Legolas (Orlando Bloom)

Több
18 éve 9 hónapja #278928 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Coralie írta: PotC2 előzetest láttátok már?
Katt...


Lehet, hogy velem van a hiba, de nekem csak a hang megy, kép semmi... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #278802 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
PotC2 előzetest láttátok már?
Katt...

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277854 Írta: Anee
Anee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nah, akkor ennek örülök :D :D
Egyébként tényleg, hát szerintem végülis, jó, hogy így csinálták meg a filmet... Hiszen így aki még nem olvasta el a könyvet, annak is megjön rá a kedve!

"Az út zárva van! A holtak vágták a sziklába, és a holtak őrzik! Az út zárva van!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277785 Írta: Mal-estel
Mal-estel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Anee írta: Hümm... hát mindegy... nem kell mindenkinek egyet érteni!
Igen tetszett a könyv is, és az egy dolog, hogy van aki nem érti miért kel ennyiszer megnézni a filmet... viszont szerintem egyéni dolog, hogy hányszor nézem meg... :? Vagy nem?

DE!!

A remény hal meg utoljára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277767 Írta: Anee
Anee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hümm... hát mindegy... nem kell mindenkinek egyet érteni!
Igen tetszett a könyv is, és az egy dolog, hogy van aki nem érti miért kel ennyiszer megnézni a filmet... viszont szerintem egyéni dolog, hogy hányszor nézem meg... :? Vagy nem?

"Az út zárva van! A holtak vágták a sziklába, és a holtak őrzik! Az út zárva van!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277723 Írta: Mal-estel
Mal-estel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát igen :D
Én mondjuk másért szeretem:
Ott van az a párbeszéd Gandalf és Pippin között, sőt több is van!
Az egyik a "just a fool's hope", a másik "Vég? Nem ez még nem a vég...."
A második végén meg ott van Samu nagy jelenete a mesével, mely még Gollamot is elérzékenyíti.
Az elsőben Frodó beszélgetése Gandalffal Móriában.
Meg ahogy Mithrandir a balroggal harcol.

Én ezekért a jelenetekért nézem meg újra és újra a filmet: ezek adják az igazi Tolkien-mondanivalóját az egésznek.
A mumakoláshoz hasonló "gagyi" (már bocsánat), Holywoodos (így kell írni? :oops: ) jelenetek felett pedig elnézek (és jót nevetek :) ) . Elvégre a Tolkient nem szeretőknek is el kell adni a filmet. Így megbocsátok Peternek.
Persze sokaknak ez is tetszik mert mégis van benne valami Tolkienból.
Főleg Gimli dumája :"ez azért még egynek számít!".
A gagyit úgy értettem, hogy nem nagyon lehet összehozni a könyvvel, nem kell mellre szívni :wink:
Kell bele ilyen is. Mikor meglátom mindig felvidít

A remény hal meg utoljára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277703 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

olorin.papa írta:

Ethuil írta: Lego mumakolása ? Ezt nem értem :D hogy kell mumákolni (bocs a hülye kérdésért) :wink: :lol:


A Király visszatér azon része, amikor Lego felmászott egy elefántra, megölte, majd lecsúszott az ormányán... :roll: :D

Olifántra :D
Maradjunk a szakkifejezéseknél :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277700 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ethuil írta: Lego mumakolása ? Ezt nem értem :D hogy kell mumákolni (bocs a hülye kérdésért) :wink: :lol:


A Király visszatér azon része, amikor Lego felmászott egy elefántra, megölte, majd lecsúszott az ormányán... :roll: :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277698 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lego mumakolása ? Ezt nem értem :D hogy kell mumákolni (bocs a hülye kérdésért) :wink: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277697 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Annedun írta:

Mal-estel írta:

Annedun írta:

Anee írta: :lol: Nyahhh... ma végeztem köbö huszadjára a három filmmel... és Legolas még mindig ugyanolyan jól néz ki, mint amikor legelőször láttam... De tudom.. ez már lejárt téma.. Viszont én csak szereztem tudomást erreől a honlapról.,. és netem sem régóta van.. na mind1!
Akkor hali mindenkinek;)


szerintem legolas mindig ugyanolyan gusztustalan marad a filmben...

éy nem értem, miért kell ennyiszer megnézni a filmet :x de tényleg

Gondolom a könyvet sem egyszer olvastad el? Legtöbben ugyanígy vagyunk a filmmel: minél többször látjuk, annál jobban tetszik.
Ahogy a könyv is: minél többször olvasom annál jobban szeretem és annál hamarabb végzek vele :D




dettó

:itscool: Ez így van! Én már csak angolul nézem, feliratosan...
Lego mumakolásán még mindig röhögőgörcsöt kapok :mrgreen:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277692 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Mal-estel írta:

Annedun írta:

Anee írta: :lol: Nyahhh... ma végeztem köbö huszadjára a három filmmel... és Legolas még mindig ugyanolyan jól néz ki, mint amikor legelőször láttam... De tudom.. ez már lejárt téma.. Viszont én csak szereztem tudomást erreől a honlapról.,. és netem sem régóta van.. na mind1!
Akkor hali mindenkinek;)


szerintem legolas mindig ugyanolyan gusztustalan marad a filmben...

éy nem értem, miért kell ennyiszer megnézni a filmet :x de tényleg

Gondolom a könyvet sem egyszer olvastad el? Legtöbben ugyanígy vagyunk a filmmel: minél többször látjuk, annál jobban tetszik.
Ahogy a könyv is: minél többször olvasom annál jobban szeretem és annál hamarabb végzek vele :D


Valahogy nem tudok nem egyetérteni :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277677 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Mal-estel írta:

Annedun írta:

Anee írta: :lol: Nyahhh... ma végeztem köbö huszadjára a három filmmel... és Legolas még mindig ugyanolyan jól néz ki, mint amikor legelőször láttam... De tudom.. ez már lejárt téma.. Viszont én csak szereztem tudomást erreől a honlapról.,. és netem sem régóta van.. na mind1!
Akkor hali mindenkinek;)


szerintem legolas mindig ugyanolyan gusztustalan marad a filmben...

éy nem értem, miért kell ennyiszer megnézni a filmet :x de tényleg

Gondolom a könyvet sem egyszer olvastad el? Legtöbben ugyanígy vagyunk a filmmel: minél többször látjuk, annál jobban tetszik.
Ahogy a könyv is: minél többször olvasom annál jobban szeretem és annál hamarabb végzek vele :D


dettó

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277673 Írta: Mal-estel
Mal-estel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Annedun írta:

Anee írta: :lol: Nyahhh... ma végeztem köbö huszadjára a három filmmel... és Legolas még mindig ugyanolyan jól néz ki, mint amikor legelőször láttam... De tudom.. ez már lejárt téma.. Viszont én csak szereztem tudomást erreől a honlapról.,. és netem sem régóta van.. na mind1!
Akkor hali mindenkinek;)


szerintem legolas mindig ugyanolyan gusztustalan marad a filmben...

éy nem értem, miért kell ennyiszer megnézni a filmet :x de tényleg

Gondolom a könyvet sem egyszer olvastad el? Legtöbben ugyanígy vagyunk a filmmel: minél többször látjuk, annál jobban tetszik.
Ahogy a könyv is: minél többször olvasom annál jobban szeretem és annál hamarabb végzek vele :D

A remény hal meg utoljára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277669 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Anee írta: :lol: Nyahhh... ma végeztem köbö huszadjára a három filmmel... és Legolas még mindig ugyanolyan jól néz ki, mint amikor legelőször láttam... De tudom.. ez már lejárt téma.. Viszont én csak szereztem tudomást erreől a honlapról.,. és netem sem régóta van.. na mind1!
Akkor hali mindenkinek;)


szerintem legolas mindig ugyanolyan gusztustalan marad a filmben...

éy nem értem, miért kell ennyiszer megnézni a filmet :x de tényleg

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277667 Írta: Anee
Anee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
:lol: Nyahhh... ma végeztem köbö huszadjára a három filmmel... és Legolas még mindig ugyanolyan jól néz ki, mint amikor legelőször láttam... De tudom.. ez már lejárt téma.. Viszont én csak szereztem tudomást erreől a honlapról.,. és netem sem régóta van.. na mind1!
Akkor hali mindenkinek;)

"Az út zárva van! A holtak vágták a sziklába, és a holtak őrzik! Az út zárva van!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276355 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na, én ma meg is néztem a híresneves Elizabethtownt, egész jó film. Orlie jó benne, meg Kirsten is, annyira mondjuk nem jó a történet, de nem is rossz... Na ez jó vélemény volt... :P


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275345 Írta: Salogel
Salogel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nemsokára a moziban lesz a legújabb filmje, amelyben Kirsten Durst-el játszik. Valószínűleg ezért adták át ketten a díjakat mindenféle díjátadókon (Oscar, Video Music Awards)

Sometimes You Can't Make It On Your Own

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273934 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

cortez71 írta:

Coralie (Nim) írta: Öööö... ha minden igaz, megjelent a Kingdom of Heaven DVD-je... :roll: Ha valakit érintene...
Tudom, nektek már hónapok óta megvan, mert csak a lúzerek nem dc-ről szedik le, láttátok 36-szor, találtatok benne 413 hibát, meg egyébként is irtó gáz, hogy ilyeneket írogatok ide... :wink:

Ja télleg, kijött Orli filmje. Hm, mi holnap nézzük meg töriórán, most, hogy már mindenki vette a keresztesháborúkat :)

Cortez: te nyavalyás mázlista, meg mindenki aki az osztályotokba jár!

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273811 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Coralie (Nim) írta: Öööö... ha minden igaz, megjelent a Kingdom of Heaven DVD-je... :roll: Ha valakit érintene...
Tudom, nektek már hónapok óta megvan, mert csak a lúzerek nem dc-ről szedik le, láttátok 36-szor, találtatok benne 413 hibát, meg egyébként is irtó gáz, hogy ilyeneket írogatok ide... :wink:

Ja télleg, kijött Orli filmje. Hm, mi holnap nézzük meg töriórán, most, hogy már mindenki vette a keresztesháborúkat :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273809 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Öööö... ha minden igaz, megjelent a Kingdom of Heaven DVD-je... :roll: Ha valakit érintene...
Tudom, nektek már hónapok óta megvan, mert csak a lúzerek nem dc-ről szedik le, láttátok 36-szor, találtatok benne 413 hibát, meg egyébként is irtó gáz, hogy ilyeneket írogatok ide... :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #271710 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Magamat javítva :2. :roll:

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #271236 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Böszi írta:

Niph/Elentári írta: Valami új.....Orli és Kate újra együtt vannak......Orli nemrégen Ausztráliában járt és ott futott össze Kattel. Őgy gondolták adnak még egy esélyt kapcsolatuknak........Hát ez érdekes...... :twisted: :lol: :D


Hmmm... lehet, hogy rosszul emlékszem, de mintha pár hete azt olvastam volna (egy TV újságban), hogy valami MTV-s műsorvezetővel jött össze...


Előtte mindkét félnek más volt a párja, de miután összetalálkoztak Ausztráliába újra összejöttek. Nya.-... :lol: :lol:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270933 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vikil írta:

cortez71 írta:

Vikil írta:

cortez71 írta:

Vikil írta: Akkor külföldön vette és magyar!! Mert tuti hogy eredeti! Mert a kazin rajta volt hogy nem másolható meg a reklámok meg minden!
:wink:

Ilyet én is tok csinálni :D
Vannak nagyon jó hamisítványok...
És asszem külföldön sem jelent meg még

És tudsz rá matricát is szerezni? :wink: Meg eredeti borítót?

Kérlek szépen, már a HP4-hez is van borító, és attól, h melyik eredeti, nézőpont kérdése. De még sehol sem jelent meg, szal biztos hamisítvány...

Sóval a barátnőmnek 1 hamísítványt adtak el?
Mert ő csak úgy vette hogy de jól néz ki! :wink: Különösebben nem érdekli! odadhatná nekem!

Nekem is megvan a KoH DVD-n... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270895 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

cortez71 írta:

Vikil írta:

cortez71 írta:

Vikil írta: Akkor külföldön vette és magyar!! Mert tuti hogy eredeti! Mert a kazin rajta volt hogy nem másolható meg a reklámok meg minden!
:wink:

Ilyet én is tok csinálni :D
Vannak nagyon jó hamisítványok...
És asszem külföldön sem jelent meg még

És tudsz rá matricát is szerezni? :wink: Meg eredeti borítót?

Kérlek szépen, már a HP4-hez is van borító, és attól, h melyik eredeti, nézőpont kérdése. De még sehol sem jelent meg, szal biztos hamisítvány...

Sóval a barátnőmnek 1 hamísítványt adtak el?
Mert ő csak úgy vette hogy de jól néz ki! :wink: Különösebben nem érdekli! odadhatná nekem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270863 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vikil írta:

cortez71 írta:

Vikil írta: Akkor külföldön vette és magyar!! Mert tuti hogy eredeti! Mert a kazin rajta volt hogy nem másolható meg a reklámok meg minden!
:wink:

Ilyet én is tok csinálni :D
Vannak nagyon jó hamisítványok...
És asszem külföldön sem jelent meg még

És tudsz rá matricát is szerezni? :wink: Meg eredeti borítót?

Kérlek szépen, már a HP4-hez is van borító, és attól, h melyik eredeti, nézőpont kérdése. De még sehol sem jelent meg, szal biztos hamisítvány...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270844 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vikil írta:

cortez71 írta:

Vikil írta: Akkor külföldön vette és magyar!! Mert tuti hogy eredeti! Mert a kazin rajta volt hogy nem másolható meg a reklámok meg minden!
:wink:

Ilyet én is tok csinálni :D
Vannak nagyon jó hamisítványok...
És asszem külföldön sem jelent meg még

És tudsz rá matricát is szerezni? :wink: Meg eredeti borítót?


OFF:
Egyiket sem nagy kunszt megcsinálni :roll: :P

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270839 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

cortez71 írta:

Vikil írta: Akkor külföldön vette és magyar!! Mert tuti hogy eredeti! Mert a kazin rajta volt hogy nem másolható meg a reklámok meg minden!
:wink:

Ilyet én is tok csinálni :D
Vannak nagyon jó hamisítványok...
És asszem külföldön sem jelent meg még

És tudsz rá matricát is szerezni? :wink: Meg eredeti borítót?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270784 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vikil írta: Akkor külföldön vette és magyar!! Mert tuti hogy eredeti! Mert a kazin rajta volt hogy nem másolható meg a reklámok meg minden!
:wink:

Ilyet én is tok csinálni :D
Vannak nagyon jó hamisítványok...
És asszem külföldön sem jelent meg még

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270782 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Böszi írta:

Niph/Elentári írta: Valami új.....Orli és Kate újra együtt vannak......Orli nemrégen Ausztráliában járt és ott futott össze Kattel. Őgy gondolták adnak még egy esélyt kapcsolatuknak........Hát ez érdekes...... :twisted: :lol: :D


Hmmm... lehet, hogy rosszul emlékszem, de mintha pár hete azt olvastam volna (egy TV újságban), hogy valami MTV-s műsorvezetővel jött össze...



A múlt heti Vasárnapi Hírekben volt,hogy egy amcsi újság szavazásán ők lettek Hollywood 3.legszebb szerelmespárja(a cikket a The Sun-ból vették át).

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #270780 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A DVDEXTRA szerint a Mennyei Királyság megjelenése itthon október 11.
:?: :?: :?:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.769 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére