Legolas (Orlando Bloom)

Több
18 éve 8 hónapja #282054 Írta: Nee
Nee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ille / Lórien írta:

Vikil írta: Januárban van a szülinapja ugye?

Igen, 13-án. :wink:

Akkor annyira már ne is rohanunk előre...

Boldog Szülinapot Orlando!!! :oops:

Hány éves lesz, te jó ég???

Coralie

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281627 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
HÚÚÚÚ! :D Akkor előre is nagyon boldog születésnapot neki!!! :D

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281327 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vikil írta: Januárban van a szülinapja ugye?


Igen, 13-án. :wink:

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281314 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Januárban van a szülinapja ugye?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281037 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
8O
szerintem nem ő a legjobb...

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281003 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Serrana/Taurin írta:

Ethuil írta:

Coralie írta: Berakom minden érintett topicba (ha kidobtok, hát úgy kell nekem), szavazzon mindenki, akire szeretne :roll:
Hello! vote


Én szavaztam :D


És kire?


Akinek a topicjába írunk :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281002 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ethuil írta:

Coralie írta: Berakom minden érintett topicba (ha kidobtok, hát úgy kell nekem), szavazzon mindenki, akire szeretne :roll:
Hello! vote


Én szavaztam :D


És kire?

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281001 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Coralie írta: Berakom minden érintett topicba (ha kidobtok, hát úgy kell nekem), szavazzon mindenki, akire szeretne :roll:
Hello! vote


Én szavaztam :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280993 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Berakom minden érintett topicba (ha kidobtok, hát úgy kell nekem), szavazzon mindenki, akire szeretne :roll:
Hello! vote

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280974 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Lugdús írta: Én nem! :P


és miért nem? az összes filmje...
legalábbis az osszes filmjében csodálatra méltó a játéka...

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280958 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
nem is, mert Aragorn. :D

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280952 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Lugdús írta: Én nem! :P


Nem kell mindenkinek egyetérteni, de Jhonny a király!! ( visítógörcsöt kapok ha erre valaki azt válaszolja hogy inkább Elvis vagy István!!!)

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280928 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én nem! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280914 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Annedun írta: YES-YES-YES!!!
Johnny az első! :D

Csatlakozom!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280891 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
YES-YES-YES!!!
Johnny az első! :D

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280875 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ethuil írta:

Coralie írta: Orlando az év 25 kedvenc sztárja között:
imdb.com/features/rto/2006/starmeter


Több általam kedvelt színész is a listán van :)


És Jhonny Depp az első!!!! :D :D :D :D

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja - 18 éve 8 hónapja #280837 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Coralie írta: Orlando az év 25 kedvenc sztárja között:
imdb.com/features/rto/2006/starmeter


Több általam kedvelt színész(nő) is a listán van :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280836 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orlando az év 25 kedvenc sztárja között:
imdb.com/features/rto/2006/starmeter

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280693 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Anee írta: Na jó, hát az tény, hogy kissé!!! másabb a könyv, mint a film.. de van ez így...


"kissé"!!! 8O jól vagy??

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280654 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Lugdús írta: Nem olyan fórum kellene hogy mik a különbségek hanem hogy mik a hasonlóságok. :wink:


Szerintem ez így jó hogy van!
Amm se tudnánk változtatni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280653 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Lugdús írta: Nem olyan fórum kellene hogy mik a különbségek hanem hogy mik a hasonlóságok. :wink:


Szerintem ez így jó hogy van!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280052 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem olyan fórum kellene hogy mik a különbségek hanem hogy mik a hasonlóságok. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280048 Írta: Anee
Anee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na jó, hát az tény, hogy kissé!!! másabb a könyv, mint a film.. de van ez így...

"Az út zárva van! A holtak vágták a sziklába, és a holtak őrzik! Az út zárva van!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280043 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A < miatt ;) A < miatt ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280035 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
bocsi, hogy kétszer küldte el... egyszerűen még szerkesztésben sem akarja visszavonni a másodikat. hiába, béna vagyok

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280033 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Anee írta: Nah, akkor ennek örülök :D :D
Egyébként tényleg, hát szerintem végülis, jó, hogy így csinálták meg a filmet... Hiszen így aki még nem olvasta el a könyvet, annak is megjön rá a kedve!


viszont nem ért meg belőle túl sokat... :legolas3: <= az a bizonyos "mumakolás"

Anee írta: Nah, akkor ennek örülök :D :D
Egyébként tényleg, hát szerintem végülis, jó, hogy így csinálták meg a filmet... Hiszen így aki még nem olvasta el a könyvet, annak is megjön rá a kedve!


viszont nem ért meg belőle túl sokat... :legolas3: <= az a bizonyos "mumakolás"

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279813 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

cortez71 írta:

olorin.papa írta:

Ethuil írta: Lego mumakolása ? Ezt nem értem :D hogy kell mumákolni (bocs a hülye kérdésért) :wink: :lol:


A Király visszatér azon része, amikor Lego felmászott egy elefántra, megölte, majd lecsúszott az ormányán... :roll: :D

Olifántra :D
Maradjunk a szakkifejezéseknél :lol: :lol:


Ez nagyon ötletes!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278980 Írta: Anee
Anee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Visszaolvastam a fórum elejére... tök fura volt.
Kár, hogy akkor még nem volt netem, mert szivesen hozzászóltam volna a témához...
Nahh mindegy.. az már kicsit :o régen volt

"Az út zárva van! A holtak vágták a sziklába, és a holtak őrzik! Az út zárva van!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278978 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt már most látom hogy olyannyira élvezni fogom, mint az elsőt. Csak azt nem tudom hogyan fogom kibírni júliusig.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278942 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Coralie írta: PotC2 előzetest láttátok már?
Katt...


Nekem működött! Remélem, lesz olyan jó, mint az első rész.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.791 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére