Gollam

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32928 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Én az egész Szméagolt szeretem. A Gollam részét is. Valahogy ugy vagyok vele, mint Bilbó meg Frodó: a Gollam részét már csak szánalomból sem tudom utálni. A Szméagol része meg amugy is nagyon szimpatikus. Főleg az, ahogy beszél. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32927 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Ragoran: leszakad??? Nem leprás szegény! Leharapták az ujját!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32926 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Gollam harapja le, dulakodás közben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32925 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Nem emlékszem a könyv végére! Segítsetek! Pontosan, hogy van a végén a Gollam-Frodó konfliktus? A végén leszakad Frodó ujja, de több nem ugrik be, hogy-hogy volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32924 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Lehet hogy én is ezt csináltam volna a Gyűrűvel, ha nem tudtam volna róla semmit, csak hogy láthatatlanná változtat... A Hatalom olyan csábító! :-) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32923 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Senki nem tökéletes:-)<br> Senem Széagol,de még Gollam senem nekije.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32922 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Galadriel: szerintem nem volt gonosz szegény pici Szméagol az elején, de nem volt éppen jó sem... Csak rosszra, aljas célokra használta a Gyűrűt, arra, amit mindig is szeretett volna megcsinálni (hallgatózás, stb., amiért végül kiutálta a családja), és erre nem a Gyűrű kényszerítette, ez a jellemében rejlett...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32921 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Én mind a kettőt szeretem és kész, de a filmben kicsit télleg zavaró a hangja, de majd a köv. filmben többet látjuk és kiderül!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32920 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Deville és Galadriel: Én is pont ezt mondom, akkor asszem érthető voltam?! Szméagol????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32919 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Gollam eredendöen nem is gonosz, csak tulságosan hatalmába keritette a Gyürü<br> és én igy szueretem,ahogy viaskodik magával, probál megjavulni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32918 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
A vakarék és a rohadék (ahogy Samu mondaná).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32917 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Szméagol: Hát Szméagol a jó, a tömeg nagy része ezért szereti Gollamot, mert benne van Szméagol is, a gonosz része vele jár, vagy elviselik, vagy utálják. De van olyan is aki szereti a gonosz részét és a jót is, mert egyszerűen így Gollam ( és itt nem azt a Gollamot értem aki a rossz énje, hanem azt a lényt, akiben benne van a jó is és a rossz). Erre gondoltál, hogy ezt magyarázzam el? Elég zavaros, de megpróbáltam... Érted????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32916 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
jaj,remélem a köv. részben (film) nem lesznek elrontva az egyéniségek...tudjátok mire célzok ugye?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32915 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Narquelie!<br> Ezt fejtsd ki bővebben kérlek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32914 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Szerintem itt aki Gollamot szereti, az igazából Szméagolt szereti, vagy a kettőt együtt, de gondolom érted?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32913 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Ez így nem a teljes igazság, hogy <br>ossz marad! Gollam igen, de nem Szméagol!!!! Aki Gollamot szereti azt nem tudom megérten! Én úgy szteretem Szméagolt! Valaki mondja el, hogy kell képet berakni! Nincs valakinek Andy Serkisről egy képe?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32912 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
szóval ROSSZ marad... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32911 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Persze <br>ossz marad, de nem úgy mint az orkok, vagy Szauron, hanem szeretnivalóan gonosz, meg kicsit szánalomra méltó, de ezt már egy páran elmondták, ha jól látom... Példa mikor el kezd sírni, na hát az olyan szívszaggatóan ari!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32910 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Drágaszágaim, benneteket nem idegeszített, hogy a filmben Gollam nem pöszít egy kicikét sze? Nekem épp emiatt lett a kedvencem. Eszméletlen, hogy az elején utáltam (főleg, mikor követte őket), aztán egyre jobban megszerettem. És amikor Frodó alszik, és megcirógatja, úgy drukkkoltam végig, hogy hátha mégis, hátha jó útra tér... de persze a Gyűrű mégis erősebb volt nála. Szajnosz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32909 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
pont ez a baj.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32908 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
...hát téged, szegény kis sztúrleány!<br> ;) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #32907 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
igen...gyilkosság...na és kit??!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #32906 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Az már felettébb igaz. Bilbónak erős akarata van, ezért húzta ki a gyűrűvel kb. 60 évig, de mégis volt rá hatással, s maga is tudta ezt. Csak a gyűrű eredetét nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #32905 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Bilbóra mégsem volt ilyen hatással!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #32904 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Persze, hogy volt. Mindenkiben van egy kis belső gonoszság. De szerintem a gyűrű hatása volt a gyilkosság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #32903 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Mindenesetre már a birtoklását is gyilkossággal kezdte.. tehát valami gonoszság már eleve lehetett benne...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #32902 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Az egyik kedvenc szereplőim :) hiába lett ilyen szörnyeteg a gyűrűtől. Ő nem akarta ezt soha, de a gyűrű igen. Meg a finom halacka :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #32901 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Emlékeztek arra a jelenetre mikor azt mondta el, hogy hogyan juthatnának el Mordorba? Akkkor valami ilyesmit mondott Mikor Szméagol még fiatal és hallgatta a meszéket a folyóparton a nagyanyjától... gollam gollam-elsírta magát és motyogni kezdett. Ő mindig is visszavágyott az otthonába, de a Gyűrű miatt nem ment el, a Gyűrű miatt kitagadták a családjából. Úgy sajnáltam őt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #32900 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
<a href=http://csirke.elte.hu/tolkien/kepek/goll.gif>nehogy már elavuljunk itten...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #32899 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Szeretem!! Bocs elírás volt, de nem is hangzik oan rosszul!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.598 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére