Éomer (Karl Urban)

Több
20 éve 1 hónapja #210580 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Ilmarë írta:

Sil írta:

Orsie írta: Júúj, Sil, ezek isteniek!!! :up: Honnan vannak?

A következő filmjéből, a The Bourne Supremacy-ból, Karl mint bérgyilkos... :wink:

jesszus pepi az első két fotótól hanyatt vágtam magam. szépen is néztem ki ahogy kászálódtam fel az asztalom alól...
SILLLLLL aranyba foglaljuk a kezeckéidet ész a szemeckéidet, amikkel kiszúrod eszeket a képeckéket nekünk drágaszág, úgy ám.

Egyetértek :mrgreen: Mikor fogják ezt vajon itthon játszani? (Amúgy én a Bourne Identity-t nem láttam :oops: ha jól tudom, az volt az első rész...Abban is játszott?)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210571 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Sil írta:

Orsie írta: Júúj, Sil, ezek isteniek!!! :up: Honnan vannak?

A következő filmjéből, a The Bourne Supremacy-ból, Karl mint bérgyilkos... :wink:


jesszus pepi az első két fotótól hanyatt vágtam magam. szépen is néztem ki ahogy kászálódtam fel az asztalom alól...
SILLLLLL aranyba foglaljuk a kezeckéidet ész a szemeckéidet, amikkel kiszúrod eszeket a képeckéket nekünk drágaszág, úgy ám.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210565 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Orsie írta: Júúj, Sil, ezek isteniek!!! :up: Honnan vannak?

A következő filmjéből, a The Bourne Supremacy-ból, Karl mint bérgyilkos... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210563 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Sil írta: Na, miket hoztam nektek a LiveJournalról? :wink:
img.photobucket.com/albums/v127/ ... urne01.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... urne02.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... urne03.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... urne04.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... urne05.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... urne06.jpg

Júúj, Sil, ezek isteniek!!! :up: Honnan vannak?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210560 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Na, miket hoztam nektek a LiveJournalról? :wink:
img.photobucket.com/albums/v127/ ... urne01.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... urne02.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... urne03.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... urne04.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... urne05.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... urne06.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210537 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
ööö izé... nem mondok semmit

Hormonzavaros Barbie.. ez tetszik :lol:

Na és ez?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210536 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
uramisten, mint egy hormonzavaros Barbie... ezek a műanyag figurák elég kiábrándítóak! 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210508 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Remélem, még nem volt...
Éomer "baba" a koronázáson...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210414 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Léofwine írta: Akaromakaromakarooom látnia bővítettet!! :!: :!:
Még az első kettőt sem sikerült végignéznm, de emmár előre jónak ígérkezik!
SIL NEKED MÁR MEGVAN?!? 8O
De azértnaonnaonaranyos! :dance: :up: :bounce: :cheers:
Imádnivaló!!!!

Dehogy van meg, csak egy részlet az előzeteséből... lásd 3. rész topic... :wink:
Nem láttad az első kettőt? 8O Akkor sürgősen pótold, mert nagggyon jók, főleg az elsőé, szvsz...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210410 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Sil írta: Csináltam nektek egy screencapecskét a RotK bővített előzeteséből, amikor Aragorn Éowyn fölé hajol az Ispotályban, és mutatják mellette Éomert... :wink: :
img.photobucket.com/albums/v127/ ... _eomer.jpg


Akaromakaromakarooom látnia bővítettet!! :!: :!:
Még az első kettőt sem sikerült végignéznm, de emmár előre jónak ígérkezik!
SIL NEKED MÁR MEGVAN?!? 8O
De azértnaonnaonaranyos! :dance: :up: :bounce: :cheers:
Imádnivaló!!!!

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210409 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Sil írta: Csináltam nektek egy screencapecskét a RotK bővített előzeteséből, amikor Aragorn Éowyn fölé hajol az Ispotályban, és mutatják mellette Éomert... :wink: :
img.photobucket.com/albums/v127/ ... _eomer.jpg


Nyüff, de ééédi!! Szipp-szipp... :cry: :cry: :oops:

Koronás kép nincs? :?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210220 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Ilmarë írta: Jujjj SIL neked már megvan a bővített is???


Ilmare: ajánlom figyelmedbe a Király visszatér topicot... ;)

Sil: megelőztél... most akartam belinkelni... :twisted: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210213 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jujjj SIL neked már megvan a bővített is???

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210207 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Csináltam nektek egy screencapecskét a RotK bővített előzeteséből, amikor Aragorn Éowyn fölé hajol az Ispotályban, és mutatják mellette Éomert... :wink: :
img.photobucket.com/albums/v127/ ... _eomer.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210202 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Na még egy képecske, ezúttal Éomerről:

www.fantasyplanet.cz/gfx/pictures_clanky...0031230145597144.jpg

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210171 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Sil írta:

Eruntale írta:

Orsie írta: www.fantasyplanet.cz/gfx/pictures_clanky...2004422112235688.jpg

nekem ez a kép is iggen-iggen khm... teccik :D honnan van?

A Xénából szvsz, ő játszotta Caesart több részben is... :wink:

Igen, a Xena egyik epizódjából, de nem tudom melyikből.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210168 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Eruntale írta:

Orsie írta: www.fantasyplanet.cz/gfx/pictures_clanky...2004422112235688.jpg


nekem ez a kép is iggen-iggen khm... teccik :D honnan van?

A Xénából szvsz, ő játszotta Caesart több részben is... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210167 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Orsie írta: www.fantasyplanet.cz/gfx/pictures_clanky...2004422112235688.jpg


nekem ez a kép is iggen-iggen khm... teccik :D honnan van?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210160 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Orsie írta: Köszi a dicséreteket :D /me meghajol :D Majd még igyexem felhajtani pár yó képet :) Amúgy nekem megvan a Ghost Ship CD-n, nemrég szereztem, és a napokban fogom megnézni, mert még nem láttam, csak korábban részleteket belőle. Hát Karl ott is eszméletlenül jól néz ki :mrgreen: Meg állítólag tök jól is játszik. (Mert a filmről meg azt hallottam, hogy nem egy nagy szám. Ti mit gondoltok?)


Télleg nem akkora durranás, úgy harangozták be, hogy nagyon para, meg ha aludni akarok ne nézzem meg, de semmi félelmetes nics benne.
Na jó elismerem, :roll: az elején kicsit be voltam sz*rva, de aztán elmúlt. Utána már csak azon paráztam, h a mi bácsink túlélje, de sajna őtis ledarálják útközben! :cry:
Ő télleg nagyot alakít, bár a szerepe szerint egy igénytelen állat, kicsit nem fürdik, meg ilyenek, de mindenki, szereti, és jófej, és ő tud a legjobban heggeszteni :lol: .
Van is egy ilyen elszólása felé a haverjának a filmben: "ha ezt túléljük, kapsz tőlem egy fürdőkádat :lol: !" De így nekem jobban belön.. nyámm nyámm... 8)

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210033 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Köszi a dicséreteket :D /me meghajol :D Majd még igyexem felhajtani pár yó képet :) Amúgy nekem megvan a Ghost Ship CD-n, nemrég szereztem, és a napokban fogom megnézni, mert még nem láttam, csak korábban részleteket belőle. Hát Karl ott is eszméletlenül jól néz ki :mrgreen: Meg állítólag tök jól is játszik. (Mert a filmről meg azt hallottam, hogy nem egy nagy szám. Ti mit gondoltok?)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #209865 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Orsie írta: www.fantasyplanet.cz/gfx/pictures_clanky...2004561326185629.jpg
www.fantasyplanet.cz/gfx/pictures_clanky...2004561324453701.jpg
www.fantasyplanet.cz/gfx/pictures_clanky...2004422112236699.jpg www.fantasyplanet.cz/gfx/pictures_clanky...2004422112235688.jpg


Nahááááááááát! Az vigyorgós kép, meg a Gyűrűs......hmhhhh.... az nagyon ottvan! Gratula Orsie kisasszony, igazán szép képckék, nyammm.... Amúgy sztem a Ghost shipeseken naon jól néz kiiiiii, attól függetlenül, h hétköznapibb, mint Éomerként, naon vadító! :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #209790 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 1 hónapja #209742 Írta: BlackRainbow/Lebi
BlackRainbow/Lebi válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jó képek bár tök hétköznapi...Nem várhatjuk szegény nyomorulttól hogy söszi parókában mászkáljon :wink:

Köcöntelek a valóság civatagában

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #209737 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
nyahát jó anyag, jó anyag. főleg a ghost ship-es

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #209591 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
HOGY TUD VALAKI ÍGY NÉZNI????? :eek2:
www.humina.com/kurban/heaven/heaven25.jpg

Ez a következő, bár számomra rendkívül nevetséges (juhj, ezekkel a 2m szárnyacskákkal, szolizva, hidrodénszőkén nem kif. a zsánerem), de ha megcímezhetném, azt adnám neki, h :"Jó testem van, és nem félek használni!" :evil3: :dance:
img77.photobucket.com/albums/v23 ... e/karl.bmp

Ja, a napokban megnéptem a Ghost Ship c. filmjét is, hááát egy igénytelen állatot jáccik, vizet egyedül a tengerben látott, zuhanyzóban nemigen, de engem így sokkal jobbal lázba hoz :mrgreen: . Amúgy a film se gyenge, csak Karlt nemsokkal a vége előtt ledarálják picit! Kár érte!
De nézzétek meg, nézzétek meg, én meghaltam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hello:
www.stykera.com/hm/karl/web/ghos ... cap008.jpg
www.stykera.com/hm/karl/web/ghos ... cap015.jpg
www.stykera.com/hm/karl/web/ghos ... cap020.jpg
www.stykera.com/hm/karl/web/ghos ... cap043.jpg
www.stykera.com/hm/karl/web/ghos ... cap056.jpg
www.stykera.com/hm/karl/web/ghos ... cap067.jpg
www.stykera.com/hm/karl/web/ghos ... cap071.jpg

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #209540 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Jó, jó Ilmare drága.... Ez itt Éomér site, és eszem ágában sincs megsérteni, az itt jelenlévőket. Nem óhajtottam belékötni Karl testi adottságaiba 8) , hiszen nem lehet 8), és cak megemlítettem, h azér Brad Pitt sem utolsó a sorban... Még akkor se ha szépfiú, nekem, bejön, és ettől függetlenül, mint említettem a Tróját én sem tartom egy túlságosan jó filmnek.De ez már OFFolás úgyhogy hagyjuk. Azért szent a béke ugyi :roll: :wink: :D ?
Elenath hugi, ezeket márén is ismerem, de azért köfi...



:wink: nem is volt harag, nyugi. Pusszantás, és ne hajtsál nagyon a melóhelyen.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #209526 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Ilmarë írta: Léofwine drágám, ízlések és pofonok :lol: én valahogy kinőttem Brad Pittből, nekem már csak egy paprikajancsi maradt, de természetesen szíved joga szeretni őt, örülök, hogy legalább Te így gondolsz rája. Én személy szerint nem nagyon kedvelem az olyan színészeket, akikkel elszaladt az egójuk kicsikét, és Brad sajnos így járt. Amikor még szerényke volt, imádtam, az Interjúban csúcs volt, bár Tom Cruis-t (Lestat volt szvsz az egyetlen tökéletes alakítása) nem tudta lejátszani. Nyahh, de itten ez egy Karl Urban, Éomér topik, tehát ÉOMÉR RULEZ van! :lol: Én akkor is őt imádom, azzal a szigorú összehúzott szemű nézésével, és összeszorított ajkaival, ahogy nagyon nagyon szúrósan bámul.


Jó, jó Ilmare drága.... Ez itt Éomér site, és eszem ágában sincs megsérteni, az itt jelenlévőket. Nem óhajtottam belékötni Karl testi adottságaiba 8) , hiszen nem lehet 8), és cak megemlítettem, h azér Brad Pitt sem utolsó a sorban... Még akkor se ha szépfiú, nekem, bejön, és ettől függetlenül, mint említettem a Tróját én sem tartom egy túlságosan jó filmnek.De ez már OFFolás úgyhogy hagyjuk. Azért szent a béke ugyi :roll: :wink: :D ?
Elenath hugi, ezeket márén is ismerem, de azért köfi...

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #209520 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Elenath Edainme írta: Ha valaki Éomeres cuccokkal akar rúlzani... :)


Drága vagy! Már ismerem ezeket, de azért jó volt megint látni!!

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #209517 Írta: Fennasiel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.673 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére