhoz:
A teliholdasra inkább nem válaszolnék.
1. Utálom a teliholdat, megterheli az idegeimet.
2. Magyarán teliholdkor valószínű szétcincálnám szegény Legsie-t... :roll:

Szülinapjára adnék neki egy múzsa-puszit, meg sütnék szív alakú lembast. Szerintem tuti szereti, a tündék sem csinálnak olyan kaját, amit nem esznek meg, és aminek nem jó az íze. Fura lenne mondjuk a jelenet a DVD-ről, mikor Legolas megkóstolná, és az arcán fintorgó grimasszal mondaná a hobbitoknak: "Öh, lembas." :lol:

El tudom képzelni róla, hogy feláldozza a halhatatlanságát egy halandóért. Az a nőszemély, aki ezt hagyná,
1. önző
2. nem szeretné őt eléggé, tehát meg sem érdemli :evil:
Indítsunk "Legsie, nehogy feláldozd magad a halandó nőkért!"-mozgalmat :lol:

ÉSzAH, szerintem az utolsó gondolatod a helyes, hogy a tündéknek van egy bizonyos súlya, hiszen ha összhangban vannak a természettel, és mivel ők maguk természeti lények, felnőtt korukra talán kialakul, stabilizálódik a testsúlyuk, addig pedig folyton növekednek. Nem azért, de nehezen tudok elképzelni egy kövér tündét. Tolkien gyönyörűeknek, ideális alkatúaknak írja le őket. Szerintem ha ingadozik is néha a súlyuk, az minimális. (Legyen az ok akár bármiféle környezeti szélsőség.)

Ui.: Ti tudtátok, hogy Orli folyékonyan beszél franciául?! Mert én nem. Idáig.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83743 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Milyen ééédesen dugja ki a nyelvét :D :oops: 8) :lol:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83707 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Má' megen én vagyok. :-)

Nézzétek meg ezt, ezt hajtottuk fel Vic-kel épp az imént:

www.theorlandobloomfiles.com/pictures/fe.../fotrspecmovie69.jpg

Ehhez csak annyi hozzáfűznivalónk van, hogy LEMBAS AKARUNK LENNI!!! De mán!!! :oops:

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83701 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: Huh, lányok, eszméletlen jók a témák! Nagyon-nagyon köszönöm a segítséget! :D
Ígérem, hogy én is válaszolok rájuk, amint lesz egy kis idöm - mondjuk hétvégén. Tehát addig gondolkodom azon, hogy
- hogyan sétálgatnék Legsie-vel teliholdkor (muszáj vele pont sétálgatni??? :lol: :wink: )
- mit adnék neki a szülinapjára?
- szereti-e Legsie a lembast?
- eldobná-e a halhatatlanságát egy halandó nöért? (erre tul. képpen hasonlót fogok válaszolni, mint Észi, mert én sem hagynám)

Mindenki, aki kedvet érez, válaszoljon szintén, mert ezen tényleg jót tudnánk dumcsizni.


Nos ...

1. Nehéz dolog Legolasnak ajándékot választani, mert mindene megvan, amire szüksége van, ami nincs, azt megcsinálja magának, szebbet, jobbat meg úgysem tudnék csinálni. Venni, nem vennék semmit, az biztos, hogy igyekeznék saját kézzel csinálni valamit, vagy ha mégis vennék, akkor valami olyasmit, ami az emberi kultúra egy kiválósága. Valami különlegesen szép bőrdíszműt, vagy ékszert, esetleg köpenyt, vagy más ruhadarabot. (NEM Legolasos boxernacit!!! :-) )

2. Szerintem szereti a lembast. Abból gondolom, hogy a filmben olyan jóízűen harap bele. Ez persze nem azt jelenti, hogy éjjel-nappal csak a lembas, de nem hiszem, hogy gondot jelent neki, ha két hétig lembason kell elélnie. Főleg, hogy ő nem négyet eszik első reggelire belőle, mint a hobbitok.

Ha már itt tartunk ...
Szerintetek tudnak a tündék fogyni és hízni? Pl. ha Legolas két hétig lembason él ... na oké, ez nem jó példa, mert mint tudjuk a lembas rendkívül tápláló. De ha mondjuk nincs lembas, és két hétig úton van éhkoppon, akkor vajon lefogyna? Vagy a tündéknek van egy állandó testsúlyuk, ami a természettel való összhang miatt csak egészen szélsőséges körülmények között változik?

Mit gondoltok?

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83700 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Figyelem!

A német Bravo eheti számában A/4-es Legolas poszter van!!! Az a kép, amikor a lovon ül és tartja a kardját. (A japán feliratos, ami zászlóként volt belinkelve.)
Az újság minden nagyobb standon kapható, repüljetek rá!!! Ára: 490 magyar birodalmi kredit.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83698 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Penngaladiel:Éomer sisakján van olyan orrvédő v minek nevezzem. Azt meg nem hinném, hogy lenne neki Gimli-szettje (gy.k.:fejszéje) :twisted: :wink:
Dodiee: remélem nem gázolja el... :? 8)
Na mindegy... majd a moziban kiderül... :look:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83684 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Penngaladiel: Biztos igazad van, csak én nem nézhetem meg azt az 5 perces szösszenetet, mert ha csak megnyitom, a gép betojik, lementeni meg nem szabad: ,,...így is elég előzetest töltöttél már le! oda van a memória!...'' Ez apám jelmondata... Sajnos :cry:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83636 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem, nem, nem!
Ez az a jelenet (abból az ötperces összevágásból látható), ahol Legolast, Aragornt és Gimlit bekerítik a rohirok. Ez az első találkozásuk Éomerrel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83613 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sztem Gimli az, akit rajta felejtettek a lovon, az meg bénán majdnem letapostatja Legolast :twisted:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83602 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát szerintem a lovon nem Gimli ül, annyi szent. De hogy miért fut... az majd kiderül! :D

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83587 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sztem az lehet a helyzet h Legolas leszállt harcolni és a vágtató lóra fog felpattanni (hmmm dejó lenne... :roll: :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83586 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
De ha az Gimli akkor miért fut elöle Legolas?Hmm... nehéz ügy :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83585 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Penngaladiel írta:

Vic írta: Szerintetek ezt a képet hogyan kell nézni? Legsie mellett áll az a ló, vagy vágtat?
www.elflady.com/legolasgreenleaf ... al_001.jpg


Legolas rohan, a rohir meg vágtat mögötte


Sztem az ott Gimli a lovon (látni a sisakján és ott a fejszéje). De hogy volt Gimli hajlandó egyedül ülni a lovon?! 8O

Az a napocskás kép sztem tök jó (...meg a többi is) :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83582 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

süni [hedge_hog írta: ]

Vic írta: Csajok, ez a kép pedig kötelezö. :lol: A haját ne nézzétek - ez egy régi kép - gondoljátok oda Legsie sörényét:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... e02dec.jpg
Én mindenesetre K.O. vagyok. :D


Én is! Ez a kép... vuhúúúúú. Vuhuhuhúúúú. :D :wink: :lol: :up: :hello: :dance: :look: :cheers:


Nem semmi az a kép :wink: :D *csöpp csöpp*


Itt lehet Orlira szavazni(Lij ellenében :wink: ) :arrow: www.ym.com/stars/nov2102.jsp

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83581 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem a tündék nem szeretnek enni.Valahol a könyvben le is van írva, hogy a tündék a beszédből táplálkoznak, és nyitott szemmel alszanak.Azért egy kissé azt furcsállom, hogy a filmben a lembas olyan, mintha melegszendvics lenne. :lol:

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83552 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: Szerintetek ezt a képet hogyan kell nézni? Legsie mellett áll az a ló, vagy vágtat?
www.elflady.com/legolasgreenleaf ... al_001.jpg

Legolas rohan, a rohir meg vágtat mögötte :P

Vic írta: Ez is egy magazinból való kép. Orlikánk rászokott a napocskás tetkójának a mutogatására. De kérdezem én, miért kell kilátszódnia az alsónacijának is???:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 02dec2.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 02dec1.jpg

Az még hagyján, de milyen arcot vág hozzá? :P 8)

Vic írta: Csajok, ez a kép pedig kötelezö. :lol: A haját ne nézzétek - ez egy régi kép - gondoljátok oda Legsie sörényét:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... e02dec.jpg
Én mindenesetre K.O. vagyok. :D

Én meg most kicsit gonosz leszek: a mostani állapotában nem szeretnék ilyen képet látni róla :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83533 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic O_O Jujj, nagyon köszi őket! :) Sajna nincs időm válaszolni a témára -de ígérem, megteszem!-, amúgy se szabadna itt lennem... :roll: Mivel nem tudtam mást csinálni délelőtt, gyorsan lefordítottam egy édes cikket, ami szerintem sok újságot és érdekes dolgot tartalmaz, én legalábbis jót vidultam némelyiken. Enjoy!

A hihetetlenül sármos Mr. Orlando Bloom (YM Magazin)

Van beceneved?

Nem, nem igazán. De van egy név, ami az Interneten ragadt rám: az Orli. Anyukám rengeteget mesél arról, hogy mi történik a hálón -szinte éjjel-nappal a neten lóg. De sajnos sosem vagyok túl sokat egy helyen ahhoz, hogy mindenről tudomást szerezzek, ami épp aktuális. Szóval, ez egy remek alkalom, hogy köszönetet mondjak mindazoknak, akik az Interneten dolgoznak értem. Igazán nagyraértékelem!

Hol nőttél fel?

Canterburyben, Kentben -kb. egy órányira, délre fekszik Londontól. Klassz gyermekkorom volt -jó barátok, szerető család, jó nevelés. Egy nagy házban nőttem föl, körülötte rengeteg zöld területtel, így mindig a kertben játszottunk. Emlékszem, sokszor kimentünk és beöltöztünk különféle szereplőknek. Régi katonai ruhákba bújtunk, és muris kalapokat viseltünk, vagy valami ilyesmi.

Te és a nővéred, Samantha együtt játszottatok?

Kölyökként rengeteget verekedtünk. Most már persze sokkalta jobb a helyzet, hogy idősebbek vagyunk. Fiatalkoromban ő szoktatott rá a ruhákra. Ő öltöztetett, és minden cuccot turkálókból szerzett be. Akkoriban tornacipőim, cowboycsizmáim és -ingeim meg haszáltnak tűnő kockás ingeim voltak.

Milyen voltál gyerekként?

Inkább kreatív személy voltam, mint elméleti. Inkább kint játszottam a mezőkön a barátaimmal, mintsem az iskolában üljek. Azt hiszem, az egyik szülői értesítőm az volt, "Orlando nagyon aranyos gyerek, de folyton kibámul az ablakon, vagy a hörcsög ketrecét nézi." Csak amikor drámaiskolába kerültem változott meg a véleményem, és kezdtem értékelni az okatást. Nagyszerű színdarabokról és költőkről tanultam, és ez beindította a fantáziámat.

Mit szeretsz csinálni mostanában?

Imádok a barátaimmal lenni. Szeretek sétálni, sétáltatni a kutyámat, és szeretem az autós kalandokat, utazni meg egyenesen imádok. Új-Zélandon kipróbáltam pár őrült sportot, mint például a bungee-jumpingot -ez nem igazán veszélyes, csak elég ijesztő. Ugyanitt megcsináltam az ejtőernyős ugrást is -ez viszont már húzós volt.

A többi színésztársad is kipróbálta ezeket a sportokat?

Amikor megérkeztünk, azt mondtam Elijahnak, Domnak és Billynek: "Menjünk motorcsónakkal ejtőernyőzni. Menjünk bungee-jumpingolni. Menjünk mountain bike-kal a hegyekbe, vagy szerezzünk motorokat és menjünk motocrossozni." Ők meg: "Te őrült vagy! Meg fogjuk ölni magunkat." Aztán egy nap odajöttek hozzám, és azt mondták: "Menjünk szörfözni. Vegyünk szörfdeszkákat és menjünk szörfözni." És Billy beleszeretett -végül mi is, mindannyian. Szeretek csapatban hülyéskedni, de azt hiszem, inkább vezető típus vagyok.

Valódi fenegyereknek tűnsz.

Mióta láttam a Cápát, folyton az jár a fejemben, hogy egyszer felbukkan egy és elragad. Épp Új-Zélandon szörföztünk a holdfénynél, mikor megjelent egy uszony. Teljesen kikészültem, pedig csak egy fóka feje tűnt föl a vízben -egy aranyos fókáé! De egy pillanatra borzalmasan megijedtem.

Mi van most a discmanedben?

Beck új nagylemezét hallgatom, a Jurassic Five-ot, Ben Harpert. [Claire Danes egykori kedvese, rockzenész. -Rayan] És mindig kéznél van Jeff Buckley.

Hol élsz jelenleg?

Sehol, pillanatnyilag. Ingázom. Anyukám Canterburyben tárolja a cuccaim egy részét, de venni fogok egy lakást Londonban, amint alkalmam lesz rá. Itt, Los Angelesben is szeretnék egy kuckót, mert úgy tűnik, elég sok időt töltök itt újabban.

Jó vagy az akcentusokban?

Amikor megformálok egy karaktert, szeretek akár órákon át foglalkozni a dialektusokkal vagy bármivel, amit a karakter megkíván. Amikor a Ned Kellyt forgattuk, nagyrészt ír akcentussal kellett beszélnem.

Milyen szerepet szeretnél megformálni, amire eddig még nem jutott lehetőséged?

Egy ízig-vérig amerikai fiút alakítani -szerintem nagyon érdekes lenne.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83531 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Csajok, ez a kép pedig kötelezö. :lol: A haját ne nézzétek - ez egy régi kép - gondoljátok oda Legsie sörényét:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... e02dec.jpg
Én mindenesetre K.O. vagyok. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83530 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Huh, lányok, eszméletlen jók a témák! Nagyon-nagyon köszönöm a segítséget! :D
Ígérem, hogy én is válaszolok rájuk, amint lesz egy kis idöm - mondjuk hétvégén. Tehát addig gondolkodom azon, hogy
- hogyan sétálgatnék Legsie-vel teliholdkor (muszáj vele pont sétálgatni??? :lol: :wink: )
- mit adnék neki a szülinapjára?
- szereti-e Legsie a lembast?
- eldobná-e a halhatatlanságát egy halandó nöért? (erre tul. képpen hasonlót fogok válaszolni, mint Észi, mert én sem hagynám)

Mindenki, aki kedvet érez, válaszoljon szintén, mert ezen tényleg jót tudnánk dumcsizni.

Gyorsan belinkelem ide a mai "termést":

Lementettem az elöbb egy vadiúj részletetet a TTT-böl, hihetetlenül jó, FELTÉTLENÜL mentsétek le. Aragorn, Legolas és Gimli rohangál benne (Gimli csak úgy tesz :lol: :wink: ...), rendes kivágott jelenet a filmböl, és mindössze 2,5 megányi helyet foglal. Itt a link:
img-nex.theonering.net/movies/AOL_ttt_01.mov

Szerintetek ezt a képet hogyan kell nézni? Legsie mellett áll az a ló, vagy vágtat?
www.elflady.com/legolasgreenleaf ... al_001.jpg

Forgatási kép:
www.elflady.com/legolasgreenleaf ... pps080.jpg

Ez is az, ez a kép jelent meg az amerikai Time magazinban. Sajna nálunk csak az európai Time-ot lehet kapni. :(
www.elflady.com/legolasgreenleaf ... ag_001.jpg

Az amerikai YM magazinban rengeteg, jobbnál jobb Orlando Bloom kép jelent meg, a címlapján is ö van:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 03jan8.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 03jan6.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 03jan1.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 03jan2.jpg
A többit nem linkelem be, a ym03jan1.jpg-t írjátok mindig át 2, 3, 4, 5, 6 stb. végüre, és akkor bejön a többi.

Ez is egy magazinból való kép. Orlikánk rászokott a napocskás tetkójának a mutogatására. De kérdezem én, miért kell kilátszódnia az alsónacijának is???:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 02dec2.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 02dec1.jpg

Ha pedig már nem tudjátok követni, hogy akkor melyik magazin címlapján hogyan is szerepel Orli vagy Legolas, akkor klikk ide :D 8) :
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... zine5.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83527 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Thaurwathiwen írta: Észi: Az Orlando Bloom Multimedián fenn van az olasz cikk fordítása angolra, ha az angolt jobban tudod fordítani :) .

2. Egy halandó nö szerelméért szerintetek eldobná a halhatatlanságát? (még rosszabb téma :P )


Igen tudom, de Vic felszólítására fő-, pontosabban Legolas-gyűjtemény-vesztés terhe mellett nem nézhetem meg, ugyanis megfogadtuk, hogy gyakoroltatjuk egymással a leépülő idegen-nyelvtudásunkat. :-) Ő templom-leírásokat fordít nekem németből, én meg Orlando-cikket neki (és nektek) olaszból. Ja és egyébként várunk minden lelkes nyelvgyakorlót a klubba. :-) Na de ez senkit nem érdekel, lássuk mi van Orlandoval.
Haladok, csak az a baj, hogy semmi újat nem mond a cikk. Összefoglalja mindazt, amit már tudunk róla, hogy honnan származik, hogyan lett színész, hogyan kapta meg Legolas szerepét és ez milyen hatással volt az életére.
Azt hiszem az izgalmasabb részek majd most jönnek. Eddig én bele sem gondoltam, hogy ez a srác három éve körbe-körbe utazik a világban. Új-Zéland, Marokkó és Ausztrália után csak most került haza újra, amikor a Calcium Kid-et kezdték forgatni.
Ha még találok a cikkben valami izgalmasat, akkor megírom, de az egész cikket nem másolom be, nem sok értelme lenne.

Hajlandó lenne-e egy halandó nő szerelméért feláldozni a halhatatlanságát? A szerelemért az ember és tünde szinte mindent képes feláldozni. Megjegyzem: balga módon. :-) Szerintem igen, ha beleszeretne egy ember lányba, akkor biztos, hogy feláldozná érte. Már ha az az ember lány hagyná. Mert én egy ilyen esetben ... Na nem, ezt nem így kell elkezdeni. Remélem, hogy egy ilyen esetben lenne erőm ahhoz, hogy elhitessem vele, nem szeretem. Ekkora áldozattal az ő részéről nem tudnék együtt élni.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83525 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Namrie:Megpróbálom:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83524 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
No várjunk, én nem kararom megtörni a varázst, de miből gondoljátok, hogy nem tünde társat választana? Sztem kicsi az eséje..Hiszen a történelemben is csak kétszer forult elő. És fura, mindíg a világvége közelgése készteti a különböző fajúakat házasulásra.. ez biztos valami beléjükrögzült genetikus hülyeség:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.506 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére