Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 8 hónapja #93410 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Boldog szülinapot neked te drága! :hello:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93404 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Julcsi drágasszágomtól megkaptam a decemberi így készült a TTT-t. Olyan kis aranyos ez a srác :D ! Parókában és kendőben valami éédes (milyen színű volt a kendője? Nem láttam, mert LP-n van fölvéve, és fekete-fehér volt csak :( ) [size=9:3lhl0rf1](És Miranda Otto is nagyon helyes kis nő)[/size]

Ja, és: BOLDOG SZÜLINAPOT ORLANDO!

Meg tudná mondani valaki az autogramcímét? Régen leírtam, csak elvesztettem a lapot. Most meg megírtam a levelet, és a cím nincs meg :(

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93402 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Boldog szülinapot Orli!!!! :D :D

a 26.???? Háááát...nem néz ki annyinak :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93392 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Valin nostare Orlando Bloom.



(ha rosszul írtam, bocsi)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93326 Írta: Elryn
Elryn válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Alyr:nekem is!
Boldog szülinapot Orli!!

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93320 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Üdv néktek!

Muszáj Landonak hívni?

Nekem erről mindig Lando Carlissian jut eszembe a SWból...




"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93316 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ha már a talira nem is tudok menni, hadd kívánjak így
Nagyon-nagyon boldog születésnapot Orlinak!!! :hello: (Lélekben azért veletek leszek! :wink: )

Szerintem is nagyon jól alakított a TTT-ben (mellesleg gyönyörű is volt :D ). A szeme meg kék volt (már amennyire nem vagyok színtévesztő), bár szerintem csak azokban a jelenetekben, ahol kimondottan a [size=9:18nmuq1v](gyönyörűséges)[/size] szemei voltak kiemelve. Ezért nem tűnt fel a FOTR-ban.
[size=9:18nmuq1v](Ezt már megint megaszontam. :oops: :wink: )[/size]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93232 Írta: Mike
Mike válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Supersonica írta: Vic: ahogy a németek mondanák: "Fabelhafte Idee" - azaz csodás ötlet :)

Már meg is tettem az első lépést - VISSZAKÖVETELTEM a könyveimet :D


Itt fent van a forgatókönyv: www.seatofkings.cjb.net/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93231 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ÉSzAH, megtaláltam a bizonyítékot, de nem tudom belinkelni, mert gőzöm sincs, honnan töltöttem le a képet. Amikor Gimli felveszi a láncinget (ami a bokájáig ér) akkor Legolas már páncélban van, vagyis Helm szurdokban öltöznek át.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93230 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic: ahogy a németek mondanák: "Fabelhafte Idee" - azaz csodás ötlet :)

Már meg is tettem az első lépést - VISSZAKÖVETELTEM a könyveimet :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93063 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic: hol találtátok a forgatókönyvet :hein:

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93052 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Felhívás minden Legolas-rajongónak! 8)

Most, hogy már majdnem mindenki látta a filmet, elkezdhetnénk egy "komoly", de ugyanakkor szórakoztató "munkát", ha van kedvetek. Arra gondoltam, hogy nekieshetnénk a TTT könyvnek, és megnézhetnénk, hogy miben térnek el a Legolasos jelenetek a filmben látott részektől, illetve mely jelenetek tetszettek jobban a filmben, mint a könyvben, vagy fordítva.

Ami engem illet, nagyon hiányoltam Legolas panaszkodását a Fangorn erdőben a korára utalva, vagy az éles tündeszemes beszólásait Aragornnak, vagy pl. azt a részt, amikor a hobbitokat keresik, és próbálják megfejteni az árulkodó nyomokat. :lol:
Ezeket az idézeteket megkeresem majd a könyvben, és beillesztem ide, de próbálkozhattok hasonlóval Ti is, hiszen rengeteg Legolasos idézet van a könyvben. (Figyelem, most csak a TTT-ről van szó, a többi könyvet egyelőre hagyjuk ki!)

ÉSzAH megtalálta a film forgatókönyvét a neten, abból is ki lehetne szedni a Legolasos idézeteket, vagy ha pontosan tudnátok idézni a szinkronizált változatát a filmnek, azokat is szeretettel várjuk ide! (Csak a Legolasos idézeteket!)

Tehát kutakodásra fel! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93014 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Végre láttam!!Szuper, sőt csúcsszuper!Lando pedig olyan mint egy félisten!Elolvadtam!Amit pedig Gimli csinált, azon mindig mosolyogtam.Haláliak a szövegei.
Peter Jacksont megfolytom!Szívtelen!10-12 éves gyerekeket küld egy háborúba! :evil: Én akkor elsírtam magam.A Helm szurdoki csatát Éomeréken kívül, ha jól vettem észre talán ha tízen túlélték.Szegény Haldír.Valinorba kellet volna mennie.

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92979 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Haldírhoz:

www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... ldir-1.php
németül tudók előnyben

:arrow: fotók: civilben is 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92958 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
erwianne: a szeme már nekem is feltűnt...sz.tem is elég érdekes és nem biztos hogy a fény teszi :confused2:
na mind1! gondolom ez is egy olyan dologre nem fogunk rájönni... :(
majd eccer megkérdezzük Landotól! :wink:

Amúgy Haldirról..(ha szabad itt megemlítenem :roll: ) csak annyit hogy nekem a Gy.sz-ben nagyon nem volt szimpi pedig a könyvben ari volt és azt hiszem ez aTTT-ben volt inkáb olyan mint a könyvben. :up:
biztos direkt csinálták mert így jobban fájt az elvesztése :crying:
és halkan azt is megjegyezném hogy.....(bár látom ti nem igy gondoljátok :lol: ...) - nekem teccett így tündeként mert civilben még nem láttam...sajnos :(


Bocs ha nagyon OFF volt..... :oops: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92900 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ez eddig nem is igen került szóba...mi sem mondtuk :D

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92897 Írta: Anor
Anor válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem semmi bajom Haldírral,de azt nem mondom,hogy különösen szép. :? :bounce:

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92858 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igen, egy jelenetben mindenesetre száz %, hogy én is láttam rajta páncélt...

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92851 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Maffia írta: ÉSzAH: volt rajta páncél, én úgy láttam. Amikor Aragorn öltözködött, és odaadta neki a kardját meg bocsánatot kért, akkor már abban volt.


Igen? Na akkor holnap megnézem alaposabban. Ha tényleg így van, akkor nem tudom, hogyan kerülte el a figyelmemet.
Köszi Maffia.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92844 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ÉSzAH: volt rajta páncél, én úgy láttam. Amikor Aragorn öltözködött, és odaadta neki a kardját meg bocsánatot kért, akkor már abban volt.

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92837 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Témát keresünk? Én feldobtam egyet és tényleg érdekelne, hogy mit gondoltok.

Láttunk jó pár képet Legolas-ról, melyeken páncélban ült Arodon. Viszont a Két Toronyban sehol, egyetlen jelenetben sincs páncélban. Én legalábbis úgy láttam. Csak én vagyok vaksi, vagy ti si úgy láttátok?

Emellett pedig ismételten kérném, hogy ne csetteljük szét a topikot.

Ami Legolas szemét illeti, nekem a kék jobban tetszik, ha Legolasról van szó, de Orlando-t nem tudnám kék szemmel elképzelni.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92835 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
hódica, én értem. Valahogy tényleg olyan tünde volt. Más, mint az emberek. Pl amikor azt hitték, hogy Aragorn meghalt. Az valahogy más volt, intha egy ember gyászolná. Legalábbis szerintem. Meg amikor úgy kétségbe volt esve.
Egyszóval (na jó, kettővel :D ): Igazi tünde!

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92773 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az első részben nem mutatták annyiszor közelről a drágát, amikor meg igen, akkor sötét volt. Sötétben meg a kék szem is sötétnek hat :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92764 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem nagyon olybá tűnt, hogy Legi szeme az első részben igenis BARNA volt. Tegnap mégnéztem, direkte figyeltem, kimerevítettem a képet, hogy tüzetesen szemügyre vegyem és minduntalan arra az eredményre jutottam, hogy igazam van. De a másodikban akkor miért kék? És miért fektetnek rá akkora hangsúlyt, hisz többször jelentőségteljesen ráközelítenek, mintha csak nekem akarnák bebizonyítani, hogy tévedtem barnaságot illetően. Teljesen hülye volnék? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92729 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Penngaladiel írta: Ezt nézzétek! 8)
www.posternow.com/cgi-bin/poster ... te_artik_l


hmmm :roll: :roll: :D

Amúgy szerintem a TTT-ben Legolas sokkal szebb volt, mármint hogy mint tünde volt szebb...tehát jobban kiérződött belőle, hogy ő egy tünde...na ezt remélem értettétek :roll: :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92711 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
hisz azt tesszük folyamatosan... :D

Azt észrevettétek, hogy Legi töbször MOSOLYGOTT? :D :wink: önkéntelenül is elvigyorodtam...remélem nem vették észre...

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92708 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az a kontaklencse nem kéne :? , sokkal jobb szeretem a mély barana szemeit :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92706 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt nézzétek! 8)
www.posternow.com/cgi-bin/poster ... te_artik_l

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92646 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Meghal Haldír? Na de miért? A könyvben olyan szimpi volt!! :bawling: 8O

Pihent agyú volt aki ezt kitalálta: www.theorlandobloomfiles.com/amusement/paperdoll.html

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92645 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Huhh..lehet hogy ezeket láttátok már..de érdemes akkor ujra megnézni :)


www.nedkellythemovie.com/index.php?action=home

Ned Kelly

bventertainment.go.com/movies/pirates/index.html

Pirates of the Caribbean

;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.542 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére