Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 9 hónapja #86251 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jövö szombaton fogják ismételni a tegnap leadott BRAVO TV-BEN (NÉMET RTL2) A TTT-elözetest (kb. 20 perc).
Volt ott minden, mi szem-szájnak ingere. :lol:
Fel tudtam videóra venni:
Legolast, amint félméterröl fejbe készül löni ÉOMERT (ezt Pennie miatt írtam nagybetüvel :wink: ),
Legsie leborulását Gandalf elött,
Legsie kék szemét közelröl,
Legsie-t, amint Gimlivel és Aragornnal rohan stb. stb.

Nagyon sok részletet mutattak a filmböl, rengeteg Legolas volt, söt, maga Orlando is mesélt a film készítéséröl!!!
Az egész Bravo TV kivonult Párizsba, hogy mutathassák a párizsi premiert, így onnan is láthattunk képeket. 8O (Liv ruhája élöben még szebb!!)

Ha van német RTL 2 otthon, szombaton feltétlenül vegyétek fel az ismétlést!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86249 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

Thaur: a videó, amit ajánlottál, a The Today Show december 12-én. Ha nem tudjátok -vagy akarjátok- letölteni, itt vannak belöle képek:

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 02dec.html

És nagyon úgy néz ki a dolog, hogy a január 4-i német Bravóban ismét Legolas/Orli képek lesznek. Érdemes megnézni:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 03jan4.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 03jan3.jpg

Legsie lóháton:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... /ttt74.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... /ttt72.jpg

A tegnap éjszakai Los Angeles-i TTT premierröl egyelöre még kevés kép van, de Orli biztosan ott volt:

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... miere.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86235 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

A Fák Úrnője írta: [size=9:1yaqg3ua] Mi az a varg? Jujj, de szégyellem magam... :oops: [/size]

Ugyan alig tudtam kibetűzni, de azthiszem azt kérdezted, mi az a varg. a vargok tudod azok a farkasok, amin az orkok lovagolnak. nagyon jól fognak kinézni, láttam a videón:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86232 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na végre!!! :hello:
hmmm.....igazad van Aynenn!De most pl nekem sem jut eszembe semmi! Utálom ezt a hülye országoot! :evil: miért ilyen kis béna :?:
Bárcsak Fr.o-ba,az Usa-ba ,Angliába vagy bárhol máshol laknék!Itt nincs semmi nagy bemutató,sajtótájékoztató stb....Szerintem még a létezésünkről se tudnak a drágáink !Ide az életbe nem fognak eljönni! :bawling: És még a film is mikor jut ide?! :(
SZEMÉTSÉG :!: és nincs is túl nagy reklámja a filmnek... :crying: miért???Szerintetek fogjuk mi látni őket valaha élőben??
:cry: :confused2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86210 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vki dobjon má föl vmi témát!Akárhol akármit (csak me itt szobrozok és senki nem ír semmit)! :evil:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86206 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
[size=9:slav9b85] Mi az a varg? Jujj, de szégyellem magam... :oops: [/size]

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86205 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mennyi Legsie egy rakáson! 8O Már ezért is érdemes volt feljönni a netre! :D

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86204 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Naon jók!Főleg az utsó :D :D !

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86195 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Mi történt itt mindenkivel?Hu-uuuuuuuuuu!Sehol senki? Hova lettetek? :cry: :bawling:
Pedig én már megint kutattam.Sikerrel......a legújabb szerzeményeim:

www.jaman.hu/ujJaman.hu/images/unicorn.jpg -hát igen ez nem épp Orli +nem is igazán Gy.U.,de annyira megteccett :oops: :lol:
Hömm..most egy csomó csop.képet találtam.Itt 1 elég furi:
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs022.jpg -na?
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs112.jpg -(itt lakom)
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs112.jpg -ez olyan széééép! :D
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs198.jpg -pfujj!az a csúnya ork nem kéne oda! :evil:

www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs199.jpg -a lényeg a bal oldal! :wink:
és egy hamisítatlan Legsie:
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs213.jpg -Ajjj.........Ez a pasi :!: :wink: :itscool:
Aztán mostmár gyertek! :!: Nem akarok 1edül lenni :crying: :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86078 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ááááááá!
Ismét én!Most már lőjetek le!Megint találtam új képeket és nem bírtam ki hogy ne rakjam be! :lol: :oops:
Bár ezeket már biztos ismeritek........ :roll:
Azért itt van:
members.lycos.co.uk/greenleafgre ... elf_s.html

members.lycos.co.uk/greenleafgre ... ley_s.html

members.lycos.co.uk/greenleafgre ... les_s.html

members.lycos.co.uk/greenleafgre ... mli_s.html

members.lycos.co.uk/greenleafgre ... ien_s.html

-(ez a kedvencem!)
Hűűűűűűűűűűűűű........mennyi-mennyi Legsie egy helyen :!: :D
Kicsit furi képek,de nem rosszak! Egyediek :!: Hih...mint a mi kis Orlink :!:
:lol: 8) :P
Dodiee: tényleg!mien igazad van! nekem is ien torna csukám volt még ált.isk.-be :hello: :D :wink:
Na mostmár tényleg nem foglalom itt tovább a helyet! megyek csicsikálni! :itscool: :sleepy:
Jóét mindenkinek! :closed:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86019 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Niké írta: De legalább a stílusa meg maradt:
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lesi/nyprem6.jpg


És ráadásul milyen jópofa tornacipő van a lábán:) az a tipikus fekete-fehér iskolai tornacipő:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85973 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Uhhhhhhhhhhh...a képek szupik...ami kis rocker-Orlink mindig is jó pasi lesz (habár 80 évesen...végülis ki tudja) :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85966 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Pussz mindenkinek!

Annyi minden jutott eszembe mostanában! Pl,hogy az ilei Orly tényleg férfiasabb,szexszibb meg minden de azért az a sok tavalyi bolondozása hiányzik! pl:
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lesi/398.jpg
De legalább a stílusa meg maradt:
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lesi/nyprem6.jpg
Ez meg nyutató!Bár.........ezt most inkább kicsit igénytelennek mondanám azzal a rocker pólóval.Azok a tavalyi cuki kis művész ingjei jobbak voltak.Szerintem..........Pedig itt még nagyon szupinak tűnik a cucca:
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lesi/nyprem7.jpg
..........de aztán ami alatta van?!
Viszont cukinak még mindig ugyan olyan cuki amikor kinyitja a száját és láccik 1picit a nyelve!Ez nem változott... :roll:
régen:
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lesi/339.jpg
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lesi/603.jpg

és most:

giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lesi/nyprem9.jpg

Eeeeeeeeeelolvadooooooooooook :!: :lol: :oops: :D

Tehát összegzés:
Orly jó pasi volt -most is az - és az is marad :!: :!:

giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lesi/366.gif

pusssszi :idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #85965 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Aynenn: hát igen :D

Hoztam néhány képet :) :


www.orlandomultimedia.net/news20 ... 2002e.html

remélem nem láttátok még őket :)
no és 1 videót is:


www.warofthering.net/downloads/miscfootage.shtml
Kattintsatok, a Today feliratra és így letölthettek 1 videot :)
Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85914 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Asszem mindenki nevében, nyugodt szívvel mondthatok el egy nyilvánvaló tényt: NAON-NAON-NAON JÓ PASI!
(Aki ezzel nem ért egyet :evil: az pukkadjon meg)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85820 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát, az tuti, hogy olyan helyes ki felálított séróval nagyon helyeske volt:)) de igaza van asszem Vic írta vagy ÉSzAH, hogy sokat komoyodott az arca:) de attól még helyes:)))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85812 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
:oops: Mila scusa, most néztem meg, mégiscsak van, csak kedden. (Bár most bizonytalan vagyok, mert 2 hete még nem volt... :? ) De akkor mostantól figyelem, és szólok, ha van!

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85806 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Bocsi az előzőkért!!Tesómék hülyültek :lol: ........
Bárcsak én lehetnék ez a szöszke... :evil: :rmad2:
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/les ... party1.jpg
micsoda mázlista :!:
Amúgy nem tudom ti hogy vagytok vele,de nekem ez a régi bolondos Orli jobban teccett:
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lesi/805.jpg
Nem?
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lesi/nyprem3.jpg
Persze így is nagyon jól néz ki :!:
Vélemény :?: [/img][/list][/code]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85773 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic! Jahj! Azok az új képek! Rájöttem, hogy ez a pasi a haja ellenére még mindig ugyanolyan szexi, mint volt, és IMÁDOOOM!!!

Rago: még nem láttam a képeket! Ki az a csaj ott!! Remélem csak egy mázlista rajongó! :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85763 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85747 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

ÉSzAH írta: Hallmarks-os lányok, azóta sem volt a Midsummer Murders-nek az a része, amiben Orlando van? Ugye nem felejtitek el közölni velünk? :-)


Egy ido óta nincs Midsomer. De ha jól tudom, az Orlis rész még nem volt... :roll:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85699 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
beírunk valamit, mert ez csak egy próba
www.gorgeousgeekyguys.com/cgi-bi ... =orlando17

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85698 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mindegy
www.gorgeousgeekyguys.com/cgi-bi ... =orlando17

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85671 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Apropó műsorok ...
Hallmarks-os lányok, azóta sem volt a Midsummer Murders-nek az a része, amiben Orlando van? Ugye nem felejtitek el közölni velünk? :-)

Én is szert tettem egy Legolas-os EMPIRE-re. A bőrömből majd' kiugrottam, amikor megláttam. :-)

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85658 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Death: köszi az infót, de már én is megtaláltam.
A német RTL-en is lesz egy egyórás TTT-röl szóló müsor karácsony elsö napján, tehát december 25-én. Pontos idöpontra nem emlékszem, de majd bepótolom. :oops:
Átnézem a müsorújságokat alaposan, és utána berakom ide is, ha találtam még valamit. :wink:

Gyönyörü E-CARD-okat lehet küldözgetni, nézzétek meg öket (Legolas is van):

www.lordoftherings.net/index_202 ... _ecar.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85657 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

Kicsit OFF leszek, bocsi.

Nálam a tegnapi nap a TTT jegyében telt. 8)
Elöször is begyüjtöttem a Világsajtó Házában az angol EMPIRE magazint, aminek LEGOLAS VAN AZ ELEJÉN!!! (Sajna azt kell, hogy írjam, hogy az uccsó darabot hoztam el Legolasosból, most már a Kálvin téren és a Városház utcában is csak Frodós és Gandalfos coverrel kapható - 2500 Ft-ért). Az újságot azonban mindenképpen érdemes megvenni, mert rengeteg kép van a TTT-böl, Legolasról is stb.

Begyüjtöttem az angol TOTAL FILM januári számát is, aminek az elején szintén - többek között - Legolas van, söt, benne is egy A/4-es kép. A "Free Poster" felirat az újság elején kamu, mert csak Angliában hozzáférhetöek. De így is megérte, mert álomszépek benne a képek. Ára, ha jól emlékszem, 2250 Ft.

Emlékeztetöül itt a link, ahol az újság képei közül néhányat meg tudtok Ti is nézni:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... zine6.html

Este a Minimax adóján, az E-TV-n (remélem, hogy jól írom) elözetest adtak le a TTT PlayStation 2 játékról. Legolas rulez! :D (És a videóm is. :wink: )

Éjszaka pedig kb. 1,5 órás késéssel leadták a Stella moziklubban az RTL Klubon TTT trailert, plusz néhány szereplö mesélt is a filmröl. (Orli sajna nem...)

Ráadásként felvettem a német adókon az új KINDER TOJÁS reklámokat, van Faramiros és Szarumános, érdemes vadászni öket, mert mindkét elözetesben mutatják LEGOLAST is. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85587 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezek a premieri képek.............. ..............mint a reklámban: "Szó az nincs csak képzelet!"
Imádom a pasit!
Na jó leállok :oops:

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85455 Írta: Death
Death válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Helló!
Bocsi, de a múltkor n. siettem! Szóval most vasárnap (dec.15.) RTL2, 14:40, Bravo TV. Hogy mi lesz pontosan, azt nem tudom.
Mostanában (nagy örömömre) megnőtt a GyU rajongók száma környezetemben. Ráadásul az illetők kedvence Legolas.
Ti tudtátok, hogy a 30 perccel bővített rendezői változatot lehet kapni videón is? Én eddig nem, de a fent említett egyik új rajongó beszerzett egyet a Corában ha jól tudom!
Death

"Most tél van és csend és hó és halál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85411 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orlando nem volt ott a párizsi premieren??? :eek2:

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85401 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az a varg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.511 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére