Éomer (Karl Urban)

Több
19 éve 11 hónapja #218895 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jajj, Eruntale drágám, én már ezt kérdeztem!

Most legyek egoista és idézzek be a regényemből?! ;) :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218894 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Eruntale írta: ahoj, kedveseim! kihalás ellen esetleg lenne egy témafelvetési ötletem: ki hogyan képzeli el Éomert öregkorában?
oké, nem egy túl jó példa, de érdekelne a véleményetek.


Háp, nekem határozott és konkrét elképzelésem van róla!

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218828 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
ahoj, kedveseim! kihalás ellen esetleg lenne egy témafelvetési ötletem: ki hogyan képzeli el Éomert öregkorában?
oké, nem egy túl jó példa, de érdekelne a véleményetek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218822 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Héhééé! Kihalni tilos! Tessék rajongani a báciért! nem halhatunk ki!!! 8O :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218533 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Jarlaxle írta: Figyelem! Videókat élesíteni: Október 03-án a TV 2-n a Xena 130. részében Karl, mint Caesar! :lol:


FELVESSZÜK!!!!!!!

Amúgy üdv a topicban! :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 19 éve 11 hónapja #218423 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Köszönjük!

VEGYE FEL VALAKIIIIII! :bawling: Én nem tudom!

ÜDV KÖZTÜNK, HÍRNÖK! ;)
:hello:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218414 Írta: Jarlaxle
Jarlaxle válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Figyelem! Videókat élesíteni: Október 03-án a TV 2-n a Xena 130. részében Karl, mint Caesar! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218212 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Miii csajszikák???? Eltűntem egy hétvégére, és senkise írt azóta????
Hámilyendologez kérem? :nono: :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 napja #217922 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
jahajj, köszi leányok, most dorombolok az elégedettségtől :D [size=9:ijzlvcnx] rám fér egy kis önbizalomlöket[/size]
igaz, nem gondoltam bele, hogy ez Théodred halála előtt lenne közvetlen. inkább csak olyan "Rohanban a helyzet változatlan" cuccnak szántam.
[size=9:ijzlvcnx]jah, és ha minden jól megy, a félévben felveszek egy novellaírás szemináriumot is :dance: és akkor majd térdig gázolhat mindenki a műveimben[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #217836 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Még meg se dicsértem az írásod, Eruntale drágám! :D :up:

[size=9:2mab8mad](szép kis topicgazdi vagyok én... szégyen.. :oops: :shake: )[/size]

Köszi, hogy föltetted!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #217776 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Sil írta: Karl következő szerepe egy videojáték-adaptáció, a Doom (ez olyan labirintusban mászkálós - lövöldözős játék, ha jól tudom...) főszerepe lesz:
katt ide


ahhhh ez komoly? szuper!!!!! imádom a doom hárommal nyomul most a barátom és én is vittem egy darabig nagyon ott van!!!! Karl lesz a tengerészgyalogos???? csak abban tudnám elképzelni Vako után. woahhhh az alien vs predator is csúcs film volt, nagyon ott volt a látvány és a storyt sem hanyagolták el, volt benne az alien kezdeteiből, sőt a predatorok abszolute vitték a pálmát, és főleg, hogy a játékot mennyire vissza tudta adni. remélem ez is ilyen jó lesz majd!!

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #217763 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Sil írta: Karl következő szerepe egy videojáték-adaptáció, a Doom (ez olyan labirintusban mászkálós - lövöldözős játék, ha jól tudom...) főszerepe lesz:
katt ide


JESSZUSOM DOOM????????? 8O 8O 8O 8O 8O
URISTEN! Én arra emléxem még kiskoromból, a bátyámmal nemegyszer végignyomtuk :lol: ... hehe... eléggé vérfürdős cucc... Nem gondoltam volna, h valaha is film lesz belőle, pláne nem, h karl fogja jáccani a főszerepet... :lol:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #217757 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Karl következő szerepe egy videojáték-adaptáció, a Doom (ez olyan labirintusban mászkálós - lövöldözős játék, ha jól tudom...) főszerepe lesz:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #217716 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Eruntale: Nekem tetszik, jól meg lett fogva a sunyi Gríma karaktere... :D
Ez ugye pont azelőtt van, hogy Théodredet megölik.... :roll: NAGYON SZÉP! CSAK ÍGY TOVÁBB!!! :up:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #217351 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Eruntale, nagyon jó eltekintve a kisebb helyesírási hibáktól. Abszolúte előttem volt, még a hangját is hallottam Grímának a fejemben. Ezt a részt ugye oda kell képzelni, mielőtt Théodred elindul a halálába?

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #217341 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
hahó lelkecskék, meghoztam az irományom :) mostanság sokat fáj a fogam, úgyhogy ez is a "fogtömés " műfajba tartozik :wink:


Levetette a sisakját, hiszen a király elé járul. Büszkeség és diadal vezette lépteit, ahogy végigment a csarnokon. Meghajolt nagybátyja előtt, és hangosan, tisztán, hogy mindenki jól hallja, megszólalt:
-Uram, az orkoket visszavertük, hírvivő sem maradt belőlük.
Théoden fáradtan elmolyodott.
-Derék munka volt, bőven megszolgáltad a beléd vetett bizalmat. Örül a szívem, hogy két ilyen rettenthetetlen kard vigyázza a határokat- és mosolyogva bólintott a fia felé is.
- A kardoknak még sok dolga lesz, uram. Több ember kéne, hogy olyan vereséget mérhessek rájuk, ami elvenné a kedvüket a fosztogatástól egyszer és mindenkorra.- Éomer közelebb lépett a trónhoz- Ez az egyetlen győzelem vajmi keveset ér. Miért oltogatjuk csak a kis tüzeket, ha egyszer egy egész máglya fenyeget?
- Én ezt nem támogatnák, uram.-elnyújtott. kellemetlen hang szólalt meg, és az árnyékból sápadt, vézna alak lépett ki.
- Ki vagy te, és miért mondasz nekem ellent a király előtt?
-Gámód fia Gríma vagyok, a király tanácsadója- a kis ember hunyorogva rámosolygott Éomerre- Te büszke harcos vagy, Éomund fia. De ez volt az első komolyabb csatád. -széles karmozdulatot tett- Azt mondod, csak a kis tüzeket oltogatjuk? Ha valóban ég az a máglya, hát inkább ássunk árkokat a tűz ellen. A kis tűz csak kicsit éget, de ha a láng elharapódzik...-rosszallóan megcsóválta a fejét- Uram, én azt javaslom, inkább várjunk még. Néhány elszórt támadás még nem jelent feltétlenül háborús helyzetet.
-Ha nem háborút jelent, akkor vajon mit?- Éomer próbálta megőrizni a türelmét-Uram, maholnap a rablók már a kapuidat döngetik, te pedig inkább várnál?
- Ifjú harcos, te még csak a győzelmet ismered. De nem vagy elég tapasztalt- duruzsolta Gríma- egy csatát nem csak megnyerni lehet. Túl forrófejű vagy. Hagyd meg a bölcs döntéseket másnak.
- Náladnál biztos többet tudok a háborúról. - Éomert bosszantotta a tanácsadó sima modora, ezért a nagybátyjához fordult- Királyom, te hogy vélekedsz erről?
- Türelmetlen az ifjú farkas- suttogta Gríma.
Théoden a halántékátra szorította a kezét.
- Elég volt, Gríma. Eh, túl fáradt és öreg vagyok már, másképp már magam is nyeregbe szállnék. A határvidékek őrségét nem vonjuk vissza, de egyelőre kevés emberünk van.
- Bölcs lenne, ha inkább a fiadra bíznád a keleti végeket. Az unokaöcséd túl mohó- Gríma utolsó szavait már csak a király hallotta. Théoden fáradtan lehajtotta a fejét.
-Mára elég volt. A tanácskozásnak vége.
Feltápászkodott a trónusáról. Théodred odalépett hozzá, hogy segítségére legyen, de a király elutasítóan intett, és botjára görnyedve elhagyta a csarnokot.



Milyen? :oops: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #217311 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Köszi a képeket, Sil! :D
*jóllakottóvodásvigyor*

Nagyon izgik! :up:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #217305 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Na, akkor egy kis rövid élménybeszámoló a Bourne Supremacy-ról... :P [size=9:kyrzsk5p](Sajna a film egyelőre csak kamerás verzió, és eléggé rázkódik is, ráadásul francia az összes felirat, szóval egy szót se értek abból, amikor oroszul hablatyolnak... de amúgy nagyon khirály! :wink: )[/size] Nem tudom, láttátok-e az első részét (én pl nem láttam, csak a régi változatot, de az sokáig a kedvenc filmem volt), de tulképp az nem is feltétlenül szükséges a film megértéséhez. A film kifejezetten gyors tempójú, jó ritmusú, végig nagyon izgalmas, nekem tetszett... és Karl elég sokat szerepel benne, rögtön az elején is (kb az első félórában és a film vége felé lehet látni). Naggyon meggyőző bérgyilkosnak is, és a fim elején az az akciója különösen tetszett, meg amikor a film végén full ragadozó-módban követi a vérnyomot... :P Marton Csokas is szerepel egy rövid jelenet erejéig, de őt elég hamar kinyírja Bourne Berlinben.

Csináltam pár képecskét is:
img.photobucket.com/albums/v127/ ... rne001.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... rne002.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... rne003.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... rne004.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... rne005.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... rne006.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... rne007.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... rne008.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... rne009.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... rne010.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #217275 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Mondom, hogy a végén még kihalunk! :( Nehogy már...
Gyerünk, valami kis aktívitást!!! :wink: :D
Sil:Jó kis kép, de a frizurája elég érdekes! :lol: 8)

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete - 20 éve 1 hete #217274 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nagy itt a némaság!
Mi van emberek, Léofwinenak igaza lesz? Kihalunk? :(

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #217181 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Riddick forgatási kép :lol: :
www.warofthering.net/photoforum/ ... photo=5429
[size=9:25gbsfhb]Perme meg épp a Bourne Supremacy-t töltögeti, nagyon kíváncsi már Karlra és Marcikára benne... [/size]:P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #217082 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Eruntale írta: holnap este megpróbálom, de legkésőbb vasárnapra benn lesz :D

OFF
neeem, eltebölcsész kar- a teljesen klasszikus sorbanállós-sorsolgatós tárgyfelvétellel.


Várom ám

OFF
kellemetlen, ahol lakom ott is nagy sorban állások voltak a tantárgyfelvételért a BTK-án

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216998 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
holnap este megpróbálom, de legkésőbb vasárnapra benn lesz :D

OFF
neeem, eltebölcsész kar- a teljesen klasszikus sorbanállós-sorsolgatós tárgyfelvétellel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216867 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Eruntale írta: jelentem, megint készült valami írás valami Éomerről :D csak most semmi időm nincs, hogy beverjem a gépbe :cry: de ha lesz időm, beteszem!
Léofwine, dehogy is hagyjuk kihalni a topicot!
[size=9:1obm4dap]csak reggeltől ácsorgok az egyetemen, és kétségbeesetten próbálok felvenni tárgyakat... ma három órát ácsorogtam, és nem fértem be.. hehh, ennél már a neptun is jobb[/size]


de de tedd bé az írásodat, hová jársz, csak nem etrrel küzdesz?

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216840 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
jelentem, megint készült valami írás valami Éomerről :D csak most semmi időm nincs, hogy beverjem a gépbe :cry: de ha lesz időm, beteszem!
Léofwine, dehogy is hagyjuk kihalni a topicot!
[size=9:1u2c9htl]csak reggeltől ácsorgok az egyetemen, és kétségbeesetten próbálok felvenni tárgyakat... ma három órát ácsorogtam, és nem fértem be.. hehh, ennél már a neptun is jobb[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216831 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Mondom, hoyg kihalunk lassan!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Gyerünk cajockák előre a topicért! :twisted:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216480 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #216318 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Jocii írta: Volt egy licitálás is , amit Karl , Craig és Mark vezetett le.
Itt is ontották a poénokat .


pL? 8)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #216312 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jajjaaaaaj! Megen kihalófélben vagyunk csajszik! Gyerünk Éomér bácsiért, ragadjatok billentyűzetet!!!!! :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #216211 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Jocii írta: Ősszeségében megerősithetem hoyg Karl egy roppant sokoldalu ember , aki bár a komoly ember kategoriájába tartozik , de van humora is nem is kevés.


:mrgreen: :hello: :up: :bounce: :itscool: :sungl: :evil3: :cheers: :biggrin2: :look: :tongue: :eek2:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.673 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére