KÉPEK

Több
20 éve 10 hónapja #152342 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: KÉPEK

Galadh írta: Van egy kép Eolról és Ardehelről, az Eol része avatarkép, de szvsz nem olyan jó. Nemrég volt a topicban.


Hol? 8O

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152335 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: KÉPEK
Van egy kép Eolról és Ardehelről, az Eol része avatarkép, de szvsz nem olyan jó. Nemrég volt a topicban.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #152331 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: KÉPEK
Mostanában kerestem Ectelionos képeket, de sehol se találtam. :cry:
Se Maeglinest :crying: , Eolosról már nem is beszélve...
Ha mégis valamilyen csoda folytán Ti találtatok, vagy van saját rajzotok, rakjátok be!

Nagyon érdekel, hogy mások hogy képzelik el a Szilmarilok szereplőit, de sajnos ez nem olyan népszerű téma mint a Gyűrűk Ura...
Igazán kevés az igazán jó kép ebben a kategóriában, ha találok, azok is általában Ezpeleta képei, amikről ugyebár tudjuk, hogy "nem a legjobbak", vagy pedig tépettfülű Finrodokkal, meg szakállas Túrinokkal fut össze az ember. :roll:

Rémületes például, hogy a ember rákeres Fingolfinre és ezt dobja ki :? (De ez még a szörnyű képek kategórián belül is a jobbak közé tartozik.)

Pedig nem is kell nagy rajztudás ahoz, hogy valaki szép, izléses képet alkosson (olyan aranyos :P )

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152317 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ha nem tetszik ez a sorrend, akkor vegyétek figyelembe az eredetit, a falináptár verziót (azon pl. február Gollam, nem Arwen... :wink: ):
www.theonering.net/scrapbook/group/841

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152315 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: KÉPEK

E. Eia Ayna írta:

Enna írta: Minden jó errefelé, de a szeptemberin kikészültem. Hogy a szülinapom hónapját egy ekkora ork pofával jelezzék...... :evil: au.

Mi bajod van vele? Szerintem rettentő cuki :mrgreen: Nem úgy, mint a februári...


Pont a februárin van Arwen... ezt nem hiszem el!!!! Pont a szülinapomon az a szereplő van, akit legjobban utálok!!!! :roll: :oops:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152293 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: KÉPEK

Enna írta: Minden jó errefelé, de a szeptemberin kikészültem. Hogy a szülinapom hónapját egy ekkora ork pofával jelezzék...... :evil: au.


Nekem se jobb: óriási Éowyn :P
A hónap képe Legolas és Gimli

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152278 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: KÉPEK

Enna írta: Minden jó errefelé, de a szeptemberin kikészültem. Hogy a szülinapom hónapját egy ekkora ork pofával jelezzék...... :evil: au.

Mi bajod van vele? Szerintem rettentő cuki :mrgreen: Nem úgy, mint a februári...

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152270 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK
Minden jó errefelé, de a szeptemberin kikészültem. Hogy a szülinapom hónapját egy ekkora ork pofával jelezzék...... :evil: au.

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152248 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: KÉPEK
Anaróre: a júliusi kép rúlz!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150808 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sokan mondták, mázlista vagyok, mert megvan nekem az a naptár(acska...), A könyvjelzős... Hát összeállítottam! :wink:

Jan.: www.tolkien.hu/galeria.php?mode= ... 60&cat=121
Febr.: www.tolkien.hu/galeria.php?mode= ... 20&cat=121
Márc.: www.tolkien.hu/galeria.php?mode= ... 60&cat=121
Ápr.: www.tolkien.hu/galeria.php?mode= ... 60&cat=121
Máj.: www.tolkien.hu/galeria.php?mode= ... 60&cat=121
Júni.: www.tolkien.hu/galeria.php?mode= ... 20&cat=121
Júli.: www.tolkien.hu/galeria.php?mode= ... 20&cat=121
Aug.: www.tolkien.hu/galeria.php?mode= ... 20&cat=121
Szept.: www.tolkien.hu/galeria.php?mode= ... 60&cat=121
Okt.: www.tolkien.hu/galeria.php?mode= ... 60&cat=121
Nov.: www.tolkien.hu/galeria.php?mode= ... 60&cat=121
Dec.: www.tolkien.hu/galeria.php?mode= ... 20&cat=121


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150800 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: KÉPEK
Rago: Szupi képek!!! :wink:
A rotk uruk az én mini 2004 naptáramon a szeptember,
rotk legsi: november,
rotk Denethor: Április,
és a sakk kapható itt a közelemben.. :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150494 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: KÉPEK
A nyito lapon megtekintheto a hivatalos plakat.
Illetve felkerult kb 60 rotk kep is:
www.tolkien.hu/galeria.php?m=gal&c=12&cat=121

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150415 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: KÉPEK
Találtam két nagyonédi Legsi képet, de sajnos nem tuttam megnyitni, mert törvényvédett :(
de ezen az oldalon megtaláljátok, remélem: images.google.co.hu/images?q=leg ... a=N&tab=wi

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150359 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150346 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sil:Köszönöm válaszodat,nagyon okos vagy!;o)mint mindíg. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150342 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Rago: A 2. lehet, hogy eredeti, de túl kicsi, hogy meg tudjam állapítani... A fájl neve miatt gondolom, hogy eredeti, mert Casa Loma volt az egyik első kiállítás helyszíne, ahol az eredeti jelmezek és kellékek ki voltak állítva...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150336 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150218 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: KÉPEK

Elessar király... írta: És sakkfigurák!!
www.fantasyplanet.cz/lotr/galeri ... &vyhledat=


Minden kihagyott szereplő nevében (pl Gimli) tiltakozom!!!

(karácsonyfadíszes link nemjó...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150215 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: KÉPEK
Neee, ez már tömény giccs!
nekem nagyon nem jön be.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150056 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: KÉPEK
Elessar király: jajjj.... :shake: ez már bagyon fáj....
Sil: ilyenkor sajnálom, hogy nincs nyelvvizsgám..... :)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149997 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: KÉPEK
És sakkfigurák!!
www.fantasyplanet.cz/lotr/galeri ... &vyhledat=

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149993 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: KÉPEK
Lehet készülni a krácsonyra!! Lotr karácsonyfadíszek!! :lol: www.fantasyplanet.cz/lotr/galeri ... &vyhledat=

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149822 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sil, Svindler:
Jajjistenem, jajjistenem, jajjistenem! :quasi: Meghalok ezektől!!!! De azért tetszik. :mrgreen:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149591 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Svin: Angolul már volt egyszer a Humor topicban (tavasszal), és megjelent magyarul is (az áprilisi közgyűlésre pl. el is vittem azt a két számot...). :wink:
katt ide
meg ide
meg ide
meg ide
meg ide is

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149585 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: KÉPEK
Talan meg nem volt.
Nemet GYU MAD:
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... pecial.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149076 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK
Aiya!
Minden kép tök jó!!! Szeretlek benneteket!!!!!! :wink:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148756 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: KÉPEK

Fircorwen írta:

Erda niire (Area) írta: Ja, és a Pippines képeket (a gondori ruhában) honnan szedted???


Innét :wink: :
www.theonering.net/scrapbook/movies/characters/pippin


aaahhhh.... ezért egy óriási puszi jár neked!!! Nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon..... köszi!!!! :P

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148618 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: KÉPEK
Lehet.De legalább biztos, hogy fáklya (bár a torch zseblámpát is jelent :mrgreen: )

Köszi!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148617 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Felagund írta: Köv kérdés: Miért pont fáklya? Miért nem egy tölcsér fagyi??? (Vagyis: mi köze Felagundnak a fáklyához???)

Talán mert Finarfin címerében (meg persze Finwë címerében is, stb...) is szerepelt a tűz motívuma, valamilyen formában...
www.forodrim.org/gobennas/heraldry/heraldry.htm

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148613 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: KÉPEK
Jó, akkor mondjuk, hogy meggyőztetek, hogy fáklya...

Köv kérdés: Miért pont fáklya? Miért nem egy tölcsér fagyi??? (Vagyis: mi köze Felagundnak a fáklyához???)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.988 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére