Éomer (Karl Urban)

Több
18 éve 7 hónapja #283531 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Anyám, micsoda tekintet! Elolvadok!
Köszi Heledir!!!


Nagyon szívesen, reméltem is, hogy tetszeni fog :)
Otthon még van egy rakat hasonló kaliberű képem, csak már nem tudom honnan töltöttem le őket, de igyekszem majd megtalálni.[/quote]

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283525 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Annedun írta: nem ígérte, csak mondta.
és azt is hogy hamarosan:)


Jó, igazad van! :roll: Csak már nem bírok magammal, bocsi! :oops: :wink:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283516 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
nem ígérte, csak mondta.
és azt is hogy hamarosan:)

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283509 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Heledir írta: Néhány kép róla: :D :eomer1:
www.freewebs.com/lord_ofthe_rings/KarlUrban1.jpg
www.freewebs.com/lord_ofthe_rings/KarlUrban2.jpg


Anyám, micsoda tekintet! Elolvadok! :D
Köszi Heledir!!!

Léofwine, mintha te is ígértél volna nekünk képecskéket! :roll: :wink:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283320 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283189 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Léofwine írta: Huhh ti nem láttátok azt a képet, amit én láttam róla. Ezen is szép a szeme! DE AZON!!!!!! Anyám.... :up:

amúgy ezek is jó képek, azt meg majd felpakolom ide hamarosan, amiről beszéltem! ;)


Még annál is szebb szeme van...?! :eek2: :D Az nem létezik!!!
Ahhh, anyám, nem fogom tudni kivárni!!! :D :D
Könyörgöm, Léofwine, ne csigázz!!!!

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283178 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
kiváncsian várjuk... :)

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283148 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Huhh ti nem láttátok azt a képet, amit én láttam róla. Ezen is szép a szeme! DE AZON!!!!!! Anyám.... :up:

amúgy ezek is jó képek, azt meg majd felpakolom ide hamarosan, amiről beszéltem! ;)

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282839 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Thereon írta:

Niphredil Eleanor írta: Hát nem tündéri?


inkább rohani :wink:


:lol: :lol: :lol:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282834 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Niphredil Eleanor írta: Hát nem tündéri?


inkább rohani :wink:

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282781 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Serrana/Taurin írta:

Niphredil Eleanor írta: www.humina.com/kurban/karl-promo4.jpg


Óóóó atyám! Elalélok!! Kösz, megszépítetted az estém.


Nincs mit! :wink: És is majd' lefolytam a székről amikor megláttam ezt a tekintetet! *nyüssz* Hát nem tündéri?

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282683 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Niphredil Eleanor írta: www.humina.com/kurban/karl-promo4.jpg


Óóóó atyám! Elalélok!! Kösz, megszépítetted az estém.

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #282593 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jó hírek, de ha jó hírek, miért nem ír ide senki? :cry:

Na, majd akkor én!!! :D

Tessék, hoztam néhány kis képecskét :wink: :

images.google.co.hu/url?q=http:/ ... 24x768.jpg

www.donnagrant.com/pictures/eomer-promo1.jpg

www.humina.com/kurban/karl-promo4.jpg

KATT IDE!


/Ha már voltak, akkor mindenkitől elnézést kérek :oops: /

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282454 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Léofwine írta: Jézusom, ennyire pang a topic?!?!?!??? 8O


Igen, sajnos. De erre meginte csak azt tudom mondani amit egyszer régen: nem halt meg, nem törték össze a szívét és még csak azt se jelentette be hogy meleg lenne. Ezek jó hírek nem? Nem?

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282384 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jézusom, ennyire pang a topic?!?!?!??? 8O

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279510 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ezer év után visszatértem megint! :)

Izé, megmondom őszintén, én még nemláttam a DOOM-ot, de az Alien vs redator, meg a Tomb Raider óta riasztanak az ilyen filmek, mert azok rettenesen gyatrák! De bírtam a kritikát, azt írtak Karl az akciófilmes alaparc benne! :lol:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277831 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

cortez71 írta:

Niph/Nermi írta:

Prisca írta: Ajánlom figyelmetekbe a Doom hivatalos oldalát .
A Doom egyébként az egyik legrégebbi és legjobb FPS játék, amit volt alkalmam játszani, és szerencsére a film forgalmazója/gyártója nem nyírbálta meg a véresebb jelenetek, emiatt valószínűleg (biztos)korosztálybesorolást kap, de legalább visszaadja a játék hangulatát...


Nos volt alkalmam a hétvégén látni a filmet /Doom/. És nagyon jó volt. Persze angol felírattal, de szerintem igy még érdekesebb volt.

Amúgy szintén volt szerencsém magával a Domm játékkal is játszani/Nem valami nagy szám/ -igaz már a harmadik része is van a játéknak.

Szóval a filmre visszatérve. Nagyon jó, Karl-nak jól áll ez a " megmentem" akit meg kell.........kissé morcos alak de naon jó volt....... :lol: :)

Hát, ízlések és pofonok... A Doom film szvsz az év egyik legrosszabb filmje, ráadásul a Doom névtől és az FPS-nézetes jelenetektől eltekintve semmi köze a játékhoz. Le kéne már szokniuk a filmrendezőknek PC játékok filmre viteléről, mert rosszabbnál rosszabb alkotások születnek sajna :) Bár Karl tök jól játszott benne, azt elismerem :D


ahofgy mondod izlések és pofonok.De csak egy FPS-es jelenet van benne azis a vége felé.
De nekem nagyon tetszett.............

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277689 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hát ezaz, Karl miatt érdemes megnézni :P De azért mint film se nézhetetlen, bár kell hozzá némi mazochizmus, belátom:p

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277651 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Niph/Nermi írta:

Prisca írta: Ajánlom figyelmetekbe a Doom hivatalos oldalát .
A Doom egyébként az egyik legrégebbi és legjobb FPS játék, amit volt alkalmam játszani, és szerencsére a film forgalmazója/gyártója nem nyírbálta meg a véresebb jelenetek, emiatt valószínűleg (biztos)korosztálybesorolást kap, de legalább visszaadja a játék hangulatát...


Nos volt alkalmam a hétvégén látni a filmet /Doom/. És nagyon jó volt. Persze angol felírattal, de szerintem igy még érdekesebb volt.

Amúgy szintén volt szerencsém magával a Domm játékkal is játszani/Nem valami nagy szám/ -igaz már a harmadik része is van a játéknak.

Szóval a filmre visszatérve. Nagyon jó, Karl-nak jól áll ez a " megmentem" akit meg kell.........kissé morcos alak de naon jó volt....... :lol: :)

Hát, ízlések és pofonok... A Doom film szvsz az év egyik legrosszabb filmje, ráadásul a Doom névtől és az FPS-nézetes jelenetektől eltekintve semmi köze a játékhoz. Le kéne már szokniuk a filmrendezőknek PC játékok filmre viteléről, mert rosszabbnál rosszabb alkotások születnek sajna :) Bár Karl tök jól játszott benne, azt elismerem :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277641 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Prisca írta: Ajánlom figyelmetekbe a Doom hivatalos oldalát .
A Doom egyébként az egyik legrégebbi és legjobb FPS játék, amit volt alkalmam játszani, és szerencsére a film forgalmazója/gyártója nem nyírbálta meg a véresebb jelenetek, emiatt valószínűleg (biztos)korosztálybesorolást kap, de legalább visszaadja a játék hangulatát...


Nos volt alkalmam a hétvégén látni a filmet /Doom/. És nagyon jó volt. Persze angol felírattal, de szerintem igy még érdekesebb volt.

Amúgy szintén volt szerencsém magával a Domm játékkal is játszani/Nem valami nagy szám/ -igaz már a harmadik része is van a játéknak.

Szóval a filmre visszatérve. Nagyon jó, Karl-nak jól áll ez a " megmentem" akit meg kell.........kissé morcos alak de naon jó volt....... :lol: :)

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277028 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
szasztok!

Ideje felhozni picit a topikot. na, láttátok már a doomot? Hát én igen. Ha szeretnétek gyönyörködni karl szemeckéiben és hangjában, akkor irány a mozi!:DDDHáát a film maga...az hagy némi kívánnivalót maga után!:) (pedig én szeretem a SF műfajt).

Karl legújabb filmes terve állítólag megint egy sci fi, amiben ő egy idegen bolygóról származó embert alakít, aki a múltban véletlenül becsapódik a Földre és hoz magával véletlenül (?) valami idegen vírust:)

majd próbálok betenni képeket a LA-i premierről (Karl nagyon fáradtnak tűnt szerintem).

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273864 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
off: FPS = First Person Shooter, azaz a játékot a saját szemszögödből látod (nem egy figurát látsz, ami a képernyőn ugrál és lövöldöz), és így írtod ki a szörnyeket.
A Tomb Raiderben volt még hasonló, ott választani lehetett, hogy saját szemszögből, vagy kívülről akarod látni a játékot...

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273742 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
FPS? öööö... ez biztos nem azt jelenti, amire én gondolok... :oops: :oops: :oops: (FPS, amilyen értelemben én ismerem, két fiktív hős... khm.)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273733 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ajánlom figyelmetekbe a Doom hivatalos oldalát .
A Doom egyébként az egyik legrégebbi és legjobb FPS játék, amit volt alkalmam játszani, és szerencsére a film forgalmazója/gyártója nem nyírbálta meg a véresebb jelenetek, emiatt valószínűleg (biztos)korosztálybesorolást kap, de legalább visszaadja a játék hangulatát...

Más: láttam a hétvégén egy filmet: a Szellemhajó címet viselte. Semmit nem tudtam róla, de meglepetésemre, Urban is játszik benne... a film ugyan elég közepes, de miatta érdemes megnézni mégegyszer :wink:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272701 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Serrana/Taurin írta: nem jelentette be hogy sorry a fiúkat szereti

:lol:
A Doomban szerepel, és az elvileg ide is eljut majd.
Itt novembert írnak :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272534 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Ízisz írta: Nem tom mi ez a züllés.... pangás... punny...

Úgy látszik Karl-lal nem történik semmi sem. :( Nagy bánatunkra :?

Nézd a jó oldalát Ízisz: nem halt meg autóbalesetben( :look: ), nem törte össze a szívét valami ronda és buta liba, nem lett egy nagy költségvetésű filmje hatalmas bukás (off: könyörgöm egy filmjét adnák már ki a mozik!), nem jelentette be hogy sorry a fiúkat szereti ( 8O ). Ez mind csupa jó dolog! Senki nem tud semmilen kszülő moziról?

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272257 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nem tom mi ez a züllés.... pangás... punny...

Úgy látszik Karl-lal nem történik semmi sem. :( Nagy bánatunkra :?

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 órája #271569 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Mi ez a pangás fiatalok!?

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264525 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Váljék egészségetekre. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264520 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ez a link remek, Silima köszke!

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.814 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére