Legolas (Orlando Bloom)

Több
19 éve 4 hónapja #255131 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Maxim írta: Boldog 61. Születésnapot John!!! :D :D

Nem hittem volna, hogy már 61 éves.
Isten éltesse sokáig!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255127 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ilúvatar Gyermeke írta: Sajnos nincs Gimli/John Rhys-Davis topik, ezért ide írom - lévén Gimli Legsi barátja... :lol: :

BOLDOG SZÜLINAPOT, JOHN!!! :cheers: :hello:


Boldog 61. Születésnapot John!!! :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255125 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ancalima Anarórë írta: Na, valaki megnézte már ma a KoH-t? Barátnőm igen, de azt mondta, hogy a film nem valami jó, és Orlandónak nem látszik eléggé a felsőteste, csak a karja. (:mrgreen:) De a film nem tetszett neki. Hmm... :roll:

És mennyit csajozott benne? És mennyire? :heu:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255124 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na, valaki megnézte már ma a KoH-t? Barátnőm igen, de azt mondta, hogy a film nem valami jó, és Orlandónak nem látszik eléggé a felsőteste, csak a karja. (:mrgreen:) De a film nem tetszett neki. Hmm... :roll:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255082 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sajnos nincs Gimli/John Rhys-Davis topik, ezért ide írom - lévén Gimli Legsi barátja... :lol: :

BOLDOG SZÜLINAPOT, JOHN!!! :cheers: :hello:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255071 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

cortez71 írta: Fél-off:
index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/diszbe0503/
lehet, mégsem kéne megnézni... loller filmnek írják :S

"kardozós-baszós-partraszállós"... :lol:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255041 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szvsz egy filmet elég nagy baromság a kritikusok véleménye alapján megítélni... én legalábbis személy szerint elég soxor ellenkezem velük.
Meg látatlanban nem vmi vagány dolog leírni filmeket... :?
Tegnap az Aktívban volt egy kis szösszenet a színészekkel!

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254999 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ilweran írta: A Calcium kid milyen? Én nem láttam......

Szerintem mindenképpen érdemes megnéznie annak, aki még nem látta, Orli még sztár-mivolta előtti állapotában játszik benne ;) Legutóbb a Saturnban párszáz forintért lehetett VHS-en megvenni, szinkronnal, a DVD sajna jóval drágább, pedig lehet, hogy meg is venném ;)
Maga a film egy áldokumentumfilm, és nagyon mókás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254997 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Fél-off:
index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/diszbe0503/
lehet, mégsem kéne megnézni... loller filmnek írják :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254947 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ilweran írta: Off: Nekem is Vader van...... :?
A Calcium kid milyen? Én nem láttam......

Igazán én sem :D
15 perc elég volt belőle... de oszt.társamék végignézték. azt mondták, érdekes :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254942 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Off: Nekem is Vader van...... :?
A Calcium kid milyen? Én nem láttam......

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254941 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ancalima Anarórë írta: Ezt is jó helyre írod... :lol:
Najó, bevallom, kicsit lemaradtam, de: mikor mutatják be a magyar mozik a KoH-t?

A KoH-ról írtam, szal ne dorgálj meg :lol:
Amúgy május 5, azaz holnap...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254940 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ilweran írta: [size=9:2vwcg6a4]Az előző Cinema címlapján a SW volt, a következőben meg 30 oldalas SW-specialt ígérnek, szóval annyira ne háborogj![/size]
Az e havi Voxban van cikk az Elizabethtown-ról. Novemberben mutatják be nálunk. Rájöttem, hogy én eddig Orlit csak kosztümös szerepben láttam, üdítő lesz végre egy mai történetet látni vele.
[size=9:2vwcg6a4]Ja, Cortez: az említett Voxban 30oldal Sw, és jóval színvonalasabb mint akármelyik Cinema-cikk, vedd meg azt![/size] :wink:

Már megvettem! :)
Igaz, hogy egy csomó bakit írnak, de azért jó... :)
Te is megvetted? ki van a címlapon? Mert nekem sajna Vader, az Anakinos kellett volna, de már sehol sem volt. Ha az Anakinos van meg, nem tudnád nekem beszkennelni a címoldalt? :roll: Nagyon megköszönném...
Nah, h ne legyen olyan OFF, az Elizabethtownra én is kivi vok. Remélem jobb lesz, mint a Calcium Kid :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254929 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
[size=9:9n42dw1k]Az előző Cinema címlapján a SW volt, a következőben meg 30 oldalas SW-specialt ígérnek, szóval annyira ne háborogj![/size]
Az e havi Voxban van cikk az Elizabethtown-ról. Novemberben mutatják be nálunk. Rájöttem, hogy én eddig Orlit csak kosztümös szerepben láttam, üdítő lesz végre egy mai történetet látni vele.
[size=9:9n42dw1k]Ja, Cortez: az említett Voxban 30oldal Sw, és jóval színvonalasabb mint akármelyik Cinema-cikk, vedd meg azt![/size] :wink:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254824 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én csak bemutatót láttam belőle, az megnyerő (az a fél perc ami jó lesz a filmben is :P ). Trója szerintem gagyi volt, nekem nem tetszett. Arról meg, hogy ki rendezi és hogy kik a főszereplőlk: nem érdekel, nagy nevű emberek is tudnak elrontani dolgokat. Cinema téma: no comment :D :lol:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254814 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt is jó helyre írod... :lol:
Najó, bevallom, kicsit lemaradtam, de: mikor mutatják be a magyar mozik a KoH-t?


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254812 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Annyira gáz a magyar Cinema! még ezt a lol Mennyei királyságot tette a címlapra... amikor ott az SW. Soha többé nem veszek cinemát :evil:
Mondjuk, volt az intercomnak esze, h nem adott nagy konkurenciát a filmnek... Május 19. ugye SW3. És sztem két hétig azért elég sokan megnézik. mi osztállyal megyünk :D
De abban bizti vok, h az SW 100000%, h jobb lesz :P
Amúgy van egy olyan rossz érzésem a filmmel kapcsban, h hiába Ridley Scott rendezi, olyan lesz mint a Trója :S
Habár ahogy láttam, elég jó kis színészgárdát válogattak össze. majd meglátjuk, mi lesz belőle. Oscart azért kaphatna, a zenéje nem rossz... Habár John Williamset nem fogja verni... De JW-t meg veri Howard Shore. nah mind1 :) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254738 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ilweran írta: Szerdán megyek premier előtti vetítésre, majd beszámolok róla!

Ez ilyen Danubiusos nyeremény? Mázlista...
De jön az érettségi szünet, csak lesz időm nekem is megnézni... valamikor... :roll:
(Kábé úgy félek tőle, mint a Trójától, de úgyesem leszek rá képes, hogy ne nézzem meg... :oops: )

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254565 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Keresztes háborúsos? Láttam a plakátját...

Hehh, két "tünc", egy "vérfarkas" ellen... ezt megnézném...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254558 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Fyra Ithilwen írta:

Alyr Arkhon írta:

Fyra Ithilwen írta: Hát aha, kicsit érrrrdekes, hogy mindenhol kovácsból lesz a főhős... miért nem inkább pék?
Aki látta a hosszabb változatú előzetest:
a város (Jeruzsálem?) nem rendelkezik egy kis Minas Tirith-es beütéssel? Nekem tiszta deja vu-élményem volt :D
Amúgy meg ha a csatajeleneteket nem szúrták el, meg a szerelmi szálat nem csinálták túl PotC-osra, akkor szvsz minden OK lesz :D


Én - a hosszabb előzetesben - úgy láttam, hogy elsősorban lovag, és csak mellékesen kovács.
Jeruzsálem pedig annyiban rendelkezik Minas Tirith-es beütéssel, hogy vannak falai, bástyái és katapultokkal lángoló lövedéket lőnek rá éjszaka (a filmekben éjszaka mindig tűzgolyókat lőnek, nappal meg követ, hogy jó látványos legyen)


Nem úgy értettem. Ahogy belovagolnak a városba, mintha Gandalf vágtázna be Keselyüstök hátán, és az építészetnek is vannak hasonló beütései.


Igen, valóban.
De ezért sokkal inkább Minas Tirith tervezőit érheti bírálat, mert Jeruzsálem kb így nézhetett ki a valóságban.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254555 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Alyr Arkhon írta:

Fyra Ithilwen írta: Hát aha, kicsit érrrrdekes, hogy mindenhol kovácsból lesz a főhős... miért nem inkább pék?
Aki látta a hosszabb változatú előzetest:
a város (Jeruzsálem?) nem rendelkezik egy kis Minas Tirith-es beütéssel? Nekem tiszta deja vu-élményem volt :D
Amúgy meg ha a csatajeleneteket nem szúrták el, meg a szerelmi szálat nem csinálták túl PotC-osra, akkor szvsz minden OK lesz :D


Én - a hosszabb előzetesben - úgy láttam, hogy elsősorban lovag, és csak mellékesen kovács.
Jeruzsálem pedig annyiban rendelkezik Minas Tirith-es beütéssel, hogy vannak falai, bástyái és katapultokkal lángoló lövedéket lőnek rá éjszaka (a filmekben éjszaka mindig tűzgolyókat lőnek, nappal meg követ, hogy jó látványos legyen)


Nem úgy értettem. Ahogy belovagolnak a városba, mintha Gandalf vágtázna be Keselyüstök hátán, és az építészetnek is vannak hasonló beütései.

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254479 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Fyra Ithilwen írta: Hát aha, kicsit érrrrdekes, hogy mindenhol kovácsból lesz a főhős... miért nem inkább pék?
Aki látta a hosszabb változatú előzetest:
a város (Jeruzsálem?) nem rendelkezik egy kis Minas Tirith-es beütéssel? Nekem tiszta deja vu-élményem volt :D
Amúgy meg ha a csatajeleneteket nem szúrták el, meg a szerelmi szálat nem csinálták túl PotC-osra, akkor szvsz minden OK lesz :D


Én - a hosszabb előzetesben - úgy láttam, hogy elsősorban lovag, és csak mellékesen kovács.
Jeruzsálem pedig annyiban rendelkezik Minas Tirith-es beütéssel, hogy vannak falai, bástyái és katapultokkal lángoló lövedéket lőnek rá éjszaka (a filmekben éjszaka mindig tűzgolyókat lőnek, nappal meg követ, hogy jó látványos legyen)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254466 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azért ne szóljuk le előre a filmet, még ha bugyutának is tűnik a sztori...... Szvsz Ridley Scott elég jó rendező, (én a Thelma és Luise valamint A nyolcadik utas a halál miatt leborulva csodálom....) és ilyen szereplőgárdával (Orli + LIAM NEESON, JEREMY IRONS, DAVID THEWLIS, BRENDAN GLEESON, MARTON CSOKAS) van okunk reménykedni hogy jó film lesz...... :D
Szerdán megyek premier előtti vetítésre, majd beszámolok róla!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254372 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Csak 9 :P :lol:

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254361 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Fyra Ithilwen írta: :!: CINEMA magazinban 18 oldalas cikk a Mennyei Királyságról :!:

(viszonyításképpen: a LotR-epizódokról volt 20-20 oldal, szóóval... :D )


És abból mennyi a kép, 10 oldal? :D :lol:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254358 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
:!: CINEMA magazinban 18 oldalas cikk a Mennyei Királyságról :!:

(viszonyításképpen: a LotR-epizódokról volt 20-20 oldal, szóóval... :D )

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254332 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel (Melklerien) írta:

Böszi írta: Orlando ma szerepelt a tv-ben. [size=9:3f7z4bwt]A 77th ANNUAL ACADEMY AWARD nevű rendezvényen volt látható néhány pillanatig (fashion tv).[/size]

Igen, ott néha pár pillanatig mutogatják... (pl. én legutóbb a Golden Globe kapcsán láttam)

Egyébként az MTV-n van valami társadalmi célú hirdetés, amiben ő is mond vagy három szót :wink:


A Make Poverty History kampányban!
De jó egyeseknek, hogy van Ftv-jük... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254326 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Böszi írta: Orlando ma szerepelt a tv-ben. [size=9:20e29ys6]A 77th ANNUAL ACADEMY AWARD nevű rendezvényen volt látható néhány pillanatig (fashion tv).[/size]

Igen, ott néha pár pillanatig mutogatják... (pl. én legutóbb a Golden Globe kapcsán láttam)

Egyébként az MTV-n van valami társadalmi célú hirdetés, amiben ő is mond vagy három szót :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254301 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Majd a nyálas képek közben félrenézünk vagy nemtom...voltak ott ígéretes képek is...nincsenek nagy elvárásaim, ergo remélem nem csalódhatok...csak pozitívan :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #254274 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Alyr Arkhon írta:

Niph/Elentári írta:

Alyr Arkhon írta:

Fyra Ithilwen írta: Hahó, 5-én lesz a Kingdom of heaven premierje!!! :D


Megnéztem a hosszabb előzetesét...
Lehetséges, hogy ez a film a 3. keresztes hadjárat idején/közvetlen előtte játszódik?


Utána olvastam kissé a történetnek.

Orli egy Balian nevezetű kovácsmestertr játszik, aki megelégelve a keresztes hadjárat hódítóinak elnyomását egy "felkelés élére áll".
Közben pedig szerelmes és megakarja hósítani szíve hercegnőjét.

Hááááááááááááááátt.......én láttam képeket de eléggé nyálasnak tűntek............. :twisted: :twisted:


Nem lehet, hogy te a Karib tenger kalózai sztoriját olvastad el? :D :D :D

Én a keresztes háború miatt fogom megnézni.


NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEmmmmmmm!!!!

Ez a sztorija !Olvastam!!!!!

Olorin.papa:Nem szenvedni járok erre az oldalra, csak a képek alapján amit láttam nagyon is unszinpi, nyálas. De ez az én privát véleményem.................... :evil: :evil: :evil:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.562 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére