Gollam

Több
22 éve 5 hónapja #56667 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gollam
NarquelieNarquelie NarquelieNarquelie NarquelieNarquelieNarquelieNarquelie NarquelieNarquelieNarquelieNarquelie NarquelieNarquelieNarquelieNarquelie Narquelie!!!!! BOCSÁNAAAAAAAT!!!!
Ne haragudj, én béna vagyok, meg hülye, és nem tudtam, hogy ottvan lenn, amit előttem írtak... :( másféle fórumokhoz szoktam, kérlek ne haragudj!!!
Rendben emberek, akkor megkezdem Gollam drága elemzését, talán holnapra, vagy holnaputánra már meg is lesz. Sziasztok, puszi mindenkinek, és bocsi, Narquelie.... :cry: :cry:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #56645 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Gollam
Hát abból amit megígért...
Mondjuk az nekem egy bal egyenes volt, hogy nem volt képes leírni a nevemet, mert marha nehéz egy kicsit görgetni a sávon és ott van a bal sarokba, hogy Narquelie... nem is kell hozzá memória... na mind1...
:?

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #56463 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Kiből, miből???? Nem értem... :?
_____________
'..összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király..'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #56457 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Gollam
Hát én csak annyit mondok, kíváncsi vagyok, hogy mit hoz ki belőle Gollam...

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #56451 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Kezd egy kicsit életre kelni ez a topik! Így tovább!
Gollam: Sztem próbáld meg! És ezt minden Gollam szerető nevében mondom! :D (Ugye?)
____________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #56437 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Gollam
Gollam, jó az ötleted!!!!! Valósítsd meg mielőbb!!! A trailereket még nem láttam, de majd megnézem őket. Eddig sztem jó Gollam, az egész jól ki van dolgozva. A mozgása, alkata, meg a szeme is. A hangját még sajnos nem hallottam.
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #56432 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Gollam
nos, egy pillre a filmbeli Gollamról ejtenék pár szót.
ugyebár az első részben nemigazán láthattuk, csak Mória bányáiban (ahogy ez a könyvben meg vagyon írva) és így nekem nem is okozott túl nagy csalódást.
de ugyebár megjelentek manapság különböző trailerek, és a hosszabb változat legvégén is látni lehet őt. na nekem itt a HANGJA Bmi nem tetszett... mondhatni szörnyű.. túlságosan eltranszformálódott hang ez, amiszentem már túl... szóval visszavehetnének a dologból...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #56388 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Gollam
Jó 5let,Gollam! :D Várjuk!!!

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #56275 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Gollam
Hajrá Gollam! :D :D :D Támogatom az ötletedet,és köszönöm a többiek nevében is

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #56256 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gollam
Igen, Fru, valóban jobb...Gollam egy összetett jelenség, azt meg kell hagyni - skizofrén, kíváncsi, mindenre elszánt, stb...de ha nagyon szeretnétek, megcsinálom a pszichológiai elemzését...mit szóltok? AKinek kell, esetleg a többit is megcsinálhatom, csak ezekhez idő kell...Mit szóltok?? Van értelme dolgoznom rajta??? :) 8) na sziasztok most, Gollamka :)

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #56195 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Gollam
Örülök, Gollam, hogy kibélütünk!!!!!!! :D Ez sokkal jobb érzés, nem? Na, megyek is, mivel Gollamhoz már nem tudok többet írni.
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #56040 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Gollam
Ugye akkor most senki nem utál...lehülyéz senkit? :wink:
nnnya!
Gollamhoz még annyit,hogy már eleve furcsa egyéniség lehetett.( kíváncsi ,mindennek a gyökerét kereste,vagy hogy is van,mindenfélét megvizsgált... :roll: )
bár asszem az egész népe ilyen volt!
(....fürge kis nép....)

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55986 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gollam
Inkább én kérek bocsit, Fru!
Tudod, nekem elég rossz napjaim vannak, mindig történik valami (múlt héten tetanusztól szenvedtem, ma agyrázkódást kaptam) ...szóval zajlik az élet, de bár ne így zajlana...és épp ezért itt szoktam levezetni az idegességemet...persze én ált. komolyan veszem a dolgokat...szóval bocs :oops: nem volt szándékos...
nah puszi, többiek, Gollambaba

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55930 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Gollam
Kedves Gollam! Az a helyzet, hogy nem szeretem, ha olyat feltételeznek rólam, ami nem igaz. Én nem hülyéztelek le, és jó lenne, ha te is komplettnek tartanál. Én csak a véleményemet mondtam el. Arról nem tehetek, hogy a dolgot annyira a szívedre veted, hogy már te hülyézel le engem. Már én is rájöttem, hogy Gollam nem lehet normális, biztos lelkibeteg, vagy skizofrén szegény. De azért a dolgokat nem kell ennyire túlreagálni!!!!!!! :( Tudom, hogy én is hibás vagyok azért, hogy így összekaptunk. De mivel nem vagyok haragtartó, és nem szeretek senkivel rosszban lenni, ezért bocsi. Ugye, nincs harag?
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55750 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gollam
Fru! Te sem vagy teljesen komplett, ha emiatt hülyézel le...kezdjük ott, hogy a filmben igenis eltúlozták, nem is mondtam mást...Szóval leköteleznél, ha előbb figyelmesen elolvasnád a dolgokat.
És mégvalami...Gollam eleve skizofrén volt, de úgy tűnik, ti ehhez mit sem konyítotok...én még utána is néztem..szóval nem értem, miért ne lehetne valaki annyira skizo, hogy megölje a legjobb haverját...ha érdekel, volt egy kölyök, aki megölte az egész családját, mer a hangok aszonták neki, hogy a kékszeműek rosszak, és miután megölte őket, csak akkor látta, hogy barna szeműek voltak a szülei..ennyit rólad!

Az előtted szólóhoz (bocs, nincs egyszerű neved, nem tudtam megjegyezni) Gollam is egy hobbitfajta, csak másféle...olyasmi, mint a fehérek és a négerek...valahol régebben kettévált a fejlődésük...szóval nem vagyok nagy biológus, de ennyit azért még én is értek...Nah most ennyi, sziasztok!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55698 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Gollam
Na, mármost, Gollam. Zsoffija nagyon kedvesen kigyűjtötte nekem ezt a részt:
"Mikor felöltözött,Frodó észrevette,hogy a Gűrű új,vékony de erős láncon lóg a nyakán.Most lassan előhúzta.Bilbó kinyújtotta a kezét,de Frodó hirtelen visszarántotta a Gyűrűt.Döbbenten és meglepetten észlelte,hogy mér nem Bilbót látja;mintha árnyék hullott volna kettőjük közé,egyszerre egy ráncos képű,mohó kis teremtéssel,egy tétován kinyújtott csontos kézzel nézett szembe.Legszívesebben megütötte volna."
Szerintem a film teljesen hűen ábrázolja ezt a jelenetet itt. És nehogy azt hidd, hogy csak a film alapján gondolkodok!!!!!!!!! 2-szer is olvastam a GyU-t, meg a Babót is. Emlékszem ezekre a jelenetekre, arra is, mikor Bilbót meg akarta enni. Gollam azt tette fel magában, hogyha ő nyeri meg a találóskérdést, akkor megeszi Bilbót! Tudom, hogy nem csak orkot eszik, hanem főleg halakat, azt is tudom, hogy a Gyűrű segítségével tudta észrevétlenül megtámadni az eltévedt orkokat és halakat. Épp ezért kereste olyan eszeveszettül a Gyűrűt. Mert szüksége volt rá, mert nélküle nem tudott volna hangtalanul, láthatatlanul rátámadni gyanútlan áldozataira. Ugyanakkor azt is tudom, hogy a Gyűrűtől lett ilyen alattomos, szerencsétlen. De arra is gondolni kell, hogy ez már alapvető természetében is benne volt. Mit gondoltok, mért ölte meg Déagolt a Gyűrűért??????? Egyrészt a Gyűrű kísértése miatt, az igaz. De nem hiszem, hogy bármelyikünk a Gyűrűért megölné legjobb barátját, vagy tévedek?????????? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55696 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Gollam
Látom kicsit pörgött a topic!!!! Mi a frászér' kapott volna skorbutot Gollam???? He???? Egyébként Gollam/Szméagol nem hobbit volt, csak a hobbitokhoz hasonló lény. Csak ezt mindenki elfelejti hozzátenni....

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55685 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gollam
Zsofijja! Szerintem nem értettél félre semmitse, énis így gondoltam...kb úgy, mint amikor Gandalf viselkedett Bilbóval, az elején, amikor ilyen sötét lett a szobában...ugye ti is emlékeztek? Akkor is valami ilyesmit ír!
A külseje meg öregen abszolút olyan, mint amit az imént írtál, csak most mégjobban kiemeli...a rossz énjét, ha úgy tetszik...na sziasztok!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55642 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Gollam
Itt!
"Mikor felöltözött,Frodó észrevette,hogy a Gűrű új,vékony de erős láncon lóg a nyakán.Most lassan előhúzta.Bilbó kinyújtotta a kezét,de Frodó hirtelen visszarántotta a Gyűrűt.Döbbenten és meglepetten észlelte,hogy mér nem Bilbót látja;mintha árnyék hullott volna kettőjük közé,egyszerre egy ráncos képű,mohó kis teremtéssel,egy tétován kinyújtott csontos kézzel nézett szembe.Legszívesebben megütötte volna."

De ez akkor sem jelent feltétlenülkülső változást!Sőt,abszolót nem.Csak Bilbó idegenül viselkedik,úgy,ahogy ez nem jellemző rá.
Nnna,ezt vagy félreértették,vagy én értem félre,vagy tényleg csak a...tájékozatlan(?) közönség(?) számára akarták jobban kihangsúlyozni... :roll:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55635 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Gollam
Uff...látom,tegnap este már nagyon álmos voltam...boccs. :wink:

Meg a halban is sok ám a ?-vitamin... :)
community.webshots.com/photo/342 ... 8977ZfiLfg

De szerintem...azért akkor is fura,hogy CSAK az életmód miatt így megváltozzon valaki külsőleg! :roll:
Így:
community.webshots.com/photo/289 ... 6541rDPgIh

:roll: jja,télleg,a Gűrű... :roll:


Bilbo megváltozik:
community.webshots.com/photo/279 ... CfdrscRSHU

Szerintem is neveccséges túlzás! :?
bár...minnyá leírom!

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55622 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gollam
Én nem mondom, hogy skorbutot kapott, pont azt mondtam, hogy az orkhúsban lehet valami, ami pótolja a C-vitamin hiányát...Szóval lehet, hogy ez az egy jó bennük maradt, amikor Szauron csinálta őket, és nem tudott ellene mit tenni :) Dehát ki tudja???
Na, már ennyi az okosságaimból :D
puszika mindenkinek :wink:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55534 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Gollam
aszonnyátok:Gollam skorbutot kapot?
ojjé. :P
Én is 1etértek:na ítélkezzünk a film alapján!Tökjó,de nem a könyv! 8)

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55444 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Azért a Gyűrűnél vannak felsőbbrendű dolgok is! Pl.: ha lefejeznének akkor a Gyűrű már nem sokat segítene, ezért sztem ha nem eszik semmit akkor éhenhal! de ez csask az én vélaményom!
Gollam: Egyetértek! A film alapján nem lehet ítélni, mert belevittek sok mindent, de sokat ki is hagytak!
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55432 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gollam
Fru! Na idefigyelj! Ha te a film alapján gondolkodsz, azt elég rosszul teszed...az, hogy olyan lett Bilbó arca, az csakis azért volt, mert a hülye amerikai gyerekek nem élveztek volna egy olyan filmet, amiben nincs ilyesmi...Szóval az egész csak egy eltúlzott gesztus volt, ilyen a könyvben nem volt....Plz, ne a film alapján ítéljünk!!!

Szméagol amúgy meg a legcukibb a világon, és valaki írta (bocs, nem emléxem már, hogy ki) hogy meg akarta enni Bilbót....namármost, erre a magyarázatom, hogy erős skizofréniában szenvedett, és az, aki meg akarta enni Bilbót, az éppen a "rohadék" énje volt, arról Szméagol kincsem nem tehetett...

Szóval csak annyit tudok mondani, hogy mielőtt leírtok valamit, gondolkodjatok icipicit....sziasztok!!!
Jah, és gyászoljátok Szméagolt, ha Gollamot nem is... :cry: :cry:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55416 Írta: Galadrijel
Galadrijel válaszolt a következő témában: Gollam
Nem tudom olvastátok e a babót, de abbol elég egyértelmüen kitünik, hogy Gollam föképp halat evett(meg a Gyu-ban is van egy rész, amikor Frodo ott van Faramiréknál, és látják Gollamot halászni)
Meg amikor mér nem a föld alatt élt mindenféle vadakat evett biztos, hisz bünnek tartotta, hogy Samu megfözi a nyulat
Szoval főképp nyers huson élt

A tünde név ent-szivet takar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55411 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Gollam
Nem hiszem, hogy vitamint szedett volna! Neki a "Gyűrű" volt az étke. :twisted: Szerintem ha nem evett volna semmit, akkor is életben maradt volna, ugyanis a Gyűrű nem hagyhatja cserben viselőjét, csak akkor, ha más is van a közelben. Mint pl ebben az esetben Bilbó. Szerintem ha Bilbó tovább használta volna a Gyűrűt, ő is olyan lett volna, mint Gollam. Láttátok a filmben azt a jelenetet, amikor a Gyűrűt el akarja venni Frodótól? Akkor az arca teljesen olyan volt, mint Gollamé.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55377 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Gollam biztos szedett mindenféle vitamint! :D
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55376 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Gollam
Többször föltett kérdés: Milyen hobbit Szméagol? Ő egy sztúr (Frodó egy gyaplábú egy kis irhafakóval keverve :D ) írják, hogy ezek szeretnek a folyó parton élni. Én szerintem Gollamot csak az tartotta életben, hogy a Gyűrű után kutatott. De végülis boldogan halt meg.Én igazán sajnáltam SZMÉAGOLt. Amikor megcirógatta Frodó térdét... :cry: az olyan szép jelenet volt. Mikor felül emelkedett benne Szméagol, az egykori hobbit.
Én igazán izgulok, hogy hogy oldják meg a filmben szerintem jó lesz :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55348 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Gollam
van a Könyvben 1 olyan rész is, hogy bemászott azon az ablakokon, ahol bölcsőt szimatolt... :twisted:
fúúúúúúúúúúújjj! :!: :!: :!:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #55304 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Gollam
Azért egy pillanatig Bilbó is megijedt, hogy ő is Gollam-kajaként fogja végezni... :wink:
(Ha egy hobbit-féle megeszik egy hobbitot, az kannibalizmus? De ha orkot eszik az nem? :roll: )
/Jó, bocs a hüleségekért. :D /

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.644 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére