KÉPEK

Több
21 éve 1 hónapja #133178 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ez meg itt az Egy Gyűrű akar lenni, csokiból:
www.theonering.net/scrapbook/group/871 8O

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132945 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: KÉPEK
Enna: tessék itt egyalbumnyi
kep.tar.hu/dodie/index.phtml?aid=27538061

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132815 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK
A képek tök jók!!!!! Júj, és a mangákat nagyon szeretem. Van méég? :) Tegyetek fel még minél több mangát, lééégyszíves!!! :P

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132745 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ezek is nagyon jók!
Legolin:nem nagyon, hacsak annyi nem hogy fantáziarajzok ezek is, meg néhány tünde, sárkány.
De van olyan is, hogy lothlorien:
www.shadowscapes.com/picts_galimages/lothlorien.jpg

www.shadowscapes.com/picts_galimages/otherworld.jpg :arrow: sárkányfa?

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132735 Írta: Erda niire (Area)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132732 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: KÉPEK
Mae govannen!
Vilya: a kedvenc sárkányod nagyon aranyos! Rögtön el is mentettem 8)
Dodie: az albumodban a képeket honnan szerezted? Ugye ezeket hívják mangáknak (japán rajzfilmsorozatokból)?
Azért lát mindenki másféle tetoválásokat, mert több tünde 9-es minta volt, és nem mind ugyanazt választották. (Szerintem Orlié a legjobb.)
Lyra: a kerék a Vasudvardban épített gépei közé tartozik. Nekem sem tetszik nagyon, hogy Szarumán így hal meg. :oops:
De ezeknek a tündéres képeknek, amiket felraktatok, nincs semmi köze a GyU-hoz, igaz? :wink:

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132688 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: KÉPEK
És akkor mi van a megye megtisztításával?! :?
Azt hiszem ellátogatok a Rotk topicjába :roll:
Ja, és milyen kerék? :oops:
Na hogy ne legyek teljesen OFF, ezeket találtam.:
www.amybrownart.com/images2_rhiannon1.jpg
www.amybrownart.com/images2_623/birthofmagic.jpg
www.shadowscapes.com/picts_galimages/seawhispers.jpg ez nagyon szép
www.shadowscapes.com/picts_galimages/imperfectmage.jpg
www.shadowscapes.com/picts_galimages/hopoe.jpg :arrow: ezeknek nagyon jók a színei!
www.shadowscapes.com/picts.com_galimages/fenix.jpg nagyon jó érzéke van a festéshez a csajszinakAz egész galéria itt:
www.shadowscapes.com/galleries.shtml

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132653 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: KÉPEK
eh... elég pangás van....
Lyra: ó, bocsi... remélem azért kiengeszteltelek. :look:
a kép egész jó, bár nekem nem jön be mindíg.....

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132624 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: KÉPEK
Úgy lesz, hogy Szarumán kiesik a palantír után Orthanc ablakából, és felnyársalódik a képen látható kerékre (de ezt a filmes résznél már kitárgyalták a többiek). A képen azért kék a háttér, mert amint megfigyelhetitek, éppen a forgatáson készült a fotó. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132622 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: KÉPEK
Huh, jó rég nem voltam! Megpróbálom behozni a lemaradásom :lol:
Vilya: a sárkányok édesek!!
Cépem nagyon!
Area:
Köszi! Majdnem az összeset végignéztem, és nagyon szépek!!!!
(Egyébkénz Lyra vagyok :roll: :wink: )
Galadh:örülök h tetszett
Egyébként akik sárkánymániások(mint én) nem akarnak Sil forumába is jönni? olyan kavesen vagyunk! :cry:

Olosta:Saruman halála???!
Uramatyá!Hát nem így képzeltem egészen :roll:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132556 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: KÉPEK

Nimrodel Melian írta: dunedan.freeservers.com/cgi-bin/i/images/impaled.jpg
Ez úgy mi akar lenni? Nem nagyon veszem ki a képből. Pedig azt mondják, a Gyűrűk Urából van


Ez Szarumán halála akaródzik lenni, csak éppen kék-háttérben. :)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132532 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: KÉPEK
dunedan.freeservers.com/cgi-bin/ ... mpaled.jpg
Ez úgy mi akar lenni? Nem nagyon veszem ki a képből. Pedig azt mondják, a Gyűrűk Urából van

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132305 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: KÉPEK
Dodiee: az ilyen képregényeket már az emberek rajzolásáért is meg kell nézni! A kiínaiak/japánok gyönyörűen rajzolnak!
Rago: a képek jóóók!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132266 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sil:Hantale len,megint örülök,h van itt vki okos :lol:

A gondori lovagokat meg megnézném,h hogy kerültek fel a lóra,mert ien cuccban tuti nem tudtak felszállni...meg ahogy nagyban vágtatnak.Egész Középfölde csörgött voplna tőlük.No mondegy..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 1 hónapja #132250 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Nimrodel Melian írta: Tudna valaki képet mutatni nekem arról a tetoválásról, amit a Szövetség tagjai csináltattak? Én ugyanis már kétfélét is láttam és most nem tudom, hogy melyik is az igazi.

Nos, Sean Bean Macbeth szerepében, vállán a tetoválással :wink: :
katt ide
Bár én is többfélét láttam...

Ragoran írta: én vok hülye v ez télleg nem volt a TTT-ben?

Ez a RotK-ban lesz. :wink: Talán Ispotály, de nem biztos.

Ragoran írta: ők nyem tom kik

Gondori lovagok, teljes páncélzatban. Ahhoz képest, hogy Tolkiennél maximum láncing volt... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 2 hónapja #132216 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: KÉPEK
Tudna valaki képet mutatni nekem arról a tetoválásról, amit a Szövetség tagjai csináltattak? Én ugyanis már kétfélét is láttam és most nem tudom, hogy melyik is az igazi.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132159 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: KÉPEK
Jaj de hüle vagyok, ott van a képek alján a link.. na, meg is keresem,m remélem még fenn van:)
Megtaláltam:) Több történet is van fenn, az első elég szomorú(az első három rész, a prolouge, a chapter one és two tartozik hozzá), és utánna jönnek az istenekről szólók:))
www.studio-kokuban.net/manga.html

Az első Seraphine és Archange története, angol szöveggel, de sztem elég könnyen érthető(hisz én is értem, aki hülye az angolhoz..), ezt nagyon érdemes elolvasni sztem!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132158 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: KÉPEK
Örülök hogy tetszett:)) Azok a képek, amik a görög istenekről vannak, egy képregény részei, amit sajnos már nem tudom hol találtam, de halálosan aranyos:)) majd egyszer megkeresem és berakom, mert nagyon jó!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132153 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: KÉPEK
dodiee: az albumod többi képe is nagyon jó!!!!
kep.tar.hu/dodie/index.phtml?aid ... &beginnum= itt az egész album
kep.tar.hu/dodie/index.phtml?aid ... fullsize=1 ennek a kiscsajnak tök jó a... ruhája???
kep.tar.hu/dodie/index.phtml?aid ... id=1441547 kissárkány :D

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132083 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: KÉPEK
Én is hoztam pár képet, bár nem tudom mennyire kapcsolódik ide, és remélem még nem voltak:
kep.tar.hu/dodie/index.phtml?aid=2753806...=2724017&beginnum=24
kep.tar.hu/dodie/index.phtml?aid=2753806...=2724019&beginnum=24

remélem tetszik:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132075 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: KÉPEK
Köszönöm szépen a segítségeket az avatarommal kapcsolatba! Igaz még nem találtam, de keresem! :wink:
A sárkányok mind nagyon szépek és különlegesek!


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #132041 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: KÉPEK
Laurelin: ezeket neked hoztam, mert írtad, hogy az ilyeneket szereted.
katt ide
Vilya: nézd meg ezeket az elfeket, hátha köztük vagy:
www.kep-tar.hu/index.php?subcat=1132

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131965 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: KÉPEK
nekem ő a kedvenc ha sárkányügyben járunk
:arrow: katt ide

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131928 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: KÉPEK


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131846 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: KÉPEK
:evil3: Ez a legjobb honlap!!!

:arrow: fan.theonering.net/rolozo

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131841 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: KÉPEK
Hi everybody!!

Most regisztráltam erre a fórumra, és nagyon tetszik!!
Fanatikus Gyűrűk Ura rajongó vagyok :bounce: !!

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131799 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: KÉPEK

Lyra írta: Még a sárkányokhoz:
ezen nagyot röhögtem

:lol: aranyos!
Ezt találtam...elég furi.ijesztő...mi a meglátásotok?
elfwood.lysator.liu.se/loth/d/t/ ... g.jpg.html

Sárkányokhoz 8) :
katt ide
meg ide :roll:
meg ide is
és ide is
katt :roll:
még mindig katt
katt ide is :D
katt

Galadriel:
www.epilogue.net/cgi/database/ar ... l?id=13959

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131738 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: KÉPEK
Üdv! :hello:

Most írok ide először, gondolom rájötettek. :wink:
Azt szeretném megkérdezni, hogy nem tudja-e valaki a saját avatarom származássát?
A választ előre is köszönöm! :wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131706 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: KÉPEK
Nézzétek mit találtam:(lehet h. már volt akkor sorry)
klikk ide
klikk ide

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.963 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére