Gollam

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32599 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Hősies mégis szánalmas... és gonosz, de jó is egyben... Gollam tele van ellentétekkel...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32597 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
És ebből arra kell következtetni, hogy Gollamnak az volt a sorsa, hogy meghaljon de megmentse Középföldét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32596 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Happy End... jó kis világvége...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32595 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Akkor Frodó megtartotta volna a Gyűrűt, Szauron elvette volna tőle, és mindenki meghalt volna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32593 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Igen, az a rész eléggé szomorú, mert már majdnem átbillen a jó részre, amikor Samu leszúrja. Akkor kicsit megutáltam Samut...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32594 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
de azért az nagyon nagy piszokság volt túle, hogy a hobbitokat egynesen a Banyához vezette... pedig ott a lépcsőkön már majdnem visszatért a régi önmaga (A Vakarék) és ha talán akkor Samu nem ébred föl...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32591 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Nem tudom, de ez a sötét barlang izé is itt van, de szerintem ha orkot zabálnék, én se lennék valami szép...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32592 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
De akkor mért nem kezdett átlátszóvá válni, hogy nazgul legyen belőle? Bilbo se kezdett nyálkásodni... Bár ő nem is hordta 500 éven keresztül a Gyűrűt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32590 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Én többek közt azt szeretem benne, hogy olyan kis gonosz. De igazad van, nem velejéig. És szemtelen :o ) Tök aranyos, amikor meg van sértődve, hogy elment ''szompolyogni'''. :o ))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32586 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Én azt hittem Rómába...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32587 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Én nagyon imádom Gollamot, a pöszesége meg minden miatt. És jól mondta Frodó, gonosz volt bár, de nem a velejéig. És igenis volt benne jó, és kár, hogy nem a Vakarék nyert, mert akkor most o is élne, bár a Gyuru valszeg nem semmisült volna meg... Egy osztálytársam ma kölcsönkérte az elso könyvet azzal, hogy 3 nap alatt akarja kiolvasni... Diszlexiás... Ha nekem, aki gyorsan olvas, 3 nap volt, neki min. egy hét kéne. Mondtam, hogy ugorja át a bevezetést( a Hobbitok, a Megye belso rendjérol..stb...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32588 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
...vagy ez most nem volt vicces?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32589 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
azért a Gyűrű torzította testét! igaz, a lelkét jobban, de a testét is, bár a barlangnak is nagy szerepe volt benne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32584 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Oké, de csak mert nálad van a Gyűrű, még nem változol nyálkás, gülüszemű csontvázzá. Ellenben egy sötét barlangban már igen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32585 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Szóval minden út a Gyűrűhöz vezet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32583 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Mindkettöt!A gyűrű tartotta fogva,a gyűrű hatalma ,gonoszsága.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32581 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Ja, és ne felejtsd el, hogy nyers halakat és kisebb orkokat eszel :o ))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32582 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Hát nem könnyű Gollamnak lenni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32580 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Hogy érted a torzulást? Fizikailag, vagy pszichésen? Bár szerintem az a szottyos barlang mindkettőt megváltoztatja... Gondolj bele: van egy ''drágaságod'', amitól paranoid őrült leszel, és arra kárhoztatod magad, hogy ne hagyj el egy sötét, nyálkás, hideg barlangot... Egyrészt a tested is megváltozik, másrészt begolyózol. És erre jön még rá a Gyűrű hatalma!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32578 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Akkor megkönnyebbültem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32579 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
A belső lénye,a rossz oldala torzitotta el,mert a gyúrú a sötétség uráé volt,tehát azthozta felszínre aki birtokolta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32576 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Szal nem én vaok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32577 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
hát elég sokáig hordta a Gyűrűt, tovább mint Bilbó, és többször is. amugy az is érdekes, hogy mitől torzulhatott el annyira. mert ugyebár mondja Gandalf, hogy Bilbó szánalommal kedzte a Gyűrű birtoklását, és ez sokat segített, Gollam meg ugye gyilkolással...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32574 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Legolas, te ugye nem AZ a Legolas vagy, aki kamuhírekkel izéli fel az ember idegeit?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32575 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
én ma vagyok itt elöször

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32573 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Azért jó sokáig élt. Nem sok ez egy kicsit a Gyűrű hatalmához képest is? Mert azért a sztúrok se hiszem, hogy sokkal tovább élnek a hobbitoknál, és Bilbo azért igencsak öreg volt már a végén, pedig száznemtomhány éves volt, amikor Szürkerévbe ment.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32571 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Szívesen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32572 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Lestat nem csak te vagy itt uj:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32570 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Lalaith: köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #32567 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Gollam
Szóval: Azt nemtom, hogy hány éves volt, amikor a Gyűrűért megölte Déagolt, de az a Harmadkor 2463. évében volt, és Gollam 3025-ben zuhant bele a Végzetkatlanba. Az annyi mint... több, mint 562.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.774 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére