Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 8 hónapja #92620 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

hódica írta: Amit Gimlivet műveltek az nagyon édes! Mikor Aragorn csapzottan beállít, és Legolas megszólal "késtél" na hát az a csúcs :D :wink:


"Szeretek hatásosan érkezni" :lol: A függetlenség napja után szabadon :?: :wink:

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92601 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Visszatértem önkéntes két napos száműzetésemből (a szívem szakadt volna meg, ahogy látom, a szerncsésebbek a filmen ájuldoznak, nekem meg az is kétséges, hogy ma meg tudom-é nézni :crap: )
És láttam láttam láttam!
Fenomenális, kolosszális, majális :biggrin2: Szuper! És Legolas olyan jó, hogy... ("Elmondjam, vagy hozzak neked egy ládát?" :lol: ) Szóval sztem nagyon jó!!!!!!!!!
Áhhhh, fogjon le valaki, mert mingyá visítok :D

[size=9:3ls4jt0s]De Haldír halálánál szinte sírtam :cry: [/size]

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92560 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én még nem láttam a filmet. De Legolas biztos gyönyörű benne.

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92549 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tényleg rángatós volt...de ha picit finomabb a kivitelezés, ez nagyon jó lett volna sztem..nekem még így is tetszett.

A TTT topicba írtam, hogy a "szörfözés" ha úgy vesszük a tünde-találékonyságot dícséri...és közben tud célozni és lőni is!

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92544 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Alyr Arkhon írta: Kedves hölgyeim....
A lóra felugrásról:


Elfelejtettétek, hogy Legolas tünde?!

Az amikor a hó tetején sétálgat miért nem zavart senkit?

Nekem egyedül a szörfözés nem tetszett...
Inkább ugrott volna le a lépcső tetejéről a fal tövébe.



Hah, Vic is mindig ezzel jön, de szerintem nincs igazatok. Persze, hogy tünde és innentől kezdve vannak olyan mozdulatai melyek egy ember számára lehetetlenek. De egy tünde - akinek a mozgáskoordinációja jobb, mint egy emberé - a lóra balról akar felugrani (ahonnan ugye általában ember is tünde is felszáll a lóra), akkor miért jobbra lendül?
De még ezt is elnézném neki. (Neki mindent!!!) Én a Wetára haragszom. Sokkal jobban meg lehetett volna csinálni. De annak fényében, ahogy a vargokat összecsapták ez már meg sem lep. Ebben a filmben a komputeres animánciónak vannak olyan megnyilvánulásai, melyek a pre-STAR WARS időket idézik és ez gáz.

Holnap megyek megint megnézni a filmet. :-) Ezúttal szinkronnal. De tuti, hogy meg fogom nézni még eredeti hanggal is. Legalább egyszer.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92542 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ok, néha tényleg túlzásba viszi az ember a vinnyogást, de olyan jó, ha végre lehet valahol kedvünkre "libulni..."

Én is utálom azokat, akik csak azért szeretik a filmet, mert legi így meg úgy, de azért olyan jó ömlengeni néhanapján, hogy ömöljön a monitorból a szirup... :D :wink:

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92501 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A csetelést kitöröltem engedelmetekkel. :twisted: A Legolas-talira mindenkit szívesen várunk, én fél 6 körül feltétlenül ott leszek. De a talival kapcsolatos megbeszéléseket a Találkozások rovatban beszéltük meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92474 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
khmmm, lányok, tényleg ne chatteljük szét ezt a topicot.

Téma: (1x már felvetettem de mivel vannak újak is, másrészt a többiekére is kíváncsi vagyok akik nem írták még le):

Hogy képzelitek el első találkozásotokat Legolas-sal (bármit írhattok, de azért ne menjetek el naon messzire ;) :D )?
;)

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92440 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ne haragudjatok, most OFF leszek, de van vmi, ami már régen nyomja a pici szívemet és szeretném ezt megosztani veletek.
ez pedig a sikoltozzunkmertoanédesésaranyosésszép dolog. ne haragudjatok, de nem az határozza meg azt, hogy ki mennyire szereti xy-t hogy mennyire ájuldozik mikor meglátja xy-t plakáton.
hogy teljesen őszinte leek engem taszít az ien. soha eszembe nem jutna sikoltozni Landoért. persze, hogy ok, hogy olykor elragad az indulat és megejtek egy "yayy de édes, mindjárt behalok" megjegyzést, de többre nem igazán futja tőlem. asszem nem is én lennék ha vékony egérkehangon olvadoznék a Drága minden egyes képén. persze hogy mindenhol szép és mindenhol be lehet halni tőle, de könyörgöm! minek ez a felhajtás? nem kell ahhoz sipítozni, hogy tudjuk, hogy mennyire szeretitek xy-t!
elnézést mindenkitől az OFF miatt, de nem igazán tudtam hova írni ezt a hozzászólásomat és úgy érzem ez a dolog itt , a Legolasosok körében is sokszor előfordul... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92439 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ez tényleg naon furcsa itt vagyunk egy nappal a TTT után és már nincs téma én meg aszittem hogy hetekig(de legalább napokig) meglessz a napi nyammognivaló :o h: ez akkor is érdekes....mi lehet a baj? talán mégsem volt olyan jó a film vagy már nem találunk rá dícsérő szavakat ?! :confused2: hát inkább az utóbbi :lol: de akkor tényleg mi lehet a baj :hein:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92437 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
SEJTEM :lol:

Moziban: én Legolasnál sikoltottam, barátnőm Aragornnál, körülöttünk csupa fiús társaság :lol:

Viszont: A Lay's chipsben frankón belenyúltam egy Legolas kártyába, ellenben nem értem, hogy mivel lehet egy gyűrűt és további relikviákat nyerni? Sejtésem sincs :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92435 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát, az biztos, hogy nem lesz! Amikor legutóbb Kriszanánál voltunk, és néztük a filmet, mindig mindenki a kedvencénél sikítozott, úgyhogy amikor megjelent Orli és Viggo is, akkor zengett a ház! :roll: De nagyon jó volt!
Ghargoqurk: tényleg gyere! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92434 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tényleg kössz a meghívást de kedden Debrecenben van vizsgám szóval esélytelen :D
Boldog szülinapot Orlandónak. Ti meg érezzétek jól magatokat!

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92431 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Augustíne írta: Ja! :D Te is jössz?!! Van egy olyan érzésem, hogy a Börgerking dolgozóinak előre kéne venni úszógumit, hogy valahogy kijussanak majd a nyáltengerből... :wink:


EZ NAGYON JÓ VOLT :lol: :lol: :lol:

Akkorát röhögtem 8)

De legalább nem lesz vita, hogy ki a legszebb :lol:

Ghargoqurk: Astoria, Burger King, hétfő (ugye Orlando születésnapja), fél 6 - nem titkoljuk :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92429 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
:D
Ööö...amúgy van egy olyan érzésem, hogy Vic, Észi, és Morgana nem fog nagyon örülni, hogy szétcseteljük ezt a drága topicot, úgyhogy gyorsan kéne vm. jó témát találni!!! :roll: Azt hittem, hogy a TTT után lesz, de most egy sem jut eszembe.

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92419 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Olyan Vin Diesel típus? :wink: nekem mind1, lényeg az, hogy legyen kisugárzása, mint Orlinak, és legyen benne vm., ami +fog! (Mondjuk nekem az abszolút nyerő a sötétbarna haj, nagy, tengerkék szemek! :arrow: Szóval Orli rövid hajjal, Lij szemével...)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92414 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem mindenhogy jó, de legjobb barnán (mind1, ezt már néhányx kitárgyaltuk)... :)
Most elképzeltem, hogy mi lett volna, ha egy teljesen más színész alakítaná Legsit, és rájönnének, miután megcsinálták a filmet, hogy nem jól választottak... :twisted: (Mint Aragorn esetében :arrow: csak hál' Istennek ott időben észrevették!)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92412 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
:arrow: Hát, igazából nekem már a könyvben is a tündék voltak a kedvenceim (sőt általában minden fantasy könyvben nagy tündebarát vagyok), de tény, ami tény, Orlando Bloom telitalálat volt Legolas szerepére...
Bár, szerintem szőke hosszú hajjal jobban néz ki :P
:smokin:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92408 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát, igen, ha belegondolok tényleg elég fura, hogy egy éve még azt sem tudtam, h mi az a Gyűrűk Ura, most meg annyira szeretek egy pasit, akit nem is ismerek, mit a legjobb barátaimat... Jó, persze másképpen szeretem, de akkor is! Szóval lényeg az, hogy NAGYON!!! És nem csak azért, mert jól néz ki! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92396 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!!!
hú de régen voltam már it.. :lol: (hüle suli miat :evil: )
Tegnap én is megnéztem ám a filmet!Sokat kellett érte harcolnom a szülőkkel de végül győztem :hello: Behaltam volna ha nem látom az első vetítést!!!ESZMÉLETLEN VOLT!!!!!!! de nem akarok papagáj lenni csak ugyan azt a millió dícséretet tudnám leírni mind az elöttem szólók!
és ha belegondolok hogy tavaly azt sem tudtam mi az a Gy.U. és egy haverom rángatott be a moziba..... :oops: :lol:
az idén viszont a barántőm nem győzött csitítani!(ja! és persze már az első részt is milliószor megnéztem azóta)Annyira jó volt! Főleg az a rész amikor az egész vásznon semmi más nem volt pár másodpercig csak Legolas két gyönyörű,tündöklő,ragyogó kék tünde szeme 8O áááááááááááááááááááá.......................holnap is megyek a moziba :lol:
annyira klassz volt hogy másféle oldalait is megismerhettük a mi kis Legolasunknak!!! :up:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92373 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
EZ EGY OLYAN JÓ PASI, HOGY NEM TALÁLOK RÁ SZAVAKAT!!!! 8O 8O 8O Már mindenki elmondta azt, amit én is gondolok: LEGSI EGY CSÚCS PASI!!!! Én nem tértem magamhoz! Hál' Istennek sokkal több szerepe van (szerintem), viszont szokás szerint iszonyat édes!!! - ezt azt hiszem Alyr is tanusíthatja valamilyen szinten! (off: amúgy te mióta jársz a Legsis topicba...? :roll: ) Lehet, hogy nem sikerült olyan jól megcsinálniuk azt a "lórafelugrást", de akkor is Legolas, és akkor is gyönyörű! AHHHHHHHHHHHHHH!

Off: Plíz, ha már Vic-é Legsi, akkor legalább azt szavazzátok meg nekem, hogy Mrs. Bloom lehessek!!! :D :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92366 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legolas-szerencsére- többet volt vásznon mint a FotR-ben. Igaz, szövege még mindig nem volt olyan sok, de már legalább többször folrdult elő a vásznon :wink:

Amit Gimlivet műveltek az nagyon édes! Mikor Aragorn csapzottan beállít, és Legolas megszólal "késtél" na hát az a csúcs :D :wink: Orlandot nagyon eltalálták, szerintem nem él a fÖldön jobb Legolas, szal minden gratula PJ-nak, meg a castingosoknak :wink:

2 dolog volt, ami nem tetszett:
a felröppenés a lóra, illetve, mikor kétségbeesik, hogy meghalnak...nem illek egyik se egy tündéhez :? :x

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92285 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
[size=9:2i89zjnv]Csak suttogva mondom, a krokodilnak nincsenek könnyei, a fent nevezett szólás pont arról szól, hogy nem sajnálja az ember azt az eseményt, amiért "krokodilkönnyeket" hullat. [/size]

Én kérek elnézést
Akkor hullottak a könnyeim, mint a záporeső.
[size=9:2i89zjnv]ÍGY MÁR JOBB?[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #92234 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tegnap (01.09.) mi is elmentünk megnézni. Egyelőre nem tudom hányszor fogom még megnézni, de Éomer meg Faramir ide vagy oda, de asszem akkor is Legoista maradok. :wink: Legolas aztán tényleg nem semmi!
De még meg kell néznem párszor, hogy 100%-osan tudjam isteníteni Legsiet. Szerintem minden hibájával együtt nagyon jó a film, és asszem messzemenőleg ez a legjobb film amit mostanában láttam. Szóval asszem (legalábbis szeretnék) fanatikus maradok. LEGSIE RULLZ!
Haldírt én is sajnálom! Ez nem szép dolog, hogy ha nem hal meg egy fontosabb szereplő sem, akkor beleraknak valakit, aki persze meg is hal... :cry: És Arwen nem volt ott Helm-szurdokban. Hogy hogy? Ráadásul ha jól értettem elindult Szürkerévbe. Akkor mikor lesz a "halottnak látszik" jelenet?
Igazatok van, Legolas(ék) sokkal többet poénkodik(nak) mint az első részben. :wink: Ami mint mondtátok, feldobja a filmet.

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #92232 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Supersonica írta: és hiába tudtam, hogy Haldír meghal, krokodilkönnyeket hullattam érte


[size=9:bxwpjxuo]Csak suttogva mondom, a krokodilnak nincsenek könnyei, a fent nevezett szólás pont arról szól, hogy nem sajnálja az ember azt az eseményt, amiért "krokodilkönnyeket" hullat. [/size]

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92231 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egyáltalán nem az! A tündék már csak ilyen ügyesek!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92229 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Alyr Arkhon írta: Elfelejtettétek, hogy Legolas tünde?!

Nem, de ez a mozdulat még egy tündétől is maximálisan természetellenes :lol: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92216 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Érdemes volt vödröt vinni :lol:

VALAMI FANTASZTIKUS VOLT LEGSIE :lol: Tömör gyönyör :lol:
Kész voltam, amikor bevonultak a tündék a várba... annyira szépek voltak, a kiállásuk (előtte ugye az emberek vénembereket, gyerekeket öltöztetnek be harcosnak) pedig egyszerűen csodálatos... és hiába tudtam, hogy Haldír meghal, krokodilkönnyeket hullattam érte (bár az első normál részben a szerepe nem túl szimpatikus, a rendezői változatban már jobban kibontakozik, meg különben is a könyvben is jó volt)

Sikerült a chipseknél is úgy belenyúlnom, hogy Legolas kártyája volt benne :lol:

Holnap megyek, és megnézem mégeccer :lol:
meg még1szer :lol:
meg még egy szer...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92210 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Asszem, ebben a topicban még soha nem voltam.. :oops:
pedig Legolast majdnem annyira szeretem mint Aragornt :wink: (csak a filmben, Orli amúgy annyira nem jön be.)
De a TTT-ben még a szokásosnál is jobban tetszett, télleg jobban ki van dolgozva a karaktere és Orli hihetetlenül jól játssza!!Ráadásul többet is beszél ill. szerepel mint a FOTR-ban. pedig már ott is behaltam néha mikor harcol, stb... De a 2 Toronyban valami fantasztikus, az is ahogy kinéz :wink: meg azok a beszólások Gimlinek, ahogy siratja Aragornt, ahogy faggatja az orkot... mind eszméletlen... de a legjobb nálam is a "Késtél" "elég rosszul nézel ki" beszólás Arynak..hát az csúcs volt. :D
Szal nagyon teccett, na. Csak egyvalamire nem emléxem :oops: -> írtátok sokan hogy nagyon jó volt az is amikor vitatkozik Aragornnal. Ez hol van? Nem ugrik be hirtelen hogy hol vitatkoztak.. :oops: :oops:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92207 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lenne egy kérdésem: az avatar-részlegben, a fiúavatároknál, alulról a hetedik sorban, balról a második kép eredetije vhol az Elfwoodon van, ebbe a topikba lett berakva vmikor... nem tudja vki véletlenül, hova?

A filmet különben még nem látam, és febr végéig nem is nézhetem meg, szal megyek is, nem kellek én ide :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.548 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére