Élménybeszámolók

Több
20 éve 3 hónapja #198789 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
*Aeglos élménybeszámolót ír, ritka pillanat*

Néhány élménymorzsa a tegnapi TK-ról, és Sting koncertről:

:arrow: ébredés du. fél ötkor: te jó ég, ma TK van.
:arrow: megérkezés, éppen szünet van, Angwent nem ismerem meg... 8O
:arrow: vita a filmről rulz, a végén már nevetőgörcsöt kapok, akármilyen furcsa, de megint Nólindírtől, és Angwentől... :roll: :twisted:
:arrow: _Neo bolyh, mint mindig, de ez nem újdonság. :D
:arrow: kriszana megérkezik, és beszedi a pénzt :twisted:
:arrow: Vonulás Sting koncerte, az alkar a cigi és Alcar kompozíciója.
:arrow: Megismerkedés Illével, aki ugyebár 16, és mégsem...
:arrow: Előd üdvözlése süketségi tüneteket idéz elő... 8)
:arrow: vonatozás, előttem Julcs megy, gondolkozás a ballon gázainak térfogatszázalékos összetételéről.
:arrow: Angwen a nyakába vesz a Suzanne Vega koncerten, majdnem leesek, de mindent látok, kinyiton az új fekete ernyőmet, hogy biztosan mindenki hülyének nézzen.
:arrow: Lucsok&fű nem rulz, az ingyenkóla egyenesen borzalamas, Julccsal elmegyünk "bolyhkaja beszerző körútra"
:arrow: nyúlbogyó csillagászati áron, ami a hónap különlegessége Ankalimon szerint.
:arrow: Kezdődik a Sting, bevándorlunk a "hallótérbe", Anglachel Nightwist hallgat... 8O :?:
:arrow: Búcsúzkodom, de Julcs eltűnik valahol :(

ennyi... :D
és legközelebb, ha nem a Sziplába mentek, lehet, hogy én is jövök veletek. (füst sux)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198787 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
TK meg Sting-cucc

Hát a TK-ból nem sokat láttam, csak az utolsó előadást/beszélgetést, de az igazán-nagyon-hűde jó volt, Varró Attila RULZ (műcápa és egyebek RULZ… :D )

Aztán vonulás Stingre (távgyaloglás Ankalimonnal és Vewyvel a Király utcában…), 50-en a nép közt („mi ez, valami iskola?!” felkiáltásoktól kísérve), avagy Telcontar vezess minket!! Igaz ugyan - ahogy azt valaki találóan meg is jegyezte -, hogy a vezetőképzés első leckéje, hogy mindig legyen mögötted tömeg… :D Keverés-kavarás, kiafűre-visszaatömegbe, ingyenkóla és kecskebogyók („Ennyi pénzért csupa kecskeszart vettetek???” „Simán, nagyon ritka ez ebben az évszakban…”) :lol: Végül sikerült megalapítanunk a stabil MTT-kolóniát az 500 000 ember közt, igaz sajnos sokat le/el/kimaradtak… Jön Sting, 1000-rel világít is kéken (Lamorak… :lol: ), meg pirosan, meg rózsaszínben. Kivetítőt azt nem látjuk, de nem baj, jól elvagyunk. Cica még annyit se lát, mint mi, ezt szóvá is teszi, Angwen: „Most elmeséljem, vagy hozzak egy ládát?” :lol: Ugra és bugra, táncitánci, Pókkal közben megvitatjuk Kacsa Mama rejtelmeit, Előd a férjem és szeretem, Felagund közben kétszer megöl (a nyakam…), de azért őt is szeretem, Angwennel pedig egyszerűen csak Desert Rose. Esetleg :desertrose: :D Vége felé jár a koncert, elkígyózunk szépen a tömeg széle felé, vezetem a népet (JESSZ!! :D ), majd Cica kerül az élre – utat törni… Tűzijáték, Orsie és Cica minutumra egyszerre visít: ANYÁÁD!! :mrgreen:

Szimplacucc (jé, Áfiiiii! :D ), életmentő izé… tea, 2db. Nightwish emberkénk fényképezkedik. :lol: Rögvest ki is vágnak (grrr), Szimplakert, ami viszont szörnyűborzasztó, az embernek tiszta olyan érzése van, hogy rá akar szakadni a plafon. Már ha épp van plafon – bár ahol nincs, ott se kellemesebb… Hazataxi Cicával és Áfival, drága taxis arc rettentő szómenését hallgatjuk, ahogy részletesen elmeséli a barátja végnapjait Hepatitis C-ben… :roll: Megérkezem és késsz, ájulás, halál meg miegymás, de nagyon jó volt Veletek, köszönöm!

Ahogy Cica találóan megfogalmazta:
:arrow: Englishman in New York, Roxanne, Desert Rose, Every move you make… stb. RULZ
:arrow: Olyan számok, amiket ismertem, de nem tudom a címét RULZ
:arrow: Olyan számok, amiket nem ismertem, de jók voltak, azok is RULZ :D

Csók:

Nólindir/TG/Julcsi

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198730 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Üdv!

TK.. :)
Kis késéssel érkezem, ergó a kinti részleghez csatlakozom. Alcartól megkérdezem, kér-e gyöngyből készült galambot, igent mond, úgyhogy én elkezdek gyöngyfűzni :D (elképedt arcok, csodálkozások és kérdések RÚLZ :) ), Nijó mai (izé, már tegnapi) kedvenc mondása (én nem dézem :D ).
Sajnos senki nem fényképezte le, amint Bácsit tanítom gyöngyfűzni, pedig az egy élmény volt :D (és sikerült is neki 1 sort csinálnia ;) :D ) Nojó, gyűlik a nép, felmegyünk Varda quenya nyelvleckéjére. Én (a gyöngyfűzésd miatt) abból annyit érzékelek, h Bácsim végig magyaráz Angwennek meg Nijónak, meg elhozta a quenya-magyar szótárát :D (nem a magyar-quenyát, ugyan, miért azt hozná :mrgreen: ). Aztán beszélgetés Morgananéni tanárával, nagyon RÚLZ, télleg jó volt :)
Majd a csapat ketté válik, mi páran megyünk Szimplába, többi ek el Sting-koncertre. Biztosra mondhatom, h ők jártak jobban, mert Nijó képes volt elmondani a 2048 szerzetes nevű "viccét" (amibe elég sokat dumáltam, amit már Nijó sem bírt, Yess :D -- avagy miért nem dobja ki egy hirtelen meggazdagodott személy a koldusruháját???), ami immáron az FBI feketelistájának top3-mába került (a másik kettő: nyilván a Fehér Bohóc, valamint a Sztrapacska elmélet :twisted: ). Bácsim és az arcai, amiket képes volt vágni :D (és róla a fényképek :) ), Bácsim nyílhegyei :D (és a parkette :D ), Anczy pont akkor érkezik, amikor mi Jacóval indulunk :( . Észleljük, h tömegh van (este 10 óra). Gáz, irány gyalog a Nyugati. 10 perces séta után már ott is vagyunk, úgyhogy semmi gond, a metró első kocsija szinte üres :D , de az Árpádhídnál vannak azért páran. Majd onnan (1-1 busszal) haza...

Köszönetek :D (elmaradhatatlan ;) )
:arrow: Bácsimnak, hú, nem is tudom felsorolni :) Mindent. Az öleléseket, meg a fényképlehetőségeket, meg a csokit meg ilyesmik :D
:arrow: Lamnak, h megint fentvolt, meg hogy ő már képes a felvételimre gondolni :roll:
:arrow: Drizztnek a HP3 jegyet :D (de ha nem kapom meg, akkor véged)
:arrow: A színi-érdekeltségűeknek, akik vállaltak/hajlandók vállalni biz. szerepeket.
:arrow: Jacónak, h van, és h jókat lehet vele beszélgetni, meg hogy nem gyilkolta őt meg a busz :)
:arrow: Morganának, h az utolsó pillanatban szerzett helyet a TK-nak!!!

Szóval Puszi nektek ;) De azért a többieknek is :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198726 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
épp hogy elértük a buszt! huh futotunk épp mindent elértünk kül lekéstük volna.

lényeg ami lényeg h. : Előd! Az edényed Dodienál van.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198725 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Csak rövid élménybeszámoló és rúlzok, mert fáj a fejem veszettül...szóval TK. Hát az jó volt, bár nem rúlz, h egyszer volt képzőművészeti alkotómunka, de nekem pont akkor egyszer sikerült késnem. Na mindegy, rúlz volt viszont a fényképkészítés (Pók bemozgása :itscool: ). Utána quenya--nem rúlz, h nem volt ott a szószedetem, szal nemigen tudtam előrehaladni nyelvtanilag, de sebaj, majd itthon átnézem. Utána a nagy khomoly beszélgetés Varró Attilával, akinek ezúton is köszönet. Említés történt a Teszkógazdaságos zombikról, valamint arról, mit tenne Kubrick, ha ma élhetne a DVD lehetőségeivel. Szóval jól szórakoztam, rúlz volt. Ezután testületi átvonulás Sting koncertjére, enyhe (?!) tömeg, de keine pánik, leküzdjük. Kézenfogva átvonulás rúlz, meg a tömeglakók meglepett arca ("Ti mennyien vagytok még?!", "Ti honnan jöttetek? A Felvidékről?" [ezutóbbit nemtom, honnan következtette ki a pasas :roll: ]). Ingyenkóla, meg a nemingyen perec nem rúlz, mert rossz, sem a háromnegyed órás reklám. Ücsörögni a fűben jó, a nadrágomról kiderült, hogy egész jól bírja a nedvességet. Próbáltunk énekelni, mialatt várakoztunk, lagymatag sikerrel, majd épp mikor Sting rákezdett, Siss, Cue és jómagam léptünk (Siss vonat, Cue és én fejfájás, ez utóbbi nagyon nem volt rúlz--szerénységem mindjárt zizzen is le a képernyőről, mert elege van). Tök komoly volt a rendőr, aki utasított, hogy kerüljük el a VIP szekciót, de húsz méterrel arrébb már be tudtunk lógni a kerítésen, ennek következtében a VIPről kiderült, h nem is annyira VIP. Na földalatti, metró, Deáknál ellenőrök, nosztalgia, majd végre hazaértem. Kösz mindenkinek mindent, jó volt veletek, kár, h nem maradhattam a koncert végéig.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198721 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szombati TK.
Én csak az uccso beszélgetésre ültem be.

Ha az a HP-s hölgy olvassa a forumot akkor tőle kérdezném, hogy Ismeri-e Mcloadot mert tudtommal ők a legnagyobb hp klubb MO-n..

A beszélgetés nagyon jó volt, csak megerősítette bennem, hogy ha nem vesznek fel egyik színiképzőbe se akkor hova akarok továbbtanulni.

Sting koncert: A kézenfogós átsétálás a tömegen külön élmény volt! éljen a tömeg! A tömeg közepén a tánc külön királylányos volt! Sajnálom, hogy hamar el kellett jönnöm, de sajnos Aquincum messze van és még holnap "tanulnom" (ergo puskát kell írnom) kell.

Pusszantok mindenkit legyetek rosszak!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198470 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

gillz írta: :arrow: pénteki MPC. én nagyon jól éreztem magam, voltak hangulatos külfüldi gótok (ssajna, külföldiek...), meg Cicáék (Cicafül, Áfi, Julcsi), akiknek nagyon megörültem, amikor megjelentek. A zenék most kifejezetten ismerősek voltak (ennek k9vetkeztében aztán az ld50en a egyik dj ki is akadt, h mennyire populárisak és hogy elvették az időt az iggazzy electro-industrial elől). Persze volt ütös tünc-tünc is, csak arra valahogy már keveseknek volt kapacitásuk...

Ütős tünc-tüncre csak az ütős tüncöknek volt kapacitása, némi ütős tea és ütős kakaó után... :mrgreen:

Szal ütősen jó vót, ilyent máskoris! 8)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198254 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
énisbeszámolók:

:arrow: pénteki MPC. én nagyon jól éreztem magam, voltak hangulatos külfüldi gótok (ssajna, külföldiek...), meg Cicáék (Cicafül, Áfi, Julcsi), akiknek nagyon megörültem, amikor megjelentek. A zenék most kifejezetten ismerősek voltak (ennek k9vetkeztében aztán az ld50en a egyik dj ki is akadt, h mennyire populárisak és hogy elvették az időt az iggazzy electro-industrial elől). Persze volt ütös tünc-tünc is, csak arra valahogy már keveseknek volt kapacitásuk...

:arrow: keddi koncertek. hát miután átkeveredtem a corvinhoz, öröm volt látni a többieket, a zanzibár énekesnője aranyos volt, de igazán sajnáltam, h lemaradtam az előző koncertekről - meg hogy olyan sok ráadást játszottak. de a Neo rulz, asszem lesz sportszigeten is... :roll:
láttam ott osztálytársat is, de őt aztán nem találtam meg, viszont leszólitottak gótok, kiderült csetről már ismerem őket, de nem gáz, elvégre tegnap Mirrandékat is csak halványan tippeltem be ismerősnek, pedig velük élőben is... sebaj.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198162 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hegyirabló: teljes mértékben egyet értek veled, mert mikor ezt én követtem el, tényleg fantasztikus volt. Én ezt még annyival tudtam még megspékelni, hogy ez után másnap 4szer(!!!!) néztem meg a ttt-t (bár néha fel-fel álltam, a végén igazán már csak mexokásból ment, bár a Fotr-al is így voltam)
Szóval:
Itt a nyár.
Hú, Hawaii!
Szabad az idő,
irány a képernyő!
Potom 10 óra
kell a videóra.
Fusson a Három,
csak azt várom!!!


OK, abba hagyom 8) , OFF-vége!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198136 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hegyirabló:
Barátnőmmel mikor megkaptuk az 1+2 bővítettet, leültünk, hogy egyben megnézzük, de technikai problémák miatt csak tök későn tudtunk nekiállni. Aztán a ttt-nek így sem volt hangja, úgyhogy hajnali fél négykor már alig éltünk a fáradtságtól, de egyszerűen MEG KELLETT nézni!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198078 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jó napokat! (Erőt, egézséget!)

Tegnap olyat tettem, amit eddig még nem.

Tegnap 11 órakor fogtam magam, és leültem a televízió képernyője elé, és el kezdtem nézni a Gyűrűk Ura DVD-ket, méghozzá úgy, hogy nem tartottam szünetet a filmek között, hanem egyhuzamban nyomtam le őket. Ez egy laza 10 órás programot eredményezett, ezért este 21 órára lettem kész a filmnézéssel.

A véleményem:

Annak, aki önmagában is szereti a filmeket (Márpedig aki erre a fórumra jár, az biztos ilyen.) ajánlanám hogy hozzám hasonlóan szánja rá a 10 órát, és üljön le a tv elé. Én magukban is nagyon szeretem a filmeket, de így egyben, szünet nélkül megnézni, nos ez egy frenetikus élményt nyújtott számomra. Egy 10 órás kalandba keveredtem, és bízvást állíthatom, hogy így jön ki a hangulata a történetnek, így kerek az egész. Aki a filmeket csinálta gondolt erre, ez egy film, három darabba vágva. Mindenkinek kívánom ezt az élményt átélni, amit Én tegnap délelőtt 11 és este 21 óra között tapasztaltam!

Üdvözlettel:


H.

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197854 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
ésnisittvoltam jol ereztem amgam közel majdnem nagyonugyanaztortent velem is mint Dodieval csak en meg utana miután hazakisertem meg egyet porogtem Neora.. nem _Neora hanem neo ra tokjovolt
utana meg jah ottvolt Cica is meg TImi is akit eloszor Tibinek ertettem :D


király volt jol ereztem en is magam..
akikkel aznap AZAZ MA talalkoztam es nemtom de sztem ookis jolereztek magukat
Galcucc Silcucc Dodiecucc gillycucc meg mogycucc +hozzátartózó Nudlicucc Cicacucc FincUCC Brancucc
rulzak vagyunk :D

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197845 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szenvedélyek Napja- Spontán MTT tali rulez!!!!

Futok futok hogy odaérjek Hiperkarmára, berobbanok a tömegbe, élethalálharcot vívok a néppel.. első sor lesés: sehol a nép... tvább: ott egy vörös Silcucc fej mellette egy Galadh!! jee, megvannak!! Kék.előd és mosolygó Fin is befigyel!! igen!! táncitánci kedvenc számok, aztán más népek jönnek barátok jönnek értelmetlen mondatok jönnek, Szekeres jön nem lökjük le mégse és ebből az élménybeszámolóból nem fog érteni senki semmit... koncert vége, örömködés köszönés, ami a koncert alatt elmaradt, aztán Robihoz(HPK énekese) aláírásért, aki tök jófej, beszélget az emberekkel meg mindenkinek mást ír, még rajzol is. aztán futás Galcucc sulijába a cuccaiért, Nodlee is jön de csak a metróig, útközben egy Mogyiba botlunk, visszük magunkal. mire visszaérünk csak egy Silcuccot lelünk, galadhdal lepunnyadunk a Corvin mellé, nosztalgiák a LEP-ről("emlékszel mikor a tetőn bagóztunk Lamorakkal???" "És amikor _Neo ott fent állt, mi meg kiabáltuk, hogy NE!, _Neo ne tedd meg!"), aztán gyün Előd, aztán galadhot kikísérem, közben még két külsős haverral tali, aztán vissza, jön Andris, megyünk tobozódni Zanzibárra, amit nem szeretek, ennek üvöltve adok hangot a Zanzibár rajongókkal teli tömegben.. befut gilly Finnel és Brannal felszerelkezve, és én nem látok a suxx naptól, de segít a nép... aztán én menek, Előd kísér, rossz metróra szállunk, átszállunk, aztán haza, és most itt és nagyon jól éreztem magam, csak kár h korán el kellett jönnöm, és szeretlek titeket!!!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197284 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Felagund írta: :arrow: Csajok: Táncoljunk a szökőkútban :D
:arrow: Ötlet megbukik a szökőkút tisztaságának gyászos állapotát látva... :roll:


Már bocsánat, de ez helyreigazításra szorul. Az ötlet a szökőkút őrének lelkiismeretes túlbuzgóságán bukott meg--egy kis mocsok nem rettenti vissza a tüncöket meg az annak látszó tárgyakat!
Egyébként szép volt, jó volt. Margitsziget rúlz.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #197017 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nah, összevont újonctali-spontánmargitszigeti-tali-morzsák

Az újonc kószataliba igazából úgy csöppentem, mint Pilátus a credoba, Artemisz elhívott, én meg, mivel más dolgom nem volt, és igen remek lelkiállapotban voltam, hát elmentem... Nem bántam meg! :D

Rövid rúlzok/unrúlzok:
(:arrow: Agy beszámoló rúlz! :hello:)
:arrow: Sok ismeretlen ember... :?
:arrow: Zarándok :arrow: leendő kolléga :hello: :D (meggondolod te még azt :twisted: )
:arrow: Ivararány :mrgreen: (10:2 eltaláljátok-e kinek a javára? :lol: ) (aztán ez Estel és Ery megérkezésével javult)
:arrow: Hobbit's kex :agree:
:arrow: Körbemenős/standardkérdéses ismerkedés :D
:arrow: Ille egy nappal se idősebb 16-nál :!: De mégis... 8O
:arrow: Rövid értekezés Zarándokkal a világ megismerhetőségéről :lol:
:arrow: Zarándok elmegy :( (kémiadoga, bah... :roll: )
:arrow: Jön Léli, hozok neki Nimphaea alba levelet (megfejtéseket a szerkesztőségbe! ;) )
:arrow: Gyilkosozás... :down:
:arrow: Távozok :(


Csütörtöki Margitsziget

Változatosság kedvéért megint :lol:

:arrow: Csomó ismerős a megállóban :hello:
:arrow: Szkíták próba elmarad... :? Újabb ismerősök (tüncök) :hello:
:arrow: Befut mogy és Andris (ANYUUUUUU!!! :hello: :lol: )
:arrow: Megyünk a zöldre, a szökőkút mellé
:arrow: Csajok: Táncoljunk a szökőkútban :D
:arrow: Ötlet megbukik a szökőkút tisztaságának gyászos állapotát látva... :roll:
:arrow: Megjön Lau! :hello: TÜNC!
:arrow: Tüncök felköszöntenek :cry: *meghatódik
:arrow: Silcucctól kapok rózsát! *köszi (NEM ugyanazt, mint Nólindir :twisted: )
:arrow: Póló RÚÚLZ! MAGYAR VAGYOK, NEM FOCISTA!
:arrow: Játék Előd labdájával :up: (Bocs, Szürke... :oops: )
:arrow: Estel és Andris kínos találkozása :?
:arrow: Nólindirrel ülünk a fán :lol: Csatlakozik mogy, Andris és Artemisz :hello:
:arrow: Megyek L... :( (Angwen, Nólindir, Silmeniel)
:arrow: Silmeniel visszafordul :lol: :twisted:

Nah, röviden ennyi... :D

Jah, és: (majd elfelejtettem!)


NÓLINDIR A CÍMLAPSZTÁR!!! :dance: :cheers:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197012 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziasztok!

Nagyon jó volt a tali! 8) Többször is meg kell újítani ezeket a kószatalálkákat!
Mikor megérkeztem eléggé úgy tűnt, hogy nem jött senki. De aki fél órával előbb jön. :roll: Trója, stb., stb, csak beszélgessünk. Félünk a csöndtől, igaz?
A gyilkosozás hatalmas volt!
Köszönöm mindenkinek az élményeket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197008 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Tennapi spontán margitszigeti rulzok:

:arrow: csóró telefonosok tragikomédiája Szkíták próba helyett... :mrgreen: rulz
:arrow: Estel és Andris dicső találkája a labda felett nem rulz
:arrow: szökőkútba lépni tilos nem rulz
:arrow: Felagundot berángatjuk a bokorba és agresszívan szülinapot ünnepelünk rulz
:arrow: Ücsörgünk egy platánon, az is rulz
:arrow: Előd férjem büszke rám rulz 8)
:arrow: Rózsát kapok Silcucctól rulz :)
:arrow: egyszer megölöm Felagundot, az jujde rulz lesz! :mrgreen:
:arrow: Szeretlek titeket, az a legrulzabb!! :D

Ja és Cicc... 8)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196962 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hm, most élménybeszámolok...ööö...akarom mondani ömlengek! :mrgreen:

Előre bocsátom, személyes élménybeszámoló, mivel nem MTTs rendezvényhez kötött, de még egyetlen ismerős se volt ott, így lehet, hogy uncsi lesz Nektek, én viszont oda meg vissza vagyok. No meg fel is vagyok dobva.

Mint sokan tudjátok az elmúlt egy évet kihagytam biciklis pályafutásomból, ill pályatekerésemből. :( De ma voltam!!!! Ráadásul egy hasonló internetes bagázzsal (bár nem is áll annyira messze a két társaság egymástól, hisz ott van egy Mellon nevű srác :wink: ). Így úgy mentem el a talira, hogy senkit nem ismerek, ráadásul csiga leszek, és ez húúú, de gáz! (azt azért hozzá kell tenni, hogy a bringás társadalom 80%ban hímneműekből áll, így egy lány az kuriózum)
És annyira, de annyira jófej emberekkel hozott össze a sors! Istenkirály volt! Mikor már azt hittem meghalok, ott voltak, és nem lenéztek (amitől féltem), hanem bíztattak. Mindenki iszonyú jó fej és aranyos volt! Ja és rajtam kívül volt még egy lány - és hozzá kell tennem (fúj, ez dicsekvés lesz), hogy a lefelékben én voltam a jobb, és a fölfeléken kb egálban voltunk!

Mindegy, a lényeg, hogy über-nagyon jó volt! Rég éreztem ezt a feelinget, és már nagyon hiányzott! Mindenkinek bringázni kéne!!! 8) :sungl: :cool2:
Tehát mostmár nagyon esedékes egy bringatúra...

Nyau-nyau!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196913 Írta: Buffy
Buffy válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sziósztok! Csak annyit tudok most írni,hogy a tali szuper volt,és megyek máskor is!!

How am I able keep walking like this
even through I know that?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196861 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Brisa írta: :arrow: Szméagolnak már csak azért gyanús voltam, mert feltűnően vigyorogtam, mert elfordítottam a fejem, mert önelégült képet vágtam... pedig csak tünci voltam :mrgreen:


Én is folyton vigyorogtam :D , legalábbis úgy gondoltam hogy vigyorgok, mert mindig azt húztam ki a sapiból, ami épp lenni akartam. Csodálkoztam is, hogy hogy nem jöttök rá, főleg az utolsó körben.

Brisa írta: :arrow: Milendoria rendkívül jó nazgul: annyira ártatlan az arca, hogy nem lehet rá gyanakodni még akkor sem, ha figyelmeztetnek rá. :mrgreen:


Köszi! :oops: :lol: Tényleg ennyire ártatlanul nézek ki? :D :lol:
Ez tetszik! :wink:

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196759 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én is jövök élményt beszámolni. :mrgreen:

Mivel én viszonylag ritkán járok talikra, és így tábor előtt úgy döntöttem, hogy ez a "viszonylag" édes kevés, ezért újonként és őskövületként is résztvettem ezen a talin, amelynek amúgy több szempontból is naggyon kószatali feelingje volt:
:arrow: a helyszín (Margitsziget)
:arrow: Eru megint megadta a jó időt (puszi érte a nem létező homlokodra)
:arrow: pokróc, Hobbits keksz
:arrow: körbeülés, "hivatalos program" az elején és csak utána bandázás
:arrow: bemutatkozások (detto, mint két éve)
:arrow: és hogy a beszélgetést most is én vezettem, épp úgy mint anno 2002-ben. :sungl: :mrgreen:

Jó volt nosztalgiázni, újoncokat megismerni: ugye tudjátok, hogy mindnyájan nagyon-nagyon szimpik vagytok!!! :D

Végre megtanultam gyilkosozni, hála Lélinek :!:
:arrow: Máskor higgyétek el, ha mondom, hogy az én lelkem patyolattisztaságú. :wink:
:arrow: Szméagolnak már csak azért gyanús voltam, mert feltűnően vigyorogtam, mert elfordítottam a fejem, mert önelégült képet vágtam... pedig csak tünci voltam :mrgreen:
:arrow: Milendoria rendkívül jó nazgul: annyira ártatlan az arca, hogy nem lehet rá gyanakodni még akkor sem, ha figyelmeztetnek rá. :mrgreen:
:arrow: Estel első éjszakai halottként is roppant gyanús nazgul. (én voltam az az okos,aki megvádolta :oops: ) :mrgreen:


Nagyon élveztem ezt a talit, és örülök, hogy ilyen sokan eljöttetek. Köszönöm mindnyájatoknak!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196713 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ne haragudjatok, hogy félbeszakítom itt a népet. (én ma nem voltam talin)
De szeretnék megkérni minden új embert, hogy MUTATKOZZON BE HA ÉLŐBEN TALÁLKOZUNK!
Tegnap a váliogatáson ez elég gáz vot, hogy nem tudtam ki kicsoda.. (az újak közül)
köszi!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196704 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Aiya!

Szóval a tali.... nagyon élveztem, és sztem nem vagyok ezzel egyedül. :wink:
:arrow: Mi Eruntaléval eleve késünk 10 percet, mert 20 percig vártunk egymásra az Örs 2 átellenes sarkában..... :oops: :oops: :oops:
:arrow: Szégyenkezek, mert ránk várt már mindenki
:arrow: Szép lassan aztán csak elindulunk (12-en)
:arrow: Brisa talált nekünk egy szép füves helyet, ahol lepakolunk
:arrow: Megkezdődik a bemutatkozás, ki kicsoda, hogy került a Gyűrűk Ura a kezébe, hogy jutott el a tolkien.hu-ra
:arrow: Zarándok, Felagund és Artemisz közben néha biológiai kérdéseken vitáznak, mint például "Milyen madár az ott? Zöld küllő vagy vörös küllő?" (javítsatok ki ha tévedek)
:arrow: Időközben befut Léli is
:arrow: További kérdédek, kinek ki a kedvenc szereplője, milyen sorrendben olvasta Tolkien művei közül a Gyűrűk Urához kapcsolódó köteteket
:arrow: Közben Peredhil magához veszi a hobbit-kekszet, és csak sok-sok könyörgés után hajlandó adni belőle...... :twisted:
:arrow: Zarándok elzarándokol ( :cry: ), mert még kémiát kell tanulni
:arrow: Így elbeszélgetünk, majd jön a gyilkosozás (először használati utasítás by Léli :) ), hol is Suhi és barátnője elhagy minket :cry:
:arrow: Ery befut, így nekiállunk gyilkolászni, bár Felagund és Ery elvonul "beszélgetni" ( :twisted: )
:arrow: 3 meneten keresztül öldöklünk (mindig a nazg

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196685 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Áh, nem én vaok az első... :)

Szal a kószatali. Rettentő jól éreztem magam, és úgy sajnálom, hogy hamarabb el kellett jönnöm, persze pont a gyilkosozás elött! :roll:
A legdrágább meglepetés a napokban, Artemisz, nekem váratlan felbukkanása. :lol: A fűben való ücsörgés nagyon jó, vajon a pokrócomat mikor kapom vissza? És kitől? :roll: :) Jó kis bemutatkozások, kénytelen vagyok ráébredni, hogy a vasárnapi talin, nekem is így kellett volna felkészülnöm a csönd elkerülésére, mint most Brisa...Na majd legközelebb!
Peredhil folyamatosan Hobbit kekszet majszol mellettem, de azé nekem is ad... :D
Trója rúlz!! Ja, és Túrin is! :wink:
*Hüpp*, mennem kell, de Peredhil olyan aranyosan vissza akar tartani. :D

Köszönöm, hogy
-ott voltatok
-Brisának magát a talit :D
-Zarándoknak, Milendoriának, Rohinnak és Illének, hogy végül is el tudtak jönni! (a többiekről tudtam. :twisted: )
-és Artemisznek...hogy ott volt, és örült nekem!!! És én is örülhettem neki, de nagyon!!! :D :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196677 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Zarándok(Mist) írta: aztán befutnak Artemiszék, és a csönd eltűnik,

Huh!! :oops: :oops: :oops: :oops:

Ilyen finom kritikát is ritkán hallok!! :lol: :lol: :lol: :P

A tali isteni jó volt, és a Gyilkosozás sem olyan szörnyű, mint hittem, sőt!

(Csak épp nehezen fegyelmezem magam, ha én vagyok a Nazgúl :roll: :twisted: )

És pironkodva állapítom meg, hogy sok-sok ügyes ember van itt, akinek én nyomába se érek, pl: első nekifutásra kiolvasta a Szilmarillokat, avagy végigolvasta az Elveszett Meséket, meg a Gyűrű Keresését, netán még a HoME-t is... Én már bújok is el... :)

Mindenkinek köszönöm, aki ott volt, meg főképp Brisának, hogy megszervezte! :hello: :hello:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196664 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na ez is megtörtént:életem első élménybeszámolója! :D
A mai margitszigeti kószataliról :
Várom Suhit a buszmegállóhoz közel, ketten könnyebb:))
Bemutatkozások, kicsi csönd, aztán befutnak Artemiszék, és a csönd eltűnik, ami nagyon jó! :D Ücsörgés a fűben, hobbit keksz, békaazonosítás a greenpeaces matricámról by Felagund és Artemisz.
Felagund megpróbálja elhiteni velem, hogy egyáltalán nem biztos, hogy biológus leszek, de ebben nagyon téved :twisted:
Bemutatkozások most már részletesen, rövid szóejtés Elrond ügynökről, és gyorsan befejeződött beszélgetés a Trójáról. Sajnos mennem kell :( , mert muszáj kémiát tanulni ( :x )
Köszönök mindenkinek mindent, külön kiemelve Suhit, Felagundot, Artemiszt és Brisát. Ja, és jó volt, hogy nem csak én voltam új... :wink:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195797 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Öh, nahát kicsit késve...TK:

Időrendben:

:arrow: Drizzt séta...jó volt...köszönöm...tudod...
:arrow: Lammal naaagy séta...Lav'ya 8) ja és fagyi
:arrow: Tk jó volt, csak kicsit bealudtam...meg fájt a fejem...este rájöttem, hogy napszúrást kaptam délelőtt...(mikor már az elsötétített szobámban fetrengtem és fájtam, akkor kezdtem gyanítani, hogy esetleg Gollammá változom...)
:arrow: Morgana, nagyon jó volt látni téged és köszi hogy azért már beszélgetünk
:arrow: Sok ember köszönöm hogy kikísértetek, meg ölelgettetek...ismét Lam, Thaur, Mau, Előd, Drizzt...

Megint nem mondtam sok újat.... :) pusz

r

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195326 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Arwena írta: Nemtom mért oan sötétek nekem nem olyan sötét ugy se ha taron nézem hát ez van... monitor képen világosítani kell és jól fog láccani

Orsie hálitennek tegnap este mikor föltöltöttem meg ,ma reggel mikor rendbe tettem jól viselkedett a tar


Ez tetszik a legjobban

-Ne mondd, hogy nem vetted meg azt a nyamvadt kiló kenyeret, amire reggel megkértelek?! :eek2: :shake:
-Nem tudtam, egész nap dolgoztam, látod ,hogy kiszívták minden erőmet!

:mrgreen:


khm... bolyh! 8)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195150 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
[size=9:11yk00eo]Jaj, jaj, mit aszondjak... :oops: Köszönöm a köszöneteket az újonc talit :mrgreen: illetően, attól féltem nem lesz jó!
Most lehet, hogy pofátlanság erről írkálnom, de ha má itt vagyok... 8) Szal:
[/size] -zavart álldogálás a metro bejáratnál, míg befut mindenki
-tea rendelés, ahol ugye MINDENKI rendelt... :)
-megint zavart csend ill nevetés, de azé csak beindult a beszélgetés, vagy ha az nem is Peredhilt és Pannit jó vót hallgatni!
-ha csönd volt gyors körkérdés indult minden létező témát illetően
-Ille megállapítása: ha GyU-ról van szó egymás szavába vágva dől belőlünk a szó...milyen különös...
-sok nevetés, főleg Peredhil arckifejezésein, vagy hogy a maradék teát jól eltüntette... vagy inkább a cukrot... :twisted:
-és asztán mentünk haza...szvsz kááár...

És akkor én meg Brisának köszönném meg (mégegyszer), hogy bátorításával kezembe mertem venni a tali szervezést!! Örök hálám!!!

És Panninak a végén az sms-t!

És Peredhilnek, hogy azt füllenti jó vóna még ilyen! :biggrin2:

És a többieknek, vagyis: Rohinnak, Milendoriának, Eruntalénak, Illének, hogy eljöttek, és hogy megismerhettem őket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195042 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Tegnap láttam a " Szeress, ha mersz " c. filmet. Ajánlom mindenknek, aki szereti a francia mozit. Kifinomult, érzelmes, magával ragadó, nem elcsépelt, vidám-szomorú, abszurdba hajló történet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.722 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére