Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 8 hónapja #88490 Írta: Esticsillag
Esticsillag válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Hogy miben rejlik a varázsa?
Egy véleményen vagyok Celebbel.A lelke, a lénye, a személyisége az, ami szerintem igazán lenyűgöző, és elragadó.Van valami érintetlen tisztaság a szemében, abban a gyönyörű kék kontaklencséjében :lol: ,amit talán mindannyian keresünk. Szerintem ezért.

Na jó, álmodozom tovább.........

"Ó ég szele, állítsd meg ott a kék egen
oly gyönyörü, hadd látom mert ellebeg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88472 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sztem is Celebnek van igaza... engem magánemberként Orli nem nagyon varázsol el. Helyes, finom metszésű arca van, csinos fiú, de amúgy semmi különös. (Persze csak sztem, mielőtt megesztek. :) ) Legolaksént viszont... maga a varázslat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88465 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem a werkfilmben legjobban az a rész tetszett amikor Legolasként bohóckodik, olyan pantomim formában.........

Niké írta: írta: Tehát... :Mi Orlando elsöprő sikerének titka :?:

Egyet értek Celebbel, ha nem látom Legolasként csak egy helyes, de felejthető hálivúdi srác lesz. Így viszont...............lassan egy éve elvarázsol, és nem győzőm a barátnőimnek, haveroknak, magyarázgatni: "Mert ő Legolas és kész!! Nem igaz, hogy nem látod miért?! Csak rá kell nézni! Ő A Tünde!" És ilyenkor szokott jönni a megértő bólogatás, a jóságos gyerekpszihológus ártatlan arcával. Ők miért nem értik? Nekem ez mindig rejtély. Miért nem hat rájuk Legolas? :hein:

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88463 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
www.im-net.hu/honappasija.php -Szavazzzatok :up:

www.amnezia.hu/hirlap/cikk.shtml?news.id=50 -Hát...elég figyelmetlenek!Azért kicsit kiakasztó!nem? :rmad2: hogy keverhetik őket össze?
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/ani ... hhorli.gif -Ez annyira aranyos! Kb már én is így kivagyok! :bounce: Váááááááááá! legyen már 9.-e :!: Nem bírom tovább!!! :bawling:
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/bea ... 2/uj25.jpg tudom-tudom már 1000szer meg 1szer volt itt ez a kép.............de-de-de...............úgy teccik :lol: (tudjátok ez kellett :mrgreen: )

jaaaa! Celebdringwen: teljesen igazad van.Őszintén szólva erre nem is gondoltam :oops: :roll: De ilyen szerencséje is csak 1-nek lehet a millióból! Kölcsön adhatná egy picit a szerencse csillagát! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88439 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Miben rejlik a varázsa? Elvarázsolt volna minket, ha soha nem játszik a GYU-ban, és nem Ő Legolas? Szerintem nem biztos. Szóval a titka szerintem Legolasban van. Meg persze hogy tehetséges. A tehetsége és az a gyönyörűen megalkotott, és alakított, a könyv után tökéletesen életre keltett Legolas lehet a titok. Persze csak szerintem.

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88411 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
MEGHALOOK! Nem fogok kibírni még 11 napot, 13 órát, és 13 percet a PREMIERIG!!! IIIMÁDOM ORLIIT! Ezt nem lehet elégszer hangsúlyozni, és már 5millióx kitárgyaltuk, hogy miért! Az a baj, hogy ezt nem lehet szavakba önteni. :wink: Én szeretem anniyra őt, hogy meghalnék érte, bár nem ismerem! (meg perzse a barátaimért, és a családomért is, de ez más!)
Morgana: Debrecenben a Kriszanánál lesz tali!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88367 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Talán az, hogy még mindig tiszta, szenvedélyes. Természetesen viselkedik, és nem szenveleg, nem játszik itt nekünk nagy sztárt.

A werkfilmről jól lemaradtam... Nálunk kikapcsolták az RTL Klubot, úgyhogy... :evil:

[size=9:23i7i57w](Még valami: mi lesz Debrecenben?...)[/size]

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88319 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Niké írta: Tehát... :Mi Orlando elsöprő sikerének titka :?:


Talán a kisugárzása. Hogy nem lehet nem szeretni ;)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88317 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Uhh!Jól lemaradtam 8O Egy picit nem figyelek és máris nem győzöm olvasni a hozzászólásokat! Pedig ez még csak egy 20 perces kis filmecske volt(és itt megjegyzem lehetett volna hosszabb is....de persze nem vagyok elégedetlen.. :lol: ) Szóval mi lesz a bemutató után :hein:
Húúúúú........nem semmi lesz!Csak győzze a gép!
Egyébként mien jó ez a kendő téma :heu: hih... én is -én is! szerintem a zöld jobban állt neki...De a legaranyosabb akkor volt amikor ott ijjazott meg kardozott a levegőbe (íj és kard nélkül..) Azok a mozdulatok meg azok a hangok! dirr-durr-csitt-csatt! Tök cuki volt :hello:
Nagyon édes ez a srác :!: :!: :!: Imádom!!!
Szerintetek miben rejlik Orli varázsa??? Tudom lerágott csont..de mégis! tök fura Brandon Lee óta nem volt színész aki ekkora hatást gyakorolt volna rám...tényeg! Szerintem magasan veri az összes többi híres nagy fiatal színészt! Hogy lehet ez?Mi az ami így kiemeli őt? Most ezen gondolkodom... :hein:
Tehát... :Mi Orlando elsöprő sikerének titka :?: -ez itt a kérdés!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88276 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gandalf:kiéli titkos vágyait :twisted: ...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88270 Írta: Esticsillag
Esticsillag válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tünderuci és a piros kendő azon a gyönyörű szőke haján(parókáján)!!!!!! :cooljump:
Isteni!!!!! Azok a művészi kardmozdulatok,az a tekintet, és az a felugrás a lóra, nem hittem a szememnek!! :eek2:
[size=9:4pn2qd1e](Édesapám győzött csitítgatni, hogy maradjak mán csöndbe, mert aludni szeretne.)[/size]
Fantasztikus. Mostmár alig várom a filmet.Eddig még kihúztam valahogy nélküle, de most úgy felcsigázott, hogy már más vágyam nincs, csak hogy 9-e legyen!!! :tongue:

Legolas Legolas Legolas Legolas Legolas.........

"Ó ég szele, állítsd meg ott a kék egen
oly gyönyörü, hadd látom mert ellebeg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88224 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88196 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dodiee:de jó neked...részben Orli leszel! 8O :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88195 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ryana:nem "azt az izét" hanem előzetes, bemutató, Gyűrűk Ura stb! :x ( :D )[size=9:3rovcdq7]Ezt már asszem mondtam is vkinek :? , na mindegy[/size]

Egyébként te is szivemből szóltál!!Legsie forevör!! :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88191 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A nővéremnek pont olyan piros kendője van, mint Orlinak:)))Azthiszem el fogom csenni... Amúgy én is tanmúsíthatom hogy kétféle kendője is volt.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88188 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Megnéztem tegnap éjfélkor azt az izét.
Elég furcsa hatásal volt rám...
***Ryana ült a tv elott, megszunt körülötte a külvilág, merev tekintettel bámulta a képernyot, és úgy kellett utána felvakarni.
Megállapítottam, hogy IMÁDOM EZT AZ EMBERT!!! :bounce:
Milyen aranyos volt azokban zöld meg piros kendokben! :P

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88175 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dae:ja!Csak néztem, hogy mi van?! 8O De sztem nem rápördül, hanem simán fölszáll rá és csak a köpenye miatt tűnik úgy, mintha vmi akrobatikus-mutatvány lenne :?

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88174 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én meg elfelejtettem!!! Mér pont az ilyenekről maradok le? Pedig be is jelöltem a tévéújságban! :evil: :crying: :cry: :bawling:

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88173 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
volt neki zöld is meg piros is, nem??? Ja, és a lóraugrós jelenet KHIRÁLY!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88147 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én tőlem rózsaszín-Micimackós is lehet, akkor is behalok tőle :D :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88145 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hehe...a zöld kendő nagyon király volt...főleg amikor fekete hosszúujjú volt rajta 8) Ja 1X volt piros kendője, többször volt zöld és egyszer valami fekete kalapja volt :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88137 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jéé, tényleg :oops: Bocs! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88130 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Penni:dehogyis!Az piri volt!Lehet h volt rajta másik kendő is, de én tuti láttam piriben!(Amikor lovon ült, tünde cuccban!) :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88129 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OFF, de
Rayan, Losttűrwen, ti ezek szerint színtévesztők vagytok :wink: Nem baj, csak megállapítottam. Orli kendője zöld, méghozzá valami brutális árnyalatú :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88097 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én már lassan ott tartok, hogy fekveszek egy rahedli Orlit meg Legsiet, benyomom a visszajátszást és v egy hónapig ki se jövök a szobámból :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88093 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én is sugárhajtással röpültem a TV elé mikor kezdődött, és halálba kergettem anyámat a sok "jaj de édes!" meg "jaj de cuki!" felikálltással...Utánna, mikor vége lett, olyat sóhajtottam hogy csak na, erre anyám:"na, nyomás aludni!" én meg átfogtam a derekát, és kitágult pupillákkal:"Nem érted???NEM TUDOK!!!!!!EZEK UTÁN NEM TUDOK ALUDNI!!" :D Az egész fantasztikus volt, Mind legsie, mind a többiek miatt:)))Nagyon szupi volt!! Hozzátok el feltételnül Debrecenbe!!!
Ja és az a lovas delugrós jelenet:anyám elkezdi, hogy biztos visszafele vették fel, mire én: persze, a lovak meg hátrafele vágtáztak, mi??

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88074 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Valakíí! Annyit áradoztatok arról a DVD-s, Lórienes jelenetről, h muszáj látnom. Nem tudnátok nekem egy képet elkülceni róla!? Mindegy, miről, csak Legóka rajta legyen. Léccilécci! Köszipuszi!

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88064 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem az tetszett mikor az ork táncolt, na annál nagyot röhögtem.Meg Marry és Pippin, pontosabban Trufa és Pippin.
Pippin: Ott voltunk a természet kebelén. /vagy valami hasonló/
Trufa: hunyorított, ooo kebel.
Mire Pippin: Keblet mondtam volna?
Szóval jó volt.
Ja, a lovas jelenetre anyám: Ez igen, nézd már milyen ügyes...Persze csak hülyéskedett.
És Lij, eszméletlenül édi volt.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88058 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: Kb. azt se tudtam, fiú vagyok-e vagy lány, mikor Legolas "visszafelé" ugrott fel Arodra Nem árt majd szólni elöre a mentöknek, hogy legyenek készenlétben! :lol:
Én is láttam a werkfilmet és a legjobbnak tartom azok közül, amit eddig leadtak. Egyszerüen azért, mert itt mutatták legtöbbet Orlit és Legolast!


Tudjátok, hogy gyilkolok azért, ha valaki rosszat mer szólni Legolasról, de most kénytelen vagyok. Pontosabban nem is róla, hanem arról a látványtervezőről, aki azt a lóra ugrást megcsinálta. Nevetséges! Egy kaszkadőrrel sokkal jobban meg lehetett volna csinálni. Nem csak az a baj, hogy LÁTSZIK a computer-grafika, hanem inkább az, hogy maga a mozdulat lehetetlen. Még egy tündétől is. Fizikailag lehetetlen, lénytől függetlenül.
Nekem sokkal jobban tetszett volna, ha tényleg egy ügyes lovas-kaszkadőrrel csináltatják meg, mint mondjuk Arwen és a nazgúlok hajszáját.
Bocsika. Ez van. :-/

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88057 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Rayan írta: Hűűű, még jó, hogy volt kéznél egy videokazetta. FÉLELMETES EZ A WERKFILM! Ahogyan Orlando ült a lovon, teljes Legsie-szerelésben, a fején azzal a vörös kendővel...padló 8)

A totális kihalás viszont a 2 perces Két Torony-jelenet. Kb. azt se tudtam, fiú vagyok-e vagy lány, mikor Legolas "visszafelé" ugrott fel Arodra

Na, majd a premieren! Enyhén egy Michael Jackson-koncertre fog hasonlítani; majd minden alélt hölgyet mentőkocsi szállít el


Nem árt majd szólni elöre a mentöknek, hogy legyenek készenlétben! :lol:
Én is láttam a werkfilmet és a legjobbnak tartom azok közül, amit eddig leadtak. Egyszerüen azért, mert itt mutatták legtöbbet Orlit és Legolast!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.309 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére