KÉPEK

Több
20 éve 11 hónapja #143016 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta:

Arden Borough írta: miért? szerintem nagyon szép kép... egy női harcos... semmmi probléma vele!

Vajh miért van, hogy a fantasy képeken a női harcosok mindig mélyen dekoltált, magasra felsliccelt alig-ruhákban (általában egy szál melltartóban és valami kis miniszoknyában vagy ágyékkötőben) pózolnak? :roll: :twisted:

azért hogy a férfiaknak is jó legyen ne csak a nőknek! a nőknek ott vannak a jóképű bárdok meg az izmos harcosok...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143015 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Arden Borough írta: miért? szerintem nagyon szép kép... egy női harcos... semmmi probléma vele!

Vajh miért van, hogy a fantasy képeken a női harcosok mindig mélyen dekoltált, magasra felsliccelt alig-ruhákban (általában egy szál melltartóban és valami kis miniszoknyában vagy ágyékkötőben) pózolnak? :roll: :twisted:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143011 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: KÉPEK

Enna írta:

Sil írta:

Enna írta: Avatarok??? :P Mmmmmmm...... az enyémet nem láttátok véletlen? :heu:

www.aumania.it/fa/elmore/043.jpg :mrgreen:

Húúúú...... 8O Azt hiszem, mélyen hallgatok. De azért köszike, Sil!!!!!!

miért? szerintem nagyon szép kép... egy női harcos... semmmi probléma vele!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142745 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta:

Enna írta: Avatarok??? :P Mmmmmmm...... az enyémet nem láttátok véletlen? :heu:

www.aumania.it/fa/elmore/043.jpg :mrgreen:

Húúúú...... 8O Azt hiszem, mélyen hallgatok. De azért köszike, Sil!!!!!!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142252 Írta: akinorev
akinorev válaszolt a következő témában: KÉPEK
Nem tudom,láttátok-e már,de az alábbi két honlapon tök jó képek vannak mind Tolkien világáról,mind a filmről!! :up:
www.spiderwebart.com
www.brothershildebrandt.com
www.allposters.com

Namárië! Nai hiruvalyë Valimar.
Nail elyë hiryva. Namárië!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142238 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta:

Enna írta: Avatarok??? :P Mmmmmmm...... az enyémet nem láttátok véletlen? :heu:

www.aumania.it/fa/elmore/043.jpg :mrgreen:


Ejha...

Nem is gondolná az ember...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142236 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Enna írta: Avatarok??? :P Mmmmmmm...... az enyémet nem láttátok véletlen? :heu:

www.aumania.it/fa/elmore/043.jpg :mrgreen:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142218 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK
Avatarok??? :P Mmmmmmm...... az enyémet nem láttátok véletlen? :heu:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 órája #141651 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta: És Vilyáé:
fan.theonering.net/art/gallery/large/1031 :dance:


Sil!!! Köszi! Köszi! Köszi! Köszi! Imádlak! Nagyon szépen köszönöm mégegyszer!! Bár elég későn reagálok, mert eddig nem tudtam feljutni az oldalra. [size=9:2npu3vv0]/És miútán sikerült, elkezdtem visszafelé haladni a képek között és mit láttok! :D !!/[/size]


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 órája #141646 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

Alyr Arkhon írta:

Namarie írta: Slash - képekhez: a Legolasban, mint Sil is idézte, volt már erről szó. Ott egyik alternatívaként felmerült, hogy ha valaki ilyet talál, jelezze, de ne tegye be, hanem akinek kell, és nagykorú, küldje el privibe.


Némileg sznob módon azt mondom, hogy ezek a képek nem igazán illenek Tolkienhez, így, hogy őt tiszteletbe tartsuk, abszolút mellőzük ezeket.



Egyetértek...
Akkor már sznob vagyok? A fekső tízezerhez tartozás első feltételét teljesítettem, már csak vagyon kell... :D :D :D :D

Hurrá! Éljenek a sznobok! :) Helyeslem a megállapodást. 8)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #141357 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: KÉPEK
A háttér képek nagyon szuperek!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #141352 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: KÉPEK

Namarie írta: Slash - képekhez: a Legolasban, mint Sil is idézte, volt már erről szó. Ott egyik alternatívaként felmerült, hogy ha valaki ilyet talál, jelezze, de ne tegye be, hanem akinek kell, és nagykorú, küldje el privibe.


Némileg sznob módon azt mondom, hogy ezek a képek nem igazán illenek Tolkienhez, így, hogy őt tiszteletbe tartsuk, abszolút mellőzük ezeket.



Egyetértek...
Akkor már sznob vagyok? A fekső tízezerhez tartozás első feltételét teljesítettem, már csak vagyon kell... :D :D :D :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #141326 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: KÉPEK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #141136 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK
Slash - képekhez: a Legolasban, mint Sil is idézte, volt már erről szó. Ott egyik alternatívaként felmerült, hogy ha valaki ilyet talál, jelezze, de ne tegye be, hanem akinek kell, és nagykorú, küldje el privibe.


Némileg sznob módon azt mondom, hogy ezek a képek nem igazán illenek Tolkienhez, így, hogy őt tiszteletbe tartsuk, abszolút mellőzük ezeket.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140883 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ringbearer, Alyr: Ha megnézitek az általam berakott naptárképen Legolast...
Hát az nem a rajongólányok kielégitése végett készült :twisted: :twisted:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja - 21 éve 4 napja #140881 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
*Sil megnézi a rajzfilmes képregénykönyvét*
Aeglos: Ez a kép egy-az-egyben benne van a Bakshi-rajzfilmben. :wink: (Meg a többi ilyen is.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140879 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: KÉPEK
Mesekönyv illusztráció (igazából naptárkép :P ) A megrázó pillanatok után... :)

img-fan.theonering.net/rolozo/im ... owship.jpg

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140875 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: KÉPEK
Én is pont ezen gondolkoztam!
Hogy a rajongólányokat kielégítsék? :P

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140871 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: KÉPEK

Ringbearer írta: katt ide ez a kép a legjobb! (szerintem)


Nem rossz. Kérdés, hogy Aragorn (a visszatérő Király), Frodó (a Gyűrűhordozó) mellé mért pont Legolast rakták? (a Legcsinosabb Tünde? :D )
Én Gandalfot tettem volna...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140867 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: KÉPEK
katt ide ez a kép a legjobb! (szerintem)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140857 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Felagund írta: Kivegyem a linket?

Megnéztem azt az oldalat kicsit alaposabban. :arrow: Link kivéve. :?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140856 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta: Felagund: Nem, azokkal a képekkel semmi baj. De maga az oldal egy slash archívum... Mivel itt a Képek topicban elkerülhetetlen, hogy időnként bekerüljön ilyesmi is (gondolom, elég sokan találkoztak már a Theban Band-os képekkel...), itt az ideje egy részletesebb magyarázatnak, állásfoglalásnak:

Szóval:
A fan fiction a rajongók által írt történeteket, novellákat jelenti. (Ugyanígy a fan art a rajongók által készített képek, rajzok.) A slash az olyan fan fiction, amikor két vagy több hímnemű szereplő (pl. Aragorn és Legolas, stb.) keveredik egymással szerelmi (és/vagy szexuális) kapcsolatba. A fem slash ugyanez két nővel. A het egy férfi és egy nő. (Ezek az alaptípusok. Van több altípus is, de azokba inkább nem megyek bele...) Minden slash történetnek és képnek van egy ún. rating-je, ami a besorolását jelenti (hogy mennyire "durva"), ezt mindig fel szokták tüntetni, ez ugyanúgy van, mint a filmeknél, G-től (General, ami gyakorlatilag teljesen normál, nem igazán slash) NC17-ig illetve R-ig. De az minden ilyen oldalra áll, hogy szigorúan 18 éven felüliek számára készült. (Ezért nem szeretem, amikor ilyen oldalakat linkelgetnek be ide a Fórumra, mert itt vannak kicsik is... És bár magával a slash-sel semmi bajom, azért vannak elég durva képek is...)
A slash fiction mint műfaj kezdetei egyébként a 70-es évekre nyúlnak vissza, méghozzá a Star Trek sorozatig... De az internet elterjedésével persze kapott az egész egy nagy lökést.
És nem, önmagában nem elítélendő (én igazán undorítónak és felháborítónak az RPS-t, azaz Real Person Slash-t tartom, mert az ugyanilyen, csak a színészekkel) mert mindig van mellette elég részletes figyelmeztetés (már az archívumok kezdőoldalán is, hogy csak az olvasson tovább, aki nagykorú, és nem tartja undorítónak).

Amit pedig Vic (mint moderátor) írt a témáról, amikor legutóbb felmerült:

Szerintem pontosan azért kerülnek be időnként a fórumra ilyen jellegű képek, mert ezek a karakterek a kedvenceink. És nagyon sok slash-kép valóban szép, ahogy ezt már elég sokan, elég sokszor megállapítottuk.
Témájától függetlenül is, de még a témájával együtt is ízléses és esztétikailag értékes fanartokról van szó. Én nem hiszem, hogy bármelyik is torz elme szüleménye lenne. Ha jól emlékszem, több, mint egy éve küzdünk azért, hogy bizonyos topikokban ne üsse fel a fejét a szexuális diszkrimináció. Vadul hirdetjük a toleranciát. Ez lenne az?
Egyébként nem hiszem, hogy ezeket bárki is komolyabban venné, mint a humor topik naplóit.
Az ilyen jellegű képeket pedig nem azért töröljük, mert "fújj", hanem azért, mert fiatalabb olvasóink is vannak. De ugyanezen okból egy hasonló témájú Arwen-Aragorn képet is törölnünk illene és törölnénk is.

Ezért ha bárki úgy érzi, hogy mégis be szeretne tenni egy ilyen képet, mert x-y-z okból méltónak érzi arra, hogy megossza a többi rajongóval, akkor kérem, hogy feltétlenül jelezze piros kivastagított betűkkel, bármilyen megfogalmazásban, hogy csak 21 év felett ajánlja.
És előre is kérem az illetőt, hogy ne sértődjön meg, ha ennek ellenére megszemlélés után mégis töröljük.


Megjegyzés: ugyanezen okokból a humor topicból is törölni szokás a slasheket.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140855 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: KÉPEK
Aha..... :? :? :?
Mosmár értem...
Kivegyem a linket?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140854 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Felagund: Nem, azokkal a képekkel semmi baj. De maga az oldal egy slash archívum... Mivel itt a Képek topicban elkerülhetetlen, hogy időnként bekerüljön ilyesmi is (gondolom, elég sokan találkoztak már a Theban Band-os képekkel...), itt az ideje egy részletesebb magyarázatnak, állásfoglalásnak:

Szóval:
A fan fiction a rajongók által írt történeteket, novellákat jelenti. (Ugyanígy a fan art a rajongók által készített képek, rajzok.) A slash az olyan fan fiction, amikor két vagy több hímnemű szereplő (pl. Aragorn és Legolas, stb.) keveredik egymással szerelmi (és/vagy szexuális) kapcsolatba. A fem slash ugyanez két nővel. A het egy férfi és egy nő. (Ezek az alaptípusok. Van több altípus is, de azokba inkább nem megyek bele...) Minden slash történetnek és képnek van egy ún. rating-je, ami a besorolását jelenti (hogy mennyire "durva"), ezt mindig fel szokták tüntetni, ez ugyanúgy van, mint a filmeknél, G-től (General, ami gyakorlatilag teljesen normál, nem igazán slash) NC17-ig illetve R-ig. De az minden ilyen oldalra áll, hogy szigorúan 18 éven felüliek számára készült. (Ezért nem szeretem, amikor ilyen oldalakat linkelgetnek be ide a Fórumra, mert itt vannak kicsik is... És bár magával a slash-sel semmi bajom, azért vannak elég durva képek is...)
A slash fiction mint műfaj kezdetei egyébként a 70-es évekre nyúlnak vissza, méghozzá a Star Trek sorozatig... De az internet elterjedésével persze kapott az egész egy nagy lökést.
És nem, önmagában nem elítélendő (én igazán undorítónak és felháborítónak az RPS-t, azaz Real Person Slash-t tartom, mert az ugyanilyen, csak a színészekkel) mert mindig van mellette elég részletes figyelmeztetés (már az archívumok kezdőoldalán is, hogy csak az olvasson tovább, aki nagykorú, és nem tartja undorítónak).

Amit pedig Vic (mint moderátor) írt a témáról, amikor legutóbb felmerült:

Szerintem pontosan azért kerülnek be időnként a fórumra ilyen jellegű képek, mert ezek a karakterek a kedvenceink. És nagyon sok slash-kép valóban szép, ahogy ezt már elég sokan, elég sokszor megállapítottuk.
Témájától függetlenül is, de még a témájával együtt is ízléses és esztétikailag értékes fanartokról van szó. Én nem hiszem, hogy bármelyik is torz elme szüleménye lenne. Ha jól emlékszem, több, mint egy éve küzdünk azért, hogy bizonyos topikokban ne üsse fel a fejét a szexuális diszkrimináció. Vadul hirdetjük a toleranciát. Ez lenne az?
Egyébként nem hiszem, hogy ezeket bárki is komolyabban venné, mint a humor topik naplóit.
Az ilyen jellegű képeket pedig nem azért töröljük, mert "fújj", hanem azért, mert fiatalabb olvasóink is vannak. De ugyanezen okból egy hasonló témájú Arwen-Aragorn képet is törölnünk illene és törölnénk is.

Ezért ha bárki úgy érzi, hogy mégis be szeretne tenni egy ilyen képet, mert x-y-z okból méltónak érzi arra, hogy megossza a többi rajongóval, akkor kérem, hogy feltétlenül jelezze piros kivastagított betűkkel, bármilyen megfogalmazásban, hogy csak 21 év felett ajánlja.
És előre is kérem az illetőt, hogy ne sértődjön meg, ha ennek ellenére megszemlélés után mégis töröljük.


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140841 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta: A szöveg tényleg fergeteges... :lol: (A képek meg ismerősek...)
[size=9:1m11jamu]De... Felagund... Mi az istent kerestél egy slash-oldalon? [/size]:roll: :wink:


Slash??? Ammegmi? Valami rossz dolog? :?
Csak beírtam a yahooba hogy "Finrod Felagund" és végignézegettem a találatokat...
Valamit rosszul csináltam :?

Navaer!
Felagund

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #140728 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: KÉPEK
katt ide
Itt is elég sok poszter van fenn, valamennyire nagyíthatók is.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #140727 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: KÉPEK
Most már mindent tisztán látok :D :D :D

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #140724 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Aldarion írta: Ragoran: Nagyon jók, de az első alig látszik.

Tessék (amúgy lehet kapni a Tescóban, másik 19 félével együtt...):
katt ide (Hopp, Nimrodel megelőzött...)

Én egy ilyen képeslappal bővítettem a gyűjteményemet (bár ebből is van poszter):
katt ide
A poszterek közül meg a hivatalos TTT-plakát van meg, meg az Aragorn-Éowyn-Arwenes.
(Bár még nincsenek kirakva a falra.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #140723 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: KÉPEK

Aldarion írta: Ragoran: Nagyon jók, de az első alig látszik.

Aszem ez az, itt már kicsit nagyobb:
www.allposters.com/gallery.asp?a ... tem=358270

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #140721 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ragoran: Nagyon jók, de az első alig látszik.

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.420 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére