Legolas (Orlando Bloom)

Több
19 éve 5 hónapja #251386 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ha vissza lehet térni Legolashoz, nekem volna egy kérdésem: szerintetek miért növelték meg a könyvbelihez a képest a filmbeli szerepét, és ah már megnövelték, miért nem mondatták el vele azt a szöveget, ami a Búcsú Lórientől című fejezet végén található, és a mai az időre vonatkozik?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251078 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

freedom írta: Én csak szerény megjegyzéseket tennék a leírtakhoz.
Az Arthur királyt láttam, megnéztem 2szer is és sztem jó film.NEM hiteles,de jó film. Viszonyítási alapként: a Vanília égbolt sztem pocsék, vagy csak én nem értem.
Nem tudom,miért kell itt vetélkedni, meg előre jósolgatni, hogy majd a SW3 lezúzza a KoHt.Mindenki maga dönti el, hogy mit és mikor néz.És egyébként is.Én valószínű,idővel mindkettőt megnézem. A KoHt tuti moziban, a SW3t....hát.majd meglátjuk.és szerintem vannak még így egy páran.lehet hogy fordított felállásban, de vannak.
Egyébként ha már ennyire belejöttetek:milyen film a Constantine?

1. 1000-ből egy ember van, aki úgy dönt, mint te, ugyanis az SW már kultusszá vált!!
2. Arthur király télleg jó! :)
3. Többet vártam Konstantin bácsitól, sok helyen unalmasnak véltem... :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251044 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem jó lesz, én szeretném majd megnézni, de (ahogy Cortez71 is mondta) én most "bele vagyok buzulva a KoH-ba". És ez végül is igaz is.

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250970 Írta: freedom
freedom válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én csak szerény megjegyzéseket tennék a leírtakhoz.
Az Arthur királyt láttam, megnéztem 2szer is és sztem jó film.NEM hiteles,de jó film. Viszonyítási alapként: a Vanília égbolt sztem pocsék, vagy csak én nem értem.
Nem tudom,miért kell itt vetélkedni, meg előre jósolgatni, hogy majd a SW3 lezúzza a KoHt.Mindenki maga dönti el, hogy mit és mikor néz.És egyébként is.Én valószínű,idővel mindkettőt megnézem. A KoHt tuti moziban, a SW3t....hát.majd meglátjuk.és szerintem vannak még így egy páran.lehet hogy fordított felállásban, de vannak.
Egyébként ha már ennyire belejöttetek:milyen film a Constantine?

Szabadság az,ha
Megválaszthatom: kitől
És mitől függjek
(Fodor Ákos)

Kérek szépen vacsit!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250898 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

cortez71 írta:

Fyra Ithilwen írta: Khm... a Trója zenéje jó volt, Clive Owen és Keira Knightley elég ismertek, ez itt pedig a Legolas-topic. :?

Brad Pitt, Eric Bana, Orlando Bloom, Helené :)
A Trója zenéje James Horner egyik legrosszabb alkotása (kritikusok szerint), és nemcsak én offolok...


És nem is csak Neked mondtam.
KoH attól függetlenül még jó film lesz, és kész. Legfeljebb majd a népek kikölcsönzik videón/DVD-n :P

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250896 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Fyra Ithilwen írta: Hűűű...
Ma reggel megnéztem a KoH trailer-jének extended verzióját, és hűűű...
Egyre jobban várom ezt a filmet. :D
(mondjuk, amikor azt mutatják, ahogy belovagolnak a városba (talán Jeruzsálembe?), akkor nekem nagyon Minas Tirith-esnek hatott)

A KoHnak alapvetően egy baja lesz: h májusban fogják leadni...
és ugye akkor SW3 fog rulzani a mozikban, nem pedig a KoH :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250895 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Fyra Ithilwen írta: Khm... a Trója zenéje jó volt, Clive Owen és Keira Knightley elég ismertek, ez itt pedig a Legolas-topic. :?

Brad Pitt, Eric Bana, Orlando Bloom, Helené :)
A Trója zenéje James Horner egyik legrosszabb alkotása (kritikusok szerint), és nemcsak én offolok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250837 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hűűű...
Ma reggel megnéztem a KoH trailer-jének extended verzióját, és hűűű...
Egyre jobban várom ezt a filmet. :D
(mondjuk, amikor azt mutatják, ahogy belovagolnak a városba (talán Jeruzsálembe?), akkor nekem nagyon Minas Tirith-esnek hatott)

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250722 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Khm... a Trója zenéje jó volt, Clive Owen és Keira Knightley elég ismertek, ez itt pedig a Legolas-topic. :?

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250721 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Felagund írta: Ez meg egy hollywoodizált angol ősrege. Most melyik a jobb???

Nem angol :P !!!
Épp ez bántotta Tolkient, ez ösztönözte őt arra, hogy legendát teremtsen, ugyanis az Arthur király-mondakör francia eredetű...
Amúgy meg jó volt :P
Ennek legalább jó volt a zenéje, nem úgy, mint a Trójának! Meg itt legalább nem a legismertebb színészek szerepeltek, ami mindenképp pozitívum!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250710 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Felagund írta:

cortez71 írta: Az Arthur király lett talán az egyik legjobb film, mai történelemmel foglalkozik!


Ööö...
Én ugyan nem láttam, de mindenki aki látta, és beszéltem vele, azt mondta, hogy na EZT ne nézd meg.
Számszeríj az ókorban, meg push-up mellvért... Na hagyjanak békén... :dead:

Attól még jó lehet, hogy ilyen dolgokra nem igazán figyeltek. Egyébként én sem láttam még.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250671 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Újra felreppent a hír:


"Orlando Bloom játssza majd a fiatal Bondot?
április 4. 14:33
[Index]

Orlando BloomA Karib-tenger kalózainak sztárja megerősítette azokat a híreszteléseket, miszerint elvállalja az ifjú 007-es szerepét - adta hírül a Hello magazin.
"Alapvetően tetszik az ötlet, hiszen Bond fiatalon még több kalandot élhet át, és még látványosabb mutatványokat hajthat végre" - mondta el Bloom.

"Így kerülhetek legközelebb ahhoz, hogy az elkövetkező húsz évben én játszhassam majd a felnőtt titkosügynököt is."

A filmben Bloom a tizenéves Bondot alakítja majd, aki a neves brit gimnáziumban, Etonban folytatja tanulmányait."

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250623 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Khm... az Arthur királyt finoman kapcsolatba lehet hozni Orlando Bloom-mal, de... értitek, ugye?

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250620 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ez meg egy hollywoodizált angol ősrege. Most melyik a jobb???

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250613 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Felagund írta:

cortez71 írta: Az Arthur király lett talán az egyik legjobb film, mai történelemmel foglalkozik!


Ööö...
Én ugyan nem láttam, de mindenki aki látta, és beszéltem vele, azt mondta, hogy na EZT ne nézd meg.
Számszeríj az ókorban, meg push-up mellvért... Na hagyjanak békén... :dead:

ókor végén... igen, ez pl hiba volt, de amúgy maga a story új megközlítése naon jó volt..
jobb volt, mint a trója látványorgazmusa, mert abban a forgatókönyvíró vmi naon felületes Íliász-kivonatot olvashatott el... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250602 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

cortez71 írta: Az Arthur király lett talán az egyik legjobb film, mai történelemmel foglalkozik!


Ööö...
Én ugyan nem láttam, de mindenki aki látta, és beszéltem vele, azt mondta, hogy na EZT ne nézd meg.
Számszeríj az ókorban, meg push-up mellvért... Na hagyjanak békén... :dead:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250601 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azért én bizakodó vagyok a KoH-val szemben :D
Hiszen Ridley Scott a Gladiátorral is nagyot alkotott, pedig ott Orlando sem volt :lol:
Tehát jók az előjelek :lol:

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250599 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Fyra írta: A Trója meg tiszta jó volt, és a történelmi filmekkel kapcs. szerintem Alexander is király (attól függetlenül, hogy ki a főszereplő, fúj), az Arthur királyt nem láttam, de pl. Ned Kelly is nagyon bejött (amiben szintén szerepel Bloom :D )

Csak rengeteg baki van benne, hát, meg igen... a főszereplők, meg úgy általánosságban a szereplőket rontják el.
Az Arthur király lett talán az egyik legjobb film, mai történelemmel foglalkozik!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250591 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A Trója meg tiszta jó volt, és a történelmi filmekkel kapcs. szerintem Alexander is király (attól függetlenül, hogy ki a főszereplő, fúj), az Arthur királyt nem láttam, de pl. Ned Kelly is nagyon bejött (amiben szintén szerepel Bloom :D )

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250590 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Cinemában olvastam, csak onnan írtam ki a dátumot...
És ez a veszteséges dolog pont két napja fordult meg a fejemben... :P

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250538 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Fyra írta: Nincs is sok "említésre méltó" hír... a nőügyei engem nem nagyon érdekelnek, inkább az foglalkoztat, hogy legyen már május 12!!! Elvileg akkor jön a KoH :D

sztem meg nem esünk bele a világpremierbe :P
Mondjuk, az meg abszolút veszteséges lenne, ha május 19-től adnák, mert ugye valszeg a kutya sem menne a KoH-ra, amikor van SWIII :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250537 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Gil-Celeb írta: Egyre jobban várom már azt a filmet!!!!!!!!Orli...*sóhaj* :D :D :D

Hát, én meg inkább kitolnám a premierjét, csak a Star Wars III-at adják már le... :D
Amúgy meg én már előre félek ettől a történelmi adaptációtól.
Ne legyen igazam, de sztem ugyanúgy el fogják cseszni, mint a Tróját (meg mint minden történelmi filmet az utóbbi 3 évben, a Tróját direkt emeltem ki, mert az a legszörnyűbb :twisted: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250487 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Estelio írta:

Ilweran írta: Nem tudom, nézitek-e a Megasztár című műsort a csigakettesen..... az egyik énekes srác kiköpött úgy néz ki mint Orlando. De tényleg!!!!! Palcsó Tamásnak hívják, 18 éves és gyönyörű angyali hangja van. És iszonyatosan hasonlít Orlira..... 8O 8O 8O

Szerintem a Palcsó nem hasonlít Orlira, de azért be kell valljam aranyos kis jószág.


Kicsit talán megkésve, de itt van Tamáska, lehet hasonlítgatni... :wink:
kep.tar.hu/papaiolorin/50037589

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250396 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem, amúgy maga a film nekem tetszett (pedig én is a fantasy-háborúkat szeretem), csak kiakadtam, hogy Orlandonak milyen nevetségesen rövid szerepe van benne... Tod Blackburn a neve :D

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250389 Írta: freedom
freedom válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ennyi jó pasit egy filmben....
Én se szeretem kifejezetten a modern háborús filmeket, de egész kedvet csináltatok itt hozzá :D
Trója+Eric Bana:hmmm... isteni párosítás. csak ennyit mondok inkább :)

Szabadság az,ha
Megválaszthatom: kitől
És mitől függjek
(Fodor Ákos)

Kérek szépen vacsit!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250107 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bizony, jóóó mély sóhaj...
Alig több, mint egy hónap... :legolas1:

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250098 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egyre jobban várom már azt a filmet!!!!!!!!Orli...*sóhaj* :D :D :D

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250085 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ja, amúgy A Sólyom végveszélyben-t is Ridley Scott rendezte, csakúgy mint a Mennyei királyságot! :D

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250082 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nincs is sok "említésre méltó" hír... a nőügyei engem nem nagyon érdekelnek, inkább az foglalkoztat, hogy legyen már május 12!!! Elvileg akkor jön a KoH :D

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250081 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Eric Banat is nagyon szeretem a Trója óta,úgyhogy lehet hogy meg kéne néznem... :wink:
Gáz,hogy Orli az egyik kedvenc színészem és mostanába semmit nem tudok róla! :x :evil: :?

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.537 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére