Gollam

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32987 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Elszompolygott-beköpte Őket a Banyapóknál-Samu meggyanusítja-megsértődik Vagy nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32988 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Tetetett vagy nem tetetett? Vagy mit tetetett? Elvesztettem a fonalat drágaszágaim...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32986 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Meg is sértődött, mert Samu már megint izélgette. De én is ezt akartam megtudni, hogy ez akkor volt már amikor néha napján elszompolygott a Banyapókhoz. Én is mintha úgy emlékeznék, rá mint Ragoran..., nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32985 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Szerintem tettete! De megsértődött!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32984 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Ész tökre fel volt háborodva azon, hogy szompolygott. Akkor viszont megint nem sztimmel valami. Én úgy emlékszem, megszértődött, mert meggyanuszították. Vagy cak tettette?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32983 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Jajj, igen. Meg egyszer féreg kajálás után érkezett meg és azért is piszkálta a üdösz Szamu...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32982 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Én tök úgy emlékszem, hogy a Banyapókhoz szompolygott és ezt nem a függelékben olvastam, de azt már ne kérdezzétek, hogy akkor hol?:?-))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32981 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Mondta, drágaszágom, mégpedig azt hiszem éppen vadászatból tért haza Gollam, ész Szamu megkritizálta, hogy büdösz. (Vagy vmi haszonló.) Ész erre Szméagol azt válaszolja, hogy Szamu isz büdösz, úgy ám! Ész szegény Szméagol mégisz elviszeli! (Vagy vmi haszonlót.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32980 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Nazgúl: Húú ezt mondta valamikor, vagy ez a te agyszüleményed?<br> Ugye mondta, mikor?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32979 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Szamu isz büdösz, úgy ám!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32978 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Lord Maul: köszönöm szépen az információt :) )! De az nem a függelékekben volt, nem? Vagy igen? <br> Nazgúl: Nem csoda hogy nem értetted, mert végülis én se a legtisztábban adtam elő a dolgot. De mostmár végre érted... :) )!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32975 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
De érted, hogy mit próbáltam elnyökögni neked arról a szerencsétlen jelentől? Pihenj le :) )!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32976 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Narquelle: igen, oda ment, lapozd fel a függeléket! Amikor meglátta az alvó Frodót, majdnem lelkiismeretfurdalást érzett, de mégis elvezette őket oda. Amikor szompolygott, akkor Banyávan vajazta le a bizniszt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32977 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Már értem. És nem értem, hogy nem értettem az elején.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32974 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Oké. Ne terhelj ilyen nehéz dolgokkal, elég nekem, hogy még látok. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32973 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Nazgúl: Te tényleg fáradsz. Tudom kicsit zakkant tudok lenni de annyira nem, hogy azt nem fogom fel, hogy direkt vezeti- e őket oda... Az volt a kérdés, hogy már akkor amikor elment szompolyogni, akkor a Banyapókhoz szompolygott- e? De asszem oda ment, már rájöttem okos kis eszemmel...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32972 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
:) Kicsit fáradok, itt ülök reggel óta...<br> Tehát, megpróbálok válaszolni. Ha jól értem a kérdést, azt kérdezed, hogy Gollam direkt vezeti-e őket oda? Valszeg igen, mert különben mi a fenéért tűnne el mellőlük a barlangban? És lehet, hogy amúgy is arra kellett volna menniük, de az tuti, hogy nem a banyapók odúján keresztül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32971 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Nazgúl: Nem az öreganyám... Gollamról beszélek... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32970 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Már hogy Gollam?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32969 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Van tipped vagy nincs? :) ) Oda ment? :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32968 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Ezt most hogy érted? Nem értem. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32967 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Igen, ez már utána van. Végülis közel vannak a Banyapókhoz, de nem tudom, hogy oda mennek-e. Eddig teljesen úgy rémlett, hogy akkor kivételesen nem csinált rosszat, de elbizonytalanodtam ezen a téren. Na hogy vagy ezzel a témával Nazgúl?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32966 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Most megfogtál. Fogalmam sincs. Szerintem igen, mert valószínűleg Samu jobban odafigyel rá azután, hogy Gollam megbeszéli magával a dolgokat. Nem? MAjd elolvasom még egyszer.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32965 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Nazgúl: :) ) ezt szépen elmagyaráztad, alig lehetett követni.<br> Igen a szompolygósz rész az tényleg nagyon ari volt, de már akkor is a Banyapókhoz ment? Erre nem emlékszek tisztán... Oda ment????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32964 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Igen értem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32963 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Azt hittem, úgy értik, hogy Gollam a Gyűrű teremtette saját énje - a Gyűrű megtestesülése. De ő úgy értette, hogy Gollam SZMÉAGOLnak a Gyűrű teremtette énje. Érted már, hogy mit értettem félre?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32962 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Nazgúl: nem értem egészen, hogy eredetileg mit akartál ezzel mondani!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32961 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Ó, asszem félreértettem valamit ott lejjebb. VAlaki azt írtas, hogy Gollam a Gyűrű teremtette énje. Én ezt a Gyűrűre vonatkoztattam, de most rájöttem, hogy hülyeséget írtam. Szorri. Azt a mondatomat kérem törölni a jegyzőkönyvből!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32960 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Gollam amig követi őket, akkor valahogy inkább félelmetes, de amikor már melletük van, inkább szánnivaló. És az 'szompolygás' az egyik kedvenc részem a könyvben!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #32959 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Nazgúl: Ki mondta, hogy Gollam a Gyűrű maga? Hogy érted? Nem értelek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.600 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére