Tolkien Tábor 2024

Éomer (Karl Urban)

Több
19 éve 3 hónapja #236949 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ó, istenem, én csak holnap kapom meg a bővítettet....És ha addig meghalok? :bawling: Akkor sohasem fogom látni többé Éomert? :bawling:
Ó, inkább ma megnézem a TTT bővítettjét, azt, amikor megtalálják Theodredet... És imádkozom, hogy ne robbanjon fel a kazán holnapig... :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #236241 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
( bocs, NO TRUST:)

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #236240 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Különben szörnyen jó hangja van ennek a fickónak (is).
Kedvencem tőle a TTTban hallható: "look for your friends, but never trust to hope - it has forsaken these lands.."

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #236239 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Szerintem is gyönyörű a jelenet, amikor Éomer megtalálja Éowynt - többször visszahajtottam oda, az az ordítás...húúú. utána az ispotálybeli rész is szép, Liv Tyler énekel, mialatt Aragorn meggyógyítja Éowynt.

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #236202 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Igaz, itt eléggé off, de pont a Boszorkányúr image-e nem az igazi, pláne Gandalféval együtt... A könyvben azért nem került sor a kettejük összecsapására, mert Gandalfot elhívta Pippin, hogy megmentse Faramirt. Ha összecsaptak volna, a könyvből nyilvánvalóan kiderül, hogy Gandalf győzött volna, így megakadályozhatta volna a tragédiát...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #236126 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Azért a bővitett néhány jelenetet helyre hozott! :wink:
Legalábbis a Boszorkányúr image-ét érintőleg...(szegény Gandalf :cry: )
Nagyon érthetetlen voltam? :oops:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #236115 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Penngaladiel írta: SEMMI baja? És az összecsapása a Boszorkányúrral az smafu? Egyrészt, a pajzsot tartó bal karja eltört, a jobb karja pedig lebénult, amikor megölte a Boszorkányurat... Igaz, hogy nem mutatták, hogy milyen hatása volt mindennek rá, csak a végeredményt láttuk, de boldog lennék, ha ez az egyetlen hiba lenne a filmben :roll:


Bárcsak ez lenne az egyetlen hiba :? .... Bár én nem láttam a bővítettet, de szvsz egy csomó nagyon fontos dolog nem kapott megfelelően nagy hangsúlyt, ha már a témánál maradunk, a Boszorkányúr is elég gyorsan beadta a kulcsot, mintha bárki megölhette volna... :roll:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #235887 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Nilraen írta: Egyébként hiányolom Théoden halotti torát és Éomer koronázását!


Én is.Furcsa,hogy Théodred temetéséből akkora ügyet csináltak,a papa haláláról pedig Éowynen kívül SZINTE,ALIG vettek tudomást... :(

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #235139 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
SEMMI baja? És az összecsapása a Boszorkányúrral az smafu? Egyrészt, a pajzsot tartó bal karja eltört, a jobb karja pedig lebénult, amikor megölte a Boszorkányurat... Igaz, hogy nem mutatták, hogy milyen hatása volt mindennek rá, csak a végeredményt láttuk, de boldog lennék, ha ez az egyetlen hiba lenne a filmben :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #235074 Írta: Barahir
Barahir válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Az az Éomer- Éowyn jelenet számomra azért is lóg a levegőben, mert Éowynnak SEMMI baja nem volt, Gothmogot Aragornék megölték, mielőtt Éowynre lesújthatott volna. Itt meg hirtelen már alig él, mindenki halottnak hiszi?! :roll:
Elég lett volna csak megemlíteni a nazgulok árnyékát, és rögtön érthetőbb. Megnéztem újra többször, és télleg nem olyan rossz Éomer, de egyvalami akkor is hiányzik: a KÖNNYEK. Ha sírna rendesen, az lenne az igazi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #234011 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Végre megnézhettem a bővített részt. Annál a jelenetnél mikor Éomer megtalálja Éowynt...Hát teljesen kész voltam.Olyan gyönyörű és olyan szívszaggató. Bizony könnyes lett a szemem. :bawling: :bawling:

Egyébként hiányolom Théoden halotti torát és Éomer koronázását!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233908 Írta: Morana
Morana válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Arra számítottam, hogy a bővítettben sokkal több lesz az Éomeres rész. Nekem ennyi nem elég!!! :cry: Persze azért szívesen lettem volna Éowyn helyében, amikor megtalálja a bátyó a csatatéren. :lol: Hogy lehet ilyen szívszaggatóan sírni? :bawling:

Csak törpe nép felejthet ős nagyságot
Csak elfajult kor hős elődöket

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233902 Írta: Coranar
Coranar válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Isilcala szerezz róla egy képet... :wink:

Higgyél magadban, és megtörténik a csoda...!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233862 Írta: Perlanthir
Perlanthir válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Jarlaxle írta: Erre gondoltál kedves Firefly?
www.stykera.com/hm/karl/web/lotr ... KEE172.jpg
Sajnos még csak képeken láttam, de én is olvadoztam.

Igen, kedves Jarlaxle, pontosan erre gondoltam! :D
Valakinek nincs meg az a szám, ami ezalatt a jelenet alatt megy? A bővítettből megtudtam, hogy Liv Tyler énekli, és meg is lepődtem, milyen jó hangja van! :)

"Even the smallest person can change the cause of the future."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233798 Írta: Jarlaxle
Jarlaxle válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Örülök, hogy tetszettek a képek.
Itt egy újabb mosolygós:
www.stykera.com/hm/karl/web/lotr ... ohl053.jpg

Bocs, ez a mosolygós az előbbin inkább nevet.
www.stykera.com/hm/karl/web/lotr ... ohl050.jpg

Annak ellenére, hogy ennyire tetszenek a mosolygós képei, szerintem az Éowynt sírató képeken is fantasztikusan néz ki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233673 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Van egy srác a suliban, aki tökre úgy néz ki, mint Karl Urban, csak fekete raszta haja van! Tök helyes!

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233658 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Barahir írta:

Firefly írta: Eszméletlenül jó Éomer! :lol:


Sztem béna. Mármint a sírós jelenetben...

Béééééééééna! Ez szentségtörés! Igaz hogy még nem láttam a bővítettet de Éomer egyszerűen nem lehet béna! Bár annyira azért nem rajongok a szívszaggató jelenetekért de mindenkitől azt hallom hogy csodálatos volt! Amúgy Ilweran teljesen egyetértek veled ( mármint a csatatéri ölelgetésben :hello: ) Éljen: :eomer1:

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233643 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Jarlaxle írta: Azt hittem, hogy ezt nem lehet fokozni, de ezen a képen még mosolyog is!
www.stykera.com/hm/karl/web/lotr ... /dg001.jpg

És ti még azt mondtátok hogy egszer sem mosolygott! :?: Na, mindegy. Ezek a képek egyszerűen eszméletlenek! Hogy én ilyeneket sehálse (értsd: seholse) találok! Gratula Jarlaxle! És nagy valószínűséggel(vagy sem, de remélem hogy igen) midenki nevében megköszönöm ezt a felejthetetlen kép élményt!

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233615 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Méghogy béna!!!!!! :rmad2:
Eszméletlenül édes, és az az egyik legszívszaggatóbb jelenet szvsz az egész trilógiában! (na jó, Gandalf lezuhanása után....) És annyira jó, hogy végre nem csak a harcos, férfias oldalát láttuk, hanem egy kicsit érzékenyebb Éomert is..... :itscool:
Hmmm...bár engem ölelgetne úgy.... bár nem kifejezetten a csatatérre vágyom....no mindegy.
De az a jelenet akkor is nagyon ott van!!!!!!!! :bawling:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233579 Írta: Barahir
Barahir válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Firefly írta: Eszméletlenül jó Éomer! :lol:


Sztem béna. Mármint a sírós jelenetben...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233542 Írta: Jarlaxle
Jarlaxle válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Erre gondoltál kedves Firefly?
www.stykera.com/hm/karl/web/lotr ... KEE172.jpg
Sajnos még csak képeken láttam, de én is olvadoztam.
Nekem itt tetszett a legjobban. Olyan férfias (mint mindig :D ).
www.stykera.com/hm/karl/web/lotr ... KEE039.jpg

Ez a kép (is) megremegtette a lábam :oops:
www.stykera.com/hm/karl/web/lotr ... KEE036.jpg

Azt hittem, hogy ezt nem lehet fokozni, de ezen a képen még mosolyog is!
www.stykera.com/hm/karl/web/lotr ... /dg001.jpg

Erről a képről már csak a glória hiányzik. :P
www.stykera.com/hm/karl/web/lotr ... /dg012.jpg

Milyen magas drágaszágunk. Alig éri el a sminkes.
www.stykera.com/hm/karl/web/lotr ... ime039.jpg

Egy kis családi találkozó másképp:
www.stykera.com/hm/karl/web/lotr ... ime027.jpg

Bocs, ha kicsit sok voltam, de nem bírtam magammal mikor megtaláltam ezeket a képeket.

[size=9:2qc7lcx8]
*hozzászólások összevonva by Sil, legközelebb tessék használni a "szerkeszt" gombot*
[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232850 Írta: Perlanthir
Perlanthir válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hú, csajok! Láttam a bővítettet!!! :D Eszméletlenül jó Éomer! És mikor Aragorn Éowynt az Ispotályban gyógyítja, akkor milyen aggódó fejet vág már... Eszem a szívét!! :lol:

"Even the smallest person can change the cause of the future."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232084 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Na még egy kis hírecske!!!
Olvastam hogy készítik egy játék film változatát(BloodRayne) és hogy tervezték hogy esetleg Karl is lehetne szereplője aztán persze gyorsan elvetették az ötletet. :evil: :evil:
Gonoszak pedig igazán jó karakter.

Jajj alig várom már hogy lássam a bővítetett.......................
:lol: :evil3: :bounce:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #231856 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Niéla Alondriel írta: Akinek ilyen szép szeme van, az nem lehet gonosz... ajánlom PJ-nek, hogy a bővítettben belőle is több legyen!


Lesz belőle, hidd el.... ;)

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #231739 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Szegény Éomer... olyan helyes...

Hát, eszerint lesz épp elég sírás a bővítettben...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #231733 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nem.... :shake:
Viszont szívszorítóan sír amikor megtalálja Eowynt, úristen, az a jelenet! Még mindig borsódzik a hátam tőle...... :bawling:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #231668 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
nem, egyszer sem

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #231661 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
azok a [size=9:28jfbvpw]piszok mázlisták[/size] szerencsések, akik látták a bővítettet,spoilereznének egy szegény árva léleknek, hogy mosolyog-e vagy sem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #231543 Írta: Perlanthir
Perlanthir válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Jarlaxle írta: Hát nem édes?

Deeeeeeeeeeeeeeee!!! :D

"Even the smallest person can change the cause of the future."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #231108 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
igazad van, fo a pozitiv hozzaallas!:)

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.682 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére