KÉPEK

Több
21 éve 4 hónapja #121490 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Az entek lerombolják Vasudvardot (by John Howe):
www.john-howe.com/portfolio/gall ... age_id=313

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121450 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Niphredil/Szméagol írta: Sil: milyen gyönyörű a sírfelirat! :cry:

Bizony, bizony... :cry:

Niphredil/Szméagol írta: Ha már esett szó Ted Nasmith-ről (nekem is az egyik kedvencem), akkor itt van
John Howe

Nagyon jó az oldal, mindenkinek ajánlom, rengeteg műhelytitok is van, pl. itt egy kép abból az időszakból, amikor még két filmről volt szó (szerencsére végül nem ez valósult meg...), Frodó és a szárnyas nazgúl Amon Hennél:
www.john-howe.com/portfolio/gall ... age_id=334

Niphredil/Szméagol írta: Egyébként csak nekem lóg ki a Ted Nasmith-oldal széle az ablakból? Így a képek jó részét nem tudom megnézni. :(

Ez azért van, mert az oldal 1024x768-asra lett tervezve. :cry: Ha átállítod Képernyőt ennek megfelelően (Start Menü, Beállítások, Vezérlőpult, Képernyő...), akkor megfelelően fog működni. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121353 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sil: milyen gyönyörű a sírfelirat! :cry:
Ha már esett szó Ted Nasmith-ről (nekem is az egyik kedvencem), akkor itt van

John Howe
Egyébként csak nekem lóg ki a Ted Nasmith-oldal széle az ablakból? Így a képek jó részét nem tudom megnézni. :(
Elrond, Cerebrum, anNamärie: :up:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121266 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sesy Olórea írta: Nincs vkinek linkje Tolkien sírjának képéről? Mert anno láttam vhol, de már nem tudom hol...

Tolkien sírja

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121237 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: KÉPEK
A Ted Nasmith-es képek gyönyörűek... (az alapján is csinálhatták volna a filmet :? )

Nincs vkinek linkje Tolkien sírjának képéről? Mert anno láttam vhol, de már nem tudom hol...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121113 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: KÉPEK
Kicsit offtopic, de sztem BAROMI jók ezek a képek:
www.gruposis.com.ar/webmariana/ArteDigital.htm
8O :itscool: :up:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120995 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Elrond, azt a hosszú linket szerkeszd át, kinyújtotta a topicot... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120993 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: KÉPEK
A '94-es Tolkien naptár képei fellelhetőek itt

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #120984 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sok-sok fanart: itt

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120939 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: KÉPEK
Nagyon jók a képek. :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120739 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ezt az oldalt feltétlenül nézzétek meg, nagyon nagyon jó képek vannak rajta a színészekről! Érdemes végignézni mind a 6 oldalt:

www.valinor.com.br/ilustracoes/f ... odLivro=37

Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120717 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: KÉPEK
Itt egy pár lehangoló/ilyesztő kép [size=9:341x7ubr]legalábbis nekem azok[/size]

www.nightrunner.com/gallery/html/artists..._Monteagle_92_0.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120620 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
Cerebrum,Luine:Képek cépek!
anNamárië:Én se rajongok Lijért,de ezek tök jók!
Arwena:Töröltem,remélem segített vki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120585 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: KÉPEK
Találtam egy pár nagyon szép képet. :D Ezeket a David Wyatt nevezetű ember rajzolta.
www.nightrunner.com/gallery/html/artists/David_Wyatt_33_0.html
www.nightrunner.com/gallery/html/artists/David_Wyatt_33_1.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120534 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: KÉPEK
www.dailydigest.net/tttdeletedscenes.html

Képek a TTT bővítettjéből.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120070 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: KÉPEK
Helló! Ide bármilyen képet be lehet rakni? Mert most találtam pár remek Elijah Wood-os háttérképet. Bár nem rajongok érte, a képek tetszenek:

www.elijahfan.com/media/desktops.php

Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119005 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Dín, nekem is, úgyhogy volt már több helyről is. :wink: (De arcokat nagyon nem tud szegény... :roll: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118999 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: KÉPEK
Üdv.

Lehet, hogy már volt, de most nem fogok visszaolvasni, meg nem árt sulykolni a kultúrát... :D

Szóval: Ted Nasmith

Mellesleg szólva a kedvenc Tolkien-illusztrátorom...

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118848 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ja most már értem! :oops: Naon köcce és mindenkitől sorry az off miatt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118728 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Ragoran írta: Sil:Hát amit beszurtál! :oops: Azt nem értem,hogy ha a képet 1x beraktam,akkor mért raktad be még 1x? :oops:

A kép, amit beraktál, egy Making of-ból ( edoras-art.de/Making_Of/index_e.htm ) volt, ahol Anke részletesen elmagyarázta, hogyan készült el a kép. Amit te beszúrtál, az nem a kész kép volt (nézd csak meg, ott még nem volt kész a háttér), ezért szúrtam be a kész képet. :roll: :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118726 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sil:Hát amit beszurtál! :oops: Azt nem értem,hogy ha a képet 1x beraktam,akkor mért raktad be még 1x? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118725 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Ragoran írta: Sil:Megvan,köcce,azt nyem értem,hogy mire volt jó azt beszúrni.Mmint,hogy mit kéne ott találnom? :oops:

Részleteznéd? Melyikre gondolsz?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118720 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sil:Megvan,köcce,azt nyem értem,hogy mire volt jó azt beszúrni.Mmint,hogy mit kéne ott találnom? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118700 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Ragoran írta: Melda Sil!

A kép nem jön be,de a választ köszönöm és tom hogy hüle vok! :wink:

Megpróbáltam átszerkeszteni, de úgy tűnik, marad a jobb egérgomb, mentés másként módszer.
Vagy itt az oldal, és megkeresed, ott van legalul:
edoras-art.de/AK_Eissmann/ak_eis ... hian_e.htm

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118694 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
Melda Sil!

A kép nem jön be,de a választ köszönöm és tom hogy hüle vok! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #118693 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Ragoran írta:

Arwena írta: ahha :lol:


Én inkább türelemmel várok a "hivatalosan megjelenő hivatalosra".Csomó helyen lehet kapni...
megint nem tom mit találtam...ha az ott Huan akkor naon ari!


Igen, az Huan, de így néz ki a kész kép:
edoras-art.de/cgi-bin/eissmann.p ... hian12.jpg
(Ápr. 12-én tettem be ide ezeket Eiszmann-képeket, lapozz vissza kicsit. :wink: Most a 3. oldal. :wink: )

Nekem nincs meg az oscaros DVD, de láttam febr. elején. (Sajna nincs DVD-lejátszóm, így csak videón van meg a TTT. :wink: Nem is bírnám ki nélküle, nálunk régen nem adják már a moziban. :cry: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118689 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK

Arwena írta: ahha :lol:


Én inkább türelemmel várok a "hivatalosan megjelenő hivatalosra".Csomó helyen lehet kapni...
megint nem tom mit találtam...ha az ott Huan akkor naon ari!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118687 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: KÉPEK
ahha :lol:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118683 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
Cerebrum:Ja!Így már tom,csak a nevére nem emlékeztem!

Arwena:A hivatalos?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118681 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: KÉPEK
Carcharoth az a farkas, aki leharapta Beren kezét a szilmarillal együtt Angband kapujában, és aki később halálosan meg is sebesítette őt Huannal együtt.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.970 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére