A Gyűrűk

Több
21 éve 8 hónapja #93510 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
a ponots címet nem tudom ,de itt a honlapjuk: budavarishop.freeweb.hu
jó vásárlást :wink:

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93498 Írta: Ilsa
Ilsa válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Nem tudod, pontosan melyik utca?

http://www.smiliemania.de/smilie.php?smile_ID=813 Ainariel Tinúviel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93486 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Gyűrűt lehet kapni Magyarországon!! A budai várban van egy üzlet ahol kb. 4500 ft-ért adnak. A lays chipssel is lehet nyerni csomó GyU-s cuccot, köztük a Gyűrűt is!!!! Harca fel, enni kell!!! :D

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93455 Írta: Ilsa
Ilsa válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
hát, gondolom, mindent a profitért... :triste:

Mhosah Myth: Gyűrűt én is kerestem Mo-n...boldog-boldogtalant megkérdeztem, hogy nem tud-e?, nem ismer-e?...de nem
Nem biztos, hogy meg is venném, de azért érdekelt, naszal: szerintem ilyen nincs Mo-n.

Én megpróbálom majd egy fagyűrűbe harcolni a jeleket. :wink: Végül is ez sokkal személyesebb. Drágaszágom... :)

http://www.smiliemania.de/smilie.php?smile_ID=813 Ainariel Tinúviel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93415 Írta: Selina
Selina válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Barbie? Azt tudtam hogy nagyon fiatalok is megnézik ezt a filmet, de az hogy barbie..,.hát az nekem egy kicsit sok. Vagy csak ilyen mániákus barbie gyűjtőknek kell, vagy mi? Bár akkor nem csinálnának belőle több százat. A gyűrű az nekem is tetszik, azt megvenném, de hogy barbie...:O

Jó édesanyám mondogatja ezt nekem:

"Aki h&#@, az h&@# mint te édes fiam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #93378 Írta: Mhosah Myth
Mhosah Myth válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Nem tudtok olyan helyet Magyarországon ahol ilyen dolgokat lehetne venni?pl.:poszterek,az egy gyűrű stb.

Myth Mhosah

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92873 Írta: Ilsa
Ilsa válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Engem leginkább a Galadriel-Barbie lepett meg. :lol: A Gyűrű várható volt.

http://www.smiliemania.de/smilie.php?smile_ID=813 Ainariel Tinúviel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91734 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: A Gyűrűk

Dodiee írta: Ez a halálom...Az Egy Gyűrű megvásárolható, potom 83 Euróért...mi lesz holnap? Kibérelhetemn Zsáklakot egy házibulira???
ssl.kundenserver.de/s8590345.shoplite.de...BSilber%2B=28E706=29


:lol: hát eeeeez, nem semmi! teljesen egyetértek Szmével, az Egyről, meg a globális társadalomról, és annak a kezéről. nem semmi! engem nem zavar, nekem tetszik az Egy Gyűrű másolata, az arany, a tünde írással. /Sil: drááágaszágom... :lol: / én is csak egy esendő, halandó vagyok... :wink: de tartom magam! 8)
örülök, h írtatok helyeket, h hol lehet megkapni a sorozatot. de miért nem fordítják le? engem nem zavar, én tanulok angolul, dehát, akkor is!!!

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89034 Írta: Galadhriel
Galadhriel válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
De jó! Annyit kerestem egy képet, hogy már nem is tudom, mióta csakazt kutattam! Köszi! :D

Namarie!

Galadhriel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88897 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A Gyűrűk

Galadhriel írta: Sziasztok!
Nekem csak az az egy kérdésem lenne, hogy tuladjonképpen melyik az igazi Nenya-gyűrű?
Tegnap előtt néztem a DVD-n a filmet, ott Galadriel ujján egy virágot formázó Gyűrű volt, a mozikban pedig egy ovális alakú. Most melyik a valódi :?:

Hát ez, a virág alakú az igazi: Nenya

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88684 Írta: Galadhriel
Galadhriel válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Sziasztok!
Nekem csak az az egy kérdésem lenne, hogy tuladjonképpen melyik az igazi Nenya-gyűrű?
Tegnap előtt néztem a DVD-n a filmet, ott Galadriel ujján egy virágot formázó Gyűrű volt, a mozikban pedig egy ovális alakú. Most melyik a valódi :?:

Namarie!

Galadhriel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84438 Írta: Holdwine
Holdwine válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Tavaly karácsony előtt az egész sorozatot lehetett kapni pl. a Libri könyvpalotában. Szerintem idén is így lesz ...

Holdwine
Decipher LotR TCG Product Champion

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83037 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: A Gyűrűk

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80248 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Ez a halálom...Az Egy Gyűrű megvásárolható, potom 83 Euróért...mi lesz holnap? Kibérelhetemn Zsáklakot egy házibulira???
ssl.kundenserver.de/s8590345.shoplite.de...t_details.shopscript?
article=0040_Der%2BHerr%2Bder%2BRinge-Ring%2BSilber%2B=28E706=29

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77241 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Sziasztok!

Nekem nem rég sikerült szert tennem Az Elvszett Mesék Könyvének két kötetére magyarul (a Holló és Társa kiadó jóvoltából).
Eddig igazán remek.
A többi részre is jó lenne rátalálnom, mert, ha komolyan hozzáülök le tudom fordítani... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77232 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: A Gyűrűk

Samwise írta: Helló!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a Középfölde története című könyvciklushoz hol lehet hzzájutni, akár angolul is? (Nekem eddig még csak az első két kötetet sikerült megszereznem, az Elveszett mesék könyvét, azt is egy angol könyvtárból.)


két helyen érdemes nézelődni:

Silverland könyvesbolt, Bp. III. Lajos utca, a Kolosy térnél
Pendragon könyvesbolt, Bp. XIII. Pozsonyi út - Radnóti u. sarok


persze le lehet tölteni, de 12 kötetet kinyomtatni (pláne monitorról olvasni elég húzós, az inkább csak gyors referenciának jó


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77211 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Pl. Itt
;)
[size=9:4gc2g6xf]A jelszó a Zipekhez: tolkien[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77201 Írta: Samwise
Samwise válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Helló!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a Középfölde története című könyvciklushoz hol lehet hzzájutni, akár angolul is? (Nekem eddig még csak az első két kötetet sikerült megszereznem, az Elveszett mesék könyvét, azt is egy angol könyvtárból.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72498 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Sziasztok!

Ancalimon!

Értem már, de sajnos még igen hiányos az angol tudásom és ha jól tudom "A Középfölde történelme" még nem jelent meg magyarul. (Amiért (igazságtalanul) elítélem a magyar könyv kiadást olyan szinten, hogy ilyet, meg olyat kiadnek ezt meg nem.)
Én meg földi halandó csak a magyarra lefordított műveket olvashatok :wink: :? :( .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72272 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Szméagol:
Az infók részben benne vannak a magyarul is megjelent munkákban (Szilmarillok és a GYU függeléke), a többit az "Of Dwarves and Men" című Tolkien írásban olvastam ( a "The History of Middle-earth" 12. kötete: "The Peoples of Middle-earth").


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72216 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Ancalimon!

Hol olvastál a törpökről?? Mert én az Öt Könyv egyikében sem találom. :oops: :oops: :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72215 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Sziasztok!

Most már nem megyek messzire! :wink:

Nem tudom, de nekem egyáltalán nem tettszenek ezek az "Egy Gyűrűk" (többes szám :!: :? ). Olyan rossz érzésem támad tőle, hogy A Gyűrűk Ura is a globális társadalom áldozata lett. Az Egy azért Egy, hogy ne tízezer legyen belőle a világon.
Én meg se venném, nem, hogy hordanám!!
(Engem a polók csábítgatnak nagyon. Azért bánkodom, hogy M.o.-on nincs ilyen.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72070 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A Gyűrűk

Eglarcarien írta: Sil:Mikor lesz nekem 185 vagy mennyi euróm, hogy szerezzek egy ilyet?! :wink: ([size=9:rh58dbw3]anyuék TUTI FRÁSZT KAPNÁNAK...[/size] :twisted:

Hát ez az, hogy nekem se lesz... :bawling: Pedig ez még csak az ezüst változat, még csak nem is arany, azok még drágábbak. :cry:

Szerintem röhögőgörcsöt nem kapnának tőle, inkább frászt. De tényleg van hatalma:
Nekem kell... Drágaszááááág.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72036 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: A Gyűrűk

Sil írta: Ezt még biztos nem láttátok, különösen varda figyelmébe ajánlom:
Az Egy Gyűrű, ultraibolya fényben [/color]világító vörös felirattal!


wowww, egy ilyen kell nekem! Persze szigorúan csak nézegetni!

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72020 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Ja, és köves Gyűrű=szentségtörés

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72019 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Ennek a Gyűrűnek legalább hatalma van: nemkívánatos személyek jelenlétében(és UV lámpa közelében) felhúzod, és azok máris sikítva menekülnek... vagy ott maradnak, és meghalnak-röhögőgörcsben! :twisted:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72018 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Sil:Mikor lesz nekem 185 vagy mennyi euróm, hogy szerezzek egy ilyet?! :wink: ([size=9:1rxve6vz]anyuék TUTI FRÁSZT KAPNÁNAK...[/size] :twisted:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70811 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Tényleg gáz.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70807 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Inkább ciki. Az ékszerész még addig sem jutott el, hogy az Egy Gyűrű az egyetlen, amely nem drágaköves, hanem egyszerű karika...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70639 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Érdekes:
www.franklinmint.com/tfmweb/shop ... &nav=0&m=0

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.718 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére