Megye - Hobbitok

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #33637 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #33636 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Sean Astin tényleg mondta, hogy meg kellett híznia, (és még nem is fogyott vissza, pont az utólag felvett(felveendő?) jelenetek miatt). <br> Áfonya: :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #33635 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Zaklatott kósza... hihi, ez jó... :) <br> Pocival kapcsolatban: szerintetek mű vagy fel vannak hizlalva? Sean Astin asszem mondta, hogy nem is tudom milyen rövid idő alatt kellett neki híznia, de a többiek?<br> Dominicnak tényleg semmi pocija nincs, Billy az életben meg még vékonyabb, mint Pippin. :) ))<br> Elijah-t nem hizlalták, hadd látsszanak a nagy ijedt szemei még jobban! :D D<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #33634 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Én hobbit-tünde vagyok néha egy kis ember beütéssel :o ) Ebben a sorrendben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #33633 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
:) nekem voltak hobbit és tünde ismerőseim is, sőt néhány zaklatott kósza is... vagyis nem voltak igaziak, csak egyes jellegzetes tündés-hobbitos-stb. vonások erősebbek voltak náluk. Én magam inkább hobbit vagyok... a hobbitok(és a tündék) bennünk élnek!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #33632 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Azt elhiszem!! :o ) Nekem viszont a volt barátom ilyen kis hobbitos volt. Volt neki ám pocakja, sot még most is van - asszem. De viszont uilyen pici volt. Akkora mint én csak fiúban; tiszta hobbit és állandóan aludni akart, 11 elott nem tudtad kiverni az ágyiból. Gondoltam leírom, mert nektek tündéitek vannak nekem meg csak egy majdnem hobbitom.. :o )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #33631 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
ühüm... igen, arra emlékszem, de akkor valahogy nem tűnt föl, csak most, mikor már tudtam ilyen apróságokra is figyelni. De Trufa tényleg pocakkal az igazi, így hobbitos igazán. De az biztos hogy mű, mert láttam egy képet a színész eredeti hassáról :) )) nyoma sincs pocinak :) ))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #33630 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Róla meg van egy olyan kép (asszem a GYU-s Filmcsillagban volt), ahol oldalról mutatják ahogy pipázik, sárgás cuccban és ott igencsak lehet látni. De biztos csak mu! :o )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #33629 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
hát pont ez az, hogy nem tudtam, honnan szedték a pocakot... igazából nem is Aragornról akartam beszélni hanem Trufáról :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #33628 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Aragornét most vetted észre? Az Aragorn vs Frodó topicban egy ideig az volt a téma h Viggonak sörpocija van. De ne kezd el újra! :o ) Olyan kis cuki!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #33627 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
most vettem csak észre (negyedszerre láttam a filmet) hogy Trufának pocakja van. Aragornnak is van egy pici, de az lényegtelen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #33626 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
off: Áfonya: ha dumcsizni szeretnél a chatelosben vagyok! Különben SZIA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #33625 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Gandalf: én sem azt mondtam, hogy *egyben* ülném végig azt a kilenc órát... :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #33624 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Az időket elég jól megkavarták és aki ne olvasta a könyvet annak helyenként zavarosnak tűnhetett!(Beszéltem ilyennel)De szerintem elég jól összeállt a kép!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #33623 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Nekem a 9 óra túl sok lenne. Szerintem az első rész simán beleférne 4 órába, s még azt is elég nehéz végigülni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #33622 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Azért a filmben legalább kírhatták volna, hogy ennyi meg ennyi idő telt el... ha a bevezető után ki tudták írni, hogy 'a Megye 60 évvel később', akkor közben is beszúrhattak volna egy-két feliratozást.<br> A Trufa-Pippin összesküvés nekem is nagyon hiányzott... na de ha rajtam múlna, akkor még sok mindent beletennék, és tényleg 9 órás lenne a film... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #33621 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Jó, az igaz, hogy ezt nehezen lehetett volna megoldani, mivel Frodó a filmben rögtön indult, a könyvben pedig várt tizenhét évet! :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #33620 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Engem az zavar egy kicsit, hogy a filmben úgy történt, hogy Trufa meg Pippin mintegy véletlenül futott össze Frodóékkal, és aztán Völgyzugolyban pedig egy hirtelen elhatározás miatt csapódtak hozzá a többiekhez. Ebből nem derül ki, ami a könyvből, hogy Trufáék mennyit dolgoztak azon, hogy rájöjjenk, mire készül Frodó, és már előtte eltervezték, hogy ők is vele mennek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #33619 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
boreger:zegnap a chetelös topikban kerestelek csak akkor még nem voltál ott!8o(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #33618 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Írok ide, nehogy elvesszen ez a topic... meg úgyis egyedül röpködök itt a sötét éjszakában

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #33617 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
A szörfös kép nagyon jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #33616 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
De!!!Áfonya:kösz.Megnéztem a képeket és tök jók!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #33615 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
még irigy is vagyok egy kicsit! annyira jó lenne beletartozni ebbe a haveri körbe, nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #33614 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
ja, azokat is láttam! olyan jó őket nézni... amilyért ilyen jó haverok:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #33613 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Nekem a szörfös tetszik, azt láttad? Csuromvizesek és éppen másznak ki a tengerből... ezeket a közös képeket én is annyira imádom, látszik, mekkora haverok lettek és ez tök jó. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #33612 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Én is megnéztem azokat a képeket! Olyan aranyosak így együtt :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #33611 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Most nézegetem a többi galériát is, király képek vannak még! Egy csomó premieren készült, amiket még nem is láttam. Érdemes körülnézni. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #33610 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Menjetek vissza a főoldalra, és onnan a galériába, mert egyébként nem fog bejönni. A tripod nem engedi a más oldalról történő linkelést. :) <br> Tök jók ezek a képek a falon, ez Viggo fotóinak tárlata, igaz? Egész jó fotós, nem is gondoltam volna. :) Az Elijah-os kép tiszta profi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #33609 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Dodie: a kép nekem sem jön be csak az a kis izé a sarokban!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #33608 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Megye - Hobbitok
Németországban, pontosabban Berlniben született(azt nem tudom, melyik felében), és 12 éves korában költöztek Manchesterbe, és ezt a várost is tartja az igazi otthonának. Úgyhogy nagy ManchasterUtd szurkoló is, sajnos, mert én meg Arsenal-os vagyok :) <br> Nem jön be a kép??? :( (((( na mindegy, megpróbálok valami mást...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.594 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére