Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 8 hónapja #94266 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Úristen! Most látszik, hogy milyen fáradt vagyok, mert nem tudok fogalmazni... Remélem azért +értettétek, hogy mit akartam írni... :? :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94265 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ja, tényleg! Akartam írni, hogy nekem is! Hát, igen, az igazi rajongók... :wink:
A stílusai + elég furák. Először OK, hogy Legolasként láttuk, és arra gondoltam, hogy biztos egy romantikus, gyönyörű (igaz most is az), bla-bla-bla pasi. Aztán jöttek az infók, hogy rövid, barna haja van, punk, adrenalinfüggő, meg hasonlók. Aztán azok a cuki kis nyakkendők, meg a Calcium Kid forgatásán, ha jól láttam a bő gatyája, és akkor a BHD-ben nem is említem. Viszont ez a rocker-stílus már kicsit engem is elriaszt... Elég sokszínű, az biztos! :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94221 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezek a képek!Kezd fura lenni ez a pasi :? Meg azok a csajok 8O :x Idő kell míg megszokom a kis rocker-féleséget :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94214 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tényleg! Fordítsátok le, mert lusta vagyok! :? Örülök, hogy el tudom olvasni magyarul, amit írtatok. :wink:
Vic: köszönöm, legalább te nem nézel annyira hülyének. Azokat a képeket + be kéne tenni a humor topicba... :twisted: :)
Azokon, amelyikeken + a csajokkal van, na hát ahhoz inkábbnem fűzök hozzá semmit. :evil:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94197 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
na most szeretném kérdezni mint angolul nem tudó: mit mond?

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94142 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lehet, hogy nagyon nagyon el vagyok maradva, vagy csak nem olvasok elég figyelmesen (mentségemre legyen mondva, hogy lopva, két vizsgára készülés között nézek fel lazításként ide, így sosincs sok időm), de fogalmam sincs, micsoda az OBBA-project. A kontextusból annyi világos, hogy Orlando Bloom Birthday, de mi az A?

Ezt valaki valahol meghirdette? Valami honlapon volt fenn? Én nem vagyok ám biztos abban, hogy valóban Orlando válaszát olvashatjuk. Ő ugyebár azt állítja, hogy soha nem netezik. És mobilja sincs ugye? Akkor hogy lehet, hogy láttunk már olyan képeket róla, ahol épp telefonál. Ja, az biztosan nem az övé volt, csak kölcsön kérte.
Tudjátok, ha én sztár lennék, én is azt mondanám, hogy nem netezek és nincs e-mail címem és mobilom se. Csomó kellemetlen zaklatást tudnék így elkerülni. Így még csak el sem ítélem, ha hazudik a drága.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94128 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hmm. Eszembe jutott még egy rész, amiben Legi észbontó! Mikor a szurdokban dúl a csata, Aragornék odakint vannak közelharcba bocsátkozva az Ellenséggel, Legi fog egy pajzsot és elegánsan, keccsel telt mozdulatokkal lesiklik a lépcsőn!!! :wink: Hát az valami zseniális!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94116 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
"Aranytündérbogár"... ez teccik...

Hmmm...

A trailerre, sőt a may it be klippre is erős fanatizmussal reagálok, ilyenkor furcsán néznek rám, de hát ez kit érdekel???


Ha valaki egy rossz szót szól a LotR ról, azt Legolas lelövi, úgyám Drágaszágom... ;)



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94109 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Augustíne írta: Bocsánat, hogy csak most tudok írni, de:
BOLDOG SZÜLINAPOT KISSZÍVEM!!!! IMÁDLAK!
(sorry, ezt muszály volt! :roll: ) Ha ezt olvasná... :wink:
! Régebben volt téma, hogy miért sikítunk! Anyám azt mondta, hogy ez nálam életkori sajátosság... lehet, de én nem bírom +állni, hogy ne sikítsak, amikor ooolyan aranytündérbogár???!


Hát! :D
Én is kiakasztom néha anyámékat mikor vmi GYU trailert vagy egyszerűen csak képeket nézek.. :mrgreen: csak én nem pont Legsie miatt szoktam sikítozni... :D
(bocs ez off volt)
A képek tök jók!
Amúgy pont 13-a reggel hallottam a happy birthdayt a rádióban, és elgondolkoztam, kinek is van ma szülinapja? Aztán rájöttem.. :wink:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94047 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Biztos már olvasta mindenki, csak most nincs időm visszanézni a topicot. Szal itt van Orlando köszönete az "OBBA" project-re :lol:

"01/14/03 OBBA was closed today because Orlando’s answer arrived!

Hello, and thank you all for the lovely notes, they are appreciated...

Actually I wouldn't have known about them at all, if my friend (who is sending this to you) didn't tell me about them. My mum did mention something about a birthday project, though. (I still have no official plans of a webpage...) I would have liked to reply to each one of your notes, but I have neither the time or space...I have a few I would like to say something about... I understand what it is to have a "crush" on a celebrity, I've had my own as well.

I actually didn't expect to see so MANY, I am still amazed and grateful for all the compliments I receive, whether from letters or encounters...and I am always in need of prayers, thank you again. Hollywood presents many great opportunities to actors, but you risk being jaded, something I fear. When I was very young, I looked up to actors, but I never expected to become someone others look up to...fame isn't something an actor should expect. Or he shouldn't be one. Thank you so much, the world wouldn't be so rosy without all of you.

"Every great oak tree, was once a nut."

Best wishes,


Orlando
P. S.
L issenen ar' maska'lalaith tenna' lye omentuva"

Na most, szeretném kérdezni, mint tündéül-nem-tudó-tisztelője, mit jelent az uccsó mondat? :oops:

Köszi;
Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94041 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát Orlando barátunk utojára azon a Greenpeace-es képen nézett ki ilyen cudarul. Hihetetlen, hogy egy-egy képen olyan, mintha a szekrényből húzták volna elő, máskor meg mintha a kukából. És az a sapka ...
Tartok tőle, hogy a drága nem igazán tud öltözködni, ugyanis általában akkor néz ki jól, ha divatfotók készülnek róla, vagy stúdió felvételek, ahol nem ő öltözik, hanem öltöztetik. Ettől persze még szeretjük. Vagy szeretnénk. Felöltöztetni. :-) Vagy levetkőztetni? Ezt mindenki döntse el maga.

Ami Orlando korát illeti, nekem kicsit fiatal, bár mindig azt mondom, nem a valós kor számít, hanem a szellemi és érzelmi érettség. De én inkább Legolast tartom korban hozzámvalónak, nem Orlando-t. :-)

ui1: Selina, klikkeld be a html engedélyezést a bejegyzéseid alatt (a profilodban is megteheted), mert az ékezetes betűk néha nagyon gázul jönnek át.

ui2: Kéretik abbahagyni a topik szétcsettelését, mert nagyon utálom a drága netidőmet moderálásra pazarolni. Szóval lécci. Már Vic is kérte.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94036 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mit ad Eru, nekem is Legolas kollegam jott ki :D
Dehat en mar foglalt vagyok :D Azert szivesen meghivnam piknikezni :)

Viszont komolyan gondoltam az ijasz vetelkedot-bemutatot :) Ha egyszer idejon majd Magyarorszagra, eskuszom megszervezem :)
Ugyis ki akartam kerdezni egy-ket szakmai dologrol ijaszat es szineszet teren is. :roll:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94028 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
www.ellegirl.com/custom/profiler ... Result.asp

Is Your beauty and wisdom will only be matched by that of the elves. You like your designer clothes, but you're still the most idealistic person in your group of friends. Legolas will be the perfect companion to your romantic sensibilities. Compare wits and fall in love in the most mystical forests of Mirkwood


Ez van, én Lego-hoz illek a teszt alapján :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94027 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
En legszivesebben kihivnam egy ijasz vetelkedesre :)
Szivesen kiprobalnam mennyire hasznalja jol az ijat :) Sot, vivni is szivesen kihivnam :)
Vajon mennyi maradt meg a tudasabol miota vege lett a LOTR forgatasanak? :twisted:

En halal komolyan gondolom, ha eccer jon magyarorszagra esetleg az MTT szervezeseben, megprobalom beiktatni hogy csinaljon egy kis ijaszbemutatot :twisted:
De egy privat versenyt is szivesen beiktatnek vele :D

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94024 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Selina írta: Te elmennél németbe csak azért hogy lásd? :?


Persze, simán.

Ha tudnám, hogy valami partyn ott lesz, és én is be tudok jutni, azon nyomban vágnám magam vonatra vagy kocsiba, és mennék.

Ez van :lol:

De jöhetnek Magyarországra is, Bp-n frankó szállodás kapcsolataim vannak az 5*****-os szállodákban, ahol a sztárok szoktak megszállni, és most az egyszer vissza is élnék vele :twisted:
Lennék én éjjelilámpa a szobájában :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94019 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: Nos, leányok, itt egy kép, amint Orli-drágánk remekül érzi magát. A körülötte lévő csajokkal is hasonló lehet a helyzet. :lol: :lol: :wink:

Szent Eru, hogy lehet ilyen nadrághoz ilyen alsót felvenni? 8O :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94015 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mellesleg de jó lenne tudni, mikor melyik partyra megy el ... melyik országban... ilyen füleseket lehet valahol szerezni? Mert Bécsbe és Németországba, illetve környező országokba simán nekiindulok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94009 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vannak még képek erről a DeBeers Diamond partyról, íme:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... arty26.jpg - Orli + csaj 1.
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... arty27.jpg - Orli + csaj 1. - még egy kép
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... arty28.jpg - Orli + csaj 2.
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... arty29.jpg - Orli + csaj 3.
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... arty30.jpg - Orli csaj nélkül 8) Hát, már megint az hiányzik, hogy mi adjunk rá valami normális ruhát a kis husira. Orlim, aranyom, így kell megjelenni egy partyn? :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94008 Írta: Selina
Selina válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hááát igen. A népszerűség átka? :twisted: Csak az a rossz hogy itt nem lehet látni az arcát...

Jó édesanyám mondogatja ezt nekem:

"Aki h&#@, az h&@# mint te édes fiam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94005 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nos, leányok, itt egy kép, amint Orli-drágánk remekül érzi magát. A körülötte lévő csajokkal is hasonló lehet a helyzet. :lol: :lol: :wink:

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... i03jan.jpg
A kép valami De Beer's partyn készült, egy finnországi lapból szkennelt kép.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94004 Írta: Selina
Selina válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic, nagyon jó képek! :) Kis cuki..*olvadozik* Mindegy, igaz megfogadtam magamnak hogy nem leszek szerelmes olyanokba akiket nem is ismerek... :(

Jó édesanyám mondogatja ezt nekem:

"Aki h&#@, az h&@# mint te édes fiam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94001 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

A csettelést kérném kerülni (sajna megint törölnöm kellett néhány hozzászólást...)!

Hoztam vadiúj gyönyörű Legolas/Orlando képeket. Ezek a ruhapróba miatt készültek. Orli, amint Legsie szerelésben pózol a kamerának. Meghaltam, milyen gyönyörű! Kötelező képek! 8) :D www.theorlandobloomfiles.com/pic ... photo1.jpg - kitárt kar 1.
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... photo2.jpg - kitárt kar 2. (teljes alakos)
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... photo3.jpg - arc szemből
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... photo4.jpg - arc oldalról
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... photo5.jpg - minek hívják ezt, színpalettának?
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... photo6.jpg - teljes alakos kép
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... photo7.jpg - Legolas Greenleaf

Augustíne: behaltam a hozzászólásodon, nagyon aranyos volt, egyáltalán nem volt égő. (Legalábbis szerintem. 8) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93955 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hmmm...

Nekem éppen tökéletes a kora. 8)

Lányok, én viszem haza.
:twisted:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93941 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Augustíne írta: Na, mind1! Lényeg az, hogy tegnap volt a szülinapja! Méér olyan "öreg"(hozzám képest!)??! :oops:

Méér olyan fiatal? :P 8) :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93906 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát, lehet, hogy én is szívesebben ülnék repülőgépre (tér- és repülésiszonyom van :D ), ha Legsie képe lenne kívül-belül (esetleg ŐŐŐ szolgálná fel a kávét :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93883 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt érdemes megnézni :)

Az új-zélandi légitársaság egy Boeing 747-est gyu-sított, és az áll rajta: (de nem ezen a képen) hogy "út Középföldére..."

www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... il_495.php

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93880 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bocsánat, hogy csak most tudok írni, de:
BOLDOG SZÜLINAPOT KISSZÍVEM!!!! IMÁDLAK!
(sorry, ezt muszály volt! :roll: ) Ha ezt olvasná... :wink:
Na, mind1! Lényeg az, hogy tegnap volt a szülinapja! Méér olyan "öreg"(hozzám képest!)??! :oops:
Egyre jobban szeretem...nem!... imádom ezt a pasit! Régebben volt téma, hogy miért sikítunk! Anyám azt mondta, hogy ez nálam életkori sajátosság... lehet, de én nem bírom +állni, hogy ne sikítsak, amikor ooolyan aranytündérbogár???!
(Még 1x sorry, most jól leégettem magam, de le kellett írnom!!! :? )
A képek non jók!
Vhol nincs meg magyarul is a forgatóköny amúgy (hülye kérdés volt, gondolom nincs...)?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93858 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mi is koccintottunk tennap!

Érdekes lehetett hátulról látni, amint a legszélső asztalnál négyen felállunk a lányokkal, és "Orlira!" felkiáltással (remélem megbocsájtjátok a becéző formát :D ) koccintunk :lol:

Nem tudjátok, hogy vmelyik német szemétben (bravo popcorn stb) van-e vmi, amiért érdemes megvenni?

Az idézet marha szép/jó/találó stb., maradandó vigyor telepedett az arcomra :D

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93809 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ehhez az idézethez mit szóltok:
" ...egy nimfa álmodoz mellette karcsú váza
Egy tünde fiúról kire a hab szakadt
szerelmi förgeteg dúlt itt az éj alatt...."
(Rimbaud)

Na lányok ki volt a "nimfa" A "szerelmi förgeteg" másik résztvavője? Valamit tudhatott ez a Rimbud, hogy a könyv előtt sok sok évvel ilyen jól leírta a szépségét!

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93801 Írta: BlackCat
BlackCat válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hello!

Csak most találtam rá erre a fórumra és nagyon örülök neki, mert imádom Legolast :D Sajna a környezetemben ezzel senki nincs így, jó lesz osztozni vkivel a rajongásban :lol: nagyon örülök, hogy az új filmben még több szerepet kapott és már alig várom hogy másodszorra is beüljek a TTT-re! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.596 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére