Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 8 hónapja #89687 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
a Lays chipsben Gyu-s kártya van?!!??

a mi városunkban egy fia ilyen chips sincs.
ha lesz veszek jó sokat.

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89674 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

én ezen a Deep pollos ügyön ki vagyok bukva.Fél éve meg szeretnném nézni.És most kiderül,hogy nincs.Grrrr!


Hát én is így vagyok ezzel.. de szerintem tuti csak el akarják süllyeszteni... ciki lenne Orlando-nak..

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89663 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
én ezen a Deep pollos ügyön ki vagyok bukva.Fél éve meg szeretnném nézni.És most kiderül,hogy nincs.Grrrr! :bawling: :down:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89662 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ryana írta: És egy kérdés: Orli tünde-9es tekója hol van? Úgy tudom, a bal csuklóján, de nem vagyok benne biztos. :?:

A jobb alkarján van, kicsivel a csukló fölött, a belső oldalon 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89658 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Lehet, hogy nagyon lassú vagyok, de milyen hírek?


Az, hogy tegnap előtt André a Fórumán kijelentette, hogy most már elege van, hogy állandóan erről kérdezgetik az emberek. NEm azért, mert az emberek idegesítik, hanem azrért, mert valaki, vagy valakik telerakták a netet mindenféle áll interjúval, meg álleírásokkal, kritikákkal.. Holott a film anyagi okok miatt el sem készült, és Orlando is csak 1 napot volt a forgatáson. 15 perc nyersanyag jött össze, amit nem is vágtak meg, így be se lehetne mutatni. Szal a DEED POLL hivatalosan is meg lett cáfolva..

Én csak azt nem értem, hogy akkor annak idején mért mondta nekem André azt, hogy már csak egy kiadót kell találniuk, aki kazin is kihozza a filmet.. Miért mondta volna ezt, ha tudja, hogy nincs is mit kihozni.. Most vagy André a hülye.. már bocsánat, de azért szeretem.. vagy valaki itt nagyon le akarja tagadni a dolgot...

Engem mindenesetre érdekelt volna a film..

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89655 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
De jó egyeseknek... Olyan szívesen laknék Angliában. :o h:
Nadehogy legyen füle meg farka a hozzászólásnak és ne dobjanak ki, én is megosztom veletek Legolas/Orli iránti imádatom eredetét:
... Once upon a time, elmentem megnézni A Filmet. Akkoriban Kósza-mindenmennyiségben elven voltam, tehát először Aragorn volt a Nagy Kedvenc. Node amikor megnéztem másodszor is, megfogott vmi Legolasban. Ez a vmi az volt, hogy "mintha nagyon hasonlítana vkire, akit ismerek... De kire??" Erre próbáltam mindvégig rájönni (azóta se sikerült :heu: ), és miközben lázasan fürkésztem az arcát, kezdett megvilágosodni előttem, hogy "azagyarát, talán még jobb is, mint Aragorn!" Innen kezdve elkezdtem kutatni Orlis képek után, ami végképp bebizonyította, hogy Orli :agree: .
És azóta folyamatosan Orli a Nr. 1. :hello:
End. :look:

Mmmás:

ainawethien írta: Mit szóltok milyen hírek vannak most a DEED POLL-ról? Én nagyot csalódtam.. :(

Lehet, hogy nagyon lassú vagyok, de milyen hírek? :hein:

És egy kérdés: Orli tünde-9es tekója hol van? Úgy tudom, a bal csuklóján, de nem vagyok benne biztos. :?:

Ja, és még vmi: egyik barátnőmnek van egy csomó Lays-es kártyája, közte Legolas, és elcsórtam, de visszacsórta. :shake: De nem adom fel! Azért is megszerzem! :twisted:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89650 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bocsánat az offért!Böszi:az Easterlings keletlakót jelent.

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89601 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Idna76:Mi (akik (még) nem láttuk), csak azokat a részleteket ismerjük, amiket előzetesben, képeken, vagy hírekben láttunk. De minél jobban felcsigázod itt a kedéjeket, annál jobb. :wink: Már csak egy bő hét. :wink: (nekem nem teljesen világos, de melyik rész ez az "Aragornt halottnak hiszi" (az, amikor a földön hallgatózik(a film esetében kövön, ha jól láttam) és azt hiszik, hogy elaludt? meg a "Legolas összekülönbözik Aragornnal" (ez az, amikor Legsie nyilat fog éomerre? vagy valami más?))

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89596 Írta: Idna76
Idna76 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Nekem egyik kedvenc jelenetem az volt, mikor osszekulonbozik Aragornnal. Nem rejtem veka ala, hogy nekem Legsi a kedvencem es nagyon jol allt neki a hatarozottsag. Gyonyoru lovas jelenetei is vannak (nemelyik szamitogepes megoldassal, de nem valogatunk). Mikor azt hiszik, hogy Aragorn meghalt, megint beveti az isteni homlokrancolasat. Sajnos nekem az az arca a gyengem. A csata elotti kepek is nagyon jok, mikor allnak az esoben, szerintem meg "hatasosabb" a TTT-ben Legolas. A slide-os jelenetet kicsit tulzasnak tarottam, de elment.
Most halljuk a Ti hireiteket!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89595 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dodiee: én egy Arwen-orkosat és egy Frodósat vettem. Az egyikben Legolas volt, a másikban (nem tudjuk mi az, de ez van a kártyára írva) Easterlings.
(egyébként 6 zacskóból 7 kártyánk van, 2 Easterlings (nem egyformák), 1 Legsie, 1 Gandalf, 1 Szauron Szeme, 1 Trufa és 1 Aragorn. Egy darab Frodó se.)

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89593 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jesszus... ez a deed poll borzalmas... hétszentség, hogy nem nézem meg!
Nem akarok rosszat mondani Orlando-ról, de ez azért az én nézeteim alapján (nagyon) túlzás!

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89592 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Böszi: te olyat vettél, aminek orkok vannak a szallagján: mert aminek Frodó van, abból kettőt is vettem, de mind a kettő ork volt.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89591 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jaja, már le lehet tölteni, de nekem még csak ilyen moziban felvett minöség van meg, és azzal kár lenne elrontani a mozi"érzetet".. :)

Mit szóltok milyen hírek vannak most a DEED POLL-ról? Én nagyot csalódtam.. :(

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89568 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Asszem az egyik ismerősünknek megvan a TTT (!) angolul, de úgy döntöttünk, nem nézzzük meg, hanem először moziban. :wink:

A Lays chipses kártyák tök jók, hát nem Legolast fogtam ki?!

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89507 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
sziasztok!
azt kívánom nektek hogy érezzétek nagyon jól magatokat Corvinban, mert én sajna nem tok menni, mivel Saújhelyi vok, és 4óra fel Bp-re. Arra kérlek titeket hogy priviben majd írjátok meg hogy milyen volt. engem főleg a tündeírás meg a tündenyelv érdekelne. meg a számítógépes programok.
amugy honnan vannak ilyen Gyu-s ikonok?

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89504 Írta: primula
primula válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hello!En is idegenbe szakadtam,Angliaba,es mar a filmet is lattam es a volt szerencsem ott lenni a premieren is ,persze csak a tomegben.De sajnos Orlando nem volt ott.A film nagyon jo,Legolas egy szavas mondatai kibovulnek egesz mondatokra.A hangja gyonyoru,beszel egy csomot elful amikor az arca olyan szinten gyonyoru hogy nagyon.Ja es snowboardozik a lepcson,es van egy jelenet amikor vizes.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89470 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Idna76 írta: Sziasztok!

Nem mondhatnam, hogy itt Australiaban el elennenk halmozva Orlis kepekkel. Eddig csupan egy ujsag cimlapjan lattam (persze az felulmulhatatlna volt).... :) Ha van valami jo infotok rola, akkor osszatok meg legyszives idegenbe szakadt honfitarsatokkal azt.
A film vetitesekor csuggtem a vasznon, volt dogleszto homlokrancolas (kedvencem), borborzolo hang, szemet gyonyorkodteto mozdulatok az ijjal. Szoval keszuljetek, nem akarmilyen elmenyben lesz reszetek, en mondom!


Kedves Idna76!

Mi még nem láttuk sajna a filmet, mert a premier csak január 9-én lesz. Nagyon-nagy kérés lenne, ha néhány spoilert megosztanál velünk, hogy milyen a filmben Legolas? Nem azt kérem, hogy minden dialógust és actiont írj le, hanem csak annyit, hogy össz-benyomás alapján milyen a srác a második részben? Ha olvastad a könyvet, akkor mennyire más, mint a könyv?

Előre is köszi,

Vic

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #89469 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Idna76 írta: A film vetitesekor csuggtem a vasznon, volt dogleszto homlokrancolas (kedvencem), borborzolo hang, szemet gyonyorkodteto mozdulatok az ijjal. Szoval keszuljetek, nem akarmilyen elmenyben lesz reszetek, en mondom!

Szerintem mindenki erre készül. :wink: Én már előre tudom, rövid lesz nekem az a 3 órás film.

OFF:
Utólag B.U.É.K. mindenkinek. Remélem holnap sokakkal találkozom a Corvinban.

Nézzétek GyU-s ikonok:

Asszem ez Legolas:

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89433 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ja, a Cinemában van 1-2 kép Legsiről, meg persze a GYU-ról 1 elég hosszú, és sajna szar cikk!

Miért mondod ezt? Szerintem tök jó.
Lego: www.bagendinn.com/images/cs6.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89432 Írta: Idna76
Idna76 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Nem mondhatnam, hogy itt Australiaban el elennenk halmozva Orlis kepekkel. Eddig csupan egy ujsag cimlapjan lattam (persze az felulmulhatatlna volt).... :) Ha van valami jo infotok rola, akkor osszatok meg legyszives idegenbe szakadt honfitarsatokkal azt.
A film vetitesekor csuggtem a vasznon, volt dogleszto homlokrancolas (kedvencem), borborzolo hang, szemet gyonyorkodteto mozdulatok az ijjal. Szoval keszuljetek, nem akarmilyen elmenyben lesz reszetek, en mondom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89427 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát, igen! Death az élő példa, hogy nem mindenki Legolas miatt szereti Orlit! :D
Vic: +int elolvadtam! Az 1. bőrkabátos kép sztem iszonyat ari!
Ja, a Cinemában van 1-2 kép Legsiről, meg persze a GYU-ról 1 elég hosszú, és sajna szar cikk! :?
Az Im-neten még mindig Orli vezet, úgyhogy lehet reménykedni, hogy a köv. im-ben ő lesz... :D :D :D
Off: Dodiee-tól oooolyan jó pólót kaptam: rá van írva, hogy I *szív* Orlando!! :roll: :wink: :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89372 Írta: Death
Death válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Helló!
Olvastam ezt a miben van Orlando varázsa kérdést, és én teljesen más véleményen vagyok mint a többség. Nekem, bevallom, Legolas nem tűnt fel különösebben a filmben. Mikor megláttam Orlando-t, na, nekem az volt a villámcsapás! Én rajta keresztül szerettem meg Legolas karakterét. (egyébként a könyvben Gandalf volt a kedvencem) Szóval engem nem az fogott meg, hogy milyen volt Legolasként. Az persze igaz, hogy ha a szerepet nem kapja meg, akkor lehet, hogy ma nem ismernénk. Viszont nem így történt! Szerencsére! :D

"Most tél van és csend és hó és halál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89292 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orli:5.267 :D :D
Viggo:4.565

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89283 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orli:5.027 :D
Viggo:4.742
Sean:3.132
Lij:2.854

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89280 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Narië: ezek a képek is le vannak védve. Remek. Vagy jobb egérgombbal próbáljátok lementeni őket, vagy itt a link egy másik honlapról:

www.elflady.com/legolasgreenleaf ... pg_001.jpg - Legsie lő

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89279 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic:naon jóóók :itscool:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89275 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Most pedig Orliról is két kép egy ausztrál TV-újságból:

pachome1.pacific.net.sg/~jsparina/tvhits3.jpg
pachome1.pacific.net.sg/~jsparina/tvhits4b.jpg
- ez a két bőrdzsekis kép szerintem nem fog ráklikkelve bejönni, csak akkor, ha lementitek a gépetekre jobb egérgombbal.

A Ned Kellyből is egy kép Orliról és a pacijáról - ez a Total Filmből van beszkennelve:
www.webspawner.com/users/suprson ... m03feb.jpg

Ezen a linken pedig, ha minden igaz, Legolas TTT-ben, a Helm-szurdokban szereplő tünde-dumcsiját olvashatjátok. Vigyázat, SPOILER !!!
www.elvish.org/gwaith/movie_elvi ... ore_battle

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89273 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: Két új kép Legolasról:

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... ttrpg1.jpg - Legsie lo´´ (mi más csinálhatna??? :) )

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... ttrpg2.jpg - itt is lo´´. Nézzétek meg ezt a képet! Mint egy hadisten, komolyan mondom!!!
(Ha láttátok már o´´ket, bocsi...)

ezek nem jönnek be... :( :cry:
A többi viszont naagyon rulz!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89266 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Két új kép Legolasról:

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... ttrpg1.jpg - Legsie lő (mi más csinálhatna??? :) )

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... ttrpg2.jpg - itt is lő. Nézzétek meg ezt a képet! Mint egy hadisten, komolyan mondom!!!
(Ha láttátok már őket, bocsi...)

Ez utóbbit itt lehet nagyobb minőségben is látni:
www.elflady.com/legolasgreenleaf ... pg_002.jpg

Itt pedig egy csomó képet lehet megnézni a TTT-ből:
www.elflady.com/legolasgreenleaf ... /index.htm
- Legolas és Aragorn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89261 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ami viszont nagyon fontos: eddig az alábbi (főként német) külföldi adókon adtak le hosszabb-rövidebb werkfilmeket a TTT-ről:

- német RTL műsor, ugyanaz, amit a magyar RTL-en is lehetett látni,
- PRO7, kétszer adták le, nem ismétlik sajna (A CinemaXX különszáma volt)
- RTL2, a Bravo TV-ben - már nem lesz,
- VIVA - Film ab - lehet, hogy valamikor leadják még egyszer, de még nem tudom, hogy mikor - kb. 1 órás műsor interjúkkal és a párizsi premierrel,
- MTV Europe - ezt a műsort még fel tudjátok venni január 4-én, 18 órától. Kb. fél óra, nagyon jó kis összefoglaló. És ami fontos: végre ANGOLUL VAN!

Nekem speciel eddig a magyar RTL Klubon is, és a németen is leadott werkfilm tetszett a legjobban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.519 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére