Gollam

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32838 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Én isz azzzz vagyok, na errre mit lépssssz, drágaszágom! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32837 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Ez jó!Gyűrűhívő,drágaszág:-DDDD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32836 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
És Gollam Ámen helyett aztmondja, Drágaszág ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32835 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Minden valószínűséggel.<br> 14 éves koruktól,of course

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32834 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
a Gyűrűhívők vémböjtöt tartanak?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32833 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
:-) )))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32832 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Dodie, boreger: :o DDDDD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32831 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Gyűrűhívő

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32830 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
milyen vallású Gollam?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32829 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Kedves Feladó!!<br> <br> Nem esem!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32828 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Kedves Címzett!<br> <br> NE ESS PÁNIKBA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32827 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Kedves Kaszás!!!!<br> <br> El tudom dönteni, hogy mikor nyuvadt ki a főirnokom és attól, hogy megmondja a véleményét nem kell kinyuvasztani!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32826 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Kedves Gollam!<br> <br> Csak egy jó tanácsot szeretnék adni: kezd el új FőÍrnok után kutatni...<br> <br> Üdvözlettel: <br> a Kaszás Rt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32825 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
kedves nagynéni!!<br> <br> Szegény Gollam nem nagyon szeret irni, ezért írok én helyette szóval én végülis Gollam vagyok!! <br> Na remélem érted!!<br> <br> Őszinte tisztelettel:Gollam és az Ő főirnoka!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32824 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Kedves Gollam Főírnoka!<br> <br> Sorai teljesen megnyugtattak, bár nyugodtabb lennék, ha kedves unokaöcsém maga írt volna. Ám amennyiben Ön valóban Gollam, nem pedig Gollam Főírnoka, ez esetben<br> <br> Kedves Gollam!<br> Szivesen írok máskor is, amennyiben te is írsz. <br> Nagyon helyes, hogy halat eszel, böjt van, tiszteletben kell tartani a szokásokat. Örülök, hogy otthonodtól ilyen távol sem feledkeztél meg a jómo(r)dorról!<br> Üdvözöl:<br> nénikéd<br> <br> ui. remélem, nem az egri borra akrtál utalni a második megszólításban! Ne feledd, böjt van!!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32823 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Én Gollam főirnoka vagyok.<br> Kedves boreger!!<br> (vagyis nagynéni)<br> <br> Most válaszolok, szedem a lázcsillapítót. Rendesen eszem kici halackákat!!:-)))))=sokat vigyorgok!!!<br> Na szia kösz, hogy irtál!!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32822 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Kedves Gollam!<br> <br> Én vagyok az, a nagynéni. Mért nem válaszoltál? <br> Remélem, továbbra is jól vagy és rendesen szeded a lázcsillapítót.<br> Üdvözöl a te szerető nénikéd<br> MZ/X

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32821 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Na most már igazán boldog lehet!! Egyébként tartozom neki egy bocsánat kéréssel, mert egy 'l'-el írtam a nevét!Bocsi GoLLam!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32820 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Kedves Gollam!<br> A napokban láttalak a hírekben, amikor a móriai nemzetközi expedícióról tudósítottak. Nagyon megörültem neked, mivel évszázadok óta azt hittük, meghaltál, s csak a családi mesékben éltél tovább. De a szemeid, bár valahogy furcsán nagynak látszottak, még mindig ugyanolyan jellegzetes zöld-fehérek, mint a családban mindenkinek, így biztos voltam benne, hogy te vagy az.<br> Remélem, jól vagy, tisztán tartod a ruhádat és rendesen eszel. Nálunk elég cudar idők járnak mostanság, de a tó és környéke még mindig olyan szép zöld-fehér, mint hajdanán volt. Sajnos volt itt egy kis háború, és most sátorban kell laknunk, de az is zöld-fehér, úgyhohgy senki sem panaszkodik.<br> Öltözz fel melegen, és ne csavarogj gyanús helyeken. És kérlek, írj mihamarább, s lehetőleg olvasható betűkkel.<br> Üdvözöl a te szerető nagynénéd Köbüki <br> Nősziromfölde, háká 3020.január

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32819 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
De azok nem nagyon jelentkeztek!!! Szegény Golam, ha ezt megtudja!! Senki nem ír ide neki!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32818 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Sokan vannak akik szeretik!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32817 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Na már ezt is megtárgyaltuk párszor, de sebaj!!:-)))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32816 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Ja, esküszöm még szeretni is lehet(ne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32815 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Hát majd bepótolod!!Tök ari, hogy mindenen mefgértődik!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32814 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Errol is lemaradtam :o (

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32813 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Na-náá!Ezen az oldalon többször is szóba került!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32812 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Nekem a kedvenc jelenete a könyvben a szompolygósz. Emlékeztek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32811 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Szegénykéről totál megfeledkeztetek!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32810 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Szerintem jó fej és 'jól néz ki'. A filmben jól csinálták meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #32809 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Még mindig azt mondom, hogy Gollam apó egy ősgrufti.Biztos Cure-t hallgatott a barlangban is :) )<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.586 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére