Mordor - Orkok

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34179 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Meg be is van tiltva a chat. Szóval, folytathatnánk e-mailben? Egyébként péntek 6. óra számtech, akkor fenn vagyok -talán- a Fórumon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34178 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
De nekem csak itt a suliban van hálózatom, aztá' meg most mennem kell. Írjál nekem, yo?<br> cerdiwen@freemail.hu a címem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34177 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Nem tagadom. Eglarcarien: Gyere fel a csatira és ott megdumál 6 lyuk.<br> <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34176 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Meg sokminden más is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34175 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Fantázia és kalandvágy kell hozzá... (Bilbó)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34174 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Dwin Odiff! Igazat kell adnom... egy osztálytársam is a film miatt kezdte el a trilógiát olvasni.<br> Egy másik is, de ő az első száz oldal után abbahagyta, mert unta. Szóval, módosítom az álláspontot: az nem tudja értékelni, akit vhogy nem érdekelnek az ilyen dolgok, és csak a Való világgal hajlandók foglalkozni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34173 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
szerintem olyanok.....mint.....nem tudom.engem NAGYON NEM TUDTAK MEGFOGNI!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34172 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Ezzel nem értek 1-et. Vannak olyan ismerőseim, akik ennek a filmnek a hatására kezdték el olvasni a könyvet, életükben nem rpg-ztek és hülyeségnek is tartották. Eddig...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34171 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
BigZee! A Szauronra visszatérve! Amikor a filmen nekiállt szétverni pár száz koponyát, akkor az kicsit videojátékszerű volt, szerintem. <br> Ja, a filmet pedig talán csak igazán azok tudják értékelni, akik olvasták a trilógiát,vagy szerepjátékoznak, vagy ilyesmi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34170 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Igen, nekem is feltűnt a leállás-os, már-már Kung-Fu filmeket megszégyenítő mozzanat....semmi sem tökéletes...ennek ellenére 2-szer megnéztem. Érdekes volt, ahogy a fantasy világot egyáltalán nem ismerő emberek reagáltak a filmre! Azt hitték, hogy valami Bruce Willis-es akció lesz!? A végén egy arc a tömegből: De hülye vége van....én simán bedobtam volna a gyűrűt a tóba b...eg :) )) Finom, nem!? De volt jobb is!! <br> Mikor jön a köv. rész?? KArácsony esetleg??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34169 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
<br> BigZee:<br> <br> A troll a könyvben nem kapott ekkora szerepet, be se ment a Mazarbúl Terembe, nemhogy ekkora handabandázást csapott volna odabent. Elsőként ugyanis a troll bedugta a lábát az ajtó hasadékán, Frodó beledöfött a lábába a Fullánkkkal, és erre a troll visszavonult.<br> Frodót a lándzsával egy orkfőnök döfi meg a könyvben.<br> <br> De ez minimális eltérés, szerintem jól megcsinálták, és hiteles. Csak egy dolog zavart:<br> <br> Amikor a troll megszúrja Frodót, minden harc leáll az egész teremben... Orkok, hobbitok, Legolas, Gimli, Boromir, Gandalf és Aragorn is félbehagyják a kaszabolást, és néznek döbbenten... (Ugyanez a leállás van a végén is, amikor Boromir kpja a nyilakat, és az őt kaszaboló orkok szépen várnak, amíg összeszedi magát...)<br> <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34168 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Egyetértek azzal, hogy kár volt mutatni Szauront.<br> <br> Akik nem tudják, mi is ő valójában, a filmben egy bádog zakóba öltözött, kissé pocakos, darabos mozgású pasast láthattak...<br> <br> ÉSzAH: az Alien párhuzam nagyon jó, nekem is ez ugrott be, hogy az első Alien filmben nem lehetett látni a szörnyet egészben (illetve csak egy pillanatra, amikor a végén Rilpey kicsukja a mentőkabinból).<br> <br> Végül is Szauron tudott ilyen alakot ölteni, hiszen régebben még szép álcája is volt, de azért a buzogányos suhintások kicsit szájbarágósak... <br> <br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34167 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Nekem példul a talpamon is állt a szőr, mikor Szauron bácsi nyűtte az ellent...hogy repültek ötösével!! Szép látvány volt!! Az árny is hatásos lett volna, de nekem nagyon rendben volt így is!! És a trollal mi a helyzet?? Vagy az egy másik szoba témája???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34165 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Szerintem jobb lett volna, ha nem jelenik meg. Ezzel sem volt semmi bajom, mert félelmetesnek félelmetes volt, hiszen nem sokat lehetett látni belőle, de ha csak a hangját lehetett volna hallani (ami a szinkronban elég béna lett sajna) és csak látni a Szemet, akkor sokkal ijesztőbb, sokkal jobb lett volna. <br> Titokzatosabb. És csak egy fenyegető árny, valami, ami ott van, de nem látjuk. Csak a szemét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34166 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
hali

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34164 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Nem tudom, hogy ide való-e a téma, de Szauronról írnék egy pár szót. <br> Egy beszélgetés alkalmával felmerült egy nagyon érdekes gondolat - Morgana meglátása volt - amivel kapcsolatban kíváncsi lennék a véleményetekre. <br> Szerintem Szauron nagyon hatásosan jelent meg a filmen, de talán még ennél is hatásosabb lett volna, ha SOHA nem jelenik meg egészben. Sokkal félelmetesebb az, amit az ember nem lát, mint az, amit igen. Gondoljatok csak az Alien-filmek xenomorphjaira. Főleg a sorozat 2. részében (A bolygó neve ...). Ha jól emlékszem mindig csak egy részlet látszik a szörnyekből, vagy csak a hangját lehet hallani. Mégis mindenki tudja, hogy ott van, hogy közel van és mindjárt lecsap. Talán Szauron is hatásosabb lett volna, ha csak a csapásának eredményét látjuk, vagy a hangját halljuk. Mindezek ellenére is fenntartom, hogy nagyon jól volt megcsinálva, de mit gondoltok, jobb lett volna ha titokzatosabb???<br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34163 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
szegény tündék...jaj, n is mondjátok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34162 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
szerencsétlen tündéket elég sokáig kínozhatták, míg ilyenek nem lettek...<br> nekem az orkokban a világitó szemük nem tetszett, meg az ahogy beszéltek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34161 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Culfin: Bólogat...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34160 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Szerintem PONT ELÉG rondák voltak!!!nem szeressük az orkokat:-(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34159 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Gusztustalan kis lények!Nehéz elképzelni ,hogy tündék voltak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34158 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Orkok? Bocs, de énszerintem sokkal rondábbaknak kellene lenniük, mint a filmen! <br> Különben meg tudtommal az orkokon belül vannak a kisebbek, a snagák, meg az uruk-haik. Az uruk-haiknak meg nincsen semmiféle alfajuk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34157 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
:-D DD<br> Vagy három beteges ember kényszerképzetei!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34156 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
P.J uruk-hai orkjai ork-goblinok, Szarumáné meg ork-emberek. A szinkronszínészeké pedig ork-lidércek. Ez három különböző uruk-hai alfaj, nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34155 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
P.J. eleve teljesen összekavarta a filmben az ork-típusokat, ezért volt több kavarodás is emiatt, a fordítók meg rátettek egy lapáttal...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34154 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Sarumán honnan szerzett lidérceket?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34153 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
a filmben GAndalf aztmondja Elronnak, hogy Szaruman uj fajt teremtett, az orkok, es a lidercek keresztezesevel.. A konyvben viszont az emberek es az orkok keresztezesevel!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34152 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Naná! Ez szerintem a magyar fordítók hibája, nem hinném, hogy Jackson ilyet mondott volna! Azt sem tudják, mit hogyan fordítsanak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34151 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Pedig a filmben és a könyvben is mást mondtak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34150 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Dwin: a könyv szerint az. :) És a könyv Jackson segítségével íródott, tehát az ő uruk-hai-i tuti, hogy goblin-ork keresztezések.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.033 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére