KÉPEK

Több
21 éve 5 napja #140682 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #140674 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: KÉPEK

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 napja #140619 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: KÉPEK
fuuu....
az utolsó 2 nagyon gyönyörű... :D

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 napja #140617 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: KÉPEK

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 napja - 21 éve 6 napja #140614 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: KÉPEK
Hoztam tökjo képeket! (nekem legal tetszenek)

katt ide

katt ide

katt ide

katt ide

katt ide

katt ide

Ezmeg valakinek az avatarja:
katt ide


katt ide

katt ide

katt ide

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140545 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: KÉPEK
Az a Gollamos kép iszonyatjó : DDDDDDDDDDDDD

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140532 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
A szöveg tényleg fergeteges... :lol: (A képek meg ismerősek...)
[size=9:2juzkki7]De... Felagund... Mi az istent kerestél egy slash-oldalon? [/size]:roll: :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140528 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: KÉPEK
a képek szépek.. de sajnos a szöveget nem értem-(

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140443 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: KÉPEK

Nilraen írta: :eek2: :eek2: :eek2:
:o h: :o h: :o h:
www.warofthering.net/pp321/showphoto.php...sort=1&cat=500&page1
:dead: :dead: :dead:



Szűzanyám... 8O 8O 8O

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140442 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: KÉPEK
Íme néhány tünde-kép:

*link cenzúrázva by Sil*

A képek sztem nagyon jók, a hozzá tartozó szöveg, meg...
Hát az valami fergeteges!!! :mrgreen: :mrgreen:

Navaer!
Felagund

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140289 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sok új kép a galériában!
MTT-s fotók (tábori találkozók, szegedi konferencia, Rayan születésnapja)
Film fotók (bővített Két torony képek, poszterek)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139683 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: KÉPEK

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139621 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: KÉPEK

Nilraen írta: :eek2: :eek2: :eek2:
:o h: :o h: :o h:
www.warofthering.net/pp321/showphoto.php...sort=1&cat=500&page1
:dead: :dead: :dead:

Szegény Gollam 8O :( :cyclops: :gollum2:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139615 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: KÉPEK
:eek2: :eek2: :eek2:
:o h: :o h: :o h:
www.warofthering.net/pp321/showphoto.php...sort=1&cat=500&page1
:dead: :dead: :dead:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139612 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: KÉPEK
az én avatarom még mindig nincsen meg ezek szerint.
viszont találtam egy pár avatart ami a Heroes játékban van benne.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139565 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: KÉPEK

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139523 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Aranyérmes csokinazgúl egy cukrászversenyen:
www.theonering.net/scrapbook/view/8257

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139397 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
Képek naon cépek,különösen a hátterek! :wink:

Az én avatarom eredetijét nem tudnátok megmutatni? :lol: Na ez csak poén volt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139378 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: KÉPEK

Estel Adániel írta: És ha már itt tartunk, én is kíváncsi volnék a ferfiak89 eredetijére! ;)

www.megaone.com/phroxengold/mw/MFi12L.JPG (ha nem jönne be akkor www.megaone.com/phroxengold/MW2.htm itt keresd)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete - 21 éve 2 hete #139375 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK
enyhén túlzás, 8O 8O 8O de azért aranyos:

elfwood.lysator.liu.se/loth/t/o/ ... t.jpg.html

ha nem jönne be, az Elfwood Fantasy art keresőjébe írjátok be a következőt:
Touranne F. Wynne

Galadrielt ábrázoló kép, 8O :? alulról a második

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139107 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: KÉPEK
És ha már itt tartunk, én is kíváncsi volnék a ferfiak89 eredetijére! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #138982 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: KÉPEK
Visszatérve az avatarokra... a nok128-as avatarnak meg tudná mutatni vki az eredetijét?

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #138974 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: KÉPEK

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #138914 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Lalaith Scarlett írta: Új gépem van, és így nemtudom a fan-art galériák címét (Rolozo, Nightrunners, stb.), nem tudná valaki beírni őket?


www.nightrunner.com/gallery/html/index.html
fan.theonering.net/rolozo/
elfwood.lysator.liu.se/elfwood.html - Itt a keresés még mindig nem működik... :cry: Pedig ez elengedhetetlen lenne mondjuk, hiszen csak Lothlorien-ben kb 18000 művész 287000 alkotása látható... :roll: De holnap belinkelgetem megint a fontosabbakat. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #138911 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: KÉPEK
Gimlik kész. Főleg az első. Kis méregzsák. A 7upról ne is beszéljünk. Gyűjtsük össze mindet, hogy aztán a polc tetején csilloghasson Aragorn kidolgozott izomzata és Legóka hidrogénhaja. :) Beteges ötleteik vannak egyeseknek...
Nimrodel Melian: nagyon szép avatarokat találtál! A legjobban a Lavender tetszik és Pippin.

Hú, megnéztem az új avatarképeket /legalábbis én még nem láttam őket/ és nem tudom megállni, hogy ne közöljem néhány észrevételemet. Sajnos csak "térképet" tudok adni melléjük. Tehát van az enyém, a közepétől kicsit lejjebb. Az alattam levő 2. sor elején levő csoda... Esküszöm, mikor megláttam, megijdetem tőle! Hogy tud valaki ilyen gonosz és rosszindulatú arcot rajzolni? Komolyan mondom, ennél még a Fingolfinnal harcoló Morgoth /nem tudom, ki festette, de volt már a topicban nemrég és szörnyű volt Morgoth.../ arca is szimpatikusabb...
Az ezután levő 3. sor 3. feje... Layla Nénime holdas homlokú lánya mellett... Az orra egy kuriózum. Érdemes megcsodálni.
Ezalatt jobbra átlósan van egy fuvolás. Na, ő nagyon tetszik! Lehet, hogy váltás lesz... :) Amúgy is fuvolázom...
Alatta kettővel Cher található. Eggyel lejjebb, átlósan balra pedig egy oszlásnak indult hulla. A mellette levő is olyan, de az valamiért tetszik. :P Főleg, mert kettő van belőle...Alatta kettővel pedig a vörös hajú összeketchupozta a száját... :twisted:
Ezt minden gonoszkodás nélkül: ugye, hogy Míriel avatarja úgy néz ki, mint Michelle Pfeiffer? Szofié pedig egy Edward Burne-Jones nevezetű festő arcaira hasonlít nagyon, de még nem találtam képet, amin rajta lenne.
Na, békénhagyom az vatarokat, de ezt a kis gonoszkodást most muszáj volt... :roll: :oops:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #138877 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: KÉPEK
Pár érdekes Gimlis kép:
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... li_red.JPG
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... _gimli.JPG
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... Gimli1.jpg
:gimliaxe:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #138871 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: KÉPEK
Nagyon jók a fan-artok, amiket beraktatok, főleg Paula G. lovas rajzai :wink:
A 7upos képek siralmasak :!: :evil: 8O
Area:bocs a késő válaszért, nyaraltam, de kösz nem kell :wink:

Új gépem van, és így nemtudom a fan-art galériák címét (Rolozo, Nightrunners, stb.), nem tudná valaki beírni őket?
Előre is kösz:)

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #138869 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ezek szerint a rajz spanyol anyanyelvű készítője nem volt tisztában a tengwa-írással...Mondjuk nem nagyon értem, hogy a Nauglamír miért Doriath veszte (ruina de Doriath), a szerző biztos tudja :roll:

Itt egy kép Gollamról, egy áruházban kapták le :)
img-nex.theonering.net/images/scrapbook/8124.jpg

Olyan jól fésült :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138836 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Aeglos írta: (de szerintem a tehták nélkül édeskeveset ér az a firka [size=9:11baul26]javítsatok ki, ha rosszul mondom[/size]

Hát, ez tényleg csak firkának néz ki, így első ránézésre semmi értelme. Valószínűleg nem tudta a készítője, hogy a billentyűzeten a tehták a certh-ek szerint helyezkednek el (90 fokkal elfordítva persze), nem a megfelelő betű helyén vannak.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138802 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sil: hááát. úúúúgy az összes újra.... arra, amin a gfondoriak ünnepelnek, sbt.
Nimrodel: huh, ez aztán a gyűjtőmunka... de az eredetit tartsd meg. :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.130 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére