Gollam

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #33018 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Nazgúl:Ja, egyébként hogy áll a következő versed :) ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #33017 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Nazgúl: Éppen az, hogy a szinkront NEM rontották el. A szinkronba mondta azt, hogy aki látta már a szemet. Ez van eredetileg. Az hülyeség, hogy akit láttam meghalni. Nem is halt meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #33016 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Athelas: ha visszaolvasod Nazgúl legutolsó bejegyzését (és egy oicit tudsz angolul) akkor mindjárt világos lesz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #33015 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Nekem is a elirat úgy volt, hogy akit láttam meghalni. De hol látta a Galadriel Frodót meghalni? Ezt nem nagyon értettem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #33014 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Ez a meghalós durva!!:)))<br> A másik ilyen az ,,Uruk-hai elleni harcomban''<br> De egyébként a feliratosban többször nem fordítottak le mindent.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #33013 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Én csak X-szer láttam angolul, de azért volt ez a baki, mert elég hasnlóan hangzik, hogy <br> - the one who I've seen die<br> meg:<br> - the one who's seen the eye<br> <br> De a szinkront rontották el.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #33012 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Feliratozva az volt, hogy: Akit láttam meghalni.<br> A szinkron pedig az: Aki maga is látta már a Szemet (vagy valami hasonló).<br> Figyeltem ezt a hibát, de szerintem kivételesen a szinkron a jó, nem a felirat (pedig a felirat szokott a pontosabb lenni). Nem gondoljátok????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #33011 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Kit látott meghalni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #33010 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Max. átszinkronizálják. Már ebben is elrontottak egyet s mást. pl a legfontosabbat, hogy Galadriel azt mondja neki, hogy látta őt meghalni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #33009 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Kíváncsi vagyok hogy a szompolygósz rész benne lesz-e? Hisz angolul nem olyan ütos, mint magyarul, vajon PJ beleteszi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #33008 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Biztosz lesz, ész nagyon örülünk, Drágaszágom, úgy ám! Nagyon szeretjük azt a részeckét, gollam, szeretjük amikor szegény kisz Szméagol kitekeri Déagol nyakackáját a Drágaszágért, úgy ám!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #33007 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
És teljesen ember...hobbitszerű!!!<br> ezt meg honnan szedhették???lesz a filmben???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #33006 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
jóóó hogy nem jön be!!!<br> Az Images-ben a Gollamos kép-Szméagol és Déagol a csónakban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #33005 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
<a href=http://www.numenoreen.com/>most ehhez szóljatok...egyáltalán-ez most KOMOLY???mit érthetek félre???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #33004 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Ki kéne törölni ezt a 2beírást nem tudja valaki, hogy hogy lehet? Egyébként szerintem a kettő egy és ugyanaz az ember! <br> Nazg: Várjuk azt is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #33003 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Szerintem tök jó lett, csak miután végigolvastam Láckátoosh és a többi dumáját lefagyasztotta a hatást...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #33002 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Nekem is tetszett még tegnap, de ma már kicikét úgy érzem, hogy elkapkodtam. Majd átírom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #33001 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Nagyon jó lett!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #33000 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Szí. Még tegnap írtam, mer' úgy éreztem megérdemel ez az áldott lény ennyit. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32999 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Szerintem Ő írta!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32998 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Láckátoosh, Zácsovícs Tíbór: Annyira viccesek voltatok, nem győztem röhögni... de asszem Gollam pár fokkal normálisabb lény úgy ahogy van, mint ti...<br> Nazgúl: Benned egy költő veszett el... Ezt te írtad???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32997 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Láckátoosh,Zácsóvícs Tíbór:egészségetekre!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32996 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Szijasztok!<br> jén nyevem Jevente, az ickolában comó ján azzaj viccej?dik hogy beszédhibás vagyok.<br> Ezéjt szejettem meg gollyamot mejt ö is beszédhibás<br> Gollyam folyever

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32995 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Hehe, lákátos vicces gyerek!<br> hadd nyaljam a seggeteket lécci<br> Zoknikirály

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32994 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Hélló béló gácsikák!<br> Á Gyérék úrá áz kíbászott jú fílm<br> Bázsd még míré mégszereztem a jégyét áddigrá élmént á kédvém az égészt?l, áztán mégpillántóttám Góllámot ákí a gy?r?t él ákárja lopni. Túdtám hógy mí rókónlélkek vágyúnk, mér én ís émádok dólgókat elvenni másoktól (lópni). A Góllám ézér a lészínpatikusabb fégura, és ásszém hágy szérélmes vágyok beléjé.<br> Énnyi <br> Já Igazságot a szép Hazámnak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32993 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Nagyon jó!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32992 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Eztet most rittyentettem, remélem tecceni fog!<br>
<br> <br> Gollam, gollam, <br> elvágytál a hűsbe.<br> Gollam, gollam,<br> a sötétbe, s a bűzbe.<br> Gollam, gollam,<br> barlangokban laktál,<br> Szméagol, Szméagol<br> jó szót nem is kaptál.<br> Gollam, gollam,<br> aztán jött egy hobbit,<br> Gollam, gollam,<br> s ellopta! Tudod mit.<br> Gollam, gollam,<br> kínoztak miatta,<br> s Szméagol, Szméagol<br> a titkot így kiadta.<br> Gollam, gollam,<br> esküdött ott bosszút,<br> s Szméagol, Szméagol<br> szenvedett egy hosszút.<br> Gollam, gollam<br> ráakadtál végre,<br> S Szméagolt, Szméagolt<br> nagy szerencse érte.<br> Gollam, gollam,<br> el akarod venni,<br> Szméagol, Szméagol<br> nem hagy téged nyerni.<br> Gollam, gollam,<br> egyre dühösebb vagy,<br> s Szméagol, Szméagol<br> lelke egyre elhagy.<br> Gollam, gollam,<br> árulóvá váltál!<br> S Szméagol, Szméagol<br> félőrülten járkál.<br> Gollam, gollam,<br> nem sikerült terved!<br> S Szméagol, Szméagol<br> most erősebb lett benned!<br> Gollam, gollam,<br> utolsó esélyed,<br> Szméagol, szméagol<br> meghalt már tebenned.<br> Gollam, gollam,<br> ugrasz, harapsz: vége,<br> S Szméagol, szméagol<br> sajnálva van érte.<br> Gollam, gollam<br> tűzbe vesztél immár,<br> S Szméagol szméagol<br> békén nyugodhat már.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32991 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Jó fej!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32989 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Talán megtalálod! Most mit nem értesz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32990 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Ninc mesze drágaszágaim, újra el kell olvaszni. A barátnőm (akinek hálás vagyok, mert miatta olvastam el, ő már mondta előtte, hogy mennyire király) tegnap lelkesen odajött hozzám, és azt mondta, tegnap elkezdett egy könyvet, és azóta le se tudja tenni. Kérdeztem mi az, hátha valamivel le tudnék szakadni A Könyvről, erre nevetve előhúzta a második kötetét. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.616 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére