Gollam

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32718 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Nem sokszor hallottam, majd a II. filmben többet szerepel és könnyebben lehet eztet megitélni!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32717 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Szerintem elszurták a hangját. Ha legalább kicsit szelídebben mondta volna az s-t, de elég harsány volt. Pedig annyira jó ahogy selypít. Így sokkal szánalmasabbnak látszik, és ahogy pöszén, sziszegve könyörög, bizony azoknak sincs szivük megölni... szerintem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32716 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Szerintem nem volt a hangjával semmi hang!!! Úgy volt jó ahogy volt!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32715 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Gollam angolul nem pösze, csak nagyon sziszegve beszél. Ezt magyarra átültetni leginkább a pöszeséggel lehet, de pl. a könyvben sem teljesen egyértelmű, mert ott sokszor mond Zsákost (eredetileg Baggins, amiben ugye sz hang van). A film magyar szinkronjában tényleg nagyon zavaró volt az a sok harsány s :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32714 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Tesszék, drágaszágom?<br> A filmben egyépként miért nem pösze Gollam?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32713 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Hagyjuk meg Gollamot eredeti hanggal!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32712 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
jó az angol hang, nm tudom, hogy pösze-e, szerintem nem, de valami olyansmit nyög, hogy: máj pressseössszzzzzzz(vagyis: drágaságom)de ez nagyon jól hangzik, és azt is sokkal jobban mondja, hogy gollam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32711 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Szerintem nem volt olyan borzalmas alakítás, de amikor kínozták az elég gyengére sikeredett!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32710 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Sesy: Azért van a könyv. EL KELL OLVASNI!<br> A film jó arra, hogy erre ösztönöz és szórakoztat.<br> Gollam király. Barátnőm ilyen néven akart beírni a teflonjába...<br> Kedves, nem? :) =

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32709 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Nem is hasonlít egy hobbitra...<br> az arcmimikáját nem csinálták túl meggyőzőre, nagyon látszik, hogy CG, és ez idegesít! Gollam igazi drámai karakter, nagyon komoly szerep, s talán jobb lett volna egy kimaszkírozott színészre bízni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32708 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Hát azért biztos nem lesz rossz! Viszont az sehol nem derült ki, hogy az eredeti neve Szméagol, és, hogy valójában ő is egy hobbit volt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32707 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Móriában egy picit látszott a szeme... hááát... nem volt igazán meggyőző az a homlokráncolás!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32706 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Hát így első látásra nagyon furcsa volt! amikor ott Szauronnál kínozták, hát, nem igazán tűnt élethűnek... de ha legalább annyira jó lesz, mint a troll, akkor egy jó szinkronnal szerintem elviselhető Gollam lehet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32705 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Nem tudom, egy CG figura elég meggyőző ''alakítást tud-e nyújtani'' Gollamként...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32704 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Persze, hogy sokat fog szerepelni... a 2.rész felének szinte minden percében ott sündörög a hobbitokkal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32703 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Nekem is Golli a III.kedvencem és bizti még sokat fog szerepelni(aII.könyvben is sokat szerepel!!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32702 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Sesy, Árpi bácsi arra se figyelt, hogy az első könyvben Pufi, a harmadikban Dagi, meg amúgy is öreg már. :) <br> <br> Na, megyek inkább, bekapok egy kici halackát..gollam! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32701 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Még az R is átmehetne h ba(dhágaszágom) ha már normálisan nem birták megcsinálni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32700 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
de azt nem értem, hogy ha Árpi bácsi ott volt a szinkronnál, akkor erre miért nem figyeltek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32699 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Sziasztok!<br> Magyarban sztem Gollam inkább azt mondja, hogy drágazságom, nem pedig, hogy drágaszágom! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32698 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Az angolban egyébként pösze? Mert a magyar hangja nagyon rossz... :-( DRRRágaságom... :-( ((

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32697 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Úgy tudom angolon jó a hangja.. A magyarba sajnos nem pösze.. :( (((

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32696 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Sesy: állítólag Sméagol és Déagol jelenete fel van véve, és a DVDn rajta lesz. (Mármint a pecázós szülinapi sztori) <br> <br> A hangja a legjobb, már alig várom, hogy sokat szerepeljen. A drágasssszágom. :) <br> <br> Én amikor magamban olvastam a könyvet, pont ilyen hangot adtam Gollumnak, amikor pl. mondja, hogy cak egy kici halacka. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32695 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Éowyn: fog szerepelni - mint Gollam. de Szméagol, az igazi, aki még normálisan néz ki, nem hiszem hogy fog szerepelni.<br> Ja, a hangja az szörnyű... angolul is ilyen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32694 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
miért nem pösze??? ez nagyon bántott:(( és olyan ...szörcsögő hangja van!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32693 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32692 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Elnézést mindenkinek, jól tudom hogy törp és törpe között mekkora a különbség.<br> Tudja valaki, Gollam arcképét le lehet tölteni?<br> Csak a sziluettjét láttam a filmben, és a hangját halottam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32691 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
mert olyan édi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32689 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
dedededede-Gollam FOG!!!!<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32690 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
szerepelni.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.577 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére