Éomer (Karl Urban)

Több
19 éve 4 hónapja #255988 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Nefadar írta: most néztem meg végre a RotK bővitettet és abban amikor Gimli és Legsi ivóversenyt tartanak és legsi kommentezi, hogy becsipett Éomer olyan aranyos képet vág :)


Aha! Mint aki nem hisz a fülének, vagy nem tudom... Te tényleg aranyos! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255836 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Artemisz (Erenya) írta:

Nefadar írta: nagyon ügyesen rajzolsz, csak így tovább :wink:


Nicsak, Nefadar, téged is látni még? 8O ;) :P

De tényleg tessék befejezni az OFFot, mert pucolás lesz! :nono:


igen,igen próbálok visszatérni, hosszú idő után :wink:
csak, hogy ne legyen off: :P
most néztem meg végre a RotK bővitettet és abban amikor Gimli és Legsi ivóversenyt tartanak és legsi kommentezi, hogy becsipett Éomer olyan aranyos képet vág :)

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255819 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Nefadar írta: nagyon ügyesen rajzolsz, csak így tovább :wink:


Nicsak, Nefadar, téged is látni még? 8O ;) :P

De tényleg tessék befejezni az OFFot, mert pucolás lesz! :nono:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255771 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ha így folytatjuk, a végén szépen ki leszünk offolva. Tehát talán abbahagyhatnánk... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255732 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
nagyon ügyesen rajzolsz, csak így tovább :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255505 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Na ne szerénykedj!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255332 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
[size=9:8uzmslj0]Sztem ez OFF, de azért köszi... :oops: :roll:
Még mindig OFF: nem rajzolok "iszonyat jól", annyi rengeteg nálam ügyesebb ember van!!...
Bocs a Zoffért... :oops: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255037 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nelossel, teljesen igazad van! Csak bizalmat kell önteni bele valamilyen módon :deal: Mert iszonyat jól rajzol. Hallod? Ill. LÁTOD???
ISZONYAT JÓL RAJZOLSZ!!!!!!!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253152 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Silima írta: Ma meg tegnap alkottam, a buszon:
Éomer
Lehet szidni... ;)


Nagyon jó! :) A szeme mintha egy kicsit furán állna, dehát ez nem az a topic.

Nelia írta: Tényleg szép! És miért kéne szidni? Ugyanis nem szabad csak úgy szidni, hogy alig van rá ok!


Ne is törődj vele! Silima egy kicsit önbizalomhiányban [size=9:1ewtex12](ez egy szó?)[/size] szenved, mert nem képes megérteni, hogy nagyon jól rajzol!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253147 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Tényleg szép! És miért kéne szidni? Ugyanis nem szabad csak úgy szidni, hogy alig van rá ok!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252871 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Silima: ez nagyon szép kép :itscool:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252869 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Silima írta: Ma meg tegnap alkottam, a buszon:
Éomer
Lehet szidni... ;)


:D Gratu Silima! Ez igazán remek! :wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252867 Írta: Perlanthir
Perlanthir válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Silima írta: Ma meg tegnap alkottam, a buszon:
Éomer
Lehet szidni... ;)


Húúú, micsoda szemek... :oops:
Valamint a haja és a szemöldöke jön még be nagyon, de az egész kép nagyon szupi! Buszon?! Az igen! :wink:

"Even the smallest person can change the cause of the future."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #252811 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ma meg tegnap alkottam, a buszon:
Éomer
Lehet szidni... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252335 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Perlanthir írta: Hali!
Tudtátok, hogy Karl Urban egy erdélyi alezredes volt, aki 1849-ben megtagadta a magyar minisztériumot, tiltakozott Mo. és Erdély uniója ellen, mert nem akarta, hogy a magyar kormány zsarnoki uralmat gyakoroljon a nem-magyarok felett? De szegényt végül több ízben levertük...
:oops: :)


Akkor gondolom esély sincs rá, hogy magyarországra jöjjön... :D

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252327 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
ez tök vicces:D

Karlunkról semmi friss infó? Nyár végén jön az új filmje csak?

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252276 Írta: Perlanthir
Perlanthir válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hali!
Tudtátok, hogy Karl Urban egy erdélyi alezredes volt, aki 1849-ben megtagadta a magyar minisztériumot, tiltakozott Mo. és Erdély uniója ellen, mert nem akarta, hogy a magyar kormány zsarnoki uralmat gyakoroljon a nem-magyarok felett? De szegényt végül több ízben levertük...
:oops: :)

"Even the smallest person can change the cause of the future."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250021 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jahaaaaaaaajjj sziasztok újfent! Nekem is volt egy jónagy kiesésem mostanság! Remélem azért mindenki egyben van, és jól! ;) :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249265 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hello Mindenkinek!

Először is remélem kellemesen telt az ünnep nálatok! 8)

Másodszor,elnézést a hosszú kimaradásért,ezentúl próbálok jelen lenni a topic életében,mégha egy kicsit a háttérből figyelve is a dolgok folyását.

Plusz,lenne egy nagy kérésem: Valaki össze tudná nekem foglalni,hogy mi is történt az elmúlt 1 évben a mi szeretett Karlunkkal? Nekem elég,ha néhány hasznos linket elküldenétek,majd kibogarászom aztán a lényeget!
Előre is köszi
!

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244176 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Kedves mindannyian, én mindent elolvasok, aminek az elején A Gyűrűk Ura szókombináció, Tolkien neve, vagy a középfölde szó szerepel. Mindent. Függetlenül a színvonaltól, érthetőségtől, vagy használhatóságtól. Átrágtam magam a Szilmarilok elején is, pedig elsőre igen untam, és csak sokadjára kezdtem élvezni. Sztem nincs még egy ember, akinek annyi, a GyU-val kapcsolatos olvasmánya van magyar nyelven, mint nekem.
Tisztában vagyok vele, hogy egy igényesen elfogult rajongó nem érheti be csak a Fegyverek és hadviselés Középföldénnel, sőt sokszori áttanulmányozás után jól láthatom a tévedéseket és hibákat is, de nem dobom ki a Tolkien enciklopédiát sem, pedig abban is van igen sok tévedés. De mindez OFF. Bocs.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244170 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Alyr Arkhon írta:

cortez71 írta:

Adrael írta: Azért én többször is elolvastam a Fegyverek és hadviselés Középföldént, mert egyrészt gyönyörű, másrészt szeretem tudni a könyvben használatos cuccok jellemzőit.

ööö,bocsi, de én nem arra gondoltam, hanem a Gyűrűk Ura - A filmtrilógia készítésére. A fegyveres könyvvel kapcsolatban Alyrral értek egyet, gyakorlatilag használhatatlan (ajánlom a figyelmetekbe a Gyűrűk Ura szerepjátékkönyvet és a kiegészítőit)


Hajaj...
A szerepjátékkönyvet és kiegészítőit is csak kritikusan szabad forgatni, nem kevés dologban változtattak/bővítettek, és sokszor nem tiszta mi az eredeti és mi a játékkészítők koncepciója.

Én ajánlom a Gyűrűk Ura könyvet, ennek Függelékét, a Szilmarilokat, a Gyűrű keresését, stb...

Huh, nem mondod, h ezeket ajánlod Alyr... Télleg? Meg se fordult volna a fejünkben, hogy ezeket átlapozzuk *naggggggyongonosz*.
Na viccet félretéve, szántszándékkal nem Tolkien-művet írtam, ugyanis gondolom, először mindenki ahhoz fordul (gondolom én :) ). De azért nem rossz a szerepjáték sem, térképügyileg egész jó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244135 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

cortez71 írta:

Adrael írta: Azért én többször is elolvastam a Fegyverek és hadviselés Középföldént, mert egyrészt gyönyörű, másrészt szeretem tudni a könyvben használatos cuccok jellemzőit.

ööö,bocsi, de én nem arra gondoltam, hanem a Gyűrűk Ura - A filmtrilógia készítésére. A fegyveres könyvvel kapcsolatban Alyrral értek egyet, gyakorlatilag használhatatlan (ajánlom a figyelmetekbe a Gyűrűk Ura szerepjátékkönyvet és a kiegészítőit)


Hajaj...
A szerepjátékkönyvet és kiegészítőit is csak kritikusan szabad forgatni, nem kevés dologban változtattak/bővítettek, és sokszor nem tiszta mi az eredeti és mi a játékkészítők koncepciója.

Én ajánlom a Gyűrűk Ura könyvet, ennek Függelékét, a Szilmarilokat, a Gyűrű keresését, stb...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244130 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Adrael írta: Azért én többször is elolvastam a Fegyverek és hadviselés Középföldént, mert egyrészt gyönyörű, másrészt szeretem tudni a könyvben használatos cuccok jellemzőit.

ööö,bocsi, de én nem arra gondoltam, hanem a Gyűrűk Ura - A filmtrilógia készítésére. A fegyveres könyvvel kapcsolatban Alyrral értek egyet, gyakorlatilag használhatatlan (ajánlom a figyelmetekbe a Gyűrűk Ura szerepjátékkönyvet és a kiegészítőit)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244126 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Adrael írta: Azért én többször is elolvastam a Fegyverek és hadviselés Középföldént, mert egyrészt gyönyörű, másrészt szeretem tudni a könyvben használatos cuccok jellemzőit.


Ööööö.
Attól tartok, az általad említett könyvből a könyvben hazsnálatos cuccokról aligha fogsz bármit is megtudni.
A képek tényleg szépek.
A szövegről ez nem mondható el.

És persze cseppet sem hiteles. (néha még a filmhez sem)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244121 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Azért én többször is elolvastam a Fegyverek és hadviselés Középföldént, mert egyrészt gyönyörű, másrészt szeretem tudni a könyvben használatos cuccok jellemzőit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244110 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Hósörény írta: a film készítéséről is van könyvem. :)

OFF: Az nekem is megvan, de szvsz kettőnél többször nem tudnám elolvasni :D , kicsit unalmas

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244104 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Mondjuk a testét meg a páncél és az alá növesztett izomzat kövéríti, amúgy pont jó húsban van.... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244075 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Csatlakozom Adrael! Feltétel nélkül! Tényleg csak a hosszú haj kerekíti az arcát. Jó példa erre édesanyám esete aki lazán lepufizta Éomert amikor ROTK.-ot néztük, később meg amikor megmutattam neki a Lassi egy régebbi számát ( amiben egy két oldalas cikk, egy vers és két kép van kedvencünkről :P :lol: :P :wink: :bounce: ) azt mondta hogy elég soványka szegény.

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243724 Írta: Hósörény
Hósörény válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Klassz mind a három rész! Nagyon jó a könyv is, én magam is olvasom. Fanatikus gyűjtő vagyok még térképeim is vannak és a film készítéséről is van könyvem. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243620 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
:look:
Karl legfőbb szexepilje a szemöldöke.
:look:
Persze, a szeme is szép.
:look:
Nem is tudom...a feje talán nem is olyan kerek, mint a filmben, hanem kicsit hosszukásabb. Csak a hosszú haj kerekíti.

És a fogsora szabályosnak tűnik. Ez nagy ritkaság férfiak között. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.654 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére