Tolkien és a Szerepjáték

Több
21 éve 3 hónapja #130918 Írta: Nimrais
Nimrais válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Szerintem is jó ötlet.És az a könyv még jól jöhet.
Én személy szerint a több napos variációt részesítem előnyben,mert sajna mind délelőtt mind délután vannak elfoglaltságaim.(ez persze nem azt jelenti hogy néha csak beugranék egy-egy percre csak az egész délutánt nem tudnám fent tölteni.) viszont sztem az éjszakákba nyugodtan belenyúlhat. Laurea ötletével egyetértek,amiatt ne szakadjon meg a játék. Márcsak egy játék mester kell (annak viszont nem ártana ha lenne könyve)
A hely pedig sztem maradhatna a fórum,talán egy új topic jelszóval vagy ilyesmi.De ez csak 1 ötlet.ebben a topicban is meglehet oldani...

"Legkülömb ember, aki bátor.
S csak egy külömb van: aki bátrabb."
-A tűz csiholója-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130900 Írta: Endenar
Endenar válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Ez király ötlet!Nekem van egy regi Középföldés szerepjáték könyvem :) .
Szoljatok , ahogy tudok segitek .

Aki keres az mindig talál, csak nem éppen mindig azt, aminek keresésére indult.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130873 Írta: Laivinë
Laivinë válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Örülök, Nimrais. :)

Szerintem akkor válasszunk egy KM-t, és az érdeklődők nála jelentkezzenek.

Az a másik kérdés még, hogy folyamatosan menjen a játék, azaz órákhosszat a gép előtt, ebben a topicban, és frissítések, vagy olyankor kezdjük, amikor naponta többször is be tudnak nézni a játékosok? És akkor végülis napokon keresztül lehetne játszani, közben nézelődhetnél máshol is. ;)

A másik dolog, hogy ilyenkor figyelembe kell venni, hogy nem egy szobában ülünk, vagy egy mezőn, ahol senki sem zavar... előfordulhat, hogy valakinek el kell mennie a géptől, vagy hosszabb időre el kell utaznia, tehát itt kellene hagyni a játékot. Megoldás:
1. Hirtelen történik valami, pl. elrabolják, vagy eltűnik, esetleg visszafordul, ezen esetekben később viszatérhet/vissza kell térnie...
2. Meghal, megölik, a módszereket a fantáziátokra bízom, itt logikus, hogy nem térhet vissza... esetleg egy új karakterrel, aki csatlakozik út közben a többiekhez.

Ezzel azt akarom mondani, hogy a játékban kicsit esetleg a "hirtelen el kell mennem" miatt változtatnunk kell egy szabályon.

Amellett a karakterlapokat nem tudom, hogy fogjuk megcsinálni, esetleg a gépre fel lehetne tenni, emilben elküldei, aztán mindenki maga kezelné.
[size=9:3nkqqcsm]Aztán nem átírni... ;) [/size]

Laivinë Laurelassë

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130868 Írta: Nimrais
Nimrais válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Szevasztok! Engem is nagyon érdekelne ez a szerepjáték.
A szerepjáték könyvet már én is lapozgattam de sajna a boltban kellett hagynom anyagi okok miatt. (fájt is szívem) Na de mindegy.A lényeg hogy szívesen segítek én is amit lehet.Főleg az online eléképzelést támogatom,mert nem BP-i vagyok.(igaz élőben jobb) Van 1-2 szerepjátékos élményem,anyira nem idegen a téma.
Üdv Mindenkinek!

"Legkülömb ember, aki bátor.
S csak egy külömb van: aki bátrabb."
-A tűz csiholója-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130051 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Laurea Silme írta: A könyv 10. szintig megvan a hugom barátjának, szólhatok, hogy adja kölcsön. :)


Köszönöm szépen, hogy felajánlod, bár nem tudom, hogy elfogadhatom-e. :wink: :)

Amit írtatok eddig, szinte mindenbe benne vagyok! Laurea elképzelése nekem nagyon tetszik! :)


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129751 Írta: Laivinë
Laivinë válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Olosta írta: A Thrillion Kincsei nevezetű onlány játékot ismeritek? Ha valami hasonlót terveztek, akkor szívesen rajzolok illusztrációkat, meg ilyenek.

Én ismerem, sőt, már egy ideje játszok ott. :) Ha rákeresel a nevemre, meg is találsz. ;)
Ott a klánommal tervezgetünk ilyeneket is.
Általában a mindennapi életről van szó. Az a jó benne, hogy a cselekedeteket is le lehet írni benne, és így szerepjátékosabb lesz a dolog.

Az a konkrét ötletem, hogy KM ugyanúgy lenne, és karakterek, mindenki kitalálja, hogy ki milyen lesz, és leírjuk ide, mit teszünk. Az esetleges megbeszéléseket a KM-mel, ami játékon kívüli, tehát szabad-nam szabad dolgokat üzenetben is meg lehet beszélni, és így nem töri meg a játék menetét. :)
Azért lenne jó egy KM ide is, mert bár nélküle is lehet játszani, úgy, hogy végül magunk találjuk ki menet közben az egész kalandot, sokszor volt olyan eset korábban, hogy egyesek olyat is megcsináltak, amit amúgy nem lehetett volna, vagyis KM nélkül szerintem elég nagy káosz lenne... :)

Bár nem tudom, milyen az elképzelésetek pontosan, de ha kell, az egész Thrillion kincsei eddigi kész részletét leírom..
persze azt is fejlesztik még...

Laivinë Laurelassë

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129622 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Dín: az onlány szerepjáték tervét én is támogatom, és segítek is benne, ha kell. Igaz, a GYU-s szerepjátékot nem isemrem (konkrétan egyet sem ismerek), de úgy nagyjából sejtem, hogy miről lehet szó. :lol:
A Thrillion Kincsei nevezetű onlány játékot ismeritek? Ha valami hasonlót terveztek, akkor szívesen rajzolok illusztrációkat, meg ilyenek.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129617 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Nefadar írta: Dín: köszi :D
Az én elképzeliseimet nagyából tudod,+ hogy ha kell én bármiben segítek Neked.


Az odáig oké, de mindenki (te is :wink: ) írja le a _konkrét_ elképzeléseit, ötleteit... Nem akarok valami olyasmit csinálni (nem kevés munkával), ami a többségnek nem tetszik, mert "mást vártak". Tessék hozászólni! 8)

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129403 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Dín: köszi :D
Az én elképzeliseimet nagyából tudod,+ hogy ha kell én bármiben segítek Neked.

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129401 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Nefadar írta: Dín: végre vannak jelentkező emberek is, még mennyi ember kéne ahhoz, hogy el lehessen kezdeni?


Még, még, még! :D ("More!" by Agent Elr... khm... Agent Smith)

Komolyabban: igazság szerint magához a kerethez és az iduláshoz nem emberek kellenek elsősorban, hanem hogy tudjuk, milyen lehetőségeink vannak. Batti még nem válaszolt :( , de addig is szeretném tudni, hogy ti mit vártok ettől a projecttől... Tervek, elképzelések, ilyesmik.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129395 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Dín: végre vannak jelentkező emberek is, még mennyi ember kéne ahhoz, hogy el lehessen kezdeni?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129358 Írta: Laivinë
Laivinë válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Amikor csak jó. :)
De ha minden igaz, Szeptembertől Pesten bármikor. ;)
De mostanában is utazok majd Pestre. :D

A könyv 10. szintig megvan a hugom barátjának, szólhatok, hogy adja kölcsön. :)

Laivinë Laurelassë

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129334 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Laurea Silme írta:
Tényleg, erről jut eszembe, hogy szivesen kipróbálnám a Gyűrűk Ura Szerepjátékot. :)


Benne vagyok!! Mikor, hol? 8) :wink:
Láttam Gyűrűk urás szerepjáték könyvet, meg is vettem volna, ha nem lett volna olyan drága... :roll:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129294 Írta: cucuboy
cucuboy válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Ha már a szerepjátékról kell információ: www.rpg.hu/iras/mutat.php?id=2687

Egy elég jó cikk, bár talán túlságosan is pozitív hangvételű. ;)

Magyar nemzeti hobbitot!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129261 Írta: Laivinë
Laivinë válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Attól függ, ha pl. az rpg.hu-n körülnézel, az tele van magyar szerepjátékosokkal.. :) De lehet, hogy még itt is össze lehet szedni egyeseket.. :)

Tényleg, erről jut eszembe, hogy szivesen kipróbálnám a Gyűrűk Ura Szerepjátékot. :)

Laivinë Laurelassë

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129254 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Kukucs!

Köszönöm szépen a magyarázatokat és az infókat már csak efgy kérdésem maradt:
Merre találom a társaságot, akikel meglehet valósitani? :)


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129146 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Gandalf írta:

Ez egész jó írás, attól függetlenül - és ezt már akartam mondani -, hogy kicsit ... hm ... sztereotipikusan közelíti meg a szerepjátékot. De kezdéshez kiváló. A további, konkrét kérdéseket pedig nekem is fel lehet tenni...


Melyik a kettő közül?


Az első. A másik kicsit "propaganda"-szagú nekem, de tény, hogy hangulatos... :wink: Kezdéshez viszont a kettő együtt hatásos, mert mindkét oldalt (a "szakmait" és a "rajongóit") is megmutatja, és innentől már könnyebb magyarázni.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129099 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Ez egész jó írás, attól függetlenül - és ezt már akartam mondani -, hogy kicsit ... hm ... sztereotipikusan közelíti meg a szerepjátékot. De kezdéshez kiváló. A további, konkrét kérdéseket pedig nekem is fel lehet tenni...


Melyik a kettő közül?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129048 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Nefadar írta:

Galadh írta: Mint Kreatív szekciós, jelentkezem.
Miccsináljak?


Köszi, hogy jelentkezel. Még várunk emberkékre és majd Dín mondja. Ő az értelmi szerző. :)


Ha lehet én is jelentkezem....

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128946 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Vilya írta: Kukucs!
8)
Engem nagyon érdekelne a szerepjátékozás, csak nem tudom, hogy hol, hogyan lehet ill. kell. Szóval még igazán nem hallottam róla és szívesen kipróbálnám. Gondolom ezt sokan kérdezik tőletek, de mégis hogyan megy ez? :roll:
A választ előre is köszi!!


Hm. :? Lehetne, hogy visszaolvastok, mielőtt kérdeztek? :roll:

Íme:

Gandalf írta: Mi az a szerepjáték:
uradalom.fantasya.hu/index.php?s ... ely=rpgdef
Ha bármilyen konkrét kérdés lenne, nyugodtan fel lehet nekem tenni! :wink:


Ez egész jó írás, attól függetlenül - és ezt már akartam mondani -, hogy kicsit ... hm ... sztereotipikusan közelíti meg a szerepjátékot. De kezdéshez kiváló. A további, konkrét kérdéseket pedig nekem is fel lehet tenni... :)

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128933 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Kukucs!
8)
Engem nagyon érdekelne a szerepjátékozás, csak nem tudom, hogy hol, hogyan lehet ill. kell. Szóval még igazán nem hallottam róla és szívesen kipróbálnám. Gondolom ezt sokan kérdezik tőletek, de mégis hogyan megy ez? :roll:
A választ előre is köszi!!


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #128270 Írta: Laivinë
Laivinë válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Bocs a hülye fogalmazásért... :)

Laivinë Laurelassë

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #128269 Írta: Laivinë
Laivinë válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Hát, ha most érteném, miről is van szó pontosan, szivesen segítenék, kreatív vagyok, amellett szivesen segítek bárkinek, csak még kicsit hülye, értetlen, és tapasztalatlan... ja, a tudatlant kihagytam.. :)

Laivinë Laurelassë

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #128172 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Galadh írta: Mint Kreatív szekciós, jelentkezem.
Miccsináljak?


Köszi, hogy jelentkezel. Még várunk emberkékre és majd Dín mondja. Ő az értelmi szerző. :)

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #128170 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Mint Kreatív szekciós, jelentkezem.
Miccsináljak?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #128135 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Ha a posta akkor mindenképp fizetni kell azt a 36 vagy mennyi Ft-ot.
Igen, a kreatív szekcióból lehet, hogy sokan segítenének.
Akkor majd várom Batti mit mond...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #128133 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

Nefadar írta:

:arrow: milyen formában akarjuk megcsinálni (csak mailben, vagy pl. postán is, esetleg webes felületet is akarunk)


csak mail egyenlőre ha sokan lesznek akkor lehetne tovább bővíteni webes felületre is...


Hm. És a posta? Bár ahhoz mindenképpen anyagi háttér kell... :roll:

Nefadar írta:

:arrow: kizárólag MTT-n belül akarjuk-e


Nem hiszem, szvsz bárki...


OK.

Nefadar írta:

:arrow: a technikai részletek megvalósításához embereket kell keresni


Ez lesz a bonyolultabb...


Annyira nem. Körbe kell szórni az infót a Kreatív Szekcióban (Kószák pl.). :wink:

Nefadar írta:

:arrow: ha fizetni kell érte, az már nem fan-fiction, ennek a jogi hátterét is meg kell csinálni


Erre meg nincs tippem...


Na igen. Majd beszélek Battival, hogy mit lehetne csinálni (az Estate-et úgysem kerülhetjük meg)

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #128128 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték

:arrow: milyen formában akarjuk megcsinálni (csak mailben, vagy pl. postán is, esetleg webes felületet is akarunk)


csak mail egyenlőre ha sokan lesznek akkor lehetne tovább bővíteni webes felületre is...

:arrow: kizárólag MTT-n belül akarjuk-e


Nem hiszem, szvsz bárki...

:arrow: a technikai részletek megvalósításához embereket kell keresni


Ez lesz a bonyolultabb...

:arrow: ha fizetni kell érte, az már nem fan-fiction, ennek a jogi hátterét is meg kell csinálni


Erre meg nincs tippem...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #128121 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Amit el kell dönteni:

:arrow: milyen formában akarjuk megcsinálni (csak mailben, vagy pl. postán is, esetleg webes felületet is akarunk)
:arrow: kizárólag MTT-n belül akarjuk-e
:arrow: a technikai részletek megvalósításához embereket kell keresni
:arrow: ha fizetni kell érte, az már nem fan-fiction, ennek a jogi hátterét is meg kell csinálni

No.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #128106 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Tolkien és a Szerepjáték
Dín: akkor megcsináljuk vagy sem?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.540 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére