KÉPEK

Több
21 éve 3 hónapja #126078 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK

Enna írta: Soha nem lehetne minden lenyúzni róla. :wink: Folyton új dolgokat, meglepetéseket tartogat..... :P


Amíg van kereslet,lesz kínálat is.Vagyis amíg lesz aki megvegye,mindíg lesznek új találmányok GyU ügyben.Mondjuk ez a kettő tetszett(a bögrés meg az UV fényes)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126058 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta: Akkor mutatok még valamit (mivel ti újak vagytok, nem láthattátok még, amikor először belinkeltem... :wink: ):
Az Egy Gyűrű, UV-fényben világító vörös felirattal :wink: [size=9:n7i56kft]
Mondjuk a képen sikerült fejjel lefelé lefényképezniük a feliratot... [/size]:roll: :twisted:



.... több mint 600 euróért. :?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126042 Írta: Nefadar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #126014 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

Lalaith írta: Már uncsi, hogy minden bőrt lenyúznak a GYU-ról de ez akkoris tökjóóóóó :)

Soha nem lehetne minden bőrt lenyúzni róla. :wink: Folyton új dolgokat, meglepetéseket tartogat..... :P

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125964 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Akkor mutatok még valamit (mivel ti újak vagytok, nem láthattátok még, amikor először belinkeltem... :wink: ):
Az Egy Gyűrű, UV-fényben világító vörös felirattal :wink: [size=9:jddg16we]
Mondjuk a képen sikerült fejjel lefelé lefényképezniük a feliratot... [/size]:roll: :twisted:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125911 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: KÉPEK
Már uncsi, hogy minden bőrt lenyúznak a GYU-ról de ez akkoris tökjóóóóó :)

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125908 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Shagrat írta: Ja, és:
Svindler: azok ott a 12-es képen micsinyának? Kezdjük ott: mér van Legolas Aragorn nyakába? Elég meglepő. Elpusztult Legolas lova? Ha igen, meggyászolom. :(

Nincs a nyakában. Gorni térdel vagy ül, Legsie meg a háta mögött áll, és a vállára teszi a kezét, hogy biztosítsa arról, hogy nem hibázott a Holtak Ösvényével kapcsolatban... :wink:

Képeket meg keresgélhetsz itt is, lehet szereplőnként is külön keresni (jobboldali oszlop, Characters, show...):
fan.theonering.net/rolozo :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125869 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta: Hogy miket ki nem találnak: bögrék, amiken hő hatására megjelenik a Gyűrű felirata :roll:

Juuuuuuuuuj, ilyen nekem is kell!!!!!!!!!!!! :tongue: Nagyon jó!!!!!
:D

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125855 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: KÉPEK
400. :hello: :cheers:

www.ilmen.hpg.ig.com.br/imagens/smeagol1.jpg - Nienna
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... shelob.jpg - Banya és Frodó (fúúúj, hát Frodó kissé gázos...)
stonia.ttu.ee/gallery/tolk-shelob.jpg - Samu, Frdó, Banya
stonia.ttu.ee/gallery/tolk-prancing.jpg - PP, avagy a Pajkos Póni
www.sff.net/people/michaeljasper/gollum.jpg - Gollum
www.ortadunya.com/dbimage/client/gollum.gif - Gollam

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125842 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: KÉPEK
Shagrat,tess:

elfwood.lysator.liu.se/loth/h/a/ ... n.jpg.html - Beleghttp://www.tolkiensociety.org/news ... _again.jpg -Túrin, Beleg, Gwindor
gondolin.czweb.org/turambar.jpg -Túrin, Glaurung
www.aragorn.sk/tolkien/Pictures/cal00_12m.jpg - Glaurung
www2a.biglobe.ne.jp/~haseo/cherr ... aramir.jpg - cuki Faramir
fantasygallery.net/hildebrandt/faramir.jpg - Faramir
home.tvd.be/ws35756/Tolkien/arti ... uthien.jpg - Lúthien, Beren, és Gwaihir?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125806 Írta: Shagrat
Shagrat válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ja, és:
Svindler: azok ott a 12-es képen micsinyának? Kezdjük ott: mér van Legolas Aragorn nyakába? Elég meglepő. Elpusztult Legolas lova? Ha igen, meggyászolom. :(

Shagrat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125804 Írta: Shagrat
Shagrat válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sziasztok! Nem tudtok valahonnan képeket Berenről, Túrinról, Belegről és Faramirról? Netán egy csipetnyi Gollam, Banyapók...
Nagy pofátlanság volt egyszerre ennyit kérni????? :oops:
Egyébként nagyon jó ez a topik!
Szauron legyen veletek! :sauron1:

Shagrat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125759 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125415 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: KÉPEK
Na hát én azt nem tudtam, hogy mit jelent hogy Mirkwood :oops: . Azt gondoltam mondjuk hogy valami erdő, de akkor akár lehetne Nima variációja is igaz :roll:
[size=9:3dnfdfmj]egyéblént sztem az sokkal cikibb, hogy nekem még elképzelésem se volta dologról... :oops: [/size]

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125359 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Nima: Hát, a kép címe az, hogy Mirkwood... :roll: Azaz Bakacsinerdő... :twisted:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125357 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: KÉPEK
Lyra: amiről nem tudod, hogy mi: nem az, mikor Frodó Glorfindel lován megy a Gázló felé? Nekem úgy ugrik be, h az volt ilyen kétoldalt sűrű fenyőerdő.
Hűűű, de penge vok, figyelitek! :wink:
Ciki, ha kiderül, h nem az. :D
A második sárkányos kép kicsit Godzillára emlékeztet... :oops:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125322 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta:

gollamka írta: Egyébként az ott nem Lúthien?

Hát, lehet éppen ő is, de konkrétan nincs rá utalás... A kép címe: "By Moonlight in Neldoreth Forest". (Igaz, Neldoreth erdeje eléggé Lúthienhez kötődő helyszín... :wink: )

Na én rögtön Lúthienre gondoltam, de hát ki tudja!
Ja, És ez fontos, ÉN vagyok Gollamka , csak most már kezdtem felfedezni hogy hány Gollam és Szméagolvariáció szerepel itt, úgyhogy hogy ne keverjetek senkivel, megváltoztattam a nevem.
Húha de ez már nagyon off!
Na néhány sárkányos kép, amoket nem tudok máshova belinkelni :roll: :
www.barrowdowns.com/images/readerart/sparky-smaug.jpg www.barrowdowns.com/images/readerart/sparky-dragon.jpg
www.barrowdowns.com/images/readerart/jurious-smaug.jpg :arrow: Ez a legjobb szerintem :lol:
Ez nem tudom mi, de jó :lol:
www.barrowdowns.com/images/readerart/sparky-mirkwood.jpg
Ez se rossz: www.barrowdowns.com/images/readerart/jurious-flying.jpg

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125189 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

gollamka írta: Egyébként az ott nem Lúthien?

Hát, lehet éppen ő is, de konkrétan nincs rá utalás... A kép címe: "By Moonlight in Neldoreth Forest". (Igaz, Neldoreth erdeje eléggé Lúthienhez kötődő helyszín... :wink: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125186 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta:

gollamka írta: Én is szeretném magkérdeni, hogy az a kép amelyik a szilmarilok egyik kiadásában van, az a kékes árnyalatú erdő, amiben Lúthien táncol, és asszem Ted Nasmith festette, szóval valaki esetleg tudja, h hol találom meg?

A Ted Nasmith-féle táncoló Lúthien ez (de itt nem kék az erdő...):
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... uthien.jpg
Viszont azt hiszem, rémlik, melyik képre gondolsz, mindjárt megkeresem. :wink:

No, erre gondoltál? (Ez is Nasmith... :oops: ):
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... nlight.jpg

Igen, igen a másodikra gondoltam, köszönöm !!!!!!!!!(hát nem szép)
Egyébként az ott nem Lúthien?

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124938 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
Svin:Gratu jók a képek!

1ébként meg minden kép cép :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124894 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

gollamka írta: Én is szeretném magkérdeni, hogy az a kép amelyik a szilmarilok egyik kiadásában van, az a kékes árnyalatú erdő, amiben Lúthien táncol, és asszem Ted Nasmith festette, szóval valaki esetleg tudja, h hol találom meg?

A Ted Nasmith-féle táncoló Lúthien ez (de itt nem kék az erdő...):
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... uthien.jpg
Viszont azt hiszem, rémlik, melyik képre gondolsz, mindjárt megkeresem. :wink:

No, erre gondoltál? (Ez is Nasmith... :oops: ):
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... nlight.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124892 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Cerebrum írta: Aragorn a 26-os képen már az Andúrilt szorongatja?

Bizony ám! :wink: Nézd csak meg a markolatát! (Meg persze a hivatalos honlap szerint is az...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124856 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: KÉPEK
Én is szeretném magkérdeni, hogy az a kép amelyik a szilmarilok egyik kiadásában van, az a kékes árnyalatú erdő, amiben Lúthien táncol, és asszem Ted Nasmith festette, szóval valaki esetleg tudja, h hol találom meg?

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124828 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: KÉPEK

svindler írta: Felkerult cirka 30 uj kep a kiraly visszaterbol. A galeria itt lathato:
www.tolkien.hu/palyazat/galeria/ ... =12&cat=42


Aragorn a 26-os képen már az Andúrilt szorongatja?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124811 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta: Enna: itt a kép, J. Madlener festette:
www.jrrtolkien.org.uk/Images%202 ... ggeist.jpg
[size=9:20wpzxzt]Tavaly már egyszer megkerestem. [/size]:wink:

ÁÁÁÁÁÁ, kösziiiiiii!!!!!!! :P Király, nagy K-val!!!!!!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124791 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: KÉPEK
Felkerult cirka 30 uj kep a kiraly visszaterbol. A galeria itt lathato:
www.tolkien.hu/palyazat/galeria/ ... =12&cat=42

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124790 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: KÉPEK
Trufa nagy felbontásban:
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... estung.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124680 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Enna: itt a kép, J. Madlener festette:
www.jrrtolkien.org.uk/Images%202 ... ggeist.jpg
[size=9:12emrunz]Tavaly már egyszer megkerestem. [/size]:wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124595 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sziasztok!
Mostanában olvasom Tolkien mester életrajzát, és egyhelyütt megemlít a könyv egy képeslapot, amit Tolkien Svájcban vett. (Asszem.) És ezen a képeslapon egy nagyszakállú öregember ül, széles karimájú kalapban, és asszem, valami őzike is van ott... nem tudom már biztosan, nincs nálam a könyv sajna. Na, és ennek a képnek a címe: Der Berggiest, avagy a Hegyi szellem. A festő nevét elfelejtettem..... De majd utánajárok.
A lényeg, hogy Tolkien gondosan félretette a képet, és évekkel később ezt írta a hátoldalára: "Gandalf eredetije".
Sz'al, kérdés: Nincs meg valakinek véletlen ez a kép???? Irtóra érdekel, milyennek kell képzelni az eredeti Gandalf!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :P

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124553 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sil:Tényleg!Vmi rémlik!Télleg nekiülök elolvasni újra az egészet,mert tökre hülyülök. :oops: Hantale len!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.961 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére